Preseed kullananlar

kızlar aklıma gelmişken sormak istiyorum bu presedi bende kullanma düşüncesindeydim önümüzdeki ay alayım diyordum ama düşük muhabbetlerini okuyunca kafam karıştı açıkcası sizlerinde yorumlarınızı merak ediyorum fikirleriniz ne????

kızlar aklıma gelmişken sormak istiyorum bu presedi bende kullanma düşüncesindeydim önümüzdeki ay alayım diyordum ama düşük muhabbetlerini okuyunca kafam karıştı açıkcası sizlerinde yorumlarınızı merak ediyorum fikirleriniz ne????

canım ben iki aydır kullanıyorum...
düşük konusunda benim bi endieşm yok..
zaten normladede düşük sayısı oldukça yüksek artık günümüz hamileliklerinde..
ben dokrotuma sorup kullanmaya başladım..
bana herhangi bir sakıncası olmadığını..
sadece çok fazla umut bağlamamam gerektiğini soyledi...:KK34:

canım ben iki aydır kullanıyorum...
düşük konusunda benim bi endieşm yok..
zaten normladede düşük sayısı oldukça yüksek artık günümüz hamileliklerinde..
ben dokrotuma sorup kullanmaya başladım..
bana herhangi bir sakıncası olmadığını..
sadece çok fazla umut bağlamamam gerektiğini soyledi...:KK34:

canım saolassın öncelikle, ben zaten gebeliği kolaylaştırsından ziyade kuruluk şikayetinden kullanmak istiyorum.yumurtlama dönemlerinde çok sık ilişkiden dolayı böyle bir problem yaşıyorum malesef. ama aynı zamanda kullandığım ürünün gebeliği önleyici bir etkisi olsun istemiyorum.daha öncede farklı bir markanın ürününü kullandım ama o dönemdede korunmayı bıraktım ama kayganlaştırıcı jelin gebeliğe engel olabileceğini öğrendim bırakmak durumunda kaldım. daha sonrasındada gebeliğe engel olmayan tek markanın bu olduğunu okudum ve topiği okudum bu seferde düşük tehdidi vs. endişe ettim o yüzden sordum canım. doktorun bi engel görmediğine göre sanırım bi problem yok kullanılabilir bu durumda.

canım saolassın öncelikle, ben zaten gebeliği kolaylaştırsından ziyade kuruluk şikayetinden kullanmak istiyorum.yumurtlama dönemlerinde çok sık ilişkiden dolayı böyle bir problem yaşıyorum malesef. ama aynı zamanda kullandığım ürünün gebeliği önleyici bir etkisi olsun istemiyorum.daha öncede farklı bir markanın ürününü kullandım ama o dönemdede korunmayı bıraktım ama kayganlaştırıcı jelin gebeliğe engel olabileceğini öğrendim bırakmak durumunda kaldım. daha sonrasındada gebeliğe engel olmayan tek markanın bu olduğunu okudum ve topiği okudum bu seferde düşük tehdidi vs. endişe ettim o yüzden sordum canım. doktorun bi engel görmediğine göre sanırım bi problem yok kullanılabilir bu durumda.

evet canım doktorum doç .
ben soylediğimde
gittiği konferanslarda konusu geçtiğini..
sperm dostu ürün olduğunu..
ama mucizevi bişeymiş gibi yaklaşılmaması gerektiğini soyledi...
bendede özellikle adet sonrası dönemde kuruluk oluyor..
daha önce bunun için hiçbişey kullanmadım..
fakat 2 aydır dünya varmış diyorum..
ne çok sıkıntı çektiğimi anlamış oldum..
umarım seninde hem rahatlık sağlar..
hemde miniğine kavuşmana vesile olur...

evet canım doktorum doç .
ben soylediğimde
gittiği konferanslarda konusu geçtiğini..
sperm dostu ürün olduğunu..
ama mucizevi bişeymiş gibi yaklaşılmaması gerektiğini soyledi...
bendede özellikle adet sonrası dönemde kuruluk oluyor..
daha önce bunun için hiçbişey kullanmadım..
fakat 2 aydır dünya varmış diyorum..
ne çok sıkıntı çektiğimi anlamış oldum..
umarım seninde hem rahatlık sağlar..
hemde miniğine kavuşmana vesile olur...

tamam canım saolasın önümüzdeki günlerde sipariş etmeyi düşünüyorum. zaten dediğim gibi tek beklentim ilşkideki kuruluk sıkıntısını çözsün yeter. birde nerden aldınız canım gg de varmı

tamam canım saolasın önümüzdeki günlerde sipariş etmeyi düşünüyorum. zaten dediğim gibi tek beklentim ilşkideki kuruluk sıkıntısını çözsün yeter. birde nerden aldınız canım gg de varmı

canım bana yurtdışında bi yakınım getirdi..
türkiyedeki temsilcisinde biraz pahalı...
ama gg başka sitelere bak..
yutr dışındaki sitelerden getirten arkadaşlarda oldu
ama sanırım geç ulaşıyor...

canım bana yurtdışında bi yakınım getirdi..
türkiyedeki temsilcisinde biraz pahalı...
ama gg başka sitelere bak..
yutr dışındaki sitelerden getirten arkadaşlarda oldu
ama sanırım geç ulaşıyor...

anladım canım alacağım zaman araştırım öyleyse

bu aydan biraz olsun umudum vardı oda gitti dün akşam çok hastalandım ve ateşlendim.düşüremeyince mecbur dr.a gittim ve antibiyotik verdi gerçi dr.uyardım belki hamile olabilirim ilaç ona göre versin diye ama sonuçta kimyasal dr. dokunmaz desede içim hiç rahat değil neyse vardır bundada bir hayır herhalde düşünmemeye çalışıyorum:KK43:(:-)18:

bu aydan biraz olsun umudum vardı oda gitti dün akşam çok hastalandım ve ateşlendim.düşüremeyince mecbur dr.a gittim ve antibiyotik verdi gerçi dr.uyardım belki hamile olabilirim ilaç ona göre versin diye ama sonuçta kimyasal dr. dokunmaz desede içim hiç rahat değil neyse vardır bundada bir hayır herhalde düşünmemeye çalışıyorum:KK43:(:-)18:
canım neden umudunu kaybediyorsun ki. bazı ilaçlar hamileykende kullanılıyor ama hep doktorlar önce test yapıyor sonra ilaç veriyor demek ki o ilçın yan etkisi yok hamilelere üzülme . merak etme birşey olmaz. adet günün nezaman. ben bu ayın 12 sinde adet olmam gerekiyordu halen olmadım. doktorada gitmedim. evde test yaptım negatif. bide salı günü randevu aldım başka bi bölüme igne olmam gerekiyor hamileysem eger inşll. birşey olmaz. sende inşll. hamilesindir

merhaba arkdaşlar günü gelen yokmu hiç, pressed kullanıcıları haberlerinizi bekliyoz. benim daha zaman var ama, hiçbir belirdi yok. hiçbişey hissetmiyorum. sanki yok gibi. Yinede bekliyelim bakalım. beklenmeyen adet günümüzü.

canım neden umudunu kaybediyorsun ki. bazı ilaçlar hamileykende kullanılıyor ama hep doktorlar önce test yapıyor sonra ilaç veriyor demek ki o ilçın yan etkisi yok hamilelere üzülme . merak etme birşey olmaz. adet günün nezaman. ben bu ayın 12 sinde adet olmam gerekiyordu halen olmadım. doktorada gitmedim. evde test yaptım negatif. bide salı günü randevu aldım başka bi bölüme igne olmam gerekiyor hamileysem eger inşll. birşey olmaz. sende inşll. hamilesindir

canım haklısın ama benim bu ay preseedle ilk denememdi ve ben çok umutlu başladım ve sadece 3 kez yapabildik preseedle.3 gündürde antiyotik kullanıyorum ve hiç gücüm olmadığı için çalışmalara devam edemedik.bunları düşününce moralim bozuluyo. adetim haziranın 9 da.bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı.desteğin için teşekkür ediyorum canım.kan testide yaptırsan herhalde çıkar olup olmadığın.umarım senden güzel haberler alırız:))

selam kızlar..
herkese mutlu bir hafta diliyorum..
benim preseed ile 2. ayımda başarısız oldu..
malesef geldi yine kırmızılar...
kısmet değilmiş demekki....
hakkımızda hayırlısı:KK34:

selam kızlar..

hayırlısı olsun canım. tekrar deniyecekmisin preseed. benimde bu aydan umudum yok gibi, ama evdeki preseetım bitene kadar kullanacam. Hafta sonu belli olur benim durumda.

selam kızlar..

bozma moralini canım benim olacak Allahın izniyle merak etme bu ay nasip değilmiş.hakkında hayırlısı olan inşallah da yakında içinde olur:))

hayırlısı olsun canım. tekrar deniyecekmisin preseed. benimde bu aydan umudum yok gibi, ama evdeki preseetım bitene kadar kullanacam. Hafta sonu belli olur benim durumda.

canım aslında preseed bitmedi
acaba kullansam kalanı bu ay bişey olurmu diye düşünüyorum..
gerçi açılmamış bi paket daha var...:44::44:

bozma moralini canım benim olacak Allahın izniyle merak etme bu ay nasip değilmiş.hakkında hayırlısı olan inşallah da yakında içinde olur:))

saol canım güsel dileklerin için..
moralimi bozmuyorum
alıştım sanırım bu duruma....
bakalım ağustos ayında zaten dondurulmuş embriyo transferimiz olacak..
herşey kısmet..:KK34:

canım aslında preseed bitmedi
acaba kullansam kalanı bu ay bişey olurmu diye düşünüyorum..
gerçi açılmamış bi paket daha var...:44::44:

bence denemeye devam edebilirsin.bende de yarım var eğer bu ay olmazsa onu kullanıcam umarım bişey olmaz

açılınca ne kadar zamanda tüketmek gerekiyorki?benimki 1 ay olmadı 21 de açtım.tahmini 1ay içinde 2.kez kullanıcam sanırım herhalde sorun olmaz değilmi?????

bende 2 kez kullandım..
nisan ve mayıs ayında...
3 kullanımlık kaldı...
bu ay onu denesemmi diye düşünüyorum:44:

X