Preseed kullananlar

olumunekankayizsmile
canım sağol.hala korkuyorum.gerçek değil gibi.inan gece uyuyamadım.tavşan uykusunda gibiydim .o kadar zaman ümit ettim.hep hayal kırıklığı oldu.en sonunda artık aşılama gerkebilir dediğim anda oldu.preseedin faydası olduğuna inanıyorum.

missbon canım 4 günde geldi.ebaydan sipariş verdim.kredi kartı kullanabiliyorsun.fertility diye bir satıcıdan aldım.%99 postası ulaşıyomuş.öyle yazıyo sitede. sanal kart çıkarıp paybol diye bir sistem var oraya üye olursan o şekilde de ödeme yapılıyormuş.ben kredi kartıyla yaptım.paybol daha güvenilir oluyormuş.alıcı kredi karı bilgilerini görmüyormuş.perşembe öğleden sonra sipariş verdim.pazartesi 12 de geldi.herhangi bir zararı yok.yan etkisi yok.kullanabililrsin. tabi gerçekten kısmetten ötesi yok,herşey Allahtan. ama kulda elinden geleni yapacak sonra tevekkül edecek.ben en son spermlerin vücudumda sağlıklı uzun süre kalamadığından şüphelenmiştim.ph seviyesi filan.benim yumurtlama normaldi.

canım tebrik ederim rabbim tamamına erdirsin sağlıkla sürdür hamileliğini ve sağlıkla kucağına al inşallah... Bende yeni aldım preseedi ovulasyon günümü bekliyorum kullanmak için... Merak ettiğim sizde sorun neydi neden hamiş olmıyordun...

ben 1 senedir kendimde sorun aradım.kistim vardı.laporoskopi oldum.kisti aldık.hiç bişey yok tertemiz dediler.laporoskopi öncesi endometriozis olabir demişlerdi.6 ay içinde olur dediler.olmadı.folikül kistim oldu.1 ay yasmin kullandım.kist eridi.2 ay daha doğal sürecine bıraktık.yine olmadı.1 ay klomen kullandım.aslında yumurtlamam normaldi.onu da denedik yani.ovulasyon takibi yaptık o ay .yine olmadı.
eşim test yaptırdı.morfoloji ve ileri hız da sorun yoktu ama sayı 14 milyondu.doktorum doğal yolla olmaması için hiç bir problem yok fakat uzun sürebilir dedi.sperm sayısı en az 20milyon olmalıymış.aşılama tavsiye etti.ben 3 ay daha beklemeyi tercih ettim.ama o ay preseed kullandım.sadece 1 kere.ovulasyon dönemi zaten 2 kere ilişki oldu.pek ümitli değildim.ama ben spermlerin şansını arttırmak için kullandım.tek sorun o gibi görünüyordu.

murebdu hayırlı olsun canım, bi kan testi yaptır en iyisi, rabbim tamamına erdirsin, isteyen arkadaşlarıma da hayırlısıyla versin.

ayşem canım nasılsın, sana da hayırlı cumalar.

merhaba bayanlar fertilshop die bir yer duydum bende ordan preseed alan oldu mu hiç ordan almayı düşünüyorumda

ayy canım ya hadi inş ama buraya mutlaka yaz hamiş kalıpta bizim gibi kalamayanları unutma bizde alcak gibiyiz bu ay dualrım seninle canım inş hamile kalmışındır darısı başımıza

çokkk teşekkür ederim iyi dileklerin için, Allahım senden razı olsun.. Tabii ki yazıcam, inşallah olurda hepimiz birbirimize umut olabiliyoruz.. o nedenle mıhakkak yazarım birgün hamile kalırsam.. nasıl kaldım.. tabii ki önce rabbimin izniylee...

ya kızlar ben 23 eylülde sipariş vermiştim ebay'den 3 hafta oldu hala elime geçmedi
bu kadar uzun sürmesi normal mi sizce? şimdi ne yapmalıyım??? bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
kızlaaaaaaarrrr ben size bişey diycem hani adet 8 günü kala kan testim negatif çıkmıştı adet olucam diye bekliyodum benim adet günüm dündü olmadım evde idrar testi yaptım silikte olsa ikinci çizgi çıktı ama emin olamadım gittim kan testi yaptırdım sonucu aldım aman Allahım bu bir mucize binlercekere hamd olsun elhamdülillah sonuç pozitif yazıyodu yani hamileyiiiiiiimmmmmmmmmmmm.ama sonuç biraz ürküttü beni 5 çıkmıştı 2 gün sonra tekrar yaptırıcam değer katlanırsa sorun yok demektir kızlar 4 yıldır bu anı bekliyorum çok mutluyum çoookkk Rabbim bütün isteyenlerede versin kızlar dua edin değerim katlansın.

kızlaaaaaaarrrr ben size bişey diycem hani adet 8 günü kala kan testim negatif çıkmıştı adet olucam diye bekliyodum benim adet günüm dündü olmadım evde idrar testi yaptım silikte olsa ikinci çizgi çıktı ama emin olamadım gittim kan testi yaptırdım sonucu aldım aman Allahım bu bir mucize binlercekere hamd olsun elhamdülillah sonuç pozitif yazıyodu yani hamileyiiiiiiimmmmmmmmmmmm.ama sonuç biraz ürküttü beni 5 çıkmıştı 2 gün sonra tekrar yaptırıcam değer katlanırsa sorun yok demektir kızlar 4 yıldır bu anı bekliyorum çok mutluyum çoookkk Rabbim bütün isteyenlerede versin kızlar dua edin değerim katlansın.

ne mutlu canım allah tamamına erdirsin inşallah gözünaydın bol bol dua et allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin

em,neu hayırlı olsun canım, biz sana demedik mi 8 gün kala belli olmaz diye, inşallah değerin fazlasıyla katlar canım.

merhaba canımm..
tebrik ederimmmmm allahım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin....
değerin düşük cıkması önemli değil önemli olan değerinin 2 günde ikiye katlaması...
inş. değerinde katlarsa büyük bir sevinç olur..
sanıyorsam sende preseed kullanmıştın değilmi canım...
ayy hamiş haberleri alınca nasılda heyecanlanıyorum..nasipse bende pazartesi kullanmaya başlıcam..inş. banada vesile olur preseed..:Saruboceq:

kızlar size bişey söylicem.aslında ben hala inanamıyorum.25.günüm ve test yaptım.şu preesedin içinden çıkan gebelik testlerinden.ve pozitif çıktı.sabah tekrarladım.yine pozitif çıktı.kafayı yiyecem.inanamıyorum.preesedi 1 kere kullanmıştım.14 günümde gelmişti.o gün kullandım.ve dedimki önümüzdeki aya saklayayım.sıklıkla kullanırım.ama elime ovulasyon günü ulaştığı için o gün kullanmıştım.ve galiba hamileyim.:lepi::lepi:
yine de kan testi yaptırmadan kendimi kaptırmayayım.Allah tüm dileyenlere nasip etsin.:nazar:

canım senide en kocamanından tebrik ederimmm...
allahım hayırlı sağlıklı kucağına aladığın günleride göstersin..
inş. darısı bizlere olsun..ne mutlu sana umutsuzca beklerken hamile olduğunu öğrendin...
cok sevindim..bana umut oluyosunuz valla...opuyorumnanaktan.

bütün hamile bayanları tebrik ediyorum allah kucağınıza sağlıkla almayıda nasip eder inşallah.bizlerede bol şans darısı başımızaaaa hihoyyyt :hooray:

slm kızlar ben dün gece sipariş ettim msj geldi 1 günde elimde olurmuş kendi sitesinden bide yumurta çatlaması için hap verecek sanırım dr umarım bu aay olur hem jel hem ilaç iyi sonuç verir inşallahhh

merhaba bayanlar bende bu ay denedim ve şu an adetime 2 gün kala lekelenmeler vs.ile karşılaştım erken adet oluyorum yada başak bişey ama umutlanmak için erken
sanırım hamiş değilim..neyse ümitsizlik yok gelecek ay devam edeceğim çalışmalara

slm hamile olanları tebrik ediyorum allah sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah...
benimde bugün 12.günüm çalışmalara başlıcam artık:)))
preseedle iki kere hamiş kaldım ikiside hüsranla bitti ama bu sefer inşallah tutuncak bebişim annesine

ben hiç öle bi ayrım görmedim cnm sadece bir tane vardı kendi sitesinde sor istersen ara numarası var orda

X