Preseed kullananlar

Kızlar sonucumu aldım gene negatif..

Nesemesecim kac gundur aklimdaydiniz Badem ve sen. gercekten Allah hayirlisini versin. Bundan sonra ne yapmayi dusunuyorsunuz, gecenlerde bir bayan yazmis, iki asilamadan sonra devlet tup bebegi karsiliyor diye. Bir arastir istersen. Ama daha gencsin canim, sakin umitsizlige kapilma. Dualarimiz seninle.

Benimki de................:çok üzgünüm:

Bademcim ne desem de teselli etsem bilemedim. Ben senin normal yolla hamile kalacagina o kadar yurekten inaniyorum ki. Sadece acele ediyorsun hakli olarak. Bir an once yasadigin aciyi unutmak icin tekrar hamile kalmak istiyorsun, en garantilisi de tup bebek. Ama inan bana bu yaz senin hamilelik haberini alacagiz. hem esinin degerleri de duzelmeye baslamis. canim preseed'de urunleri sati aldigimiz sayfada fertilaid men diye bir sey var. esin gerci bir suru vitamin ilac vs kullaniyormus. preseed'in herseyine guvendigim icin bu urunu de bir arastirin derim. daha da iyi olur. normal yoldan olmasina yardimci olur.

Tekrar ediyorum ben eminim ki cok yakinda, senin normal yolla hamile kaldigin haberini alacagimiza yurekten inaniyorum. :Saruboceq:

kızlar preseed i kullanmaya başlayacağım günler yaklaşıyor...size sorum var...şimdi ben ovulasyon testleriyle de desteklemek istiyorum ,30-31 günde regl oluyorum..testin klavuzunda 13. günde başlayın diyor..sizcede öylemi başlamalıyım yapmaya? bugün 10. günüm... birde ben bu ay çörek otu karışımındanda yedim...

canim 30-31 gunde regl oluyorsan ama corekotu kullandiysan bir iki gun one gelebilir reglin. eger elinde testin coksa 11. gun falan basla istersen, garanti olur. cunku corekotu geriye cekiyor reglleri.

canim 30-31 gunde regl oluyorsan ama corekotu kullandiysan bir iki gun one gelebilir reglin. eger elinde testin coksa 11. gun falan basla istersen, garanti olur. cunku corekotu geriye cekiyor reglleri.[/QUOTE]

teşekkür ederim arkadaşım..bana şu ovulasyon kitlerini aldığınız sitenin adresini verirmisiniz lütfen..

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie
made
dila06
Moonlight

selam kizlar, bir negatif haberi de ben veriyim:KK43: bugün geldi beklenmeyen misafirim. elimde 75 tane ovu test var. sizce tekrar preseed alip denesemmi yoksa artik biraksam mi? en gec ekimde ankaraya dönüs yapicam ve asilama denemeyi düsünüyorum. bir yanim kullan bos gecirme diyor, diger yanim bosver denedin de ne oldu diyor, kararsiz kaldim:KK43:

canim 30-31 gunde regl oluyorsan ama corekotu kullandiysan bir iki gun one gelebilir reglin. eger elinde testin coksa 11. gun falan basla istersen, garanti olur. cunku corekotu geriye cekiyor reglleri.

teşekkür ederim arkadaşım..bana şu ovulasyon kitlerini aldığınız sitenin adresini verirmisiniz lütfen..[/QUOTE]

canim ben silmisim. sadecemeyra, kadrish28, starsuzi'ye mail atmistim. onlara bir sor istersen.

selam kizlar, bir negatif haberi de ben veriyim:KK43: bugün geldi beklenmeyen misafirim. elimde 75 tane ovu test var. sizce tekrar preseed alip denesemmi yoksa artik biraksam mi? en gec ekimde ankaraya dönüs yapicam ve asilama denemeyi düsünüyorum. bir yanim kullan bos gecirme diyor, diger yanim bosver denedin de ne oldu diyor, kararsiz kaldim:KK43:

Daha ekime cok var. bence denemeye devam. cabucak pes etme. bak wannababy 3. de mi 4. de mi hamis kaldi. kimisi ikincide. kimisi ilkte.

hem kac aydir kullaniyorsun preseedi? bence asilama yaptirmadan once en az 5-6 ay denemek lazim. asilamanin da garantisi yok sonucta.

dedigim adresten al zaten bayagi ucuza denk geliyor. hele de asilama ilaclar, masraflar tup bebek masraflari ile karsilastirinca.

öylemi diosun canim, bilmioyrum umutlarim kiriliyor yaaa. 3 ay denedim pre seedi. bugün kirmizilar gelince artik dedim yeter.

canim evet bugun koyu cizgi ciktiysa 16. gun yani 17. gun yumurtlayacaksin demektir. koyu ciktiktan 15-16 gun sonra reglinizi bekleyin yaziyor. cunku o cizgi yumurtlamadan 24-36 saat once koyulasiyor. 32. gun reglini bekle. 17+14=31 31. gun sonunda ya da 32. gun regl; olman lazim.

tavsiye: ovulasyon testlerini her gun yap. sadece bir gun koyu cikiyor zaten o gunu de kacirma. ama insallah hamilesindir gerek kalmaz.

baska tavsiye: yarini da degerlendirin. yani yumurtlama gununu.umarim preseedle denemissinizdir bugun, yarin da preseedle degerlendirin.

Kibelecim,sadecemeyrcım, serracım cevaplarınıziçin çok tşk. Dünü de preseedle değerlendirdik,bugün işten gelir gelmez tekrar ovulasyon testi yaptım yine koyu 2 çizgi çıktı, bence benim ovulasyon testleri yanlış, bu kadar zaman boyunca yumurtluyor olsaydım ben şimdiye 3. bebeğimi doğururdum:)))

Herkese doğal veya tedavili denemelerinde boool şans diliyorum.
Kibelecim sana da kolay doğum diliyorum cnm, çokkişinin duasını aldın, işinin rast gideceğine yürekten inanıyorum;sevgiler:)

picardi simdi ovulasyon kullanalarin topigini okuyorudm, orda sürekli cift cizgi görenler hamileymisler megerse. belki sende hamissindir canim.

pes etmek yok tam yol hep birlikte preseedle ileri canım allah allah allah allahh ok?:teselli:

pes etmek yok tam yol hep birlikte preseedle ileri canım allah allah allah allahh ok?:teselli:

:gitme: bilemiyorum ama evdeki ovulasyonlar bitene kadar yapicam:) yanlislikla iki kutu siparsi etmisim, 75 tane ovu 15 tane gebelik testi var.
pressed demi aliyim bide onunla gelen ovulasyonlar var artik bende satis yaparim:)

:gitme: bilemiyorum ama evdeki ovulasyonlar bitene kadar yapicam:) yanlislikla iki kutu siparsi etmisim, 75 tane ovu 15 tane gebelik testi var.
pressed demi aliyim bide onunla gelen ovulasyonlar var artik bende satis yaparim:)

aman canım benim ,hamile kalda ne satışı veririz ihtiyacı olan birine yeterki pozitif sonucu görelim alkisalkisalkis bak bende sipariş verdim bekliyorum inşallah gıdaklama dönemime kadar gelir ayın 4. kırımızıları görürsem 9. gün gıdaklıyorum yetişir inşallah ,bir hevesle bekliyorum... beni yanlız bırakma kıss öperim seni valla opuyorumnanaktana.s.

Kibelecim,sadecemeyrcım, serracım cevaplarınıziçin çok tşk. Dünü de preseedle değerlendirdik,bugün işten gelir gelmez tekrar ovulasyon testi yaptım yine koyu 2 çizgi çıktı, bence benim ovulasyon testleri yanlış, bu kadar zaman boyunca yumurtluyor olsaydım ben şimdiye 3. bebeğimi doğururdum:)))

Herkese doğal veya tedavili denemelerinde boool şans diliyorum.
Kibelecim sana da kolay doğum diliyorum cnm, çokkişinin duasını aldın, işinin rast gideceğine yürekten inanıyorum;sevgiler:)

canim insallah.

bence testler yanlis degil. hassasliginda biraz sorun var. nasil bazi gebelik testleri yalan yanlis en ufak bhcg de pozitif silik cizgi cikariyorsa bu da en ufak lh yukselmesini ayni sekilde cikariyor olabilir.

aman ne kayberdesin bence dene deneyebildigin kadar. sonra ah tuh 1 ay daha demezsin. dene bence. yarin da dene hatta ki test bugun koyu ise yarin yumurtlama gunun demek, yumurta canli iken yakalrsan bak oglun olur sonra:)

aman canım benim ,hamile kalda ne satışı veririz ihtiyacı olan birine yeterki pozitif sonucu görelim alkisalkisalkis bak bende sipariş verdim bekliyorum inşallah gıdaklama dönemime kadar gelir ayın 4. kırımızıları görürsem 9. gün gıdaklıyorum yetişir inşallah ,bir hevesle bekliyorum... beni yanlız bırakma kıss öperim seni valla opuyorumnanaktana.s.

durucum insallah gormezsin kirmizilari. 4une birsey kalmamis.

bugün ilk günümdü, nasilsa test cok dedim. bi tane yaptim cizgi hic cikmadi yani tek cizgi bile yok. adet olunca hormonlar sifirlanio heralde :roflol:
karar verdim bi kutu daha alicam preseed. gidene kadar deniycem. kendimi biliosam eger iltihap benim sorunum. idrar yolu iltihabi cok yasarim. histeroskopi olucam bu gidisle. ahhh ahhhhhh bi dönebilsem ülkeme. günler gecmek bilmio :çok üzgünüm:

insallah bu ay pozitif bir sonuc alirsin canim. ugrasmaktan canimiz cikti valla

bugün ilk günümdü, nasilsa test cok dedim. bi tane yaptim cizgi hic cikmadi yani tek cizgi bile yok. adet olunca hormonlar sifirlanio heralde :roflol:
karar verdim bi kutu daha alicam preseed. gidene kadar deniycem. kendimi biliosam eger iltihap benim sorunum. idrar yolu iltihabi cok yasarim. histeroskopi olucam bu gidisle. ahhh ahhhhhh bi dönebilsem ülkeme. günler gecmek bilmio :çok üzgünüm:

insallah bu ay pozitif bir sonuc alirsin canim. ugrasmaktan canimiz cikti valla
Rabbimiz büyük canım sabrımızı sınıyor o ki herşeyi yaratan sınavı şükürle verdiğimiz taktirde hepimize bu duyguyu yaşatacaktır sadece sabır canım sadece sabır mükafatımız büyük olacak ben inanıyorum ....
hepimiz için hep birlikte aminnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

X