Preseed kullananlar

bende 2 kez kullandım..
nisan ve mayıs ayında...
3 kullanımlık kaldı...
bu ay onu denesemmi diye düşünüyorum:44:

canım bir yerde okudum preseed açıldıktan sonra 3-4 ay içinde tüketilmeli yazıyordu.haberin olsun

Son düzenleme:
Son şafak 5 benimde, bakalım 4 yada 5 hazianda ne olacak öğreneceğim .... Ama umudum yok açıkçası ....

canım aslında preseed bitmedi
acaba kullansam kalanı bu ay bişey olurmu diye düşünüyorum..
gerçi açılmamış bi paket daha var...:44::44:
Canım ben bu ay bebiş çıkmazsa kullanmayı düşünüyorum. Bu da senin kendi kararın, nasıl rahat edeceksen öyle yap. İçine sinsin. Ağustosta tüp bebeğe başlıyordun demi. O zamana kadar kullan elindeki preseedları. zaten 2-3 ayda fayda ederse eder. bende hani kullanmadım demeyim diye, 2-3 ay kullanacam tamam. Yine çare doktorlarda. Ben daha önceden doğal yolla hamile kaldığım için belki faysadı olur diye kullanıyorum.
Son şafak 5 benimde, bakalım 4 yada 5 hazianda ne olacak öğreneceğim .... Ama umudum yok açıkçası ....
şafağımız hemen hemen aynı. inşallah güzel sonuçlar alırız. Alamazsak rabbim hayırlısını versin, çok şükür sağlığımız sıhatimiz yerinde. Hiç üzmek yok, yola devam.

hakkında hayırlısı canım benim.herhangibir belirti varmı?umarım güzel haberler verirsin bize:))
Amin canım.Belirtilerim var bel ağrısı epeyce var.Kasıklarda hafif, birde göğüs şişkinliğ.Ama bunların hepsi adet öncesi oluyor bende.O yzdende beklemiyorum yani.Sende durumlar nasıl ?
şafağımız hemen hemen aynı. inşallah güzel sonuçlar alırız. Alamazsak rabbim hayırlısını versin, çok şükür sağlığımız sıhatimiz yerinde. Hiç üzmek yok, yola devam.

Evet aynı zamanlardayız.İnş hayırlı haberler olur hepimiz içinOlmazsada kısmet.Haziranda yeni umutlara yelken açarız değil mi :) Dediğin gibi çalışmaya devam yani :)

İş öbür aya ertelenmeden bu ayadan sağlıcakla meleklerimize kavuşuruz.İnş hakkımızda hayır olsun ama preseedde yalan oldu galiba, çokta etkili bi jel değilmiş sanki ....

bende de aksine çok akıntı oldu. hayırlısı artık. bakalım ne çıkacak.
İş öbür aya ertelenmeden bu ayadan sağlıcakla meleklerimize kavuşuruz.İnş hakkımızda hayır olsun ama preseedde yalan oldu galiba, çokta etkili bi jel değilmiş sanki ....

Bakalım az daha bekleyip göreceğiz. preseedın durumunu. Yarabbim öncelikle senden diliyor ve istiyoruz, sen gönlümüzü biliyorsun.

bozma moralini canım benim preseedle ilk denemede illa olacak yada olmayacak diye bişey yok.birincide olmaz bakarsın ikinci denemende olur nasip ne zaman bilemeyiz ki.hakkımızda hayırlısı Allahtan. preseed bize yardımcı sebebtir belki.ya hep söylüyorlar kafayı rahatlatmak lazım diye başkasını söylerken çok kolayda iş uygulamaya gelinceöyle olmuyor.Ama asla umudumuzu yitirmiyeceğiz ve vazgeçmeyeceğiz Rabbimden hayırlısını istemeye.Dilerim bu uğurda kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakmasın AMİİİİNNNN:))

aminnnn amin, az kaldı bekliyoruz....

evet pes etmemek inancı ve umudu yitirmemek gerekte yapmak zor ya :) İnş şu mübarek kendil gecesi rabbim hepimizin kucağını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun ....

selam hanimlar

bende dün aldim bu preseedi ama o uzun cubuklari görünce sok oldum.yani baya uzun siringalari var !
dis macunu tüpü gibi jel ondan o cubuga cekip vajinaya nerdeyse hepsini girdirip öyle sikIlcakmis ama NASILLLL ? hepsi giriyormu ki ???

basarabilen varmi ki bunu,benim canim tatli yapamam esimde yanasmiyor ((

Son düzenleme:

:)) ayy çok alemsin flowers ince şırıngalar hiçde öyle sandığın gibi zor bişey yok.içine gerekli miktarda doldur ve talimatta yazılanları yap.inan hiç canın acımıyor bence çok kolay.kızma ama canım tatlı diyorsun doğum sancılarına nasıl katlanıcaksın.ayrıca bu işin sonuda dünyalar güzeli bebişin olucak (Rabbim hayırlısını versin inşaallah )bunları düşün o zaman korkularında geçer:))

sADECE BU KONUDA BENİMDE CANIM BİRAZ TATLIDIR CANIM VE BENDE ÇOK KORKMUŞTUM NASIL GİRCEK ORAYA DİYE... VALLA BEN EŞİME YAPTIRDIM.YALNIZ SENİ UYARAYIM RAHAT GİRMESİ İÇİN VAJİİNANIN KENARLARINA JELDEN SÜR SONRA JELİ İÇERİ SOK.ÖYLE BİR ACI AĞRI HUYLANMA DUYMAZSIN.. BAŞARILAR DİLİYORUM SANA..AÇIK OLDU AMA KUSURA BAKMA....ÇOK NADİREN İLK DENEMEDE BAŞARILI OLANLAR VARA AMA BİRÇOĞUMUZDA İLK AY PAS ... SİZİN TAKDİRİNİZE KALMIŞ GERİSİ ....

KIZLAR PRESEEDLE İLK DENEME BAŞARISIZ, ADET OLDUM BEN.UMUTLAR DİĞER AYA KALDI YA BAKALIM ONDA NE OLUR... AMA AÇIKÇASI BEN PRESEEDE BU KADAR PARA VERMEYİ MANTIKLI BULMUYORUM.BEN İLK AYDAN OLUR SANARAK ALMIŞTIM HANİ SİZİ YANLIŞ YÖNLENDİRMEYİM AMA AZ PARADA DEĞİ YANİ .....

Son düzenleme:
ewet kıslar benimde ilk ay başarısız neyse hayırlısı bakalım bu ayda denerim. zaten sadece 2 kez kullanbilmiştim bu ay.

Candascığım ne diyim canın sağolsun, bu ayki deneme yapanlar arasında sanırım ben kaldım, bizde pazartesiye belli olur. Hafta sonu pc yok, malum giremiyorum. inşallah olumlu olur. Çünkü çalışmalar, zamanlı herşey yerinde oldu. Kısmet artık.
ewet kıslar benimde ilk ay başarısız neyse hayırlısı bakalım bu ayda denerim. zaten sadece 2 kez kullanbilmiştim bu ay.
seninde canın sağolsun canım, elinizde varsa bitene kadar kullanın tabi. ne olur ne olmaz, ay hemen geçiyor, bi bakmışsın, ay sonu gelmiş. ne deyim rast gele kızlar.

Son düzenleme:

Canım inş senin kırmızlar gelmezde bi müjde alırız bu aydan... Bende bu ay rastgele çalışcam valla, preseedi bile kullanmayı düşünmüyorum.... İnş en yakın zamanda bizimde vaktimiz dolarda meleklerimize kavuşuruz ....

sagol canim yazdigin icin. dedigin gibi esime yaptirdim rahat oldu kendim asla yapamam ama :))
bakalim dpn ilk kez kullandim ,hayirlisi sali günü izine geliyorum türkiyeye 1 ayligina kocis olmicak

türkiyede nakadar canim preseed ? ben burda 21 euroya ( 40 milyon ) aldim

merhaba pree.seed i ilk denemem malesef başarısız oldu dün kırmızılar geldi sanırım ovülasyon zamanı sanırım denk gelmedi üçkez uyguladım merakımdan ikitane gebelik testini ve ovülasyon testlerinide bitirdim canım çok sıkkın arkadaşlar lütfen dua edin ikinci denememde hüsran olmasın şimdi övülasyon dönemlerim olan 16 haziran dan başlıcam takibe artık nasipp bu arada hamilelik haberlerini merakla takip ediyorum burdan herkes için hayırlısı

ayyyyyyyyy bende başlayam yanında başka bişeyde öneririmisiniz kızlar

selam kızlar nu sayfaya girmeye korkuyorum yasak koydum kendime kötü haber aldıkça etkileniyorum ben ilk kullanmamda nasip oldu ve hamile kaldım şuan 7 haftamı dolduruyorum çok şükür kalp atışınıda grdüm allah herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…