Preseed kullananlar

Cnm benim de hep 27 günde olurdu, sana da burada yazdığım gibi ovulasyon testlerinde 9.11.13. günler 2. çizgi silik çıktı, yumurtladım sandık , o günleri hep preseedle değerlendirdik, bugün 16. gündü çok akıntı geldi, hatta kan gibi pembe pembe akıntılarım gelince dur bi de bugün yapiyim ovulasyon testi dedim, 2.çizgi kopkoyu çıktı; ben anlamadım bu durumu ben bu ay 30 günde mi adet olucam bu durumda, yani bugün mü yumurtlamış oldum yoksa yumurtlamayı kaçırdım mı, 2.çizgiyi kopkoyu görünce bu günü de değerlendirmeye karar verdik:) ama benim kafam karman çorman oldu.
Bu durumu engin bilgilerinle yorumlarsan sevinirim; sevgiler:)

adete yakın günlerdee 2. çizgi koyu çıkan bazı arkadaşlar hamiş bence sen sabaha bi gebelik testi yap inşallah hamişsindirrrrrrrrrrr

Cnm benim de hep 27 günde olurdu, sana da burada yazdığım gibi ovulasyon testlerinde 9.11.13. günler 2. çizgi silik çıktı, yumurtladım sandık , o günleri hep preseedle değerlendirdik, bugün 16. gündü çok akıntı geldi, hatta kan gibi pembe pembe akıntılarım gelince dur bi de bugün yapiyim ovulasyon testi dedim, 2.çizgi kopkoyu çıktı; ben anlamadım bu durumu ben bu ay 30 günde mi adet olucam bu durumda, yani bugün mü yumurtlamış oldum yoksa yumurtlamayı kaçırdım mı, 2.çizgiyi kopkoyu görünce bu günü de değerlendirmeye karar verdik:) ama benim kafam karman çorman oldu.

canim bazen iki defa yumurtlayabilio insan. belki iki defa yumurtlamissindir sende. degerlendirmeniz iyi olmus. insallah Allah'im insallah :Saruboceq: :CüvCüv:

anjelic canım çoık üzüldüm rabbim sana sabır versin ardından da meleğini tekrar göbüşüne kondursun canım

kızlar ben preseedle birlikte ovulasyon teesti olarak focus ovulasyon mikroskobu kullanıyorum ve yumurtlama olmadan birkaç güün önceden sinyalleri veriyo ilk denediğim ay yani geçen ay yumurta çatlamadan 6 gün önce şekilleri gördüm hergün not aldım şekilleri ve kendi haritamı belirledim hem şekiller çok net çıkıyo acabamıdemiyosunuz ve kullanımı sınırsız ve buda ekonomik olmasını sağlıyo türkiyede de satılıyo google dan bakabilirsinz sanırım 68 tl civarı bişiy fiyatı var

tükürükle yapılıyo idrar testlerinden daha pratik ve ekonomik olduğunuı düşünüyorum şahsen

forumda bu ürünle ilgili yorumları okudum kimileri memnun kimileri memnun değil ancak o memnun olmayanların kullanmayı doğru bilmediklerinden memnun kalmadıklarını düşünüyorum

eğer doğru kullanırsanız yumurtanız çatlamadan bikaç gün önce ovulasyonunuzu öğrenebilir ve ona göre denersiniz

ayrıca bu test lh yükselmesinden önce yükselen östrojeni öleçerek bilgi verdiğinden dolayı o çubuk testlerden daha erken öğreniyosunuz ve ovulasyonu kaçırmak gibi bi durumunuz olmuyo

kızlar biraz uuzun oldu ama kendim çok memnun kaldığım için sizlerde faydalanın diye yazıyorum ki benim adetlerim düzensiz olduğu halde bu mikroskop sayesinde tespit edebildim

inşallah sizde faydasını8 görürsünüz

arkadaşım bu bahsettiğin şey , ovulasyon kitleri ile aynı şeyi mi yapıyor..herhangi bir fark yokmu yani?

Ben sevgili kibelenin yolladığı linklere girdim bir tanesi çok çok uygun 6'lı pre-seed 16.50 $ birde 8'li +25 adet gebelik ve ovulasyon kitleri var içinde 24.99$'dan satılıyor arkadaşlar

canım sitenin linkini bana da yollarmısın?

canim evet bugun koyu cizgi ciktiysa 16. gun yani 17. gun yumurtlayacaksin demektir. koyu ciktiktan 15-16 gun sonra reglinizi bekleyin yaziyor. cunku o cizgi yumurtlamadan 24-36 saat once koyulasiyor. 32. gun reglini bekle. 17+14=31 31. gun sonunda ya da 32. gun regl; olman lazim.

tavsiye: ovulasyon testlerini her gun yap. sadece bir gun koyu cikiyor zaten o gunu de kacirma. ama insallah hamilesindir gerek kalmaz.

baska tavsiye: yarini da degerlendirin. yani yumurtlama gununu.umarim preseedle denemissinizdir bugun, yarin da preseedle degerlendirin.

Kibelem ve kızlar bugün 2. aşılamamın 12. günü kan testinde çıkıyor ama ben çok korkuyorum gene o bildik sonucu görmekten. Birkaç gün daha adeti bekleyeceğim inşallah..

Dün de benim 12. gündü..Yarın adet günüm..Test yaptırmaya cesaret edemedim..Yarın yaptırıcam..Gerçi sonucu biliyorum...yaptığım 3 hassas gebelik testi de negatif sonucuç veriyor......

Bademim hakkımızda ahyırlısı olsun ben de hiç umutlu değilim. Ne yapacağımı bilemedim...

Kibelem ve kızlar bugün 2. aşılamamın 12. günü kan testinde çıkıyor ama ben çok korkuyorum gene o bildik sonucu görmekten. Birkaç gün daha adeti bekleyeceğim inşallah..

aay anım benim inşallahhhh olmuştur bu sefer canım benimmm inşallaahhh dualarım seninle canım yaa ve bekleyen diğer bütün arkadaşlarımlaa bu ay güzel bir haber verde motivasyonumuz yüksek başlayalım değil mi amaaa :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

GÜNAYDIN KIZLARRR...
burada ovulasyon testini hastalığına yakın yapıpta aslında hamile olan çok arkadaş gördüm..birileri başarılı olmuş galiba :)
hadi hayırlısı...
çok takmayın olacaaaaaak olacaaaakkkk...

neşecim canım şimdiden bozma moralini, hakkında hayırlısı canım, ben senin anne olacağına inanıyorum, ama bugün ama yarın, önemli olan geç olsun ama güç olmasın, hiç sorun yaşama, canım inşallah olmuştur.

Dün de benim 12. gündü..Yarın adet günüm..Test yaptırmaya cesaret edemedim..Yarın yaptırıcam..Gerçi sonucu biliyorum...yaptığım 3 hassas gebelik testi de negatif sonucuç veriyor......

badem güzelim idrar testinde hemen çıkmayabilir, her hamilelil farklıdır, bozma moralini, olmasa bile tekrar denersin, çok üzülüyor insan biliyorum ama asla yılmak yok, dualarımız sizinle kızlar.:Saruboceq:

kızlar preseed i kullanmaya başlayacağım günler yaklaşıyor...size sorum var...şimdi ben ovulasyon testleriyle de desteklemek istiyorum ,30-31 günde regl oluyorum..testin klavuzunda 13. günde başlayın diyor..sizcede öylemi başlamalıyım yapmaya? bugün 10. günüm... birde ben bu ay çörek otu karışımındanda yedim...

klavuzda ne yazıyorsa öyle yap canım kaçırma sonra günlerini.elinde yeteri kadar test varsa tabi.

X