Preseed kullananlar

canım bizlerde kullanıyoruz ama kapsül şeklinde korean ginseng istersen kapsül şeklinde al derim sana

merhaba canım...
benim eşimde ginseng kullanıyor fakat kapsül şeklinde korean ginseng....
günde 2 kapsül alıyor....
evicap..
zinko ...
folik asit de kullanıyor....
işe yarar inşallah.....

ccanim ayri ayri satilan tuplerden degil mi seninki? simdi hepsi bir tup icinde satilip siringa ile cekiliyor da.
ayri ayri ise birsey olmaz. kullan. ama tek tup ve siringa usulu ise kullanma bence.

kibele benim 1 tüp 9 şırınga vardı. 3 kullanımlık kaldı açılmamış şırınga. Tüp açılmıştı tabii nisanda. Kapağı kapalı ama. 7-8 ay olucak. Düşükten sonra ilk denememde bunları kullanım diodum ama bi bakim o zaman yapmadan önce içime sinmezse bi gariplik olursa kullanmıyım. Saol cnm yanıtn için. Olmadı sipariş vericm artıkın..

can/im ben oslam bir 50 lira daha verir yenisini alirim. o 50 lirayi neye harcamiyoruz ki. yani 3 koca ay beklemek var.

cunku soyle dusun. salca aliyoruz. bir kre kullansak bile kapagi acilinca kullanmasak da kapagi kapali da olsa bozuluyor degil mi? ya da deniliyor ki paketlerin uzerinde, sut yogurt vs, acildiktan sonra 3 gun icinde tuketiniz, ama acmazsan iste 6 ay raf omru var.

ayni durum. acmissin. ve cok olmus. ama karar senin. ben oldu mu olmadi mi diye 3 ay bekelrim bitene kadar kullanriimd iyorsan senin. ama zaman asla geri alinmiyor. ben olsam hemen 1 kutu daha sip ederdim. onu da hic kullnamaz cope atardim.

inşallah canım Allah herkese yardım etsin...

tabi sende haklısın ben yazdıklarından hep şikayetçi olduğunu gördüğüm için söylemiştim ama tabiki tercih meselesi umarım Allah emeğini boşa çıkarmaz Allah herkesin emeğinin karşılığını verecektir ....

preseed kullanırken şırıngaya tüpten ne kadar ilaç çekiyorsunuz ???? ölçü ne kullanıyorsunuz

slm kzıklar
dün itibariyle ekim aynıda boş geçtik
yeni tarihim 2 aralık
ama bu ay hiç bişi yapmıcam preseedde kullanmıcam
zaten ogünlerde tam 9 gün nasıl denk geldi bilmiyorum ama köyde oluyoruz
allah hayırlısını versin inşallah

selam canım hoşgeldinn....
allah sağlık versin hayatım inşallah kasım ayında maclarda hamiş kalırsın...
bu ayda bişiy deneme bakalım ne olucak..allahım hakkında hayırlı olanaı nasip etsin...

selam canım hoşgeldinn....
allah sağlık versin hayatım inşallah kasım ayında maclarda hamiş kalırsın...
bu ayda bişiy deneme bakalım ne olucak..allahım hakkında hayırlı olanaı nasip etsin...

amin canım benim inşallah
zaten bu ay bişi kullansam bile bi işe yaramayacaktı çünkü o dönemlerde burda olmıcam
hayırlısı olsun vücüdum bi dinlensin bakalım

Selam
Ben aksam ilk defa preseed kullandim bugun kahverengi akinti gelmis biraz sizce normal mi arkadaslar sizde de oldu mu bole bisey merak ettim.

Selam
Ben aksam ilk defa preseed kullandim bugun kahverengi akinti gelmis biraz sizce normal mi arkadaslar sizde de oldu mu bole bisey merak ettim.

canım ben hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım..ama cokta önemli olduğunu düşünmüyorum..bazı kişiler yumurtlama döneminde lekenlenmesi olurmuş acaba seninde öylemi olduki..

Günaydın arkadaşlar...

Bende bu ay ilk kez preseeed kullandım ovulasyon testi ile birlikte ancak dün regl oldum sonuç negatif... Yine bir yıkım yaşıyorum... 3-4 gün sürer sonra gene umutlanma 13 aydır hep aynı değişen bişey yok...Çok üzgünğm...

huuu huuuuu....ben geldim kızlaaaarr....geçmişi şöyle bi okudum ve emineu ile murebdu nun hamiş olduğunu gördüm çok sevindimmmmm..allah tamamına erdirsin inşallah....

özgeaaaa,ayşeaaa..kızlar nerdesiniz özledim sizleri..selma anjelic kibele ve diğer kızlar hepiniz iyisinizdir umarım..akşam iş bitince listeyi revize edeceğim...

merhaba,umutsuzluk yok hiçbirimiz için heran mucizemiz gerçekleşebilir.hayırlısı olsun

mrh BHY bögürtlen kökünü aktardan bulabilirsin tarifi 400gr bögürtlen kökünü 6lt kynayan suya yıkayıp at ve 30 40dk altını kıs ve kaynat ılıtıp süz ve hepsini cam kavonozlara bölüp dolaba koyup sabah akşam aç karna içiliyor önce RABBİMİN şifayı verir bunlarıda bizim için yaratmış biz faydasını gördük bögürtlen kökünü bir ay kullanıp hamile kalanlar var darısı hepimizin başına

teşekkür ederim tayf.Darısı özlemle bekleyen herkesin başına .inşaallah sağsalim tamamlamak da nasip olur.sen ne yaptın yerleştin mi ?

tayf canım hoşgeldin,nasılsın?taşındın mı?valla uzun zaman oldu bende özledim sizi,neler yapıyosun?
ayşe,anjeli ve selmada uzun zamandır yok umarım onlarda iyilerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…