Preseed kullananlar

ben ebaydan 39 dolara aldım 55 tl yani yanındada 25 ovulasyon testi var 5 taneside hamilelelik testi

Son düzenleme:
ben ebaydan 39 dolara aldım 55 tl yani yanındada 25 ovulasyon testi var 5 taneside hamilelelik testi

sevdalinka;

bu ürünü nasıl aldın ebaydan bende onu araştırıyordum seni gördüm. bana bilgi verebilir misin? kaç günde geliyor acaba? ve son kullanma tarihleri ile ilgili bir sorun oluşuyor mu?

teşekkür ederim

canım ben dün aldım ne zaman geliyor bilmiyorum tarihi de bilmiyorum ama tarihin geçeceğini sanmıyorum çok bilindik bir site çünkü

1 ) ebay yazan yerin yanında çok küçk sıgn in diye bölüm var oraya tıklayıp kayıt olun
sonra categories bölümünden
healty beauty sonra
healty care oradan da familiy planing oaradn da lubricand adlı böülümden ürünü seçip alın

ben önümüzdeki ay alabilicem kredi kartımın limitini doldurmuşum malesef offffffffffff

selam kızlar

gamzelinin transferi olmuş,inşallah güzel haberini alcaz

deryacım sende taşınyomuşsun aman canım kendini sakın yorma dikkat et

ayşem sen nasılsın valla görüşemiyoz buaralar

ceydacım sen nasılsın?bitti mi iş gezin

kızlar bende bu hafta garip bir rahasızlık geçiriyorum,yemek borumla ilgili bir sıkıntım var yutkunma zorlugu çekiyorum ne yersem ne içersem canım yanıyo,sanki bişeyler takılıyo bikaç kezde istifra ettim bugün dayabnamayp doktora gittim reflüden olabilecgini söyledi ilaç verdi eger geçmezse endoskobi yapılacak valla canım çok fena yanıyo inşallah geçer
çarşambada memlekete gidiyorum,benden böyle şekerler dua edin bana şu rahasızlgım geçsin

canım dediklerini yaptım ama orada ingilizce zaten bana gönderdiğin linkte de direk o çıkıyor ayy sinir oldum ingilizce bilen birini bulmam gerek ben sayfaya bakıyorum sayfa bana Bir veremedim siparişi

kızlar şükürler olsun HAMİLEEYİİİMMM isteyen herkese nasib etysin Allahım

tebrikler. allah kucağına da almak nasip eder inşallah . dikkat et kendine. çok hassas dönemdeyiz. koru kendini . . .

özgecim geçmişler olsun . inşallah çok ciddi bir sorun değildir. hemen ilaç tedavisi ile geçer. allah yardımcın olsun. . .

evet şeker taşınıyorum . topladık sayılır çoğunu. ist. da koli bulamıyoruz şaka gibi . marketler veremiyoruz geri dönüşüme gidiyor deyip koli vermiyo. bütün tabak çanak gazeteye sarılı masanın üstünde kaldı :))

dün kendimi hiç iyi hissetmedim gergindim . eşim de saolsun gece yarısına kadar kavga ettik . bende gün içinde korkup doktora gittim muayene için merak ettim bebeğimi . allaha şükür yerinde bebegim kesesini gördüm . kalbini haftaya duyarız dedi doktor. zaten çrş merkeze gidicem . orda daha iyi aletler var orda duyarız heralde.
allah herkese sırasıyla bu güzel anları yaşatsın. allah hepimizin gönlündekini versin inşallah. yüce rabbim el açan kullarının sesini duyuyor. allah kimseyi bu yolda yanlız bırakmasın , utandırmasın.
emeklerimizi boş çıkartmasın rabbim . allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah...

gamzeli ceyda ile görüşüyor . haberler ondan gelcek bize de. eve falan geçerse yazmaya başlar heralde. allah yardımcısı olsun . inşallah bu defa gereken önlemi alırlar kızcagız bir defa daha üzülmez. ama bence olacak . bence bu defa o da moralli ve güçlü gitti olacak...

ayşeeeemmm geçtimi rahatsızlığın nerdesiiiiiiiiiin????seldayla msjlaşmışınız aradığında uyuyormuş heralde msj atmış sana . gecen gece de ordaydık . bebeişi uyuttuk ,emzirirken yanındaydım . öyle hoş bi duygu ki ...allah bizlere de nasip etsin inşallah.

ceydammm bugun konuşuurzzzz. dün çok uygun değildim biliyorsun bizimkiyle kapıştık. sinirlendim modeminde fişini sakladım . oyun oynayıp duruyor bir sürü iş varken.. :)))

tubişşşşşşşşşşşşş sesin çıkmıyooo hattun nerelerdesinnnnnnnnn...huuuuuuuuuuuuuuuuu????

peki nasıl kullandın arkadaşım sadece bir kere mi kullandın anlatsana biraz bizlere umut ol.

canım ben ovülasyon testide kullandım çift çizgiyi gördükten bir gün sonra aşk yaptık 2gün üst üste ve pressedi 5dk önce kullanmıştım birde ben bu ay kenzül arş duasınıda hergün okumuştum böyle işte

selam arkadaşlar
günlerdir bu topiği okuyorum ama 600 sayfaya kadar sabrım yetii::)
ben daha 1 hafta önce tüp bebekle hamile klamış olduğum bebeğimi kaybettim
kalp atışı olmadığı için sonlandırıldı 9.hafta
6 yıldır bebk için bekliyoruz ilk tüp tedavimdi ve ilk hamileliğimdi
neyse bunlar geçmişte kaldı
dondurulmuş embriyolarımız var
onlara bayram sonrası geçmek istiyoruz..
bu aradaki zamanda preseed denemek istiyoruz
çünkü bizde herşey normal gözüküyor sebepsiz infertilite grubuna giriyoruz
bu arada hamile olan arkadaşlar allah tamamına erdirsin bebeği olan anneler rabbim uzun sağlıklı ömürler versin evlatlarınıza
ve benim gibi hiç çoçuk sahibi arkadaşlar
mutlu günler yakın inşallah

inşallah faydasını görürsün bende sebepsiz infertilite gurubundaydım ama 3gün önce hamile olduğumu öğrendim inş sonuna kadar hayırlı gider Allah yardımcımız olsun

tebrik ederim günescim inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin
preseed mi kullanmıştın
birde canım ne kadardır bebek için uğraş veriyordunuz...

sevgiler...

Son düzenleme:
tebrik ederim günescim inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin
preseed mi kullanmıştın
birde canım ne kadardır bebek için uğraş veriyordunuz...

sevgiler...

teşekkürler canım inş. 2yıl uğraş verdik bir yılımız boşa gitti zaten kanallarımın ikiside tıkalıymış laparoskopi oldum 1senede öyle bekledik aşılama felan gene olmadı ovülasyon testi ve bir defa o gün preseedi kullandım

cevapladığın teşekkürler canım
b-hcg baktırdınmı yada evde kendinmi test yaptın
kusura bakma geçmişi okuyamadım seni boyle soru yağmuruna tututyorum
birde üyeliğim eski ama pek girmiyorum buraya
bu topiği nasıl buluyoruz forumda
bi kaybediyorum taaa g....dana pre seed yazıp oyle buluyorum

bende yeni üyelerdenim canım preseed kullananlar diye giriyorum ben midemden rahatsızım c.tesi akşam iğnemi olacaktım dok belki gebelik vardır ttest yapalım dedi ve sonuca şok olduk 344 p.tesi kendi doktoruma gittik oradada 912 çıktı defalarcada idrar testi yaptım hala belirtim yok ve inanamıyorum böyle işte

güneş88 hayırlı uğurlu olsun bi tanem...allah sonuna kadar götürsün inşallah...çok güzel bir haber oldu bu valla...süpppersinn...

Son düzenleme:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- sevcangoksel............................... ...........
11- jasmin77................................... ..............
12- bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- duducan.................................... ..............
14- dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEye............................. .............
19- shyqueen................................... ................
20- gulayyusuf................................. ................
21- dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- aysouk..................................... .................
24- cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters..................................... ..................
26- nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- Lilyum..................................... ................
30- zehsel..................................... ................
31- 35.ay...................................... ................
32- buzma_vi................................... .............
33- sezen10.................................... .............
34- papatyaa10................................. ...........
35- catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- maviumutolsun.............................. ..........
37- anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- krishazel.................................. ..............
40- emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- murebdu.................................... .............
42- cetrefilli.......Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?
43- ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- DERYABERİL' s place....benekliyi kaptırmam:122:

46- s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- baby78....................................
48- Gamzeliiiiiiiiiiiii.....12 mart transfer günümüz hadi hayırlı olsun

49- güneş88.......preseed ile ilk denemede

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ

gunesea ...............................haberlerini bekliyoruzzzz
tayf ......................................ohhh..sonunda oldummmm...
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 ................................
selina23 :95:......................................
sofyan ...................................bu yavruda yeni düştü aramıza
medicalsecreter ..........................
kadser :78:...................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:
ayrıntılı bilgi verebilirmısınıs lütfen bende almak istiyorum araştırdın nette 120 tl bu sitede daha uygun fiyatta alanlar oldu lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…