Preseed kullananlar

Hamile arkadşları tebrik ediyorum,darısı başımıza inş. :KK17:

Ben de siparişimi verdim az önce burdaki konuyu okuyunca ebaydan verdim.bakalım hayırlısı,geçen haftada rahim filmi çekilmiştim küçük bi yapışıklık vardı ama açıldı çok şükür,eşimde de haraket problemi var sayımız iyi çok şükür ama morfolojide önemli tabii baakalım o da prodex plus kullanıyor.dr aşılama vs.dedi ama ben bir kaç ay kadar daha beklemek istiyorum,,

rabbim herkese hayırlısını nasip etsin inş. :)

canım ya kaç aydır bekliyorsunn

iyi akşamlar kızlarrrrr :KK16: benim için birer tane yasin okurmusnuzzz???

selamm kızlarr eve gec gelince anca yamzaya zaman oldu..
evet kızlar testim pozitif 118.16 cıktı.yani HAMİLEYİMMMMMMMMM...dr. normal dedi..rutin testlerimizide verdik bayramdan sonra alıcaz..inşallah allahım hayırlısıyla kucağıma almayı nasip eder...

gamzeli inşallah adın gibi gamzeli bir bebeğe sahip olursun Allah kucağına almayı nasip etsin :nazar::KK64:

Son düzenleme:
bu harika bi haber canım çok tebrik ederim allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizllerin başına inşallah..
pressed vesşe oldu değilmi canım
cok sağol canım teşekkür ederimm..darısı sizlere inş..
evet canım preseed vesile oldu cünki daha önce 3 ay klomen kullandım yine olmamıştı...

gamzeli kız tebrikler Allah tamamına erdirsin çok sevindim gerçekten.nezamandır olmuyodu canım sorun neydi yazarsan sevinirim
cok teşekkürler canımm sağol allahım bütün isteyenlere nasip etsin..
canım bizde bir sorun yoktu nerdeyse 19-20 aydır olmuyordu hatta klomen tedaviside gördüm olmadı..bu ay son kez deneyip tüpbebeğe gidecektikki preseedle deneyelim dedik ve ck şükirki banada vesile oldu..
daha önce 3 kez bebeklerimi kaybettim..inşallah bu defa rabbim kucağıma aldığım günleride görmeyi nasip etsin..

gamzeli kız gözünaydın canım,20 aydır olmuyo diye yazmıştın sanırım çok sevindim darısı tüm isteyenlere diyelim
cokk sağoll canım allah razı olsun...evet olmuyodu ama rabbim preseedi vesile etti bizede darsısı sizlere olsun inş..
Hamile arkadşları tebrik ediyorum,darısı başımıza inş. :KK17:
teşekkürler canım darısı sizlere inş..
gamzeli inşallah adın gibi gamzeli bir bebeğe sahip olursun Allah kucağına almayı nasip etsin :nazar::KK64:

inşallah canımm aminnn annemde ve bende var gamze inş. bebişimde bize ceker..
aminnn canım inş...
rabbim sizlerede nasip etsin inş. en kısa zamanda..

selamm kızlarr eve gec gelince anca yamzaya zaman oldu..
evet kızlar testim pozitif 118.16 cıktı.yani HAMİLEYİMMMMMMMMM...dr. normal dedi..rutin testlerimizide verdik bayramdan sonra alıcaz..inşallah allahım hayırlısıyla kucağıma almayı nasip eder...

bugun aldigim en guze haber. tebrikler canim. Allah tamamina erdirsin insallah. lekelenmen devam ediyor mu?

valla ya bir preseed hamisi daha. isteyen istedigi kadar inanmasin! Once Allah'in izni sonra preseedle oldu iste!

senin ben preseede inaniyorum yazdigini hatirliyorum. iyi ki inanmissin. zaten gercekten inananlar hamis kaliyor ya ben de bir deneyeyim tutar diyen degil.

bugun aldigim en guze haber. tebrikler canim. Allah tamamina erdirsin insallah. lekelenmen devam ediyor mu?

valla ya bir preseed hamisi daha. isteyen istedigi kadar inanmasin! Once Allah'in izni sonra preseedle oldu iste!

senin ben preseede inaniyorum yazdigini hatirliyorum. iyi ki inanmissin. zaten gercekten inananlar hamis kaliyor ya ben de bir deneyeyim tutar diyen degil.

teşekkür ederim kibelecimm...aslında sen cok umut olmuştun bana benimde sağ tüp tıklaıydı seninde biri yoktu sanırım...senin bu şekilde olduysa benim olur diye düşündüm ve yürekten inanarak kulladım önce rabbim ol dedi ve sonrasında preseed vesile oldu..

inşallah bundan sonrada güzel hayırlı hamişlikler yaşar ve bebişimi sağ salim kucağıma alırım..

şu anada lekenmelerim kalmadı zaten iki gün sürdü ve kesildi sonra dr. söyledim hemen önlem oldı..bundan sonrasıda rabbime kaldı..hayırlısı artık...bakalım preseed prensimi yoksa prensesimi gelicek görücezz..

allah sendende razı olsun bunca insana sen umut oldun...

bende çok inanıyorum ya inşallah faydasını görürüz tüm kullananlarla beraber.bende çok umutlanmak istemiyorum ama adetim gecikti bi kaç gün bekleyelim bakalım nolcak

canım ya kaç aydır bekliyorsunn

1 yılı biraz geçti canım,ama sağ tüümde de biraz yapışıklık vardı boşuna beklemişim keşke daha önce rahim filmi çekilip preseed siparişi verseydim.ne yapalım dr.en son rahim filmi dedi az kalsın boşu boşuna aşılama yapacaktı...

rabbim kolaylıklar ihsan eylesin herkese...

burada ki mutlu haberleri okuyunca da içime mutluluk giriyor.daha bi umutlu oluyor insan:)))

bende aldım bu ay psikolojikmi bilmiyorum sanki o vesile olacakmış gibi geliyor inş. 1 aralıkta buraya kocaman bir HAMİLEYİMMMMMM yazarım :KK64: kibele senin bebişde çok şeker olmuş maşaallah hani büyümüş biraz 2.ciyi düşünsenmi ne :21: :21: :21: :21:

Son düzenleme:
BİR GÜN GELİRMİSİN?

Saatler,günler,aylar ve yıllar,
Geçti meleğim,
Bir yaprak daha kopuyor takvimden sensiz,
Her kopan yaprak ömürmü azaltıyor,
Ama senin hasretine bir gün daha ekliyor,
Görmezden gelinmiyor acıyarak bakan gözler,
Yüreğini hep daha fazla yakıyor manasızca sarf edilen sözler,
Boşver diyor kocaman bi BOŞVER!
SENİ,SENİ nasıl boşveririm?
Nereye sığar hasretin?neyle dolar boşluğun?
Ve nasıl açıklanır SENSİZLİK???
Yorsada beni arayışlardaki çaresizlik,
Bitmeden sürecek,engellere takılmadan,sana bu umutla sesleniş,
İlahi bir dala tutunmuş,kendi içimde kaybolmuş,bu karanlık dünyama bir güneş gibi
DOĞMANI bekliyorum şimdi,
Bilmiyorum kaderimde varmısın?
Minik ellerinle sever,SEVİNDİRİRMİSİN?
Annen seni bekliyor bebeğim,
BİR GÜN,BİR GÜN GELİRMİSİN???

Cetrefillimmmmmm...ayşemmm benim..canım arkadaşım çoooooooooooooooooooooooookkkkk mutluyum kız çoooookkkk...sen bir tanesin biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrr...çok seviyom seniiiii.....bugün nasılda güzel bir gün anlatamam ama şimdilik aramızda..

Son düzenleme:
tayf arkadaşım yasini şerif okudum yanımıyorsam senin içindi değimi..allah kabul etsin canım

Cetrefillimmmmmm...ayşemmm benim..canım arkadaşım çoooooooooooooooooooooooookkkkk mutluyum kız çoooookkkk...sen bir tanesin biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrr...çok seviyom seniiiii.....bugün nasılda güzel bir gün anlatamam ama şimdilik aramızda..
canım hayırdır yoksa güzel haber mi var ayşeden

cadıyı bende özledim
sen nasılsın? görüşemiyoz

iş güç çok yoğun gidiyor özgecim ancak akşam geç saatlerde vakit buluyorum topice girmeye ve tabii ki kimse olmuyor,bende listeyi yenileyip çıkıyorum..son bir ayda ne kadar çok hamişimiz oldu di mi ..ne güzel,darısı başımıza artık...sen nasılsın?

iş güç çok yoğun gidiyor özgecim ancak akşam geç saatlerde vakit buluyorum topice girmeye ve tabii ki kimse olmuyor,bende listeyi yenileyip çıkıyorum..son bir ayda ne kadar çok hamişimiz oldu di mi ..ne güzel,darısı başımıza artık...sen nasılsın?
bende iyiyim şimdilik aynı beklemelerdeyim bende

yeni yerin nasıl alıştın mı?zordur alışmak ama eninde sonunda alışıyo insan

özgecim özelden yazayım dedim ama üstüste mesaj göndermeme izin vermiyor sistem..birazdan yazarım sana

X