Preseed kullananlar

al canım preseed güzel bi jel ben kullandım sorun olmadı. yumurtlama sorunun warsa adetinin 2.ci gunu 1er cay kaşığı olmak üzere çörek otu bal tarcın karısımını 12 gun boyunca ye

sgl cnm benim :)
yumurtlamamda sorun yokmuş doktor öyle dediii.. bu ay hayıt tohumu içiyorum hamile kalmaya baya yardımcıymışşş..
hamiş olmassam dger dedigni yapabilirim:)

bende 2gun once basladım 10.cu gunumde bugun 12.ci günüm kasıklarımda ağrılar olmaya basladı göğüslerimde ağrıyor yumurtluyom galiba

hamileyiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm hemde preseed i ilk kullandığım ayyy allahım nasip etti

canım yaaa çok sevindim maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Allah ım hayırlarla tamamına erdirsin Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. analı babalı sağlıklı uzun ömürler versin ayen nasıl mutlu oldum inş. darısı başımıza dua et canım bizede kan testimi yaptırdın.

hamileyiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm hemde preseed i ilk kullandığım ayyy allahım nasip etti

ayen canım belirtileri biraz anlatsana çok merak ediyorum. göğüs ağrısı var mı? kasık ağrısı var mı? bel ağrısı felan ay canım yaa çok sevindimmmmmmmmmmm.:KK16::KK16::KK16::KK16:

ayen canım belirtileri biraz anlatsana çok merak ediyorum. göğüs ağrısı var mı? kasık ağrısı var mı? bel ağrısı felan ay canım yaa çok sevindimmmmmmmmmmm.:KK16::KK16::KK16::KK16:

walla benım 2 gündür kasıklarım çok ağrıyor goğuslerımde ağrımaya başladı aceba yumurtluyorummu yoksa tuttumu merak edıyorum şimdi

walla benım 2 gündür kasıklarım çok ağrıyor goğuslerımde ağrımaya başladı aceba yumurtluyorummu yoksa tuttumu merak edıyorum şimdi

inş. canım tutmuştur. inş. hepimiz hayırlı sonuçlar alacağız. ayen başı çekti maşaallah darısı başımıza inş.

aceba tutar tutmaz kasıklarda ağrı olurmuki?

bilmiyorum ki bende ayeni bekliyorum sormak için. ama benim kasıklarımda ağrılar 10. gün başladı şimdi 21. gün hala var. göğüs ağrısıda 15 de felandı her halde sadece 1 gün oldu sonra geçti. tutucuk ya beklemek çok zor şimdi iyice sabırsızlandım sonuç için.

bilmiyorum ki bende ayeni bekliyorum sormak için. ama benim kasıklarımda ağrılar 10. gün başladı şimdi 21. gün hala var. göğüs ağrısıda 15 de felandı her halde sadece 1 gün oldu sonra geçti. tutucuk ya beklemek çok zor şimdi iyice sabırsızlandım sonuç için.

canım ben şuan ağrıdan duramıyorum inan neden olduğunuda bilmıyorum benım 2 gun once başladı bu ağrılar şuan şiddetlendı:KK43:(

canım ben şuan ağrıdan duramıyorum inan neden olduğunuda bilmıyorum benım 2 gun once başladı bu ağrılar şuan şiddetlendı:KK43:(

canım galiba 12. günündesin yumurta büymüş olabilir çatlama durumuna gelince ağrı çok oluyor.kesinlikle bu günü değerlendir. tutucuk canım ya bişey soracam bana mesaj gelince ekranda gözükmüyor herseferinde sayfayı kapatıp açmam gerekiyor neden acaba biliyormusun. o yüzden cevapları geç yazıyorum

canım galiba 12. günündesin yumurta büymüş olabilir çatlama durumuna gelince ağrı çok oluyor.kesinlikle bu günü değerlendir. tutucuk canım ya bişey soracam bana mesaj gelince ekranda gözükmüyor herseferinde sayfayı kapatıp açmam gerekiyor neden acaba biliyormusun. o yüzden cevapları geç yazıyorum

galiba sitede sorun war bendede aynısı oluyor

mrb arkadaşlar bende uzun zamandır takip ediyorum hepinizi buradaki arkadaşlara ve tüm bebek isteyenlere Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş....İnş hepimizin önce karnımızı sonra kucağımızı doldursun.bende 5 yıllık evliyim 1 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım.çok zor ve yorucu bir dönem yaşadım bunu hepiniz çok iyi anlarsınız.preseed kullnanları gördüm merak ettim denemekte zarar yok.bende biraz daha takip edip denemeyi düşünüyorum.AYEN :nazar::nazar::nazar: hayırlı olsun canım inş kucağına da alırsın sağlıklı bir şekilde preseed hangi siteden aldın ne kadara aldın merak ettim yazarsan sevinirim.

Arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım ve preseedle ilgili olumlu tepkiler duyunca ben de preseed siparişi verdim,ama henüz gelmedi.Buarada benim gibi bebek isteyen herkesin duaları kabul olur umarım.2012 den çok şeyler bekliyorum

ayen tebrik ederim canım darısı bizim de başımıza inşallah.kızlar kullananlar nolur sonuçlarınızı olumlu ya da olumsuz yazık ki bize de umut olsun ben 20sinde kullanıcam inşallah sabırsızlıkla bekliyorum...

mrb arkadaşlar bende uzun zamandır takip ediyorum hepinizi buradaki arkadaşlara ve tüm bebek isteyenlere Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş....İnş hepimizin önce karnımızı sonra kucağımızı doldursun.bende 5 yıllık evliyim 1 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım.çok zor ve yorucu bir dönem yaşadım bunu hepiniz çok iyi anlarsınız.preseed kullnanları gördüm merak ettim denemekte zarar yok.bende biraz daha takip edip denemeyi düşünüyorum.AYEN :nazar::nazar::nazar: hayırlı olsun canım inş kucağına da alırsın sağlıklı bir şekilde preseed hangi siteden aldın ne kadara aldın merak ettim yazarsan sevinirim.

amin cnm teşekkür ederim ben botanikecza int sitesinden getirttim 115 tl ye cnm ama bazı arkadslar gittigidiyordan daha ucuza almışlar sanırım

cnm cok tesekkur ederim inşallah darısı sizin başını dua ediyorum hep... cnm zaten senle konustugumusdada solemıstım ya aşırı ıslaklık var su gıbi akıntım arttı demiştim işte oda bi belirtiymiş demekki birde dün gece inanılmaz göğüslerim sızladı uykum geliyo hep birde gecenlerde pembe akıntı gelmıstı demekkı bebişim yer yapıyomus kendine :) inşallah seninde uzun süren hasretin sona erer cnm benim

X