Preseed kullananlar

inşallah sonuçların güzel çıkar tatlım, yoğun çalışıyomda ancak ara ara bakabiliyorum. 5 haftamız bitti, 6 dayız teyzesi, kalb atışlarını görene kadar inanamıyacağım sanırım. daha doktora gitmedik. Hiçte doktora gidesim yok nedense. ben 40 .hafta dolana kadar gitmesem olmaz mı, hani eskiden annelerimiz öyle doğururmuş ya. Cinsiyetide doğunca öğreniriz. şaka bi yana sanırım meraktan çatlardık, biz o zamanda yaşasak. daha adet günü gelmeden test yapıyozda.

sonsuz kere tüm hamilelere maşallah diyorum....:)))

Canım benim hatırlarsan seninle yazışmıştık çok çok sevindim inan bana... bende preseedin kendi sitesinden aldım preseedi hayırlısı ile bu ay kullandım devam ediyorum kullanmaya
RABBİMDEN HERŞEYİN SAĞLIKLA HAYIRLISINI İSTİYORUM... BELKİDE VESİLEMİZ OLUR BİZİMDE...
RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN...DİLERİM RABBİMDEN TEZ ZAMANDA İSTEYEN HERKESE, İÇİNDENDE BİZE SAĞLIKLA HAYIRLISI İLE GÖNLÜMÜZÜN MURADINI NASİP EDER...AMİN...

Merhaba Zerdal,

demek sen preseed ile hamis kaldin. peki kac aydir kullaniyordun bunu? ve bize tavsiye edebilecegin seyler var mi? birde ovulasyon teti filan kullandin mi?
kullandım ovulasyon testi canım. ilk ayım bu zaten. kısmet, yalnız tatile çıkmıştık eşimle memlekete gitmiştik, adet görürü görmez, bi 15 gün falan beraber olmadık, belki onunda etkisi olmutur. sonra ovulasyon dönemlerinde çalıştık. hayırlısı bakalım.
aaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyy maaşşallahhhhh yaa bebbişş geliyormuş aşk olsun neden özel mesajda söylemedin :KK43: çok sevindim canım rabbim banada nasip eder insaallah sen bu ay preseed kullanmıştın deilmi canım hadi insaallah güzel haberlerle gel insaallah bu defa saglıkla al bebbişini kucagına canım.
benim hamile kalmam zaten zor oluyordu ben halen beklemedeyim insaallah rabbim çok aratmadan verir yüzümüzü güldürür canım.
i.dileklerin içinde çok teşşekkürler canım

senemm maaşşallahh canımm zaman bize hızlı geçiyor ama birde sana sormak alzım canım bebbişin erkekmiş gözünaydın saglıkla gelsinde kız erkek fark etmez evlat sevgisini ansip etsinde rabbim.
sıra sende bebeğim, bak kulaklarını çınlattık senemle. bende geç hamile kalıyorum, allah ne zaman nasip ederse olacak inşallah.

sonsuz kere tüm hamilelere maşallah diyorum....:)))

Canım benim hatırlarsan seninle yazışmıştık çok çok sevindim inan bana... bende preseedin kendi sitesinden aldım preseedi hayırlısı ile bu ay kullandım devam ediyorum kullanmaya
RABBİMDEN HERŞEYİN SAĞLIKLA HAYIRLISINI İSTİYORUM... BELKİDE VESİLEMİZ OLUR BİZİMDE...
RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN...DİLERİM RABBİMDEN TEZ ZAMANDA İSTEYEN HERKESE, İÇİNDENDE BİZE SAĞLIKLA HAYIRLISI İLE GÖNLÜMÜZÜN MURADINI NASİP EDER...AMİN...

hayırladım canım, bana canıgönülden dua etmiştin. inşallah sendede etkisi olur canım. bende sana ediyorum, rabbim gönlünüze göre versin.

kızlar yoğunum biraz çok gelemiyorum. sorularınız olursa özeldende yazabilirsiniz, gördüğümde cevaplarım.

kızlar selam bende preesed kullanıyorum 2 aydır bu ay adetim gecikti ovulasyon testide kullanıyorum ayrıcabi arkadas ovulasyon testiyle de hamilelik anlaşılır demişti gercek payı varmıdır

merhabalar herkese uzun zamandır giremedim modem bozulmuştu.eşim geç geldiği içinde ancak dün yapabildi.benim ilk preseed denemem olumsuz oldu darısı bu aya artık.hayırlısı olsun.bu arada zerdalcığım senin adına çok sevindim sağlıkla kucağına aldığın günleride görürsün inşaallah.

kızlar umarım cvp yazarsınız preseed alınca kaç ayda kullanmak lazım birde en uygun alacağımız yer neresidir

canım 6 ay kullanımı tavsiye ediliyor.ama sana bagLI.İNSAALLAH İLK DENEMEDE TUTAR.
sıra sende bebeğim, bak kulaklarını çınlattık senemle. bende geç hamile kalıyorum, allah ne zaman nasip ederse olacak inşallah.
Canım insaallah sıra bendedir bende bu ay preseedle denedim insaallah tutar.rabbim isteyen herkese nasip etsin.
senin hamilelik nasıl gidiyor.kalp atışlarını duydunuzmu canım.rabbim darısını her isteyene ve bana nasip etsin insaallah:KK64:

Arkadaşlar biz de 3 yıllık evliyiz ve geçen sene bir düşük geçirdim,kalp atışı duyulmadı. Spermlerde sorun var. 1 negatif aşılmamaız oldu.Bikaç ay sonra tüp bebek tedavisine başlıyacağız inşallah,ama tedaviden çok korkuyorum,aşılama esnasında bile çok gerildim(5 dklık bişey olmasına rağmen).Tüp bebek tedavisinden önce preseede denemek hem maddi hem de manevi açıdan mantıklı geldi.Ya tutarasa hesabı. Presedle hamile kalanları okuyunca ben de denemek istedim ve sipariş verdim bugün elime ulaştı. Tükürükten ovulasyon testi ve presede beraber aldım.Bir ço yazı okudum ve kafam çok karışık. Yarın adetim bitiyor. Birisi bana adetin bittiği gün ilişkiye gir demişti,rahim açık oluyormuş,denenmiş ve sonuç vermiş. İlk gün preseedle kullanmak istiyorum. Ama sonra nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada son kullanma tarihinde 07 2011 yazıyor.Bi dahaki ay da kullanabilir miyim acaba?

Arkadaşlar biz de 3 yıllık evliyiz ve geçen sene bir düşük geçirdim,kalp atışı duyulmadı. Spermlerde sorun var. 1 negatif aşılmamaız oldu.Bikaç ay sonra tüp bebek tedavisine başlıyacağız inşallah,ama tedaviden çok korkuyorum,aşılama esnasında bile çok gerildim(5 dklık bişey olmasına rağmen).Tüp bebek tedavisinden önce preseede denemek hem maddi hem de manevi açıdan mantıklı geldi.Ya tutarasa hesabı. Presedle hamile kalanları okuyunca ben de denemek istedim ve sipariş verdim bugün elime ulaştı. Tükürükten ovulasyon testi ve presede beraber aldım.Bir ço yazı okudum ve kafam çok karışık. Yarın adetim bitiyor. Birisi bana adetin bittiği gün ilişkiye gir demişti,rahim açık oluyormuş,denenmiş ve sonuç vermiş. İlk gün preseedle kullanmak istiyorum. Ama sonra nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada son kullanma tarihinde 07 2011 yazıyor.Bi dahaki ay da kullanabilir miyim acaba?

canım 07 2011 çok yakın..nerden aldın...ben pre seed i yoğun kullandığım dönemde adet bitiminden yumurtlama gününü bir iki gün geçene kadar kullandım ve iki kez hamiş kaldım böylece ...bence öyle yap...ve şimdi sana gelen bu preseedi temmuzda da kullan ama ağustosa kalırsa kullanma...kolay gelsin..

canım 07 2011 çok yakın..nerden aldın...ben pre seed i yoğun kullandığım dönemde adet bitiminden yumurtlama gününü bir iki gün geçene kadar kullandım ve iki kez hamiş kaldım böylece ...bence öyle yap...ve şimdi sana gelen bu preseedi temmuzda da kullan ama ağustosa kalırsa kullanma...kolay gelsin..

Gitti gidiyordan almıştım. Bana da çok yakın geldi tarih ama zaten hemen kullanmaya başlıcam.Olmazsa Temmuzda da kullanır bititiririm heralde,o yüzden iadeyle uğraşmak istemedim.Her gün mü kullanıyordunuz,yoksa gün aşırı mı. Bi de 3 ml. mi kullandınız.. Dışardan krem gibi sürsek etkili olmaz di mi. Ben açıkçası bu kadar büyük şırıngalar beklemiyordum..:26: İnşallah becerebilirim..İnşallah vesile olur preseed.

kullandım ovulasyon testi canım. Ilk ayım bu zaten. Kısmet, yalnız tatile çıkmıştık eşimle memlekete gitmiştik, adet görürü görmez, bi 15 gün falan beraber olmadık, belki onunda etkisi olmutur. Sonra ovulasyon dönemlerinde çalıştık. Hayırlısı bakalım.

Sıra sende bebeğim, bak kulaklarını çınlattık senemle. Bende geç hamile kalıyorum, allah ne zaman nasip ederse olacak inşallah.

Hayırladım canım, bana canıgönülden dua etmiştin. Inşallah sendede etkisi olur canım. Bende sana ediyorum, rabbim gönlünüze göre versin.

Kızlar yoğunum biraz çok gelemiyorum. Sorularınız olursa özeldende yazabilirsiniz, gördüğümde cevaplarım.

allah razı olsun canım benim dualarımız tüm isteyenler için, hepimiz için...
Dilerim rabbimden tüm hamileler sağlıcakla evlatlarını kucaklarına alır sağlıkla hayırlısı ile analı babalı olarak rabbim büyütmelerini nasip eder içindende size inşallah...
Darısı tüm isteyenlerin başına içindende bize sağlıkla hayırlısı ile inşallahhhh...

Gitti gidiyordan almıştım. Bana da çok yakın geldi tarih ama zaten hemen kullanmaya başlıcam.Olmazsa Temmuzda da kullanır bititiririm heralde,o yüzden iadeyle uğraşmak istemedim.Her gün mü kullanıyordunuz,yoksa gün aşırı mı. Bi de 3 ml. mi kullandınız.. Dışardan krem gibi sürsek etkili olmaz di mi. Ben açıkçası bu kadar büyük şırıngalar beklemiyordum..:26: İnşallah becerebilirim..İnşallah vesile olur preseed.

canım ben 3 mg kullandım ve aplikatörü girebildiği kadar derine sok..hergün yaptım ben yani adetimin bittiği günün ertesi günü 7.günden başlıyodum 11.gün yumurtlama günüydü ve ben 13. güne kadar aralıksız kullanıyodum...dışardan sürme krem gibi,içine sıkıcaksın yavrucum,hemde olabildiğice derine...

Kızlar nasılsınız? kimseler girmiyor mu artık?:KK50:tayf canım seni görünce yazayım dedim, nasılsın, neler yaptın? bizşm kızlar neler yapıyor, ayşem, özge nasıllar? benim bızdıklar 6 aylık oldu nerdewyse, nefes aldırmıyorlar, biri tam yer elması, kımıl kımıl durmuyorlar, darısı isteyen herkesin başına :KK49: arada uğrarım inşallah bizimkilerden fırsat bulursam, öpüyorum seni canım.

Kızlar nasılsınız? kimseler girmiyor mu artık?:KK50:tayf canım seni görünce yazayım dedim, nasılsın, neler yaptın? bizşm kızlar neler yapıyor, ayşem, özge nasıllar? benim bızdıklar 6 aylık oldu nerdewyse, nefes aldırmıyorlar, biri tam yer elması, kımıl kımıl durmuyorlar, darısı isteyen herkesin başına :KK49: arada uğrarım inşallah bizimkilerden fırsat bulursam, öpüyorum seni canım.

canim sende preseed kullandin oyle mi?

----

kizlar bende bu ay ovulasyon testi kullaniyorum, su gulucuk cikanlar var ya onlardan. bugun 15. gun ve sabah cikmadi birsey. daha dogrusu ben sabah idrariyla yapiyorum testi, cunku gunduz 4 saat tuvalete gitmemezlik yapamiyorum maalesef.

esimlede adetim bittikten sonra 1 kez birlikte olduk o da adetin hemen sonrasindaydi. simdi birlikte olmuyoruz cunku spermleri kaliteli olsun ve o gune denk getirmek istiyorum, cok mu garibim nedir :KK1: ne yapayim ama esimde hareketsizlik sorunu var o yuzden.

birde kizlar ben bu ay sutlu maydonozu kaynatip buharina oturmak istiyorum haa birde preseed kullanmak istiyorum.

tecrubelerinizi paylasabilirmisiniz bu yontemlerle?

birde ovulasyon testi yanilabilir mi yaa? cok korkuyom catlama gunumu kacirirsam diye :2: kendimde zaten klomen kullaniyorum 3 aydir.

Son düzenleme:
selam arkadaşlar bende preseed kullanmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz yurtdışından almak istiyorum ....

canim sende preseed kullandin oyle mi?

----

kizlar bende bu ay ovulasyon testi kullaniyorum, su gulucuk cikanlar var ya onlardan. bugun 15. gun ve sabah cikmadi birsey. daha dogrusu ben sabah idrariyla yapiyorum testi, cunku gunduz 4 saat tuvalete gitmemezlik yapamiyorum maalesef.

esimlede adetim bittikten sonra 1 kez birlikte olduk o da adetin hemen sonrasindaydi. simdi birlikte olmuyoruz cunku spermleri kaliteli olsun ve o gune denk getirmek istiyorum, cok mu garibim nedir :KK1: ne yapayim ama esimde hareketsizlik sorunu var o yuzden.

birde kizlar ben bu ay sutlu maydonozu kaynatip buharina oturmak istiyorum haa birde preseed kullanmak istiyorum.

tecrubelerinizi paylasabilirmisiniz bu yontemlerle?

birde ovulasyon testi yanilabilir mi yaa? cok korkuyom catlama gunumu kacirirsam diye :2: kendimde zaten klomen kullaniyorum 3 aydir.

Canim tesadufen gordum yazini..bende gulen yuz ovulasyon testi kullaniyorum..testlerde sorun olucagini sanmiyorum,yani umarim yoktur..zaten testin normlase ins mutlaka gulen yuzu gorursun..sabah idrari ile yapma ama sabah idrari sonuc vermez diye biliyorum..birseyler ictikten sonra icmeyi birakirsin illa 4 saat diye bisey yok en az 2 saat idrarini tutarsanda olabilir..yani ben genlede oyle yapiyorum 2 yada 3 saat cikmamaya calisiyorum genelde 4 olmayabiliyor..gulen yuzu gordukten 24-36 saat icerisinde yumurtlayacagini gosteriyormus bu testler..yani gulen yuzu gordukten 1 gun sonra falanda baslayabilirsin calismalara,tabi sen nasil dusunursen..oyle cnm bunlari yazmak istedim..ins gonlune gore olur..
bide canim ben bir yerde okumustum 4 veya 5 gun den sonra sperm kalitesi dusuyormus...yani kaliteyi artirim derken azaltmayin..ama morfolojide herhangi bir bilgim yok..ben genel olarak bu bilgiyi okumustum..sperm kalitesi icin 3-4 gun de bir bosalma olmasi gerektigini okumustum..veya 4-5 gunden sonra sperm kalitesinde dusme oldugunu..

Son düzenleme:
herkese merhaba bu ay preseedle 2. maraton başladı hayırlısıyla.ben preseedin yanında daha önce okuduğum birşeyi biraz farklı olarak yaptım.okuduğum yazıda 7 kez meryem suresini bir elmaya okuyorsunuz sonrada ikiye bölüp yarısını siz diğer yarısınıda eşiniz yiyor.ben bunu 3 meryem suresi 3 yasin ve 3 kez de kenzul arş duası olarak okudum cuma günü sela okundukdan hemen sonra başladım ve 2 saatte bitiridim.içim daha rahat ve huzurlu.umarım herkesin ve benim dualarımız kabul olur ve hayırlı evlatlarımız olur.önümüzdeki ay belki müjdeli haber verebilirim İNŞAALLAH amiiiinnnnnnnnn:)))

Ben de biraz evvel tükürükten ovulasyon testini yaptım ve eğrelti otu desenini gördüm. Yani tam üretken dönemdeyim galiba. Bir kaç gün üstüste denemek gerek..

Bir de bugün bana bir hocam geldi ve hergün Meryem suresi okumamı tavsiye etti. Ben hepsi okunuyor biliyordum ama hepsi değilmiş. ilk "ayn" durağına kadarmış. Yani 15. ayetin sonuna kadar.. İlkini birlikte okuduk dua ettik. İnş. hergün okuyacağım,adet olsan bile biri devam etmesi gerekiyormuş. İnş. yoktan var eden Rabbim bunları vesile kılar. Hayırlısıyla bebişlerimiz gelir.. Burada hamile haberlerini okudukça öyle seviniyorum ki. Onların da Rabbim hayırlısıyla,sağlıklı sıhhatli doğum yapmalırını nasip eder..

Son düzenleme:
selam arkadaşlar bende preseed kullanmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz yurtdışından almak istiyorum ....

Selam canım ben gittigidiyordan aldım. Tükürükten yumurtlama testi ve preseed,120 TL ydi o güne özel %10 indirim de vardı. 108 e geldi. Bence fiyatı uygun. Üzerindeki fiyatta tek ürünün fiyatı 130 TL yazıyordu. Yalnız son kullanma tarihini satıcıya srmak gerek sanırım. Benimki 07 2011 olarak geldi.

Ben de biraz evvel tükürükten ovulasyon testini yaptım ve eğrelti otu desenini gördüm. Yani tam üretken dönemdeyim galiba. Bir kaç gün üstüste denemek gerek galiba.. Bir de bugün bana bir hocam geldi ve hergün Meryem suresi okumamı tavsiye etti. Ben hepsi okunuyor biliyordum ama hepsi değilmiş. ilk "ayn" durağına kadarmış. Yani 15. ayetin sonuna kadar.. İlkini birlikte okuduk dua ettik. İnş. hergün okuyacağım,adet olsan bile biri devam etmesi gerekiyormuş. İnş. yoktan var eden Rabbim bunları vesile kılar. Hayırlısıyla bebişlerimiz gelir.. Burada hamile haberlerini okudukça öyle seviniyorum ki. Onların da Rabbim hayırlısıyla,sağlıklı sıhhatli doğum yapmalırını nasip eder..

canım bende hepsi okunuyor diye biliyordum.Rabbim dualarını kabul etsin inşaallah ve hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.bence en iyi doktorada gitsek en iyi ilaçlarıda kullansak Allah nasip etmedikden sonra gerisi boş.o yüzden dua etmekten ve Rabbimde istemekden başka çare yok.umarım Allah gönlüne göre verir.

Kızlar merhaba benim eşimde de sperm hareket %30 çıktı 2 yıldır gebelik olmadı gitti dr gerek yok dedi ama ben kafamı rahatlatmak için reglden sonra rahim filmi çektirmek sonrada ovulasyon takibi yaptırmak istiyorum gerçi kaset testlerle takip ettim birkaç ay çift koyu çizgiyi her ay yakalıyorum ama sonuç hep hüsran başka neleri araştırmalıyız bilemiyorum antisperm testi vs istesemmi dersiniz ben ilçedeyim pek ayrıntılı tedavi yapmıyolar illa istemek lazım:s
Preseed hız sorununa yardımcı oluyormuş hamiş olan arkadaşlarda umut verdiler ama eczaneden yada netteki resmi sitesinden alsam çok pahallı g.g.da son kullanma tarihi yaklaştığı için indirimli ama 1 ay kullanabilicem istemem öyle. Tek çarem yurtdışından almak olcak almanyada tanıdığım var ama abd de yok almanyadakilerde sorunsuz mudur ve fiyat uygun mudur? Ebayda 11.5$ yazıyo ama ingilizcem kötü anlayamıyorum. İlla abd den al en kaliteli ve hesaplı o derseniz sanırım kibele arkadaşımız ordaymış ondan yardım isticem.
Bu arada 2 çeşit kutusu var biri pembeli diğeri mavi çiçekli sizler hangilerini kullanıp olumlu sonuç aldınız?

X