Preseed kullananlar

neyi uyuşturuyor ben anlamadım? bende bu ay başladım kullanmaya hissetmiyorsun bile içine sıktığında :26::26::26:

4 gün içinde trabzon a geldi bile siparişim,

slm kızlarr ya ben 12 sınde hasta olmam lazımdı olmadım pre ssed kullanıyorum 4 aydır aynı zamanda 3 senedırde denıyoruz ama bebek olmuyorr sımdı 3 gundur gecıyoo ve 10 gun öncesınden yanı yumurtlamam 29-30 gıbı oldu ayın kasık agrılarım oldu buay cokk yumurtlamamdan 4 gun sonra basladıı ve sımdı kesıldıı adet gunumden berı agrım yokk ve hıc bıse yıyemıyorum sadece tatlı yıyebılıyorumm sureklı bır tatlı manyaklığı oldu sımdı evde tes yaptım sızce hamıle olsam cıkmazmıydı fıkır verın lutfenn

kızlarr bayramınız mubarek olsun...rabbim evlat isteyenleri cok bekletmesin inş..
allahım hayırlı güzel bayramlar gecirmeyi nasip etsin...

bayramınızz mübarekk olsun kızlarrr insaallah hepimiz güzel haberler alırızz

,

ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER İNŞALLAH..BİZLERE DE DUA ET....:)

TAFY İ; VAR SENDE BİŞEYLR.....AYŞE MSN DE DE YOK ARICAM ONU DA DU BAKALIMMMMMMMMMMMM BİŞEYMİ VAR YOKSA SEN DE YADA ONDA??????????

Kızlar nasılsınız? Uzun süredir uğrayamıyorum, 4 haftadır hastanede yatıyorum erken doğum riski nedeniyla, bana ve meleklerime dua eder misiniz çok ihtiyacımız var, inşallah 5-6 hafta daha dayanabiliriz...

ALLAH YARDIM ETSİN İNŞALLAH SAĞLIKLA KURTARSIN.KOKULARINI KUCAĞINDA DERİN DERİN ÇEK İNŞALLAH CANIMMMMMMMM

bayramınızz mübarekk olsun kızlarrr insaallah hepimiz güzel haberler alırızz

bn TC- USG çektirdim..meger her zaman yapılan vajinal muayeneymiş:) simir testide oldum. bayram dönüşünd adet görünce hormon testi yaptırıcam ve hcg filmi çekilcek...
sonuçlarını da alıp numunaye götürücez. ve heyt raporu için başlıcak işlemlerimiz........

HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR. DUALARIMIZ KABUL OLSUNNNN ... BUNDAN SONRAKİ BAYRAMLARA GÖBÜŞLERİMİZ TOMBİŞŞŞ BEBİŞ DOLU YADA KUCAKLARIMIZ BEBİŞ DOLU GİRELİM İNŞALLAH....

**********HAYIRLI BAYRAMLAR***********************

,

ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER İNŞALLAH..BİZLERE DE DUA ET....:)

**********HAYIRLI BAYRAMLAR***********************

allah razı olsun canımm cok sağol.aminn..etmezmiyim tabiki ederim..rabbim en kısa zamanda sizlerede bu duyguyu tatmak nasip olsun..

seninde bayramın mubarek olsun..

kızlar 12 sınde hasta olmam laızmdı ma olmadımm ve tes yapmısdım daha önce cıkmamısdı ve bugun evde tesyaptımm ve bakdım gene tekcızgı sonra koydum kenaraa öle alısdımya tek cızgı görmeye ama sonra 1saat felan gecmısdı ve döndum atıcakdımkı ıkıncı cızgıyı göördumm cokcok sılık ama su tatıl bıtene kadar hastalmassam kanda bkadırıcammm sızzce testı dıkkate almalımıyımmm

kızlarrrr preseed ile 2.denemeyide boş geçtik olmadııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

anjeli geçmiş olsun,neoldu canım ya çok üzüldüm inşallah bi sorun yaşamazsın canım dualarım seninle

kızlar merhaba.çok yorucu bir tatil geçirdim.dün kahverengi lekelenmelerim oldu.bugün de biraz var.çok değil ama.az da olsa geliyor.doktora gittim.bir sorun gözükmüyor.kanama alanı görmedi.bebek de iyi görünüyordu.ama yine de sıkıntılıyım.üstelik işe gidiyorum.dinlenme gibi bir olanağım da yok.gerçi bütün gün oturarak çalışıyorum.ama günde 3 saat serviste vakit geçiriyorum.sizce endişe edecek bir durum var mıdır?

canım benim çok geçmiş olsun...
ama doktorun dediklerini de unutma..
böyle durumlarda dinlenmek en güzeli canım...
işten gelince ayaklarının altına yastık koy ve sırt üstü yat....
kendine de bebişe de ii bak....

slm arkadaşlar hatırlarsanız geçen ay preseed siperişi vermiştim bir hafta sonra geldi fakat kullanamadım bugün reglimin ilk günü bittikten kaç gün sonra başlamamaı önerirsiniz birde aynı zamanda soğan suyu içmemin zararı olurmu acaba bilgilendirirsenin sevinirim..çok teşekkürler umarım preseed hepimize vesile olur...

kızlar bugün hcg baktırdım 6.1 reglime 5 gün var sanırım düşük beklemedeyim bakalım ne olucak

kızlar bugün hcg baktırdım 6.1 reglime 5 gün var sanırım düşük beklemedeyim bakalım ne olucak

canım testinde sanki gebelik var gibi dahada gününe varmış belki daha cok yeni olduğu için bu kadar düşük cıkmıştır..inşallah tekrar yaptırdığında değerin yükselmiş olur...senden ve pembeden umutluyum bu ay..

sağol canım bug sabah yaptığım test daha belirgin canım yarın bir daha hcg baktırıcam

sağol canım bug sabah yaptığım test daha belirgin canım yarın bir daha hcg baktırıcam

canım sabahki testini eklerimisin bi nasıl silik benimde bu sabah yaptığım test silikti ve ovulasyon testleride hep pozitif çıkıyor adetimin 23. günü olmasına rağmen sende yapsana bi ovulasyon sendede pozitifmi çıkacak???

canım gebe kalındığı taktirde ovülasyon testleride pozitif çıkıyor.....
benim kullandığım vondfo marka.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…