Preseed kullananlar

yok canım monitör müş sayfada resmi var linkeklemek yasak değilse ekliyim bende gerçi pişman oldum keşke 19 dolarlık olanı alsaydım bu 39 dolar 73 tl ye geliyor bu tüm vergilerle filan toplam ücreti değilmi

Kızlar merhaba. Belki hatırlarsınız beni, preseedle ilgili soru sormuştum, kullanan var mı diye. Bilgi vereyim istedim gelişmeler hakkında. Bu ay ilk kez kullandım ve birkaç gün önce hamile olduğumu öğrendim. Ebay sitesinden almıştım. İşe yaradığını bizzat gördüm. Tabii ki Allah'ın mucizesi bu ama yardımcı olduğu da bir gerçek. Allah bebek isteyen herkese en güzel zamanda nasip etsin inşallah.

tebrik ederim canım inş. sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın ne güzel ilk kullanmada faydasını görmüşsün

canım tebrik ederimmmm allahım sağlıklı kucaklamayı nasip etsinn..
darısı bütün isteyenlere..

Evet canım. Çok dikkatli kullandım. Şansı arttırdığı bir gerçek. Umarım herkes fayda görür.

bebiş ne kadarlıkken öğrendin canım bende bu ay preseed kullandım ama 1defa ve bende hamile kaldım sevinemiyorumda biraz geçmişi okudunmu seninde canını sıkmak istemem ama preseedle düşük yapanlarda çok kalp atışını duyana kadar içim rahat etmeyecek galiba

Düşük ihtimali her zaman var. Benim de bundan önce bir düşüğüm oldu. Ama bu kez olumsuz düşünmek istemiyorum. Başıma gelince yeterince üzülüyorum zaten. Şimdiden hayatı kendime zehit etmenin anlamı yok ki. Yeni öğrendim daha. Ben geçen sefer çok stres yaptım, ya kalbi atmazsa, ya bişey olursa diye. Sonuçta her şey olacağına varıyor. Nolur sen de kötü değil, iyi örnekleri düşün olur mu? Düşerse de buna bağlama bence. Dediğim gibi o ihtimal hep var. Allah korusun bebişlerimizi

haklısın canım doktorumda aynı şeyleri söyledi ve bu günlerin tadını çıkarmaya bak dedi daha çevremizde kimseye söylemedik haftaya kontrolümüz var. inş sağlıcakla kucağımızı alırız potitif düşünmende çok güzel

Tatlım bak içini rahatlatacaksa anket sonuçları var burada. Dikkat edersen preseedle hamile kalanlarda düşün oranı % 20'ymiş. Yani normalde olduğu kadar.

PRE~SEED KULLANICI ANKETİ SONUÇLARI-(USA)

En son yaptığımız Pre~seed kullanıcı anketine katılan 134 kişiye birdenteşekkür ederiz. Otuzun üzerinde soru vardı, zamanını harcayan herkese müteşekkiriz. Kendi raporladığımız bir anket yani veriler klinik bir çalışma değil ve buna bağlı olarak geniş bir popülasyonu yansıtmıyor. Aşağıda daha fazla bilgiyle birlikte bulgularımızın ilk özeti yer almaktadır.

Servikal sıvıları da içeren yetersiz vajinal salgılar nedeniyle Pre~seed Vajinal Jel kullanarak hamile kalmaya çalışan kadınlarda

.. %44 ilişki sırasında kuruluk ve rahatsızlık giderildi.

… %35 servikal sıvının düşük kalitesine destek oldu, %81’ i sıvı kalitesini arttırdığını söyleniyor.

… %52 çok düşük servikal sıvı miktarına destek oldu,%64’ü sıvı miktarını arttırdığını söyleniyor.

… Kadınların %75’ i üretkenlik zamanları sırasında iki veya üç kere Pre~seed Vajinal Jel kullandı.

… Kadınların %57’ si bu zamanı belirlemek için ovülasyon tahmini testleri kullanıyorlardı.

… Kullanıcıların %57’ si Pre~seed Vajinal Jel kullanmadan önce 7 ay veya daha fazla bir süredir hamile kalmaya çalışıyorlardı.

… Kadınların %58’si Pre~seed Vajinal Jel kullanırken hamile kaldı.

… Bebeklerin %40’ ı erkekti.

… Bebeklerin %40’ ı kızdı.

… %20’ si hamileliğini kaybetti.

… Ankete cevap veren bu grup içerisinde çoğul gebelik yoktu.

… Kullanıcıların %30′ u ilk kez Pre~seed Vajinal Jel kullanarak hamile kaldı.

… Kullanıcıların %15′ i 2. kez ve %10′ u 4. veya daha sonraki Pre~seed Vajinal Jel kullanımlarda hamile kaldı.

… Kullanıcıların %93′ ü Pre~seed Vajinal Jeli, vajina içine uyguladı.

Bu sonuçlar, kuruluğu rahatlatmada ve servikal sıvıları içererek üretkenliği kapsayacak şekilde vajinal salgıları desteklemede Pre~seed’in değerini destekledi. Bu 7 yıl içinde yaptığımız üçüncü anket çalışması da Pre~seed Vajinal Jeli kullanan kadınların hamilelik sonuçlarında cinsiyet farklılıkları göstermedi.

Kullanıcıların yaklaşık olarak 1/3’ü Pre~seed Vajinal Jeli ilk kullanışlarında hamile kaldılar, ayrıca kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bunu kullanmadan önce
6 ayın üzerinde bir zaman dilimi boyunca hamile kalmayı denemişti.

bunu görmemiştim canım gerçekten çook teşekkürler rahatladım Allah senden razı olsun benimde hep arkadaşların düşükleri aklıma geliyodu negatif sonuç daha fazla galiba diye düşünüyordum ama öyle değilmiş

Kızlar nette enfeksyon spermleri öldürür diyor
peki preseed bu durumda işe yarar mı

Kızlar nette enfeksyon spermleri öldürür diyor
peki preseed bu durumda işe yarar mı

Canım enfeksiyon tedavi edilmesi gereken bir durum. Bu durumda preseed kullanmak doğru olur mu bilemiyorum. İyileşmesini beklemek ya da ilaç kullanmak gerekebilir.

kızlar slm bende yenı başlıcam ilk defa kullancm reglımın btmesını beklıorum 5ay önce bbebeğimi kaybettım şimdi yenıden istıoyurz nasıpse ve bunu duydum alıcam ovulasyon testle berabermı verıolar kızlar bunu

Tatlım ben ebay sitesinden sipariş verdim. Sana seçenek sunuyor. toplam 20 olmak üzere ovülasyon testi ve gebelik testi isteyebiliyorsun. Ben 15 ovülasyonm, 5 gebelik almıştım. Sadece 5 ovülasyonu kullanabildim. Ama tabi ilk aydan tutmazsa diğerleri de işe yarar. Fena testler değil. Ovülasyonu gayet iyi gösterdi. Ama benim tam 1 ayda elime ulaştı. Bodrum'da yaşıyorum. Büyük şehirlere daha erken gelebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…