Preseed kullananlar

Bu ay çok umut ettim olsun diye ama olmadı. Artık preseettı deniyeceğim. Evet senemi biliyorum, ama senem yurtdışından aldı. ben botanikezcadan alıp hamile kalan varmı onu merak ediyorum. burdan alınca 1 günde geliyormuş. Sende ben gibisin o zaman bende regli görmeyi bekledim, sabah wc ye bi girdim yemişim kırmızı kartı. Bu ayda buna merak sardım. bende senemle, bebeğimden etkilendim bakalım. inşallah işe yarar.

Hayırlısı olsun canım ya inş daha çok bekletmesin de...O zaman bende regl görcem çok büyük ihtimal desene :) İnş işimize yarar canım, senem bizede umut oldu ama umarım bizde o kadar şanslı oluruz da ilk aydan göbişmize konar bebişler :))

Geçen sene ovulasyon testini ilk denediğimde bebeğime hamile kalmıştım. Bu sefer 3 ay denedim ovulasyon tutmadı. bazen ilk hefes ve heycanla tutabiliyor. bende inşallah ilk aydan preseed denememizle tuttururuz diye ümit ediyorum. Ttumasada artık kutu ne kadarsa bitene kadar kullanırız. Bu gün bi arkdaşımın hamile haberini aldık, aşılaması tuttu. çok sevindik. O da çok uğraştı. Eylüle kadar deneyebileceklerimi deneyim sonra tedaviye geçeceğim.

Ben bu sabah tam gebelik testi yapacaktım, ateşimi bi ölçtüm 36.1 düşmüş, dedim gelecek kırmızılar, 9 gibi wc ye gittiğimde, geliverdiler.

canım merhaba ben oradan almıştım ve elime hemen ulaştı normale göre biraz pahalı ama deydi hamile kaldım haftaya 3aylık olacak bebişim inş. Allah tüm isteyenlere nasip eder

Arkadaşın adına bende çok sevindim, rabbim kucağına da almayı nasip etsin...

Evet bazen ilk hevesle tutuyor, dilerim bizde ilk şanslılardan biri oluruz...

Ama bildiğim kadarıyla jeli açtığın ay bitirmek zorundasın ....

Bende Aralık ayına kadar bekleyeceğim olmadı tedaviye başlamayı düşünüyorum bende....

Benimde bugün dananın kuyruğu kopacak, adet günüm.Muhtemelen bende adet olcam....

benim yurtdışından aldığım preseed 15 günde geldi, sorun yaşamadım. ama şu regl oldum 4. günüm saymmaya başladım ovülasyon testleriyle kullanmaya başlıcam nasipse. 9 adet gelmiş jel tüpü. her ay 3 tanesini kullancam. hayırlısı inşallah.

Arkadaşlar merhaba,

Preseed ile ilgili araştırma yaparken bu siteyi ve forumu gördüm ve ben de aranıza katılmak istedim. Geçen ay preseed i sadece lubrikant (kayganlatırıcı) amaçlı kullandım ve hemile kaldım. Fakat bebeğin kalp atışalrını 7.haftada duyamadık. Bunun yanında sürekli lekelenmelerim var. Açıkçası düşük ihtimalinden çok korkuyorum. Ptesi doktora gidicem, umarım kalp atışlarını duyarım. Ama okuduğum kadarıyla preseed kullanıp düşük yapan çok fazla. Hatta hamileliliği sürenlerden daha fazla gibi geliyor bana. Tecrübesi olanlardan cevap rica ediyorum

kızlar preseedin testleri güzelmi hep negatif başka marka pozitifçıkıyo hassas değilmi

kızlarrr bende preseedi kullandım bu ay bakalım ne olcaak benim sağ tüpte kapalı zaten ..ama bir umut işte..yalnız bende yurtdışından aldım ov.testlerini pek beğenmedim gibi ama sizce doğru gösteriyormudur

canım merhaba ben oradan almıştım ve elime hemen ulaştı normale göre biraz pahalı ama deydi hamile kaldım haftaya 3aylık olacak bebişim inş. Allah tüm isteyenlere nasip eder
Ay canım bunu duyduğuma çok sevindim, böyle haberler acayipp motife ediyor beni. bebeğin hayırlı uğurlu olsun. şu pressetler gelsin inşallah hayırlısı ile bizde tuttururuz.
ne oldu reglin diyecektim, aşağıda yazmışsın, dün eşimin teyzesi vefat etti oyüzden giremedim. Şimidide adetimin 2 günü 1 haftalık izne ayrıldım gelince, çalışmalara başlıyacağım artık, inşallah memlekete gidip gelmek uğur getirir bana.
Adet oldum ( Anneler günü hediyesi yalan oldu ....
zamanı değilmiş canım. benim ne kadar istediğimi bilemezsin, 18 haftalık kızmı kaybettim. ama yinede allahhın takdiri diye sabrediyorum.
ben 1 bebek kaybettim, o zaman preseed falan kullanmamıştım. Olacağından bence, preseed kullanıp doğum yapan arkdaşım var, bebişi gayet sağlıklı sıhatli. Düşme sebebi, hormonlardan, rahimden olabilir. Bide allahın takdiri tabi.
Allah kayıp göstermesin, çok kötü birşey, düşmanımın dahi başına vermesin. ben kaybettiğimde düşünün 10 şiddetinde bi depremle sarsıldım. Şimdi daha iyiyim çok şükür,tekrar bebek düşünüyorum. Tıtması içinde uğraşıyorum.

canım inşallah bebeğin kalp atışlarını duyarsın 8. haftada duymuştum bende ama malesef bebeğimikaybetmiştim o zaman pressed kullanmamıştım bu geçen ay kullandım yine hamile kaldım ama kimyasal gebelikmiş bende haftaya doktoruma soracağım preseed i tekrar yorum yaparım inşallah çok sağlıklıdır bebeğin

Canım inş uğurlu gelir öncelikle dileğim bu.Yalnız tüpü açtıktan itibaren 1 ay içnde bitirlmesi gerekiyomuş.Sonra işlevini kaybediyomuş diyolar ama bende kullanabildiğimi kullancam kalanlarıda eğer ki ilk denemede hamile kalamzsam diğer aya saklayacam napıyım.İşlevsizde olsa kullancam.Ama aklında olsun diye uyarayım deidm...
Canm bu haber biranda umut oldu valla bana ama inş meleğinin kalp atışını duyarsın ve senle kalır.Bence takdiri ilahi düşükler.Preseedden değil bu devirde hamilelirin %80 düşük yapıyor, besinler, radyasyon vs. hepsi etkiliyor.Gönlünü ferah tut güzel olsun herşey .....
kızlarrr bende preseedi kullandım bu ay bakalım ne olcaak benim sağ tüpte kapalı zaten ..ama bir umut işte..yalnız bende yurtdışından aldım ov.testlerini pek beğenmedim gibi ama sizce doğru gösteriyormudur
canım sonucu bildir bizede olurmu rast gesin inş....

Allah rahmet etsin canım.Bende merak ettim seni :) Allahın takdiri tabi, inş 2. meleklerimizin gelirde tez vakitte hep bizle sağlıcakla kalırlar.

Ümitsizlik olmak istemiyorum ama sanki preseedle de hamile kalamayacakmışım gibi geliyor, ilki karambole olsada ümitsizim ya.Biz eşimle tayin bekliyoruz bebk yapalım madem son ayları doğum izininde beraber geçirelim dedik 5 ay oldu gelmiyor...

Hani bişeyi çok istersinde olmaz ya, şuan biz bu bebeğe muhtacız 8tayinden dolayı özellikle) gelmiyo şimdide.Korkuyorum ki epeyce bi zman gelemeyecek .....

ya ne kadar iyisiniz. o kadar bunalmışım, o kadar sıkılmışım ki sizin yazdıklarınız bana ilaç gibi geldi. şu an ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Allahım hepimizin yardımcısı olsun. İsteyen herkesi bebek hasretinden kurtarsın inşallah. Çok teşekkürler...

arkadaşlar 5 gündür wondfo markayla yapıyorum ovülasyon tesiti hep pozitif aynı renk iki çizgide kıpkırmızı bide presedin gönderdiği testten yaptım aynı idrarla 2 gün 2.çizgi silik bile çıkmadı sizinde böylemi oldu ovülasyon testinden bahsediyorum

tatlım merak etme bende kullandım benimde sadece bir gün çıktı çift çizgi silik felan da görmedim hatta sonra ki günlerde de yapmıştım yoktu ve doğruymuş ki o ay hamile kaldım sadece orda yazan gunlerden geç başlıyorum test yapmaya çünkü geç ymurtluyorum sende de geç yumurtlama varsa öyle olabilir bende daha önce başka marka kullanmıştım 1 kutu bitti çizgi yoktu sonraki kutuda görmüştüm ama o sayede de geç yumurtladığımı anladım ondan sonraki ay daha geç başladım testi yapmaya

canım 2 marka testi aynı anda yapıyorum preseedinkilerde negatif diğeride pozitif çıkıyor

aamin canım ....

Selam
Preesed ile ilgili araştırma yaparken burayı keşfettim ve hamile kalanlar varmış sevindim. Bende pressed almak istiyorum. Bir sürü sitede satılıyor. Ama benim ilgimi çeken yer gittigidiyor oldu. Orda da satılıyormuş ve fiyatı 59 TL. Yani burdan alan varmı fiyatı ucuz olunca şüphe ettim. Acaba aynı ürünmüdür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…