Preseed kullananlar

anjeeellll...iyidir şeker...asıl sen nasılsın,danalar nasıl bakalımmmm:KK71:

danalar analarını inletmekle meşgul bacım:KK52: bugün ilk defa kendimle ilgili bi şi yaptım, saçımı kestirebildim, buna da şükür, günlerin nasıl geçtiğini farketmiyorum bile:KK66: sen nasılsın, arada size bakmak için giriyorum işte forma, yoksa hepten alakam bitecek:KK58:

danalar analarını inletmekle meşgul bacım:KK52: bugün ilk defa kendimle ilgili bi şi yaptım, saçımı kestirebildim, buna da şükür, günlerin nasıl geçtiğini farketmiyorum bile:KK66: sen nasılsın, arada size bakmak için giriyorum işte forma, yoksa hepten alakam bitecek:KK58:

ayyyy ne güzel be anjel yaaa..bizde bi görseydik o günleri...ben iyiyim valla..hala aynı yani bi değişiklik yok tırmalamaya devam anlayacağın,ay sonu tüp tedavim başlayacak kısmetse beklemedeyim...arada bi uğraman çok hoş valla,hamile kalan gidiyo ne selam ne sabah ne haber...ayşem uğruyor ara ara bazen selma bide sen...

ayyyy ne güzel be anjel yaaa..bizde bi görseydik o günleri...ben iyiyim valla..hala aynı yani bi değişiklik yok tırmalamaya devam anlayacağın,ay sonu tüp tedavim başlayacak kısmetse beklemedeyim...arada bi uğraman çok hoş valla,hamile kalan gidiyo ne selam ne sabah ne haber...ayşem uğruyor ara ara bazen selma bide sen...

Canım ben sizin için giriyorum zaten forma, sizi unutur muyum hiç? Hamile kalmakla iş bitmiyor, aksine hamile kalınca başlıyor, endişeler hele bir de kucağına alınca daha da büyüyor, bana hala hayal gibi geliyor, sanki biri dürtüklüycek de uyanıcam gibi, yaşananlar geçip gidiyor derlerdi gerçekten öyleymiş, sizin de öyle olacak inşallah, tedavin hayırlısıyla sana yavrunu getirsin canım, siz de beni unutmayın heeeeee:119:

vefalı kadın, seni unutmak mı? sen kendini unutturmayacak kadar arkadaşsın bizlere,bebişlerinle hep ama hep mutlu ol inşallah:nazar:..sağlıkla büyüsün bıcırıklar:KK53:

slm kızlar sizinle bişe paylaşmak istiyorum bu cuma kendımde başladım isteyen yapar belkı, butun bebek isteyenlerın allah kucanı bos bırakmasın kıme yaptılarsa olmus

cuma sabahı ezan okunmadan kalkılcak meryem süressi nıyet edilip okuncak suya uflencek sonra 7 gun boyunca bu su ıcılcek ısteyen şaşala okur dıger cuma 7gun yanı gene aynı sekılde yapılcak 3 cuma sonunda cok ınsan hamıle kalmıs lurfen yapın bunu bana bır hafız söledii meyrem anamız bununla erkeksız hamıle kalmıs bu duaylaa bunu paylasmak ıstedım ama adet olmayan bırı yapıcak bunu sıze adetten kesılmıs olcak yanı bıde sabah ac karnına aceceksınız ezan okundukdan sonra kalkıp gun ısısmadan bu suyu

gamzeli canım dünden beri sana hayırlı olsun dicem bi türlü cevaplayamadım
inşallah 10 gün sonra mutlu haberi bizimle paylaşır ve miniğinle bir daha da hiç ayrılmazsınız...
canım cok sağol allah razı olsun..
inşallahhh mutlu haberi vermek nasip olur...aminnnnnn..

ceyda kırmızıları gördü . hatta bitti bile. bu y beklemede kalacak . bundan sonraki kanamada başlıcak tüpe. şimdi keyif zamanında. ay sonunda naz moduna geçicek ve o bana naz yapcak bende nazlandırcam arkadaşımı . o benim çok kahrımı çekti. moral verdi . bende ona güç olmaya çalışıcam . . .
allah yardımcısı olsun. . .
gamzelim inşallah senin de güzel olacak ben oldu gözüyle bakıyorum . rabbim bilir gerçi ama bence oldu . gnlünü ferah tut...
hımm anladım canımmm demekki bir dahaki ay ceydanın marotonunu takip edicez desene..:KK64::KK64::KK64:
inşallahh allahım yardımcısı olsun onun ve hepimizin..
bende kendi adıma oldu diye düşünüyorum ama bazende kendimimi kandırıyorum diyorum..
ama herşeye rağmen hiç olumsuz düşünmek istemiyorum..
hayırlısı inşallahh bebişim tutunmuştur..:KK49::emir_bebek:

ayrıca okuduğun yasinler için allah razı olsun kuzumm cok sağol...
sende bebişini görmüşsün cok sevindim..

Arkadaşlar bu jele nasıl ulaşabiliriz?Sitesine girdim ama fiyatı yazmıyor.Ayrıca yumurtlama testi falan da almak gerekiyor galiba.Pahalı ise ucuza alabileceğim bir yer var mı?Çünkü abimlerin de çocuğu olmuyor 8 yıldır ona da alacağım.

Arkadaşlar bu jele nasıl ulaşabiliriz?Sitesine girdim ama fiyatı yazmıyor.Ayrıca yumurtlama testi falan da almak gerekiyor galiba.Pahalı ise ucuza alabileceğim bir yer var mı?Çünkü abimlerin de çocuğu olmuyor 8 yıldır ona da alacağım.

selam canım.sitesinde 130 tl yazması lazım.görmemişsindir belki.daha uyguna ebay dan alabilirsin.orda 40 dolar falan sanırım.reglin düzenliyse almayabilirsin.ama ebayda yanında hediye sanırım ovulasyon testi ve gebelik testi.tam kaç tane olduğunu bilmiyorum ama.rabbim çok bekletmeden göndersin bebeklerinizi inş.

hamile kalan gidiyorrrr heee??? yorum yapmıyorummmmmm .. o kadarrrrrrrrrrrrrr !!!!!!

canım cok sağol allah razı olsun..
inşallahhh mutlu haberi vermek nasip olur...aminnnnnn..

hımm anladım canımmm demekki bir dahaki ay ceydanın marotonunu takip edicez desene..:KK64::KK64::KK64:
inşallahh allahım yardımcısı olsun onun ve hepimizin..
bende kendi adıma oldu diye düşünüyorum ama bazende kendimimi kandırıyorum diyorum..
ama herşeye rağmen hiç olumsuz düşünmek istemiyorum..
hayırlısı inşallahh bebişim tutunmuştur..:KK49::emir_bebek:

ayrıca okuduğun yasinler için allah razı olsun kuzumm cok sağol...
sende bebişini görmüşsün cok sevindim..

rica ederim . allah kabul etsin inşallah . . .

show tv de

agu bugu diye bir program var. anne adayları ve anneler için bir programmış...

ilgilenenlere duyrulur.

saat: 12.30 cumartesi

rica ederim . allah kabul etsin inşallah . . .

show tv de

agu bugu diye bir program var. anne adayları ve anneler için bir programmış...

ilgilenenlere duyrulur.

saat: 12.30 cumartesi

daha önce izlemiştim bu proğramı güzel...

ayyy ben dünden belli stres olmaya başladım..dünden öncesine kadar o kadar rahattımki nerden cıktı bu stres anlamış değilim..:KK50:
dün adet belirtisi yaşadım galiba onunda etkisi var bu durumda..:KK5:
ben normalde adet olmadan 1 hafta önce böbreklerime birisi bıcak saplıyomuş gibi olur ve dünden bri o şekilde sızlama var böbreklerimde dedim acaba gelicekmi kırmızılar..:18::18:
allahım ne olur bu mutluluğu cok görme bana bebeğim sıkı sıkı tutunmuş olsun.:KK25:.

gamzeli canım hiç belirti arama kendinde
bende transferden sonra boyleydim
her belirtiyi dinledim vucudumda
ve adet belirtisinden farklı hiçbir belirti yakalayamadım
hatta adet tarihim sonuç almadan 4 gün önceydi yani transferden tam 1 hafta sonra
o gün önce kahve lekelenmem ardından kırmızı kanamam oldu
bana hemen bir iğne yapıldı kanama durdu
benim tüm umudum gitti o günden sonra
taaaaaki 4 gün sonra testte pozitifi görünceye kadar
rahat olmaya çalış
endişe etme biz ne yaparsak yapalım herşey olacağına varıyor......

bu arada benim preseed ler ay sonunda geliyor
görümcem londrada yaşıyor
ona sipariş ettim saolsun hem digital ovulasyon testi hemde pre seed sipariş vermiş
nisan ayı preseed li geçecek

bu arada kızlar biz korunmuyoruz bu ayda
kürtajdan sonra sizce hamile kalma şansım olurmu
dr bu ay olmazsa iyi olur dedi ama biz korunmadık :KK61::KK61::KK61:

selam kızlar

kızlar bende bu hafta garip bir rahasızlık geçiriyorum,yemek borumla ilgili bir sıkıntım var yutkunma zorlugu çekiyorum ne yersem ne içersem canım yanıyo,sanki bişeyler takılıyo bikaç kezde istifra ettim bugün dayabnamayp doktora gittim reflüden olabilecgini söyledi ilaç verdi eger geçmezse endoskobi yapılacak valla canım çok fena yanıyo inşallah geçer
çarşambada memlekete gidiyorum,benden böyle şekerler dua edin bana şu rahasızlgım geçsin
canımm çok geçmiş olsun inşallah endoskobiye gerek kalmaz ve umarım daha iyisindir
:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64:

tubişşşşşşşşşşşşş sesin çıkmıyooo hattun nerelerdesinnnnnnnnn...huuuuuuuuuuuuuuuuu????
geldim güzellik geldim nabersin :KK34:
selammmmmm şekerciklerimmm biz geldikkkk.:KK62::KK62:..biz geldik derken kendimi fazla kaptırdım heralde..:KK1:
canlarım cumartesi transferim yapıldı..:KK69:
1. kalite ve tek embriyo allahım onu bana bağışlasın inşallahh..:emir_bebek:
cok şükür bir sorun yaşamdık herşey yolunda gecti..:KK8:
şimdilik ilaç filan kullanıyorum ve dinleniyorumm...:KK68:
arada giricem ama fazla pc başında kalmıcam haberiniz olsunn..:KK34:
kocamannn kocamannn öptümm....:KK54:
canımm haydi hayırlı olsun inşallahkurbanını kesicem topicte dualarla bekliyorum :KK16:

slmlaaar :KK3:herkes nasıl yeni hamişlerimiz varmış çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin sorunsuz sağlıklı hamilelikler geçirmek nasipo etsin..yeni gelen arkadaşla hoşgelmişler...
ben iki gündür fenayım lavaboyla bayağı bi, yakınlaştık artık oaradan çıkamaz oldum sanırım üşüttüm yada benim sıpa ben burdayuım demeye başladı
ay kimseler yokkende kendi kendine yazmak bi garip oluyo beaa
şimdilik hepinizi kocaman kocaman öpüp kaçayım kalabalığı gördüüğüm an damlayayım olmamıı
hayde kalın sağlıcakla:KK16::KK16:

slmlaaar :KK3:herkes nasıl yeni hamişlerimiz varmış çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin sorunsuz sağlıklı hamilelikler geçirmek nasipo etsin..yeni gelen arkadaşla hoşgelmişler...
ben iki gündür fenayım lavaboyla bayağı bi, yakınlaştık artık oaradan çıkamaz oldum sanırım üşüttüm yada benim sıpa ben burdayuım demeye başladı
ay kimseler yokkende kendi kendine yazmak bi garip oluyo beaa
şimdilik hepinizi kocaman kocaman öpüp kaçayım kalabalığı gördüüğüm an damlayayım olmamıı
hayde kalın sağlıcakla:KK16::KK16:

Canım çok sağol. Ya sana bişey sorucam. Bulantıların ne zaman başladı? Ben daha 5. haftanın içindeyim ama sabah hafif hafif bulantım oluyor. Psikolojik mi dedim ama düşükle sonuçlanan hamileliğimde olmamıştı hiç. Normal midir ki bu kadar erken başlaması?

Canım çok sağol. Ya sana bişey sorucam. Bulantıların ne zaman başladı? Ben daha 5. haftanın içindeyim ama sabah hafif hafif bulantım oluyor. Psikolojik mi dedim ama düşükle sonuçlanan hamileliğimde olmamıştı hiç. Normal midir ki bu kadar erken başlaması?

canım normal bnmde ılk bebeğimde öyleydı :KK43:( allah yardım etsın zor bıraz yaa cnm bnm

senem sen bu preesedi ilk kuallanıdığın aymı kaldın hamıle allahım ınş banada nasıp ederu derınım gelsın yıne anneye:KK55:

X