Preseed kullananlar

Baanada bılgı verın lutfennnn nerden satın alıyosunuuzzzz?????? Pre seed ıı bende ıstıyorummm 7 aydır bebek ısıtomm olmuyoo bı turluuu

ben de preeseed ile hamile kalmayı ümit edenlerdenim, bu ikinci denemem olacak, inşallah bu ay olur..

allah yardımcısı olsun . gamzeli inşallah bu defa yüzü gülerek gelecek inşallah. allahım el açıp amin diyen bütün kullarının dualarını kabul etsin . allahım inşallah bebek isteyen bütün arkadaşlarımı bu haberle taçlandırsın. hamile olan bütün arkadaşlarımın ve benim bebeklerimizi kucağımıza sağlıklı,sıhatli almamızı nasip etsin inşallah... allahım dualarımızı kabul etsin...

ben taşınıyorum kızlar 3 nisanda. o nedenle eşya toplamaya başladık bugun . oturduğum yerden yemektakımlarımı salon mutfak eşyalarımı topladıom . sardım .koliledik . . evimiz tutulcak hafta içi falan .. bakalım işe devam edicem ordan takip etcem bi süre patronum bebeğine adapte ol onu düşün dedi :)))

bu perşembe kontrolümüz var 14.30da merkzde..........
görüşürüz kızlar çok yoruldum dinlencem biraz. sonra iğnemi olmaya ordanda arkadaşım doğum yaptı cuma günü(kkdan tanıştığımız arkadaşım(kuzu84)) eve çıktı bebişle onu görmeye gidicez. hastanede gördüm bir de evinde göreyim bebeişi...

allah hepimize mis kokoulu bebişlerimizi doğurmayı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
allah hepimizi yardımcısı olsunnnnnnn

selam tayf bende bu ay pre-seed aldım kullanıcam.listeye yazabilirsiniz.rabbim tüm bekleyenlere müjdelerini nasip etsin inş.

kızlar banada soylermisinis nereden aldınız ve kaça aldınız pressedi lütfennnn

kızlar banada soylermisinis nereden aldınız ve kaça aldınız pressedi lütfennnn
slm canım internete pre-seed yazdığımda botanik ecza diye biyer çıktı ordan sipariş ettim 130tl 1 günde geldi.
kızlar şükürler olsun HAMİLEEYİİİMMM isteyen herkese nasib etysin Allahım
gözün aydın rabbim sağlıkla doğup kucağına almak nasip etsin yavrunu

slm canım internete pre-seed yazdığımda botanik ecza diye biyer çıktı ordan sipariş ettim 130tl 1 günde geldi.

gözün aydın rabbim sağlıkla doğup kucağına almak nasip etsin yavrunu

teşk. canım isteyen herkese nasip etsin ben ovülasyon testini kullanmıştım ilk defa birde o gün bir defa preseedi kullandım ve bende senin aldığın yerden almıştım

kızlar şükürler olsun HAMİLEEYİİİMMM isteyen herkese nasib etysin Allahım

tebriklerhayırlısıyla kucağınada alırsın inşallahbende kullanmıştım preesedi hamile kaldım fakat 2 aylıkken kalbi durdu alındı yavrum bu ay tekrar deniycem bakalım kısmet Rabbim kısmet ettiyse preesed vesilem olur inş. benim ve tüm isteyuenlerin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…