Preseed kullananlar

sen hilalbebik'siiiiiinnn..iki kimyasal gebeliğin vardı,canım yaaaaa allah bu kez tamamına erdirsin inşallahhhhhhhhayırlara vesile olsun, çooooooooookkkkkk mutlu oldum,inşallah darısı başımıza olsun tabii ki dua edicez senin için ama sende hamiş hamiş bize dua et emi...öpüyorum....

ekleyeceğim kadsercim hiiiiççç merak etme,uğurlu gelsin inşallah...

haticecim sen içini ferah tut..bu iş bu kez çooooookkk sağlam oldu...bu sıpa 9 ay sonra hoooop kucağında hayatım...yorma kendini bu düşüncelerle emi...yarın keseni görüceksin ve bize haber vericeksin dimi

haticecim sen içini ferah tut..bu iş bu kez çooooookkk sağlam oldu...bu sıpa 9 ay sonra hoooop kucağında hayatım...yorma kendini bu düşüncelerle emi...yarın keseni görüceksin ve bize haber vericeksin dimi

oyyy canım benimmm tabiki haber veririm ne demek canımm...size haber vermeyipte kime haber vericemm..
inşallahh canım 9 ay sonra bebeğimi sağlıklı kollarımda koklamak istiyorum artık inşallahh allahım izniyle buda olucak...
sizinle böyle yazışınnca o kadar mutlu ve pozitif oluyorumki anlatamamm...cokkk cokkk teşekkür ederim balım...

sen nasılsın bu arada..

iyiyim gamzelim...seni gördüm daha bi iyi oldum..yarın büyük gün heeeeee

GABRİELLE hoşgeldin....özelime yazdıklarını okudum şimdi bende sana bişeyler karalamaya hazırlanıyodum ki sen geldin topice...nasılsın

iyiyim gamzelim...seni gördüm daha bi iyi oldum..yarın büyük gün heeeeee

sağoll canım sevindim beni görüpte iyi olmana.
evet yarın büyük gün saat 10,da randevumuz inşallahh ultrasonda kesemizi görücezz cok heyecanlıyım yaaaa..

sağoll canım sevindim beni görüpte iyi olmana.
evet yarın büyük gün saat 10,da randevumuz inşallahh ultrasonda kesemizi görücezz cok heyecanlıyım yaaaa..

canım biliyorum 5 düşük dile kolay ama bu sıpa hcg değerlerinden belli çok sıkı tutundu sana,maşallah tuttuğunu koparacak bence...hiç telaş panik korku yapma rahat olki oda rahat etsin...ayyyy çok seviniyorum senin için,özellikle senin için gerçekten çok seviniyorum,hem bana da ümit oluyosun çünkü benzer bi kadere ortakız sende 5 bende 3 düşük...sana bakınca hatice başardı bende başaracağım galiba dedirtiyosun

evet gercekten dile kolay neler yaşadığımı,yaşadığımızı rabbim biliyo inşallah gecmişte yaşadıklarımız son sınavlarımız olur canımm ve yeni başlangıclarda herşey cok güzel olsun...
bende zaten hcg değerini düşünüp rahat ediyorumm diyorum sıkı sıkı tutundu annesini bırakmıcak..
inşallah yarında herşey yolunda giderse artık daha rahat nefes alıcam ve onada aldırıcam

canımm umarım herşey yolunda gidicek ve sende tüp bebek serüveninde daha umutlu ve pozitif olucaksın..
inanıyorum sende bende başarıcaz ve bebeklerimizi sağ salim kucaklıcaz...
şimdilik kacıyorum balım ben iyi geceler tatlı rüyalarrr..yarın güzel haberlerle gelmek dileğiyle inş..

şansıma bakın hala gelmedi ( mesaj gönderdim cevap bekliyorum kargoda takip numarasıda yazmış ama takip edemiyorum offfffffffffffffffff

Kızlar nasılsınız? Yatağa serilmeden bi merhaba diyeyim, neler yapıyorsunuz? Ayşem 24 haftayı devirmişsin, hayırlı olsun canım, yalnız tehlikeli dönemeç bu haftalarda başlıyor, kendine kestra dikkat etmeye başla, bol bol dinlen, işleri eşine yaptır ve bol bol uyu, inan doğumdan sonra çok ihtiyacın olacak

Tayf bacım nasılsın? Senin kırmızı güzel oyun mu oynuyor sana Eeee boşuna sabır işi demiyoruz di mi, az kaldı ama sık dişini, sonrası çok hızlı ilerliyor zaten

Özgecim seni burada çok az görüyorum, hayırdır bi yaramaz durum yok di mi?

iyidir şeker...sorma kırmızılar bekledi bekledi ve şimdi oyun oynamaya karar verdi bana...her işte bir hayır vardır belki bu ay tüp bebek için beklerken kendiliğinden hamiş kalırım yahuuuuaaaayyyyhhhh

unuttuk mu sanıyorsuun:) maşallah canım benim, hadi hayırlısıyla bebegin sımsıkı tutunsun sana, gözünüz aydın
beni mi sordun inşallah canım dualarına içten amin diyorum:)

evet özgem bu aralar az giriyor, o da il dısından yeni döndü, evini barkını topluyordur belki:)

sen nasılsın? cancişler nasıllar?öperim hepinizi

niye tehlikeli dönemeçö dedin yaaa, korkutma beni, noluyo ki bu haftalardan sonra??? zaten yatmaktan başka bişii bilmiyorum ki tek görevim yemek ve ütü, gerisi emrenin asli görevi oldu:)

Son düzenleme:
evet canım aynen öyle seni gördüğümde hatırladım hemen
bu sefer bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallahhhhhhhhhhhh

evet hilalbebikim:)))
birincisi kimyasaldi ikincisinin kalbi atmadı
inşallah bu sefer bebeğim benimle kalır ...
çok teşekkür edeim allah bir değil bin kere razı olsun
allah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah....

anjeli canım ara ara giriyorum mutlaka sayfaya, sen nasılsın?

herkese günaydınlar, hayırlı cumalar:)

hayırlı cumalar ayşem, valla 2 gün arkadaş kaldı bende bi o ara giremedim bide izin dönüşü malum temizlik işleri derken giremedim ama aklımdasınız hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…