Preseed kullananlar

canım senin adına çok sevindim.inşaallah sağlıklı bir şekildede kucağına alırsın.bende ilkkez preseed kullandım ama henüz bir belirti yok.9 haziranda olacak adetim. bakalım ne olacak sonuç.hiç umudum yok benim.ama Allah bilir hayırlısı artık diyorum.

herkese iyi akşamlar
bende şimdi sipariş verip bu ay kullanacağım ayrıca şu acı elma yağını da yapcam
bakalım hepimizin hakkında hayırlısı....

masalcığım çok şükür bende senin gibi korkuyorum. sizleri takip edeceğim.

Kızlar sanırım hamileyim, preseed denedim bu ay etkisi oldumu olmadımı bilmem, rabbime çok şükür.

inş 2. kullanımda çift çizgi haberini verirsin bizlere canım ...
çok şükür canm bak üzüldüğüne değmedi, darısı sağlıcakla doğumuna olsun ....

Kızlar sanırım hamileyim, preseed denedim bu ay etkisi oldumu olmadımı bilmem, rabbime çok şükür.
Canımmm :) süper bi haber bu :) test yaptın mı peki ?

ZERDALCIM nerdesin hadi haberini bekliyoruz, ay çok güzel bi haber buuu
bwende bu ay kullanacagım preseedi

merhaba kızlar ben preseedi ilk denememde olmadı. adet günüm baya geçmişti ama adet oldum..

zerdal merhaba test yaptınmı durum nedir çok merak ettim inşallah sonuç pozitiftir hamilemisinn benim ilk deneme yazdım okumuşsundur hüsran ikinci deneme 16 hazirana nasipse inşallah bende güzel haber veririm mm

zerdal nerdesin yaa vermedin bir türlü güzel haberi kıvrandırıyorsun bizi buralarda ....
benım de preseedler geldi bugün bakalım ne olacak...

kızlar bende pressed kulanacam artık sipariş verdik zaten ama moralim çok bozuk eşimde varikosel çıktı vs... bu pressed düşük tehditi yaşatıyormuş diye duydum kızlar hayırdır

kızlar selam nasılsınız benimde ilk denemem nisanda oldu preseedle ve negatif sonuç aldım
mayısta memleketteydim çalışamadık..umutlar hazirana kaldı ve bugünler yumurtlama günlerim dua edin kızlar 2.denemem olucak inşallahh tutar çok istiyorum

Canımmm :) süper bi haber bu :) test yaptın mı peki ?
Sağol candaşım, darısı inşallah size.
ZERDALCIM nerdesin hadi haberini bekliyoruz, ay çok güzel bi haber buuu
bwende bu ay kullanacagım preseedi
kzıa sen bizim topinkte değilmiydin. testlerden hamileyim daha doktora gitmedim.Biraz geçsin iyice yerleşsin öyle gideceğim.
zerdal merhaba test yaptınmı durum nedir çok merak ettim inşallah sonuç pozitiftir hamilemisinn benim ilk deneme yazdım okumuşsundur hüsran ikinci deneme 16 hazirana nasipse inşallah bende güzel haber veririm mm
inşallah ikinci denemende tutturursun, ovulasyon testleriyle denedim ben, bu arada arısütübalpolende yemiştik, eşimle ikimiz.
zerdal nerdesin yaa vermedin bir türlü güzel haberi kıvrandırıyorsun bizi buralarda ....
benım de preseedler geldi bugün bakalım ne olacak...
ben giriyorum canımda kendi topinkimdeyim genelde, burda pek kimse olmuyor. inşallah iyi olur canım. Kullan bakalım.
Allah isteyen herkese nasip etsin.

Canım nasılsın? Görüşemedik ne zamandır. Doğru mu okudum acaba Tebrik ediyorum, çok çok çok sevindim.

Canım nasılsın? Görüşemedik ne zamandır. Doğru mu okudum acaba Tebrik ediyorum, çok çok çok sevindim.

evet senemciğim, sağol görüşemedik ne zamandır, sen nasılsın. bebiş nasıl büyüdümü. Cinsiyeti belli oldumu, bende senin arkandan geleceğim, ne zamandır bebeğim_01 lede görüşemedik, geçenlerde özelden bi yazıştık, darısı onunda başına. Öpüyorum seni.

Büyüdü teyzesi, 17. haftadayız. Dokotr cinsiyeti için %70 erkek dedi ama kesind eğil tabi. Dörtlü test sonuçlarını bekliyoruz. Senin kaç haftalık şimdi? Doktora gittin mi?

Büyüdü teyzesi, 17. haftadayız. Dokotr cinsiyeti için %70 erkek dedi ama kesind eğil tabi. Dörtlü test sonuçlarını bekliyoruz. Senin kaç haftalık şimdi? Doktora gittin mi?

inşallah sonuçların güzel çıkar tatlım, yoğun çalışıyomda ancak ara ara bakabiliyorum. 5 haftamız bitti, 6 dayız teyzesi, kalb atışlarını görene kadar inanamıyacağım sanırım. daha doktora gitmedik. Hiçte doktora gidesim yok nedense. ben 40 .hafta dolana kadar gitmesem olmaz mı, hani eskiden annelerimiz öyle doğururmuş ya. Cinsiyetide doğunca öğreniriz. şaka bi yana sanırım meraktan çatlardık, biz o zamanda yaşasak. daha adet günü gelmeden test yapıyozda.

Valla Tatlım ben 6. hafta dolar dolmaz gittim. En azından aman kese göründü mü, bebek var mı içinde derdim olmadı. Gittim, keseyi de, bebişi de kalp atışını da bir seferde gördüm Sana da acele etmemeni tavsiye ederim. Kanama, akıntı vs. yoksa içine sindiği zaman git derim ben. E 40 hafta biraz uzun bi süre tabi İnşallah en güzel şekilde atlatırsın bu telaşları. Gerçi sonra da ikili testi dörtlü testi amaaaaan manyak oluyor insan Güzel haberlerini bekliyorum bak

Merhaba Zerdal,

demek sen preseed ile hamis kaldin. peki kac aydir kullaniyordun bunu? ve bize tavsiye edebilecegin seyler var mi? birde ovulasyon teti filan kullandin mi?

aaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyy maaşşallahhhhh yaa bebbişş geliyormuş aşk olsun neden özel mesajda söylemedin çok sevindim canım rabbim banada nasip eder insaallah sen bu ay preseed kullanmıştın deilmi canım hadi insaallah güzel haberlerle gel insaallah bu defa saglıkla al bebbişini kucagına canım.
benim hamile kalmam zaten zor oluyordu ben halen beklemedeyim insaallah rabbim çok aratmadan verir yüzümüzü güldürür canım.
i.dileklerin içinde çok teşşekkürler canım
senemm maaşşallahh canımm zaman bize hızlı geçiyor ama birde sana sormak alzım canım bebbişin erkekmiş gözünaydın saglıkla gelsinde kız erkek fark etmez evlat sevgisini ansip etsinde rabbim.

kızlar umarım cvp yazarsınız preseed alınca kaç ayda kullanmak lazım birde en uygun alacağımız yer neresidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…