Preseed kullananlar

kizlar kurtaj olunca anlamadigim bir nokta var. ben de kurtaj oldum dis gebelik ameliyati, bebek de alindi ama dr benim rahim duvarlarimi kazimadi. sizinki kazidi mi? kurtajdan 3-4 gun sonra regl gibi basladi. gene 6-7 gun surdu. sonra duzene girdi hemen.

sanirim bebekle birlikte anneye kolaylik olsun diye rahim duvarlari d akzitilirsa rahmin toparlanmasi daha gec oluyor. ama bebek olmadigi icin destegi kesilen progesteronden dolayi kendi yikilirsa sorun cikmiyor.

regli bekleyen arkadaslar, kurtajdan sonra regl oldunuz mu?(hemen sonrasinda)

günaydın herkese,
kibelecim bende 7-8 sene önce olmak durumunda kalmıştım vakumlama yöntemi demişti doktor ve bi gün sonra hafiften çoğalarak regli olmuştum 2 gün sonrasında yani bi hafta sürmüştü normal regli gibi oldu doktorum o zaman böyle olucağını dsöylemişti ve olmuştu ve sonrasında reglilerimde bir değişiklik olmadı ama bende bebek vardı fakat 5 haftalıktı ama bünyeylede belki ilgisi vardır.

Kıslaaaar günaydın, nasılsınız? Kimse yok mu?

Çiçekcim napıyorsun bakiim?

saol canım benim iyiyim iki gün önce regli oldumm ve çok sancılıydı dün işe gelemedim kıvrandım 1,5 gün son bir senedir genelde sancı çekiyorum eskiden sadece başım tutardı şimdi alt taraf iptal oluyor malesef. yaş ilerledikçe metobolizmada değişiklikler oluyor malesef.

asıl sen nasılsın daha iyicemisin?

hepinize günaydın...

kibeleciğim özele attığın mesajı aldım teşekkürler..
ben kürtaj olalı tam 36 gün oldu ama tık yok.. önceki dönemlerde kırmızıyı göreceğim diye korkardım şimdi de tam tersi:)) normal döngüm 28 gündü. dün doktorumu aradım gel bir kontrol edelim dedi. ama cumartesiyi beklemek durumundayım. bügünlerde çok kaytardım işten :))

saol canım benim iyiyim iki gün önce regli oldumm ve çok sancılıydı dün işe gelemedim kıvrandım 1,5 gün son bir senedir genelde sancı çekiyorum eskiden sadece başım tutardı şimdi alt taraf iptal oluyor malesef. yaş ilerledikçe metobolizmada değişiklikler oluyor malesef.

asıl sen nasılsın daha iyicemisin?

Geçmiş olsun güzelim, gerçekten yaşla birlikte metabolizma değişiyor, ahhh gençlikkaydirigubbakcemile3 Ben iyiyim Allaha şükür, dün itibariyle işe başladım, bugün daha bir intibak oldum, iyi geldi.

hepinize günaydın...

kibeleciğim özele attığın mesajı aldım teşekkürler..
ben kürtaj olalı tam 36 gün oldu ama tık yok.. önceki dönemlerde kırmızıyı göreceğim diye korkardım şimdi de tam tersi:)) normal döngüm 28 gündü. dün doktorumu aradım gel bir kontrol edelim dedi. ama cumartesiyi beklemek durumundayım. bügünlerde çok kaytardım işten :))

Selmas inşallah kısa sürede regl olursun canım, beklemek gerçekten zor ama yakında olursun gibi geliyor bana.

anjelik iyi olmana çok sevindimopuyorumnanaktan çalışmanın en büyük faydası zamanın çabuk geçmesi sanırım.. evde olunca insan daha bir bunalım takılıyor..
önümüzde ki ay belkide hep beraber bebiş haberleri veririz :CüvCüv:

anjelik iyi olmana çok sevindimopuyorumnanaktan çalışmanın en büyük faydası zamanın çabuk geçmesi sanırım.. evde olunca insan daha bir bunalım takılıyor..
önümüzde ki ay belkide hep beraber bebiş haberleri veririz :CüvCüv:

saol tatlım, aslında benim için evde olmak da bir açıdan iyiydi, annemle birlikteydik ve uzun süredir ilk defa bu kadar uzun süre birlikte olduk, çok özlemişim ama dediğin gibi normale dönmek açısından iş ortamı gibisi yokopuyorumnanaktan İnşallah önemüzdeki ay önce senin haberini alırız canım, ben ağustosta en erken çalışmalar başlarım artık:lepi:

Preseed ile hamiş kalanlar :nazar:
1- kibele (edasi geliyorrr:))) :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez :nazar:
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie
made
dila06
Moonlight

ayrederya listeyi yazmamis uzun zamandir ben yapim dedim. motivasyon olsun:)))

yaww listemiz bayağı bir uzun olmuş inşallah tez vakit yer değiştiririzde hamiş kalanlar kısmı uzun uzun olurrrrr

arkadaslar negatif sonuc alan arkadaslarima uzuldum ama ne yapiyoruz? pes etmiyoruz. cunku bebek isi kismet isi. hic beklemediginiz bir anda cikip geliveriyor.

gene size israrla ovulasyon testi kullanmanizi oneriyorum. adetleriniz tam duzenli olsa bile.neden mi? cunku stres yapiyorsunuz ve yumurtlamaniz 2-3 gun de olsa gecikiyor. 15. gun yumurtlayacaginiza atiyorum 18. gun yumurtluyorsunuz. bu durumda 29 gunde bir adetiniz geliken otomatikmen 32 gund ebir geliyor. siz aradaki 3 gunu gecikme olarak algilayabilirsiniz ama aslinda gecikme degil. yumurtlamadan sonraki 14 gun otomatik isliyor., ister 7. gun yumurtla. ister 27. uzerine 14 gun koyacaksin reglini beklemek icin.

gecenlerde buradan bir arkadasi ornek vermek istiyorum. 28 gunde bir regl olur sasmaz. ama ovulasyon testleri ile de gene de yumurtlamasini tespite basladi, belki stresten belki mevsimsel olarak 18. gun yumurtladi ve aynen edigim gibi 18. gun regli gelmeyince gecikti diye bana mail atti. ama zaten benim 18. gun yumurtladigini, 3 gun yumurtlamasinin geciktigini de da yazdigi icin daha onceden dedim ki bak insallah hamilesinir ama senin reglin gecikmemis. iste su tarihte gelir ve tam da dedigim gun geldi.

demek istedigim bu sekilde reglinizin gecikip gecikmediginden de min oluyorsunuz. yani bostan yere reglim gecikti demiyorsunuz.

benim regllerim 32 gunde hic sasmazdi. ama stresten dolayi bir sey oldu. karma karisik oldu. bir keresinde tam 16 gun gecikti. ben saniyorum ki reglim gecikiyor megersem o ay yumurtlamam gecikmis. o zamanlar sicaklik olcme konusunda vs daha yeniyim. Allah'ta sicakligimi olcmustum ve regl oldugumda donup sicakligima baktim. sahiden de taaa 28. gun mu ne yumurtlamisim. 32 gunden sonra bosuna beklemisim. hamileyim diye bosuna umutlanmisim.

Cnm benim de hep 27 günde olurdu, sana da burada yazdığım gibi ovulasyon testlerinde 9.11.13. günler 2. çizgi silik çıktı, yumurtladım sandık , o günleri hep preseedle değerlendirdik, bugün 16. gündü çok akıntı geldi, hatta kan gibi pembe pembe akıntılarım gelince dur bi de bugün yapiyim ovulasyon testi dedim, 2.çizgi kopkoyu çıktı; ben anlamadım bu durumu ben bu ay 30 günde mi adet olucam bu durumda, yani bugün mü yumurtlamış oldum yoksa yumurtlamayı kaçırdım mı, 2.çizgiyi kopkoyu görünce bu günü de değerlendirmeye karar verdik:) ama benim kafam karman çorman oldu.
Bu durumu engin bilgilerinle yorumlarsan sevinirim; sevgiler:)

X