Preseed kullananlar

canım benimmm cok gecmiş olsun, izne nereye gittiniz? konyaya mı? doktor işini ne yaptın? başkente gidecektin? histeroskopiyi arastırdın mı?

ailelere bayramdan sonra ankaradaki doktoruma gitmiştim, annem de benle geldi engel olamadım:) o zaman o duydu, babama ablama söyledik derken emremin de ailesine mecburen söyledik:) ama cevremize kalp atıslarını duymadan bişey dememiştik, şimdi herkes biliyor:)su an 9 hafta bitti, 10. haftadayız, aslında sivastaki doktorum 3 hafta sonra gel dedi, ama 2 gün önce evde böcek gördüm korktum, acayip bi çıglık atıp kactım, kasıgıma kramp gibi bir agrı girdi, o yüzden endişelendim, pazartesi gideceğim...inşallah bi sorun yoktur...bende durumlar böyle özgecim, seni de ceydayı da cok özledim. topiğin eski günlerini de cok özledim yaa, selma ebru anjel 35. ay, hilal bebik...zehsel falan vardı:) umarım herkes iyidir, herşey yolundadırm

bir de özgecim selmanın bebeği gördün mü fotoları:) ne tatlı de mi maşallah...en kısa zamanda sen de ceyda da o güzel haberi verin bize noolur, en tez zamanda özgecim, tüm dualarım sizinle canım benim. allah yüzümüze baksın:)

konyadaydık canım valla ikimizin aileside orda olunca izinler orda geçiyo bizim,ben bu izini pek doktorla geçirmek istemedim canım sadece genetik testlerini yaptırdım sonuçlar çıkmadı ama iyi oldu yaptırdıgım geriye histeroskobi kaldı bakalım belki ocak sonu kendim gidersem senin doktora gidiyim diyorum
canım çok iyi olmuş söyledigin ailelere valla onlarda bizden beter üzülüyo en azından sevincine ortak olmuşlardır

anjeliyi çok merak ediyorum hastanede yatıyodu inşallah iyidir canım ya

selmanın ogluşuna bayıldım tam yemelik allah nazarlardan saklasın onlarıda senide canım

ayşecim bende özledim valla arada gel dertleşek

kızlarr bende preseedle hamile kalmıştım ama gebeliğim boş gebelik olduğu için kürtajla alındı listeden adımı silin..
artık yeniden şansımı tüp bebekle denicem cünki bu benim 5. hamileliğimdi tekrar aynı acıları yaşamak istem,yorum..
inşallah allahım girdiğim tüp bebek yolunda aynı acılarla sınmaz...

dertleşelim canım benim:) özgem şimdi sen yaza tüpe mi gidiyosun? genetik testini doktor mu istedi sen mi istedin de yaptırdın? özel de mi yaptırdın? bildiğim kadarıyla oldukca pahalı tutuyomus özelde? merak ettim şimdi, ne zaman cıkacak sonuclar? sen neden genetikten şüphe ettin ki? anjelic telefon da vermemişti yaa msn var bende, ordan bi mail atayım, belki maillere bakar... inşallah her sey yolundadır, kolay deil ikiz gebelikleri, allah yardımcısı olsun:)

cok gecmiş olsun arkadasım, bundan sonraki gebeliğin inşallah saglıkla kucagına almakla sonuclanır, herseyin hayırlısı olsun üzme kendini..

geçmiş olsun canım üzüldüm,inşallah en yakın zamanda tekrar olur

amiiinnnn inşallah özgecim, inşallah canım benim:)

senin kpss atamanı beklemiyceksiniz o zaman öyle mi? ay nereye cıkar acaba tayininiz?

ya özgecim hamilelik acayip bişey, ben hala üzerime kondurmuyorum, 6. hafta cok zor gecti ,eger öyle devam etseydi annem gelecekti, çünkü mutfaga hiç giremedim, hersey koktu, herseye ögürdüm durdum, o hafta zordu ama gerisinde rahat ettim cok sükür. arada bi bulantım oluyo. bi de hep nezle hali var gibi. bi deişik bişey. kasıgımda da habire bir kasılma azcık azcık arada dürtüyo. rabbim sizinle de güldürsün yüzümüzü canım yaaa inşallah

huuu..kızlar ben geldim sonunda....uzun zamandır çok yoğun çalışıyorum ve ne yazık ki hiç zamanım olmuyor foruma girmeye...özledim hepinizi...cetrefillim ayşem allah tamamına erdirsin inşallahta sağlıkla al KIZINI kucağına...özgecim sen nasılsın görüşmeyeli..anjel bebişler iyidir umarım..selmacım seni de çok öpüyorum ..veee diğer bütün kızlara selamlar efeemm..gamzeli geçmiş olsun be güzelim üzme kendini,hayırlısıyla olacak inşalllah...

bu arada işten güçten kafamı bi ara kaldırıp tüp bebek merkezine gittim ve kendime yeni bir doktor buldum çokta iyi bi doktor antalyada bayağı düzgün bir namı var...durumu anlattık eşimle,adam beni iyice bir muayene etti,genel bir tahlil kontrolünden geçirdi ve herşey çok çok iyi çıktı...tahlillerde toksoplazmadan kan pıhtılaşmasına hormonlardan kromozom testine kadar 15 e yakın test yaptı..bazı testleri eşimede yaptırdı..herşey normal..yumurtalık rezervi iyi durumda ve rahimde de hiç bi sorun yok falan filan derken aşılamaya başlayalım sonra tüp bebeğe geçelim dedim ama istanbuldaki doktor gibi buda 3-4 ay daha doğal yolları denememi söyledi ama ben önümüzdeki ay aşılama yaptımaya bugün karar verdim..artık doğal yolları doktorumun aksine beklemek istemiyorum çünkü yaş sorunum var..hem aşılama hem doğal yöntemler bir arada yürüsün artık diyorum..sizler ne dersiniz bi akıl verin yav...doktorum aşılamada başarı oranı %15 tir diyor,e doğal yollarla da %25,ikisini toplayınca %40 yapıyo kızlaaaaaaaaaaaaar düşüklerim için söylediği şey şu oldu bu arada,her kadın bunu yaşar ama adetim gecikti der anlamaz,biz bunları düşükten bile saymıyoruz çok normal ve benim durumumda düşük yapmaya neden olacak bişey olmadığını yeterki sağlıklı yumurta ve sperm birleşmesine denk gelsin dedi...dedi,iyide dedi ama ben doğal yolları beklerken anneanne yaşına varırmıyım dersiniz

slm kızlarr sızınle bıse paylasmak ıstıyorumm arkadas yazmısya dusuklerım oluyo dıyee ben hıc yasamadım ama benım kıs arkadasımm ıste evlendıı ve her ay yada ıkıayda bırr adetı gecıkıyoo mıdesı bulanıyoo ama bır ay ıcınde dusuyo bebek ısde yada 3 aylıkken dusuyoo ve bended egecıklmeler oluyo ama kalamıyorum hamıle ve kendısı en sonn nasıl hamıle kaldı sölımm
bazı ınsanlardaa subyen dıye bıse vaarr hamıle kalmasını engellıyo yada bebegı dusurıyoo kendısı hamıle kalır kalmaz gecıkmesı oldugu an bır subyen nuskası yazzdırdı ve onu hemen belıne bagladııı 3 ay gecene kadar hıc cıkarmadı ve sonuncu 3 aydada takdı bunu ve suan kocaman bır kızı varr ve banada yaptırıcakk bu gercekk ve ben daha öncede bır cok ınsandan böle seyler duydun senelerce hıc hamıle kalamayan ınsanlar bıle varr subyen dıye bısey varr benım cok tanıdım ınsan bunu yasadıı arasdırrın ve bır hocaya yada ılmı kuvetlı bır kadın hocalar var ders veren felan yazıp verırılerr lutfen bunu deneyınn bende denıcemm suan yumurtlama sorunum varmıs doktor öle dedııı ılaç kullanıyorum bende gecıkıyo ama hamıle kalamıyorumm bende denıcem yanıı

slm kızlarr nasılsnız ayşe canım tebrik ederim allahım bütün hamişlerin
bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler versin

canım çok üzüldüm..ne desem canını acıtır şu aşamada herşeyin hayırlısını diliyorum snein için inşallah en kısa zamanda tekrar o güzel duyguyu yaşayacaksın ve bu defa herşey daha güzel olucak yeterki inan buna

bunu bende duydum hatta araştırdım ve doğruluk oranı %95 diyebilirim..yaptırdımmı hayır çünkü hala kendimi inandıramadığım bir durum var abdestsiz kuranı elimize alamazken afedersiniz cenabet haldeyken o muskayı nasıl tenimizde taşıcaz sonuçta oda kurandan alıntılarla dolu dualar içeriyor..bana söyeyen hanım,ilişki anında o muskanın belinde olması gerekiyor demişti..sübyan boğması deniliyormuş bu duruma hamile kalmanı engelliyormuş paylaştığın için çok sağol canım en azından bu konu üzerinde daha emin olmaya başlıyorum :44:bunun cevabını bulamadım bulduğum an yaptırmayı dşünüyorum

kızlar bugün adetimin 15. günü. 13. günü çatlatma iğnesi yapıldı ben 11. 13. 14. günler preseed kullandım. artık kullanmama gerek var mı? ne dersiniz çatlamıştır artık yumurta değil mi? ben artık kullanmıyim bu ay diyorum. ne dersiniz? :26:

ayşecim benim kpss pek iyi gelmedi,biliyosun bu yıl lanet olası kopya yüzünden puanlar düştü,benim neolur bilmiyorum ilk atamalarda olmaz belki son atamalara dogru bişeyler olur kısmet artık bu yıl da evdeyim yani o kesin.tayin yeri ankara istiyoruz tüp bebek için gerçi zor ama inşallah olur konyayada yakın benim için çok iyi olur olursa
ay canım ya nasıl bi heyecan demi bakalım kız mı, erkek mi ben şimdiden merak ettim valla gerçi saglıklı olsunda kız erkek farketmez

ceydaa hoşgeldin canım ya valla sende yoksun uzun zamandır,valla ben sizi gördüm buralarda nasıl iyi oldum anlatamam,sen nasılsın görüşmeyeli?antalyaya alıştın mı?
canım ben aşılamaya olan inancımı kaybettim,başarı şansıda çok düşük ama senin durumun için sen hamile kalabiliyosun acaba aşılama yerine ilaçlı takip nasıl olur acaba,daha önceherhangi bi ilaç kullanmadın sanırım ama aşılama yaptırcaksan mutlaka tüp bebek merkezinde yaptır canım,hadi hayırlısı canım allah yüzümüze bakar inşallah

canım bendede varmıs bakdırdımm ve hem ıltıhap varmıs bende rumurtalıklarda yanıı 3 harflı varmıss bakdırdım ınsandaa bana sımdı bel bagı yapıcakk bana bel bagı olmadan hamıle kalsan bıle duser dedıı bence suphesı olanlarr bakdırsınn benım kıs arkadasımda böle hamıle kaldıı kısmet buyaa canımm belkı vesıle olurr

Merhaba Hürrem, bence 15. ve 17. günleri de değerlendir ( hatta 19 da diyorum ) ister preseed le ister onsuz yumurta bu belli olmaz malesef ben de çarşamba günü olucam çatlama iğnesi bakalım ne olacak, bu sefer tuttururuz inşallah

özgecim iyiyim şükürler olsun...antalyaya alıştım ve de çook huzurluyum burda..canım uzun zamandır fırsat bulamıyordum foruma girmeye,çok yoğun işler...canımsın yaaa,valla bende çok özledim seni ve ayşeyi..ayşe sonunda gelmiş foruma...çok sevindim onun için...darısı başımıza olsun kız özge...kpss de bu yıl olanlar hakikaten can sıkıcı,hayırlısı olsun diyorum arkadaşım...sıkma canını...

burda iyi bir tüp bebek merkezi buldum ve sahibi olan doktor abimin arkadaşı,dediğim gibi gerekli tahlil ve muayeneyi yaptı,sorun yok...doktor aşılamaya genel olarak sıcak bakmıyor ama ben doğal yolları 3-4 ay daha dene dediği için bu arada aşılama yaptıracağım ki yapmadım demeyeyim..geçen sefer istanbulda aşılamaya başlayacağımız ay hamile kalmıştım,bu yüzden yapmamıştık ama artık denemekte fayda var diyorum..ilaçla takipten kastın ne klomen filan mı diyosun?hiç ilaç kullanmadım ama doktorumla bi konuşayım bakalım ne diycek...

sende yaza tüp bebek deneyeceksin sanırım...valla ayşe sen ve ben bermuda şeytan üçgeni gibiydik ama ayşe şeytanın bacağını kırdı sonunda inşallah allah bizimde yüzümüze gülecek arkadaşım..tüm bunların dışında umud ediyorum ki iyisin?

canım haklısın doktorum her gün ilişki dedi biz de devam ediyoruz ama dün preseedi bıraktım artık. bugün de devam edicez ama bugünden sonra gün aşırıya dönücez. hayırlısı bakalım. artık çatladı mı çatlamadı mı diye düşünmekten bi hal oldum artık gerisi Allaha kalmış.. inşallah dualarımızı kabul eder de güzel haberler veririz..

13.gün akşam iğneyi olduysan 15.gün sabah çatlar 13.gün sabah iğneyi olduysanda 14.gün gece çatlar.36 saat sonra çatlıyo ya.bence sen kesin 15.günüde yap.sonra istersen gün aşırı yaparsın.

13.gün akşam iğneyi olduysan 15.gün sabah çatlar 13.gün sabah iğneyi olduysanda 14.gün gece çatlar.36 saat sonra çatlıyo ya.bence sen kesin 15.günüde yap.sonra istersen gün aşırı yaparsın.

canım ya ben 13. gün akşama doğru oldum iğneyi 4 buçukta. sonra eve geldiğimde o kadar kasıklarım ağrıdı ki.. ben orda çatladığını zannediyorum. o gün bu gündür de çalışmaya devam
bugün de devam edicez inşallah tutmuştur.. doktor da her gün ilişki dedi. çatlamayı kaçırmamalıyız dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…