Preseed kullananlar

merhabalar, bugün 30. günüm 3 gün geçtim regl tarihimi umutlanmıştım ama yine görüdm kırmızıları Allah ım kimseye aratmasın bebişlerini.Önümüzdeki aya inşallah demekten başka çaremiz yok

Preseedle ilk denememdi hüsrana uğradım bu sefer yumurta takiyle beraber kullanacağım umarım işe yarar. Bu ürünle hamile kalan arkadaşlar ek bir tavsiyeniz var mı acaba ??????

Preseedle ilk denememdi hüsrana uğradım bu sefer yumurta takiyle beraber kullanacağım umarım işe yarar. Bu ürünle hamile kalan arkadaşlar ek bir tavsiyeniz var mı acaba ??????

canım ben de bu ay deniycem hayırlısı olsun inşallah bu ay olur. hadi bakalım gelsin bebişler

İnşallah Hurremcim bu sefer tutar.Hamileyimmmmmmmmmm diye yazmak bağırmak için sabırsızlanıyorum

İnşallah Hurremcim bu sefer tutar.Hamileyimmmmmmmmmm diye yazmak bağırmak için sabırsızlanıyorum

ben de ben deee ben bu ay preseedle beraber klomen kullanıcam ve doktor da yumurtlamamı takip edicek ya.. benim yine de ovülasyon testi kullanmama gerek yok de mi arkadaşlar? :26:

Kızlar bende regl olmaya başladm şimdi. İnşallah diğer ay kısmet olur.

7 Ocak regl ve 2. denemem olucak. Listenize eklerseniz sevinirim..

kızlaarrrr önce Allahım sonra spreeseddin faydası oldu hamileyimm Allahıma şükürrler olsunnnn

kızlaarrrr önce Allahım sonra spreeseddin faydası oldu hamileyimm Allahıma şükürrler olsunnnn

çok sevindim canım çok tebrik ederim.
hadi darısı bizim başımıza çok umutlandım şimdi. ilk kez mi kullanmıştın? yanında başka şeyler de yaptın mı?

kızlar
ebay dan hangi kullanıcıya sipariş verdiniz
bi çok seçenek var yardımlarınızı bekliyorum
çok sağolun şimdiden

selam kızlaaaar

özgecim ceydacım nasılsınız? ne alemdesiniz?

şimdi benim bildiğim selma doğurdu
anjelic hastanede, allah yardımcısı olsun
35. ay da kucagına almıs bebegini, maşallah

özgeeeem nasılsın? ne alemdesin? kpss noldu canım, sizi ihmallerdeyim, affedin beni tamam mı:)
ceydacım sen de antalyaya yerleştin ne ala canım benim, sizle zaten telde konusuruz:)

bana gelecek olursak da gecen hafta kalp atıslarını duyduk danamızın allaha şükürler olsun. su an 8 hafta 5 günlük:) özge ve ceydaamm en kısa zamanda, yeni yıl gelmeden ya da yeniyıl hediyesi olarak sizin de güzel haberlerinizi alalım inşallah, dualarım da hep sizler varsınız.

rabbim bebeğimi, tüm gebelerin bebeklerini korusun...insan zor ve gec elde edince endişelenmekten kendini alamıyor. ayyy bu duyguyu siz de yasayın hayırlısıyla güzel arkadaslarım benim:)

kızlar
ebay dan hangi kullanıcıya sipariş verdiniz
bi çok seçenek var yardımlarınızı bekliyorum
çok sağolun şimdiden

ben infertilityplan'den almıştım yalış hatırlamıyosam. 25 test hediyeliydi. satıcıdan yana sorun çıkmadı. ama bizim ptt kargo yine yaptı yapacağını... geç de olsa ulaştı elime çok şükür.

arkadaslar ebay de pre-seed fiyatı 19.9 dolar, bide ovulasyon mikroskobu var oda aynı fiyat, Türkiye'de gg.da ikisi beraber 140 tl ben ebaydan siparis vermeyi düsünüyorum,kaç günde gelir acaba arkadaslar

cnm hamilemisin çok sevindim ya benimde oğluşum dünyaya geldi allah istayen herkese nasip etsin inşallah

süpeeeeeeeeerrr bi haber darısı başımıza haydi anlat ne yaptın kaç kez nasıl kullandın ayy çok sevindim darısı başımıza tebrikler hemde çok çok çok tebriklerrr

ayşem kalp atışları duymuşsun çok şükür canım ya valla nasıl sevindim şimdi,nasılsın?hamilelik nasıl?ailelere söylendin mi?bende izindeydim dün geldik arıycaktım neyaptın diye şimdi burda okuyunca çok sevindim valla
ceyda gelmiyo hiç inşallah iyidir
beni sorarsanda aynı bildigin gibiyim canım iznden döndük eve alışmaya çalııyoruz,bide hasta oldum grip kötüyüm valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…