Preseed kullananlar

arkadaşlar merhaba 2 gündür cvp yazamıyorum pc den kaynaklı bi sorun sanırım
yeni preseed hamişlerini duyunca umutlandım
ben dün dr a kontrole gittim kürtaj sonrası herşey normal seyrinde
ama dr bu ay olmazsa iyi olur dedi
nisandan sonraki adetimde preseed kullanacağımı soyledim kullanabilirsin bi zararı yok dedi
mayıs ayındada dondurulmuş embriyolara geçebileceğimi soyledi
ama ben bikaç ay preseed li denemeler yapmayı düşünüyorum

selamm iyi akşamlarr kızlarr....
nasılsınızzzz ben kendi adıma iyiyim cok şükür bir yaramazlık yok..

ceyda canım ne yaptın geldimi senin kırmızılarr..ne zaman başlıyosun hayırlısıyla tüpe..

Ya canım biz de içimize düşen kurtları temizlemeye çalışıyorduk, senin doktorun söylediği içimize daha bir sular serpti:) Anket sonuçlarını falan paylaştım bu konuda ama tabi insan doktorlardan da duyunca daha rahat hissediyor kendini. Hayırlısıyla gelir inşallah bebeğin.

canım seninde hamileliğin hayırlı olsun
bana dr um bi zararı yok dedi zaten kayganlaştırıcı bi jel ama fazla umut bağlamamı soyledi
onun dışında kongrelerde bazen konusu geçtiğini ama mucizevi bişeymiş gibi görülmemesi gerektiğini soyledi
yani kullanma demedi

gamzeli canım dünden beri sana hayırlı olsun dicem bi türlü cevaplayamadım
inşallah 10 gün sonra mutlu haberi bizimle paylaşır ve miniğinle bir daha da hiç ayrılmazsınız...

canım merhaba ... allah yardımcın olsun . allah inşallah bebeğini sana bağışlar. kucagına almak nasip eder. . .

kesinlikle olumlu düşünmek gerek . bu sabah nben de kendimi iyi hissetmedim ama bebegimi keseinin içinde görünce rahatladım . . doktorda ferah tut içini diyor zaten. allah yardımcımız olsun. allah sağlıkla ,eli ayagı düzgün , zihin ve tüm organlarının gelişimleri tam şekilde bebeklerimizi kucagımıza almamızı nasip eder inşallah . . . allah dualarımızı kabul etsin. . .

ceyda kırmızıları gördü . hatta bitti bile. bu y beklemede kalacak . bundan sonraki kanamada başlıcak tüpe. şimdi keyif zamanında. ay sonunda naz moduna geçicek ve o bana naz yapcak bende nazlandırcam arkadaşımı . o benim çok kahrımı çekti. moral verdi . bende ona güç olmaya çalışıcam . . .
allah yardımcısı olsun. . .
gamzelim inşallah senin de güzel olacak ben oldu gözüyle bakıyorum . rabbim bilir gerçi ama bence oldu . gnlünü ferah tut...

hamile olan arkadaşlar lütfen kalbinizi temiz tutun
ben buna çok inanıyorum
bu son tedavimde ne düşündüysem hepsi başıma geldi
iyiside kötüsüde
o yüzden artık hep iyi olanı düşünmeye karar verdim
lütfen sizde kalbinizi boş şeylerle çürütmeyin bebekleriniz sizin tüm düşüncelerinizi hissediyor

deryacım hayırlı olsun bebişini görmüşsün maşallah
inşallah kucağına aldığın günleride duyacağız allahın izniyle..

kızlar bende preseed aldım bir siteden 123 tl 8 kulanımlık yanında manikür setti hediye .....bende 2 tüp bebek denemesinden geçtim ....sebepsiz infertilite ...1 denemem kimyasal gebelik düşükle sonuçlandı 2 denemem negatif ......yazılarınız bana umut oldu .....bu ay klomen kulandım ... Yumurtalarım çatlaynce hisseden bir bayanım ağrı oluyor ama bu ay daha emin olmak için yumurtlama testi kulanacam ....bakalım ...rabbim yardımcımız olsun kimsenin kucağı boş bırakmasın

deryacım hayırlı olsun bebişini görmüşsün maşallah
inşallah kucağına aldığın günleride duyacağız allahın izniyle..

allah razı olsun. haklısın olumlu pozitif düşünce pozitife götürür.. ben bekleme sürecimde çok rahattım . rabbim yüzüme güldü. şimdi sadeece agrı sebebimi kestiremiyorum ondan edişe ediyorum ama bebeğimin sıkı sıkı annesine tutunnduğunu biliyorum . elinden tutup parklara götürecegim günleri görecegime eminim . .

allah anne olmak isteye n kullarının yüzünü güldürsün.
az evel yasin-i şerif okuudm hepimiz için , isimlerini bildiklerimi tek tek saydım . bilemediklerimi
tedavi sürecinde ve tedavi olacak arkadaşlarımın bebek haberleriyle taçlandır rabbim dedim ...
hamile olan tüm arkadaşlarımı da sağlıkla kurtar , saglıklı ,eli ayağı üm organları gelişmiş bebeklerimizi kucaklarımıza almamızı nasip et inşallah diye duamı ettim .

allah kabul eder inşallah ...

hamilelerre hayırlı doğumlar biz bekleyenlere tez zamanda müjdeli haberler inşallah benim bu ay tam 1yıl oldu kürtaj olalı zaten onada zor hamile kalmıştım inşallah bu ay gelirr bebeğimm

allah kabul etsin canım

senemgy çok tebrik ederim...inşallah sonuna kadar sağlık ve sıhhatle gidecek ve bebişini kollarına alacaksın arkadaşım...allah yardımcın olsun ve darısı biz bekleyenlere inşallahhhh....

canım merhaba ... allah yardımcın olsun . allah inşallah bebeğini sana bağışlar. kucagına almak nasip eder. . .

Sağol Canım. Allah hepimizin yüzüne güler inşallah.

Oh, çok şükür Darısı başımıza artık :)

Sağol Canım. Az önce sol yumurtalığımda hafif bir şişlik farkettim, hemen gözlerim doldu, kötü bişey mi var diye. Bazı hamilelerde oluyormuş. İnşallah sorun yoktur. Ben iyi düşünmeye çalışıyorum dediğin gibi.

Son düzenleme:
senemgy çok tebrik ederim...inşallah sonuna kadar sağlık ve sıhhatle gidecek ve bebişini kollarına alacaksın arkadaşım...allah yardımcın olsun ve darısı biz bekleyenlere inşallahhhh....

Tatlım çok sağol. USG de göreyim, kalbini duyayım bu kez, öyle sevinicem. Geçen hamileliğimde kalp atışını duyurmamıştı bize. Bu kez inşallah her şey yolunda gider. Sizlerin de gönlüne göre olur umarım her şey.

aklına kötü şeyler getirme inşallah duyacaksın kalp atışlarınıda...duacıyız canım senin için...dur listeye ekleyeyim seni...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- sevcangoksel............................... ...........
11- jasmin77................................... ..............
12- bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- duducan.................................... ..............
14- dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEye............................. .............
19- shyqueen................................... ................
20- gulayyusuf................................. ................
21- dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- aysouk..................................... .................
24- cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters..................................... ..................
26- nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- Lilyum..................................... ................
30- zehsel..................................... ................
31- 35.ay...................................... ................
32- buzma_vi................................... .............
33- sezen10.................................... .............
34- papatyaa10................................. ...........
35- catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- maviumutolsun.............................. ..........
37- anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- krishazel.................................. ..............
40- emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- murebdu.................................... .............
42- cetrefilli.......Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?
43- ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- DERYABERİL' s place....benekliyi kaptırmam:122:

46- s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- baby78....................................
48- Gamzeliiiiiiiiiiiii.....12 mart transfer günümüz hadi hayırlı olsun

49- güneş88.......preseed ile ilk denemede
50- senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ

gunesea ...............................haberlerini bekliyoruzzzz
tayf ......................................tüp bebek için bekliyorum
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 ................................
selina23 :95:......................................
sofyan ...................................
medicalsecreter ..........................
kadser :78:...................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…