Preseed kullananlar

bende iyiyim şimdilik aynı beklemelerdeyim bende

yeni yerin nasıl alıştın mı?zordur alışmak ama eninde sonunda alışıyo insan

alıştım yaaa,zaten yabancı diilim buralara..güzel valla iyi ettik kaçtık istanbuldan,çok seviyorum orayı ama artık yeter neredeyse 15 yıl olmuştu..şimdi işlerimi daha kolay idare edebiliyorum,iş gezilerim azalacak yani..

bizde yaza gidicez buralardan,inşallah güzel biyer olur bakarsın senin oralarada gelebilir

aaaa ne güzel olur valla,gelirsen yüzyüze görüşebiliriz...hayırlısı inşallah..
hayırlısı artık canım ya valla çok sıkıldım buralardan,aman buraları aratacak biryer olmasında diyorum şimdiden
gurbet zor valla,bişey olsa kimsen yok,aileni özlüyosun isteyince göremiyosun izinleri iple çekiyoruz

Canlar ben ise girdikten sonra ikinciyi dusunuyorum insallah.
Bu aralar depresyondayim. KPSS den 92.5 aldim ortalama. kpds den 86.
ABD de yuksek lisans yaptim ama malesef devlet sinavlarina giorecegim hirsiz kopyacilar yuzunden sira gelmiyor bana.

cok uzgunum. cocugumdan zaman calarak calistim. hakkimi helal etmiyorum pis hirsiz kopyaci kpsscilere.

evet egitim bilimleri iptal oldu ama ya gk gy? onlar da calinmis besbelli. ortalik 100 den 99 puandan gecilmiyor. onlardan da bize sira gelmiyor.

simdi o hirsizlar yeni yapilan sinava girmedi ama gk gy puani ile cok guzel sekilde memurluklara yerlesecekler. trt ye bile basvurdu hirsizlar.

dua edin arkadaslar. ihtiyacim var.

kızlarr acil yardımınıza ihtiyacım var...
preseedi bulma alma elime ulaşması konusunda bana çok yardımcı oldunuzz .şuan evde ama nasıl kullanacagımı bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar.daha önce ovülasyon testide yapmadım. onuda nasıl yapacagımı anlatırsanız çok makbule geçer kızlar
kremden ne kadar nasıl sürmem gerektigini anlatırmısınızzacil lazımmm.yumurtlamam geçmeden kullanmalıyım.
anlayım klavuzuu yabancı dill anlamıyorum

canım aplikatörün içine 3 e kadar çek vajinanın içine sık 10 dk sonrada ilişki
ovulasyon testinide idrara sıkışık bi şekilde yapılıyor diye biliyorum

kibele bende bu yıl kpss madurlarındanım,okadar sinirim bozuk ki egitim iptal oldu gk-gy iptal olmadı çok saçma kopyacılarda temizlenmedi adamlar rahat rahat p3 kullanacaklar ya komple iptal edeceklerdi ya hiç dokunulmayacaktı
benim puanımda pek iyi gelmedi,senin iyi ama mutlaka biyerlere girersin inşallah diyelim hem çocuk hem ders valla iyi yapmışsın canım allah emeklerini boşa çıkarmasın

Merhaba kibele. Bu başlığın ilk mesajlarını okuyordum. Halen ABD'de yaşadığını sanıyordum ki gelmişsin sanırım Türkiye'ye. KPSS konusunu sorma bir çok arkadaşımız mağdur oldu. Allah o kopyacı hırsızları bildiği gibi yapsın. Çalıştıkları yerde, aldıklar her kuruş haram. Onların ahiretteki halini düşünemiyorum bile. Allah böyle insanlardan bizi korusun ve uzak tutsun. İnşallah istediğin bir işe yerleşirsin. Rabbim büyüktür. Hayırlı kapılar açsın sana inşallah. Evladını da sana bağışlasın. Preseed konusunda herkese yardımcı olmuşsun. Allah razı olsun. Ben de düşünmeye başladım bu kremi. Başlık o kadar uzun ki şuan nereden, nasıl temin ediliyor bulamadım. Ürünü yeni almış arkadaşlar nasıl aldıkların anlatırlarsa sevinirim. Bir de ABD ve Türkiye'den alınan Preseed'in aynı olmadığı filan yazılmış en başlarda. Şuan nerden alıyorsunuz bu kremi? ABD'den mi? Ücreti ve gelme süresi ne kadar öğrenebilir miyim? Sorularıma yanıt bulabilirsem sevinirim. Allah hepimize hayırlı evlatlar versin. Sevgiler.

Teşekkürler yardımın için. Kızlar ben bu Preseed'i yeni araştırmaya başladığım için tam bilmiyorum. Bu kutuda 9 tane Preseed var sanırım. Bu 9 Preseed'i yumurtlama günlerinde ilişkiye girerken mi kullanıyoruz? Mesela 2 günde 1 ilişkiye giriyorsak her seferinde kullanacak mıyız? 9 tanesini de 1 dönemde mi bitiriyoruz?

her ilişkinde 3 mg çekiyosun ve ayrıca ilişkiye girmeden 15 dak önce vajina içine sıkıyosun burada fazla akışkan olduğu için de dikkat et canım

Ben preesedı bikaç ay önce gg den aldım..hala varmı bilmiyorum bir bakın isterseniz.bizde çok sorun olduğu için işe yaramadı sizlere yarasın İNŞALLAHHHHHHHH

Preseed güselleri ben de artık çalışmalara başlıcam. Doktor düşükten sonra 3. reglinle başla demişti. Kazaya gelmedik şükür. Bi kere korunmasız ilişki olmuştu çünküm. Kasım da acaba mı demiştim. Regl olunca sevindim. Preseedle ilk denememi yapıcam inşallah artık.. 11 Aralık regl günüm. Listede kasım yazıo ama o reglimle başlıcaktım.

11 Aralık oldu artık. Deiştirilire sevinirim. Daha öncede 4. denememde gebe kalmıştım ve son ikisi yani 2. preseed kullanmamda olmuştu. Düşük olmuştu maalesef. Preseedin gebe kalmada önemli ölçüde etkili olduna inanıorum ben de.. Her şe nasip kısmet. En hayırlı zamanda gelir inşallah bebeğim ve bırakmaz beni..

Rabbim isteyen herkese tez zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin..

sizin sorunlarınız ne canım ?

Eşimde sperm sayı yapı ve hareket sorunu var bendede çikolata kistive yumurta rezervi azlığı yaş 32 ye dayandı..tüp bebek tedavisine başladık ama bir yumurtanın erken çatlamasıyla iptal edildi.bu arada 16 aylık evliyim ve hiç korunmadık.. :92:

allah emeklerinin karşıığını göstersin hayırlısıyla...bu konu çok can sıkıcı ve büyük haksızlık yorum bile yapamıcam bu konuda allah yardımcın olsun canım
hayır canım benim içindi galiba ama
41 yasin dağıtan arkadaş senmiydin ya kusura bakma tam tutamadım aklımda allah kabul etsin ben okudum o yerine gitmiştir umarım

Kızlar nasılsınız? Uzun süredir uğrayamıyorum, 4 haftadır hastanede yatıyorum erken doğum riski nedeniyla, bana ve meleklerime dua eder misiniz çok ihtiyacımız var, inşallah 5-6 hafta daha dayanabiliriz...

kızlar benide listeye alın bende preseed kullanıyorum inş RABBİM VİSİLE KILIP OL DER yalnız ben KİBELEYE sormak istiyorum benim eşim preseed kullanınca uyuşturdugunu söylüyor sizdede böyle sorun oldumu ben ikinci kez kullanıyorum bir dış gebeligim oldu ama ameliyatsız atlattım inş bu son preseed kullanışım olur birde preseed kullanmaya adetten kaç gün sonra başlıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…