Preseed kullananlar

merhaba arkadaşlar uzun zamandır takip ediyorum sizleri tanıyor kadar oldum desem az olmaz prsedi düşünüyodum bir ara onun için sürekli takip ediyordum hergün yazılarınızı okumadan edemez oldumm:KK1:hamile olan arkadaşlar var inanın çook sevindim inşallah darısı bana ve isteyen herkeze bende 3 yıllık evliyim bi sorun gözükmüyo ama hala gebelik oluşmadı nasip tabiki hayırlısı demekten başka bişey gelmiyo elimizden... doktorum aşılamay karar verdi ve cuma aşılama yapıldı bugün 5.günüm inşallah tutar içimden size yazmak geldi benide aranıza alırsanız çok sevinirim inşallah sıkmamışımdır sizleri bundan sonra sürekli görüşmek dileğiyle ii geceler:KK74:

merhaba arkadaşlar uzun zamandır takip ediyorum sizleri tanıyor kadar oldum desem az olmaz prsedi düşünüyodum bir ara onun için sürekli takip ediyordum hergün yazılarınızı okumadan edemez oldumm:KK1:hamile olan arkadaşlar var inanın çook sevindim inşallah darısı bana ve isteyen herkeze bende 3 yıllık evliyim bi sorun gözükmüyo ama hala gebelik oluşmadı nasip tabiki hayırlısı demekten başka bişey gelmiyo elimizden... doktorum aşılamay karar verdi ve cuma aşılama yapıldı bugün 5.günüm inşallah tutar içimden size yazmak geldi benide aranıza alırsanız çok sevinirim inşallah sıkmamışımdır sizleri bundan sonra sürekli görüşmek dileğiyle ii geceler:KK74:

hoşgeldin sibelcim
inşallah aşılaman pozitif sonuçlanır..
3 yıllık özlemin sona erer........

Ya; Rabbi!

Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar; rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A;lemin, ResÜ;I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.

"0l! emriyle; bilinen ve bilinmeyen, görünen ve görünmeyen sayısız alemleri yaratan; "Yok 0l!" emriyle de, her şeyi bir anda yok etme gücüne sahib olan, alemlerin Rabbi, Rahman ve Rahim olan Yüce Allah’ım! "Bana dua edin, duanızı kabul edeyim" buyurdun. Biz de; huzuruna geldik, boynumuzu büktük, ellerimizi Sana açtık. Seni Rahim, Gafur biliyoruz. Rahmet ve Gufran ism-i şerifinle tecelli eyle, ellerimizi boş döndürme ya; Rabbi! Kur'an-ı Kerim'in bereketi ile ve alemlere rahmet olarak gönderdiğin sevgili Peygamberimizin hürmeti ile bizleri af eyle, ey Kerim; bizleri affet ya; Rahim. Allah’ım! Bizleri Kur’an-ı Kerim'in zineti ile süsle. O'nun kerameti ile mükerrem eyle ve şerefiyle şereflendir.

Ya; Rabbi
Bütün işlerimizin sonunu hayr eyle; dünyada rezil olmaktan, Ahiret’te de azabından muhafaza eyle.

Allah'ım! Bizi dirlik ve doğruluk üzere yaşat, aramızdaki sevgi bağlarını güçlendir, kalblerimizi ayni görüş ve düşünüş halkası içinde birleştir. Dinden, imandan, doğruluktan, Sana ibadet ve taatdan ayırma Ya; Rabbi!

Ya; Rabbi!
Allahım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle
hayırlı sağlıklı vatanına milletine dinine bağlı hayırlı evlatlar nasip et .okuduğumuz duaları makbul ve kabul buyur yarabbim
YA RABBİM
HATİCE arkadaşımız için okuduğumuz AYETEL KÜRSİLERİ bebişinin gelmesi için vesile kıl
vatanına ,milletine ve ailesine bağlı hayırlı bir evlat nasip et .bu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine ellerimizi,dualarımızı boş çevirme . HESAPSIZ KATINDAN NASİP ET .arkadaşımız her daraldığında onun yardımcısı ol
SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Ya; Rabbi!

Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar; rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A;lemin, ResÜ;I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.

"0l! emriyle; bilinen ve bilinmeyen, görünen ve görünmeyen sayısız alemleri yaratan; "Yok 0l!" emriyle de, her şeyi bir anda yok etme gücüne sahib olan, alemlerin Rabbi, Rahman ve Rahim olan Yüce Allah’ım! "Bana dua edin, duanızı kabul edeyim" buyurdun. Biz de; huzuruna geldik, boynumuzu büktük, ellerimizi Sana açtık. Seni Rahim, Gafur biliyoruz. Rahmet ve Gufran ism-i şerifinle tecelli eyle, ellerimizi boş döndürme ya; Rabbi! Kur'an-ı Kerim'in bereketi ile ve alemlere rahmet olarak gönderdiğin sevgili Peygamberimizin hürmeti ile bizleri af eyle, ey Kerim; bizleri affet ya; Rahim. Allah’ım! Bizleri Kur’an-ı Kerim'in zineti ile süsle. O'nun kerameti ile mükerrem eyle ve şerefiyle şereflendir.

Ya; Rabbi
Bütün işlerimizin sonunu hayr eyle; dünyada rezil olmaktan, Ahiret’te de azabından muhafaza eyle.

Allah'ım! Bizi dirlik ve doğruluk üzere yaşat, aramızdaki sevgi bağlarını güçlendir, kalblerimizi ayni görüş ve düşünüş halkası içinde birleştir. Dinden, imandan, doğruluktan, Sana ibadet ve taatdan ayırma Ya; Rabbi!

Ya; Rabbi!
hayırlı sağlıklı vatanına milletine dinine bağlı hayırlı evlatlar nasip et .okuduğumuz duaları makbul ve kabul buyur yarabbim
YA RABBİM
HATİCE arkadaşımız için okuduğumuz AYETEL KÜRSİLERİ bebişinin gelmesi için vesile kıl
vatanına ,milletine ve ailesine bağlı hayırlı bir evlat nasip et .bu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine ellerimizi,dualarımızı boş çevirme . HESAPSIZ KATINDAN NASİP ET .arkadaşımız her daraldığında onun yardımcısı ol

AMİNNNNNNNN
rabbim O na çevirdiğimiz ellerimizi boş çevirmesin
tüm dualarımızı kabul buyursun inşallah..............

canım hoşgeldin aramıza inş. aşılaman tutmuştur ve bebişin seninledir Allah hepimizin yardımcısı olsun

selam kızlar

uzun zamandır giremedim izindeyiz sayılı gün çabuk geçiyi,cumaya dönüyoz evimize

gamzeli hayırlısıyla sonuca kaç gün kaldı canım?

ayşem sende alışveriş yapmışsın güzel kızımız güle güle giysin inşallah,benimde bogaz sorunu geçtı,reflüden kaynaklıymış,asit yemek borusunu tahriş etmiş ,1 hafta canım çok yandı su bile içerken zorlanıyodum çok şükür geçti canım

ceydacım sen nasılsn?bu ay başloyosun degil mi tedaviye?

derya ve tugba taze anneler sizleride çok öpüyorum

selam kızlar

uzun zamandır giremedim izindeyiz sayılı gün çabuk geçiyi,cumaya dönüyoz evimize

ayşem sende alışveriş yapmışsın güzel kızımız güle güle giysin inşallah,benimde bogaz sorunu geçtı,reflüden kaynaklıymış,asit yemek borusunu tahriş etmiş ,1 hafta canım çok yandı su bile içerken zorlanıyodum çok şükür geçti canım

özgecim kısmet olursa nisan başı adetimle başlıyorum tedaviye....geçmişler olsun arkadaşıma reflü bende de var ara ara çok azıyor ama bugünlerde hiç yok neredeyse..stres ve beslenmeye dikkat edicen ve eğer kilolu isen bir kaç kilo vericen...

kızlarr duam bitti sizlerde amin dersenizz mutlu olurumm...
AMİİİNNN...bu arada senin için duacıyız hala bilesin ama telefonda saydığın belirtiler süper,olmuş bitmiş canım hayırlara vesile olur inşallah ve sağlıkla sonuna kadar gidecek bu kez...artık hiç kafanı yorma bitanem...ne güzel önce tubiş sonra derya sonra sen tüpten yüzünüzün akıyla çıktınız maşallah şimdi sıra bana geldi ve inşallah bu zinciri bozmam da bende kavuşurum bebişime...

hoşgeldin sibelcim....inşallah aşılaman tutar arkadaşım...yalnız doktorunun verdiği ilaçları kullanmayı ihmal etme özellikle rahim içine sıkılanları mutlaka kullan...
negüzel canım ben beceremedim işte bide kargo gelse 1 haftadamı geliyor acaba
masal_naz kargon gelir bugün yarın eli kulağındadır...hangi satıcıdan aldıysan ona yazarak sorabilirsin...
ayın 17 sinde kargoya verilmiş olarak gözüküyor hafta sonu kapalı deilmi kargolar benimkini usps ile gönderilmiş arayıp soramıyorumda yabancı siteleri :KK43:
kargo posta yolu ile geliyor,yani özel kargo şirketleri ile diil...bu nedenle eğer gecikir yada gelmez ise telaş etme satıcınla yazışarak akibetini sorabilirsin...
Ayşeeeeeeeeeeee

tubişşşşşşşşşşşşş

özgeeeeeeeeeeeee

gamzeliiiiiiiiiiiii

ceydammmmmmmmmmmmm

kızlar ne alemdesiniz ????? Sesiniz çıkmıyoorrrrr????

heeeeeeeeeeee...sesim çıkmıyor dimi,bu aralar canım sıkkın azıcık topice girip bakıyorum ama yazacak enerji bulamıyordum..neyse ki geçti sıkıntım...

şişşşt tayyyf bacım naber kıııss?

Bana rahim inceliği ile ilgili soru soran arkadaşım, maalesef ne femera ne de estrofem arttırmadı, problem kürtaja bağlı hafif fe olsa rahim içi yapışıklıklar olmasıymış ve bu durumda ilaçlar hiçbir işe yaramadfığı gibi hamile kalırsan da bebek gelişemiyor maalesef, netice olarak ben histereskopi oldum yücel karamanda, benim yapışıklıkları halletti ve izleyen ay Allahın izniyle ikizlerime gebe kaldım, darısı başıma güzelim.:nazar:

anjeeeelllll...bacımmmm...iyiyim ya sen?:KK53:

gamzeliciiiim sen içini ferah tut canım benim, bebegin seninle su an inşallah... allahtan herseyin hayırlısı, baharla birlikte bebiş haberleri de bollaşacak inşallah:)

bebişin de aldık teyzesi bayagı bi ihtiyacını, büyükler kaldı, aslında onlar hiç bir sey, esas ufak tefekler daha cok masraf oluyor:) rabbim cümlemize yasatsın bunları, hayırlısıyla hamile kalıp saglıkla kucagımıza alalım bebeklerimizi inşallah..

ben ailem ankarada oldugu ve sivasta cok pahalı oldugu için alısverisimi ankaradan yaptım, ilerki zamanlarda da agırlastıgımda hiç gidemem dedim, ama erken aldım gibi geliyor, arada allah esirgesin kötü kötü seyler aklıma geliyor ama kış kış diyorum onlara. inşallah bebeğime saglıkla giydirrmek nasip olur

pasiflora canım madem nedensiz sizin de, dedigin gibi bu aralar bir saldım cayıra durumu yasa be güzelim, valla ben tüpten öyle bir depresyonla döndüm ki o arada bebiş kendi kendine tutunuverdi, darısı herkesin basına inşallah. ayrıca bünyene de yazık, o kadar ilaç yüklenmişsin, bu yüzden dinlendir kendini azcık:)

Ayşecim nasılsın bakalım bebişin nasıl...iyi yapmışsın giysilerini alarak,aklına gelen kötü şeyleri artık unut,sen maşallah ilk üç ayı rahatça atlattın artık kolay kolay bişey olmaz,korkma canım arkadaşım...

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:nazar::emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek::nazar:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:.......:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:....:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar:.....12 mart transfer günümüz hadi hayırlı olsun :KK49:

49- :nazar:güneş88.......:nazar:preseed ile ilk denemede
50- :nazar:senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

gunesea :KK9:...............................haberlerini bekliyoruzzzz
sibel1982 :KK53:.............................aşılama sonucumuzu bekliyoruz heyecanla
tayf :KK47:......................................tüp bebek için bekliyorum
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
beyazpati :90:...................................
passifloraa :KK3:.................................
ahsenneva :KK62:.................................
dyg34 :KK4:........................................
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 :KK37:................................
selina23 :95:......................................
sofyan :kk77:...................................
medicalsecreter :KK35:..........................
kadser :78:...................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:
AMİNNNNNNNN
rabbim O na çevirdiğimiz ellerimizi boş çevirmesin
tüm dualarımızı kabul buyursun inşallah..............
allah razı olsun canımmm cok sağol...
selam kızlar

canım ne yazıkki bizimde bu şansızlıklarımız izini dört gözle bekliyosun ve izin gelip cattığında ne başlıyoda ne zaman bittiğinin farkına varmıyosun..
neyse evine gelde rahat rahat dinlenn batıda inşallah daha rahat olursun..

bana gelinde büyük güne 2 gün kaldıı eşim ve ben o kadar heyecalıyızki aklıma gelince heyecandan kalibim carpıyo...
allahım cumanın hayrına inşallah yüzümü güldürür...

sanada cok gecmişler olsunn dikkat et kendine..

AMİİİNNN...bu arada senin için duacıyız hala bilesin ama telefonda saydığın belirtiler süper,olmuş bitmiş canım hayırlara vesile olur inşallah ve sağlıkla sonuna kadar gidecek bu kez...artık hiç kafanı yorma bitanem...ne güzel önce tubiş sonra derya sonra sen tüpten yüzünüzün akıyla çıktınız maşallah şimdi sıra bana geldi ve inşallah bu zinciri bozmam da bende kavuşurum bebişime...

allah razı olsunnn canım...inşallah sanada böyle aminn dicez..
öylemi dersin canım oldu bu iş değilmi..
sen oldu diyosan olmuştur tuğbayada ceydayada aynı şeyi söyledin ve oldu...
inşallah allahım kucağıma aldığım günleride gösterir..
evet sıra sende ve allahım izni ile bu zincir hiç bozulmadan devam edicek...

bu arada senin neden canın sıkkındı söyle bakimm..dün hiç bahsetmedinn...hoş ben kendi derdimden senin derdini sormadımki..:KK1:
canını sıkan herneyse boşverr zaten gecmiştee..burları boşlama arıyorum sizleri..

canım şu link işini banada anlat ne olur bir beceremedim bugün.

canım hangi linki kopyalamak istiyorsan o sayfadan adres çubuğunu kopyalıyorsun
sonrada buradan cevap yazdığın sayfaya girip üste bakarsan dünya üzerinde gözlük resmi var oarya yapıştır diyeceksin o kadar dene bakalım

canım şu link işini banada anlat ne olur bir beceremedim bugün.

canım aşamaları yazıyorum
1 -konuya cevap vere gir
2--orada kutunun üst tarafında işaretler varya dünya ve önde gözlük gibi bişey var ona tıla http //
dan sonra hangi linki vermek istiyorsan oraya yapıştır bu kadar :))

canım hangi linki kopyalamak istiyorsan o sayfadan adres çubuğunu kopyalıyorsun
sonrada buradan cevap yazdığın sayfaya girip üste bakarsan dünya üzerinde gözlük resmi var oarya yapıştır diyeceksin o kadar dene bakalım

canım aşamaları yazıyorum
1 -konuya cevap vere gir
2--orada kutunun üst tarafında işaretler varya dünya ve önde gözlük gibi bişey var ona tıla http //
dan sonra hangi linki vermek istiyorsan oraya yapıştır bu kadar :))

ok canım benim deniyorumm :KK17: inşallah beceririm

http://http://global.ebay.com/PRE-SEED_9_PACK_50_OVULATIONPREGNANCY_TESTS_PRESEED/310209517906/item

KIZLAR BEBİŞİMİN PITI PITI SINI DUYDUK... İLAÇLARIMIZI DEĞİŞTİRDİK....ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN HAYIRLISI ILE KUCAGIMA ALIRIM İNŞALLAH...

AKŞAM ÜST KOMŞUMUN KIZI 1,5 YAŞINDA ANNESİNİ ÇOK ÜZDÜ DİYE KOMŞUMA DAYANAMADIM KIZI KAPTIM GETİRDİM...2-3 KEZ KUCAGIMA ALINCA BELİM AGRIDI KASIKLARIMDA AGRI OLDU..KIZI GÖNDERİP YATTIM . HALA YATIYORUM... AGRIM VAR.... :KK43: EŞİM DE ÇOK KIZDI.....BUGUN KALBİNİ DUYUNCA DANK ETTTİ ADAMA.. KORUMA MODUNA GİRDİ NİHAYET BENİ :)

TELEFONLA UZUN GÖRÜŞMEM YASAKLANDI... ELİMDEN ALDI HATTA BUGUN :KK43:((( ŞU ANDA PC KANEPENİN SIRT KOYMA YERİYLE DUVAR ARASINDA DİMDİK DURUYOR BENDE YATTIGIM YERDEN TEK EL YAZIYORUM . UZAK OLSUN KARNIMA DİYE... SİZSİZ DE YAPAMIYOMMMMM

BÖÖYLE İŞTEE KIZLAR...

ÖPÜLDÜNÜZZZ GİDEM BEN KIZMAYA BAŞLADIII HERİFİMMM :))))
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallah bebenin pıt pıtlarınaaaaa:KK66:darısı isteyen dileyen tüm arkadaşlarımın başınaaaa

aferim hiçbişey demiyorum yada dur bi yuh deyip öle npktalayayım herifinin yerinde olsam seni falakaya yatırırdım senin neyine çocuk kucaklamak ben içi 1 lt su dolu çaydanlığı kaldırmıyor,karşı komşumu arıyorum yardım edermisin diye evetabartıyorum çünkü şak diye hamile kalamıyoruz biz aay bi türlü noktaayı koyamadım ne kızmışım yaaaa:KK47:o bebeğe sahip çıkkkkkkkkkkkkk:KK20:

Ayşeeeeeeeeeeee

tubişşşşşşşşşşşşş

özgeeeeeeeeeeeee

gamzeliiiiiiiiiiiii

ceydammmmmmmmmmmmm

kızlar ne alemdesiniz ????? Sesiniz çıkmıyoorrrrr????
burdayım ama inan sadece slm yazıp çıkmak için geldim ben ölüyorum galiba ama sürünerek ölücem durumum vahim az grip olmuşum ve midem beni öldürdü banyoya yatak açıp orada yatmam gerekiek galiba bugün sallana sallana dışarı çıktık eşim gebelik hedayesi almış problemli çıktı ürün kuyumcuya giren tubina baktıbuna baktışunu denedi bunu denedi o olmaz bu olsun dedii tam çıkarken ne olmuş olmuş gebesin çıkar acısını deidm birde yüzük bakayım dedim çok takıcakmışım gibi geri dödüm yüzüklere bakayım d,ye adamlar gül suyu dökmüş dedim lokum kokuyo yok dedi gül suyu o sıradayanımdan bi amca geçti aysenin ebene dedim keçi kemirmiş sanki midem allak bullak zaten kuyumcunun ortasında ööğğ diye içimi çıkarı verdim sonrada sokağa çıkmayasağı aldım anlayacağın fenayım özelikle bugün kötüyüm yaprak gbi titriyorum yAZIK CUMA KONTROLÜM VAR KURTA BENİ TOHHHTOOOR DİYCEM
ŞİMDİLİK ÇOK ÖPÜYORUM ALLAHA EMANETİMSİNİZ ŞEKER KZILARRRR:KK16:

Ya; Rabbi!

Ya; Rabbi

Ya; Rabbi!
YA RABBİM
CANIII GÖNÜLDEN YÜREKTEN AMİNNNNNNNNNNN
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
DUALARIMIZ,DİLEKLERİMİZLE İNŞALLAH SIRA SİZLERDE bende kooomacan :KK54:

Ya; Rabbi!

Ya; Rabbi

Ya; Rabbi!
YA RABBİM

AMİN....ALLAHIM KABUL ETSİN...

kızlarr duam bitti sizlerde amin dersenizz mutlu olurumm...

CANIM DUANI OKUUDM. 1 KERE AYETEL KURSU DE OKUDUM . AMİN DEDİM . ALLAHIM KABUL ETSİN...

BU ARADA ADINI BAHŞETİİNN NİHAYET:))HATİCE:))

selam kızlar

BEN BUGUN ÇOK ZOR BİR GÜN GEÇİRDİM AMA GEÇMİŞTİR İNŞALLAH...BEBGİM DE İYİ TEYZELERİ..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

özgecim kısmet olursa nisan başı adetimle başlıyorum tedaviye....geçmişler olsun arkadaşıma reflü bende de var ara ara çok azıyor ama bugünlerde hiç yok neredeyse..stres ve beslenmeye dikkat edicen ve eğer kilolu isen bir kaç kilo vericen...

hoşgeldin sibelcim....inşallah aşılaman tutar arkadaşım...yalnız doktorunun verdiği ilaçları kullanmayı ihmal etme özellikle rahim içine sıkılanları mutlaka kullan...

masal_naz kargon gelir bugün yarın eli kulağındadır...hangi satıcıdan aldıysan ona yazarak sorabilirsin...

kargo posta yolu ile geliyor,yani özel kargo şirketleri ile diil...bu nedenle eğer gecikir yada gelmez ise telaş etme satıcınla yazışarak akibetini sorabilirsin...

heeeeeeeeeeee...sesim çıkmıyor dimi,bu aralar canım sıkkın azıcık topice girip bakıyorum ama yazacak enerji bulamıyordum..neyse ki geçti sıkıntım...

anjeeeelllll...bacımmmm...iyiyim ya sen?:KK53:

NE OLDUUU KUZUMAAA???? HİÇ DEMEDİN???BEN DE BUGUN ARAYAMADIM..KÖTÜYDÜMMMMM YARIN ÖĞLEDEN SONRA KONUŞURUZ..SABAH PATRONLA TOPLANTIM VAR...

*
BUGUN SABAHTAN MİGRENİM TUTTU .KUSMA BULANTI BAŞ AGRISI HEPSİ BİR ARADA ORTAYA ATEŞLİ MEYVA OLDU...ÖLDÜM SANDIM...EŞİM GELDİ HASTANEYE GÖTÜRDÜ...DOKTOR SADECE PAROL YEn Büyük KKADA MİNOSET İÇEBİLİRSİN DEDİ. ONLA DA MİGREN GEÇMİYO:KK43:((
BULANTILARIN BAŞLADI DEMEKKİ GÖZÜN AYDIN DEDİ..DEMEKKİ BUEn Büyük KKNE KADARKİLER BULANTI DEGİLMİŞ...

BULANTIDAN DEGİLDE MİGRENDNE KORKURUM...MİGREN OLMASIN KUSMAYA RAZIIYM.MİGREN İLLET...
BU BEBEGE DE GEÇERMİİ?????.

Slm kızlar gamzelıkıs bıse sormak ıstıyorum sana sen asılama yaptrıdınya buay bende adetımıbeklıyorum yaaptırıcam ama jelmı verdı sana doktor bana jel felan bahsetmedı hıc daha önce kıs arkadsımda oldu aynı doktorda asılama ama onada jel vermedıı senın doktorun verdıgı jelın adını yazarmsısın doktordan ıstıcem bende banada versın asılamadan sonra

X