Preseed kullananlar

yase preseed bir defa kullanincami hamile kalmistin?
kullanan arkadaslar daha iyi bilir de (bende regl gecsin bekliyorum kullanacagim)
2012 ye kadar filan suresi vardir uzerinde birsey yazmiyormu?

Yok canm ben deilim ama senin dedin gibi bi arkadaş bir kere kullanmıştı gebe kaldı ay. Ama bu topikte mi yazmıştı tam hatırlayamadım.

Ben normalde 4 preseedle 2. denememde gebe kalmıştım. İlk haftalardadüşük olmuştu. Kasımda başlızac tekrar. Bekleme süresi bitince yane.

Ayda en fazla 4 tane yeter bence been denemelerimde birinde 2 tüp diğerinde 4 tüp kullanmıştım. Şimdi elimde 3 tüp var onu da regl olunca kullanıcam 3 ünü de. Gebe olmassam tekrar sipariş vermei düşünüorum.

Benim ilk denemelerim zate hep. Ama yine de preseedin de etkili olduna ve şansı artırdığına inanıorum. Bir kere de kullansak tam zamanısa yumurtlama çatlama falan preseedle daha da etkili olur..

E et baktım gerçi önceden de bakmıştım ama gene nolur nolma sorim demiştim. 12 2011 yazıo. Acaba Aralığa kadar mı Aralık da dahil midir. Büyük ihtimal dahildir di mi? Ben de reglim normal ortalama zamanlarda gelirse olur o zaman ya. Kasımın ortalarına kadar adet olcam. Kasım bitmeden de kullanırım. Aralığa sarksa bile kullanmam bişi olmaz heral. Net tari olmadına göre bütün aralığı da kapsıdur. Düşününce krem vs. alıoz hepsi hemen bitio mu sanki. Aylarca 1 yılı aşkın bile kullanıoz kapağı açınca.. Ne se kızlar her şe gönlünüzce olsun. Her zaman uğramasam da yardımcı oluosunuz. Teşekkürler hepinize....

arkadaşlar merhaba ben şu elma yagı yada ada yagı hakkında bilgisi olan kadsere soruyom bu nasıl kullanıyor bide neye yarıyor ben size eşleriniz için proxeed plus bide bögürtlen kökünü tavsiye ederim gerçekten işe yarıyor bögürtlen kökü kadınların yumurtasının çatlamasınada yardımcı oluyor erkekde sperm hareketliligi artıyor bence karı koca bögürtlen kökünü deneyın 400 gr bögürtlen kökünü 6 lt suda yarım saat kaynatıp süzün ve sabah akşam aç karna karı koca için rRABBİM DİLEYEN VE İSTEYEN HERKESE EVLAT İHSAN ETSİN AMİN.:ecrin_bebek:

bende bu ay kullanamazsam inşallah öbür ay kullanıcam. inşallah seninki bu ay tutar ve güzel haberler alırız. 10 gün üst üste olması çok iyi. biz malesef onu yapamıyoruz. bir sırrı varmı acaba ):) yani bizim haftada 2 bile çok zor oluyo. Bu meselelerden dolayı psikolojimiz yerlerde :)

ama bütün doktorlar günaşırı olsun diyo bilmiyorumkismile

preseed ile son zamanlarda hamile kalan yok mu kizlar?

reglim gecsede denesem ya bu bana olacak gibi umut veriyor nedense

Son düzenleme:
elma yağı içni ısıtarak iltihap yada üşütme gibi durumlara birebirmiş çamarşırına yada dayanabilirsen içine koyacaksın pamuğa 5 6 damla damlatıp sonra ayçicek yağına batırıp bütün yollatı açtığı için yaptıkları ay hamile kalanlar var...

merhabalar 29 ekim itibariyle regl oldum yeni regl tarihim 28 kasım kızlar hayırlısıyla

ya kızlar yokmu şu ginseng i kullanan biri yaa kabuk tarçına benziyor ne kadar suda kaynatıcam açmı tokmu içicek bi yardım edin yaa...

kızlar eylülün 23ünden beri beklediğim ve umudu kesip siparişini bile iptal ettiğim preseed meğer haftalardır ptt'deymiş. defalarca sormamıza rağmen bizi yok gelmedi diyerek geri çevirdiler. Meğer ne zamandır ordaymış.. Çok sinirlendim yaa.. Resmen bu ayı boşa geçirttiler bana!!
Bi yandan da seviniyorum aslında sonuçta geç de olsa elime ulaştı diye.. Siparişi eline ulaşmayanlar ptt'ye gidip tekrar tekrar sorun. Benden size tavsiye..

benimde preseedim elimde artık bakalım bu ay sıkı çalışıcaz :) ya bu arada yineliyorum kızlar yokmu şu ginseng i kullanan biri yaa kabuk tarçına benziyor ne kadar suda kaynatıcam açmı tokmu içicek bi yardım edin yaa...

canım yaa sorma bizide baya yordu ama sırf bebeğimiz için yaptık ama asla zorla değil zevkine yaptık..biz birde bu ay eşimle keçi boynuzu pekmezi içtik sabah akşam ve bol bol havuç yedik ama hiç isteksizlik olmadı ve preseedle yapmak sanki daha zevk verdi..
ama bu işin sırrı filan yok koçişin beline kuvvet..,
allahım hepimizin emeklerini boşa cıkarmasın inş. hepimize preseedi vesile kılsın..

ccanim ayri ayri satilan tuplerden degil mi seninki? simdi hepsi bir tup icinde satilip siringa ile cekiliyor da.
ayri ayri ise birsey olmaz. kullan. ama tek tup ve siringa usulu ise kullanma bence.

slm,

bende internetten preseed die aradığımda botanik eczanesinin sayfası çıktı siparişi verdim ertesi gün elime geldi hızlı ve güvenilir bir site

merhaba ,
bence boşuna eziyet etmişsiniz ben taraf gazetesinde preseed haberlerini okuyunca hemen internetten araştırdım ve botanik eczanesinin adresine ulaştım hiç düşünmeden siparişi verdim ve ertesi gün ürün elime ulaştı 2-3 gün beklemeye razıyım ama siz 1 ay beklemişsiniz hemde argo ile gönderiyolar kargo ücretide ayrıca almıyorlar birdaha kullanmak isterseniz umarım bununla tutar ama kullanmak zorunda kalırsanız Botanik eczanesinin sayfasını tavsiye ederim

canım bende öyle diye biliyordum ama benim dr. ne kadar cok sık ilişki o kadar sağlıklı sperm dedi..

merhaba gamzeli kızzz,
biz 2 yıllık evli bir çiftiz ve adet günlerim hariç hergün ilişkiye giriyoruz zaten eşimin isteği hiç bitmiyor bazen sabah akşam bazende her akşam ama ayın 23-24 günü hep ilişki yaşıyoruz bir tüp bebek denememiz oldu ve negatif sonuçlandı tüp bebeği eşimin sperm sayısı az die yaptırdık ama tutmayınca dr lar bana yumurtaların zayıftı dediler şimdi de gazetede preseed haberlerini gördüm ve hemen sipariş verdim ertesi gün siparişimi getirdiler adetimin 13. günü dün gece kullandım biraz geciktim galiba ama zaten 2 aydırda adetim çok düzensizdi bende bilemedimyumurtlama günümü yumurtlama testlerindede çift çizgi çıkmadı öylesine kullanıyorum şimdi inşallah bu ilaç derdime derman olur

böğürtlen sapını her içmemizde taze alarakmı hazırlayacağz yoksa dolapta saklama şansımız varmı

canım bende ovulasyon testine adetimin 9. günü başlamıştım normalde adetimin 13. günü yumurtluyorum diye düşünüyodum ve testte hala cif cizgiyi görememiştim ama seninde dediğin gibi çalışmalarıda devam ediyodum..testleri ne kadar cıkmasada yapıyodum yine ve adetimin 18. günü cift cizgiyi gördüm ve acayip kasık ağrıları cektim..eğer elinde testin varsa devam et derim..allahım inşallah hepimize preseedi vesile etsin ve hayırlısıyla hamiş kalalım..

canım iyi diyosun hoş diyosun da türkiye'de bu ürün iki katı fiyatına satılıyo. aynı ürüne iki katı ödemeye hiç ama hiç niyetim yok geç oldu ama sonuçta yarı fiyatına gelmiş oldu. bu ay tutmazsa önümüzdeki ay yeniden alıcam. şimdi iki tane alacağım fiyata türkiyeden bir tane alabilecektim. bu benim daha işime geldi açıkçası. tabi tercih senin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…