Preseed kullananlar

kuzummmmm.... iyiyiz... ev topluyoruz..bugun kontrole gittik..ilaçlarımızı düzenledik...

yoruluyorummm ama az kaldı izmire bi gideyim..yepyeni bir hayatttt:)))

selam preseed güzelleri
herkes iyidir umarım
deryacım hayırlı haberlerle dön inşallah...

saol cnm iyiyizzz allaha şükürrrr

kızlarrr bu arada ayetel kürsiye başladım 20 tane eksiğim kaldı..
okumak isteyen arkadşların olursa memnun olurum...

cANIMMMM 20 TANE OKURUM BEN GÜZELİM....

İÇİNİ FERAH TUT.SABRETTTT

ESTROFEM KULLANIYORUM BEN YAKLAŞIIK 1 AYDIR...BUGUN BIRAK ARTIK DEDİ DOKTORUUM...AMA ETKENİNİ ÇOK BİLMİYORUM KIZLAR.ÖSTROJENNNN HORMONUNU YUKSELTİYOR BİLDİĞİM....

AFFETTİMMM DEEEE OKURKEN YÜREGİME İNDİRDİN.... KÜSTÜN CİDDEN ANLAMADIN TAKILDIĞIMI SANDIM ((

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

KIZLAR BEBİŞİMİN PITI PITI SINI DUYDUK... İLAÇLARIMIZI DEĞİŞTİRDİK....ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN HAYIRLISI ILE KUCAGIMA ALIRIM İNŞALLAH...

AKŞAM ÜST KOMŞUMUN KIZI 1,5 YAŞINDA ANNESİNİ ÇOK ÜZDÜ DİYE KOMŞUMA DAYANAMADIM KIZI KAPTIM GETİRDİM...2-3 KEZ KUCAGIMA ALINCA BELİM AGRIDI KASIKLARIMDA AGRI OLDU..KIZI GÖNDERİP YATTIM . HALA YATIYORUM... AGRIM VAR.... EŞİM DE ÇOK KIZDI.....BUGUN KALBİNİ DUYUNCA DANK ETTTİ ADAMA.. KORUMA MODUNA GİRDİ NİHAYET BENİ :)

TELEFONLA UZUN GÖRÜŞMEM YASAKLANDI... ELİMDEN ALDI HATTA BUGUN ((( ŞU ANDA PC KANEPENİN SIRT KOYMA YERİYLE DUVAR ARASINDA DİMDİK DURUYOR BENDE YATTIGIM YERDEN TEK EL YAZIYORUM . UZAK OLSUN KARNIMA DİYE... SİZSİZ DE YAPAMIYOMMMMM

BÖÖYLE İŞTEE KIZLAR...

ÖPÜLDÜNÜZZZ GİDEM BEN KIZMAYA BAŞLADIII HERİFİMMM :))))

kızlar ben ebaya bir şekilde kayıt oldum sonunda büyük çabalarla ürünüde seçtim preseed 9 pack(kullanımlık demek istiyor sanırım)bide yanında 25 ovulasyon testi var 32.99 dolar nasıl alacağım ben onu bide türkiyeye gönderiliyormu hepsi ne olur bu kadar geldim biri bana yardım etsin

ödemeyi paybal hesabı açarakmı ödemek zorundayım

Son düzenleme:
yok canım adak yerine niye gecsin biz işin gırgırındayız..
bu arada hayatım benim ayetel kürsi tamamlandı allah razı olsun..sen ettiğin dularla zaten yeterince destek oldun cok sağol balım..
tamam canım 99 la havleyi cekip sürücem göbüşüme..

canımm benim duam tamamlandı..cok sağol allah razı olsunn düşünmen okurum demen bile yetti hayatım..
zaten sende yasinlerinde cok dua ettin bizlere o bile yeter..
bu arada taşınıyomuşsun aman diyim dikkat et kendine..inşallah yeni yerinizde daha mutlu daha huzurlu olursunuz..

oyyyyy maşallah sizeee pıt pıtlarıda duymuşsunuz...allahım korusun bütün anneleri ve bebişleri..
kızzzz varya kocanın kızdığı kadar varsın heee tamam komşunun cocuğunu aldım ilgilendin ama neden kaldırıyosun kuşummm şuanda senin en dikkat etmen dönem...amann diyim dinlen bir süree iş filan yapmaa sakın...

cok öpüyorum dikkatt et kendineeeee.....

kuzumm saol .. ne biliyim işte.. ya dedim bu bebek benim olsaydı . 2.yie hamile olsaydım evladımı almıcakmıydım kucagıma. ne biliyim kucagıma alınca ilk o geliyor aklıma.. öyle tatlı ki eşşek sevdiriyor da...
tamam dün zılgıtı yedim almam bir daha ..annesi de kızdı zaten . alma şunu dedi ..
dikkat etmeye çalışıyorum. allahtan gece uykuların iyi şimdilik uyuyup dinlenme fırsatım oluyor geceleri.
şimdi de iş yerine gidicem orayı toplacam . şirkette ttaşınıyor başka binaya :))

canım benim hep dualarım sizlerle. allah kabul eder inşallah kendime her dua edişimde ayırmadan silzere de dua ediyorum . tedavideki arkadaşlarıma , tedaviye başlayacak arkadşlarıma , hamiş arkadaşlarıma.. hepmize tek tek dua ediyorum . . .

allahım inşallah güzel sonuçlar almanı nasip etsin . bir halayda sana çekelim . tubişin dansözleri sana da getirelim . . .

canım kendine dikkat et bende dün 5.haftanın içine girdim ve perşembe günü dok. gidicez sen kap atışarını ne zaman duydun bendede hiç belirti yok kalp atışlarını duyamadıkça tam anlamıyla sevinemicem galiba

CANIMCIM BEN DÜN 6+6YDIM . KALBİNİ DUYDUM . GECEN HAFTA GİTTİĞMDE KESE GÖRMÜŞTÜM SADECE. .

GÖĞÜSLERİNDE HASSASİYET VARSA KORKMA... UYUKLUYORSAN YORULUYORSAN KORKMA....

ÖPTÜMMMMMMMMMMMM

teşekkür ederim yardımınız için kızlar en iyisi ben başımın çaresine bakayım yine.

kızlar benim preseed daha gelmedi yumurtlama gününe yaklaştım keşke gi.g... dan alsaydım off yaaa

CANIMCIM BEN DÜN 6+6YDIM . KALBİNİ DUYDUM . GECEN HAFTA GİTTİĞMDE KESE GÖRMÜŞTÜM SADECE. .

GÖĞÜSLERİNDE HASSASİYET VARSA KORKMA... UYUKLUYORSAN YORULUYORSAN KORKMA....

ÖPTÜMMMMMMMMMMMM

bu saydıkların bende yok gibi canım kasıklarımda belirti olsun istiyodum doktorum olmaması daha iyi dedi göğüslerimde biraz dolgunluk var gibi o kadar birazda sık acıkıyorum onun etkisi olurmu bilmiyorum kalp atışlarını duymak bambaşka bi duygudur galiba aman kendine çok et Allah herşeyden korusun

teşekkür ederim yardımınız için kızlar en iyisi ben başımın çaresine bakayım yine.

canım ordan ben sipariş verdim hala gelmedi zaten çok zor sipariş ettim canım sayfayı türkçeye çevir buy it now u seç önce o hemen al demek sonraaa her ürün türkiyeye gönderilmiyor shipping and handling e gel orada nakliye nereye olduğunu söylüyor yada sen alacaın ürünün linkini yapıştır buraya bakalım türkiyeye gönderiliyormu buy it now yazıyo mavi kutuda onu tıklayınca senden kredi kartı bilgini istiyor eğer kredi kartını yazmak istemiyorsan paypal dan hesap açabilirsin ben öyle yaptım

teşekkür ettim canım cevap verdiğin için neden hala gelmediki ben googleden global ebay diye girdim sadece türkiyeye yollayan ülkeler çıktı canım hemde türkçe yazıyor herşey çok rahatmış valla almak isteyenlerde öyle yapsın bence bir bak istersen paybala hesap açacağım oda türkçe ama güvenlimi bilmediğimden açmadım valla sora sora bağdat bulunur demişler ben kurcalaya kurcalaya buldum

Son düzenleme:
kızlar benimki dün geldi 14 marrta sipariş ettim 21 martta geldi
siznkide gelir .
25 ovulasyon çubuklarının 10 tanesi hamilleik testi keşke 5 tanesi hamileik testi 20 tanesi yumurtlama testi olsaydı

kızlar benimki dün geldi 14 marrta sipariş ettim 21 martta geldi
siznkide gelir .
25 ovulasyon çubuklarının 10 tanesi hamilleik testi keşke 5 tanesi hamileik testi 20 tanesi yumurtlama testi olsaydı

canım benim dediğim yere bir baksana preseed +50 ovulasyon testi diyor 45 e falan geliyor 3.5 euroda kargo global ebay diye girdim dur bak sana göndereyim canım resmini link ekleyeceğim ama beceremedim.

canım benim dediğim yere bir baksana preseed +50 ovulasyon testi diyor 45 e falan geliyor 3.5 euroda kargo global ebay diye girdim dur bak sana göndereyim canım resmini link ekleyeceğim ama beceremedim.

aaa senin dediğin daha iyiymiş canım :) önce onu keşfetseydim ondan alırdım 50 ovulasyon çok iii sonuçta o daha çok lazım oluyor neyse artık :)

ayın 17 sinde kargoya verilmiş olarak gözüküyor hafta sonu kapalı deilmi kargolar benimkini usps ile gönderilmiş arayıp soramıyorumda yabancı siteleri

Ayşeeeeeeeeeeee

tubişşşşşşşşşşşşş

özgeeeeeeeeeeeee

gamzeliiiiiiiiiiiii

ceydammmmmmmmmmmmm

kızlar ne alemdesiniz ????? Sesiniz çıkmıyoorrrrr????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…