Preseed kullananlar

boşa gitmez arkadaşım.genelde o ay bütün ilişkilerde kullanmakta fayda var.

sağol canım cevap verdiğin için genelde kullandım ilişkilerde bir iki tanesinde kullanmadım sadece inşallah bu ay gelir bana meleğim 4 yıldan sonra.

krishazel hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin canım.

kibele tatlım nasılsın bakiim? Edoş napıyo, yok mu yeni fotoları annesi göndersene.

hazel arkadışımızın çok gergin olduğu belli, bu topikte böyle öfkeli ve kırıcı bir mesajı ilk defa okuyorum, yazık gerçekten, sakinleşmeden topiğe gelmemesi iyi olur bence, burada hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz ve usluplarımıza da dikkat ediyoruz.

Anjeliccim iyiyim cok sukur. Edos ile ugrasiyorum iste. daha dogrusu ugrastirmiyor sagolsun cok anlayisli bir bebek. bebek degil artik gerci cocuk adayi:)

hafta sonu dis isleri bakanligi sinavi var. ona bakistiriyorum. kompozisyon yazdiracaklar ingilizce. genel kultur konularina bakiyorum. iste ekonomik kriz, globallesme, iklim degisiklikleri, Turkiye'nin enerji politikasi vs gibi gicik ve sikici konular:)

hayirlisi bakalim. girdim ettim diyene kadar Edos da 16 aylik olur heralde. ise baslamak icin biraz erken ama cok da erken degil. 2 yasina kadar dursaydim fena olmazdi ama kismet. bakarsin kazanamam. kazanamazsam da cok uzulmem hayirlisi der gecerim.

gecen sene bu zamanlar senle kpss ye girsem mi yi konusuyorduk. simdi ne konusuyoruz. seneye muhtemelen senin yaramazlarin maceralarini konusuyor olacagiz.

kizim bir fotossunu koyayim izninizle.koye gitmistik. kazana elini surup yuzunu boyadi:)

Arkadalar bir arkadasimiz bana ozelden preseedin akmasi ile ilgili bir soru sormus. ozelden cevap yazdim ama yeni kullanan arkadaslarimizin da bilgilenmesi acisindan burada da yazayim dedim.
enjekte edildikten ve sonrasinda bol akintidan bahsetmis.

akinti olmasi tamamen normal .iyice icine enjekte edildiyse problem yok. akmasi normal. iliskiden hemen sonra da ve sonraki 2 gun bol akinti oluyor. icerideki sperm kalintilari ve preseed azar azar disari akiyor.
iliskiden hemen once de sikilabilir - 15 dak diyor ama ben oyle yapmiyordum cunku akiyor- bence en fazla 5 dakika once icine sik ve ayaklarin havada kalsin:) onlar dokulmeden iliski olsun ki cok ise yarasin.

kibelecim inşallah gönlündeki gibi olur, ben şu an sınav lafına bile tahammül edemiyorum, sözde toefl için çalışıcam, belki ikizleri de alır yurt dışına mastera giderim diyorum, biraz zor gibi görünüyor ama neden olmasın :) Edoşun fotosunu koymuşsun sanırım ama görünmüyor yaaaa benim maile göndersene, ben de kızlarımı gelecek yaz alıp memlekete götüreyim bol bol denize gireriz diyorum inşallah, o günleri görürüm haırlısıyla.

özgecim,olsun bitanem,gelsin kırmızılar.napalım kısmet öbür aya diycez..yalnız şu teyze ile ilgili olarak kafam karıştı ve biraz tedirgin oldum..sana abuk subuk şeyler yaptırmasınlar sakın..üzülürüm bak..ne yapıyomuş biraz bilgi versen tedirginliğim belki azalır..aman kendine dikkat et özgecim yaaa...cevap bekliyorum mutlaka buraya yazmak istemez isen özele mesaj at bi tanem..bebiş için zararı olan bi duruma sokmayalım kendimizi olur mu?a.s.

özgecim,olsun bitanem,gelsin kırmızılar.napalım kısmet öbür aya diycez..yalnız şu teyze ile ilgili olarak kafam karıştı ve biraz tedirgin oldum..sana abuk subuk şeyler yaptırmasınlar sakın..üzülürüm bak..ne yapıyomuş biraz bilgi versen tedirginliğim belki azalır..aman kendine dikkat et özgecim yaaa...cevap bekliyorum mutlaka buraya yazmak istemez isen özele mesaj at bi tanem..bebiş için zararı olan bi duruma sokmayalım kendimizi olur mu?a.s.

ben de senin yerinde olsam alirim toefli yurt disinda buyuturum ufakliklari. 2 sene beraber oluruz. 2 yasindan sonra da verirsin krese. yurtdisi ozellikle ABD cocuklar acisindan cocuk buyutme acisindan super bir yer.

sen calismaya basla toefle. birazcik konusabiliyorsan cok kolay. once longman'in kitabini al baslangic icin iyi ama sinav longmandan cok cok daha zor. ozellikle listeningler.

bu arada eger toefli gozun yemiyorsa herkes cok daha kolay bir sinav olan IELTS'e girdi. onu almasi daha kolay. bence onu dene. ABD deki universiteler de kabul ediyor hem.

kızlar bende bu sayfaya yeni abone oldum diyebilirim azcıkta eski sayfalarınızı okudum benim size sormak istediğim şu benim eşimde varikosel var yani sperm i çok az geliyo ve ilişki esnasında acıda oluyo onda buaralar ameliyat için doktora gidecek yani benim hamile kalma olasılığım hangi ay başlayabilir arkadaşlar desteğinizi bekliyorum

ne yaptırıyo merak ettim.?

kızlar öyle kötü bişey degil,alabalıkla yapılan tarif var onu adetin ilk günü kasık bölgesine sarıyosun ardından kabakla,sütle bir tarifi var onuda uyguluyosun 6-7 gün sürüyo ardında yakı yapıştırıyomuş teyze,tarifleri kendim hazırlıyorum sadece teyze yakıyı yapıştıracak
valla işimiz koca karılara kaldı ama çok ısrar ettiler 13 yıl çocugu olmayan bayanın kızkardeşi götürdü beni daha biçok kişi var olan burda o teyzeye yerli hekim falan diyolarmış aman bide bunu deneyeyim sonuçta zararlı olacagını düşünmüyorum
tayfcım öyle işte şekercim sonunda böyle şeylere inanmak zorunda kaldım ya gülüyorum halime,allah daha fazla aratmasın nediyeyim

özlem neyaptın canım,hadi güzel haberi ver bize

canım preseed aynı zamanda kayganlaştırıcı,ilişki esnasında acı duyan arkadaşlar faydasını gördü
preseedle hamile kalma olasılıgını soruyosun sanırım bunu bi kesinligi yok tabi ama hamile kalan çok arkadaşımız var

Canım malesef güzel haber yok geçen cuma negatif sonuç aldık hayırlısı böyleymiş özge cim yapacak birşey yok tıbben tutmaması için bir neden yoktu ama olmadı işte rabbim ne zaman isterse ne zaman OL derse ozaman olacak.
Sana tavsiyem tüp bebek için biraz daha bekle iyice kafanı boşalt bebek için çok zahmetli çok meşakkatli zor bir süreç benim uzun protokoldü ve 45 günün sonunda koca bir negatif gerçi hazırlamıştım kendimi her iki sonucada ama yinede yıkım işte hiç kolay değil rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah.Şimdi 5 adet donmuşum var blast ve 1. kalite ama hazır değilim sanırım sene sonuna bırakacağım şu 3ay kafamı toplayıp hazırlanacağım.Bu arada eşim için bazı macunlar alacağım ve sadece onu yapacağım kendimle artık uğraşmayacağım.Şu an tek sıkıntım çok ağrılı ve yoğun adet oluyorum ağrı kesicilerle duruyorum.
İnşallah başladığın tedavi güzel sonuç verir kocakarı falan deme valla belki sana vesile olacaktır ki inşallah olur canım.

Son düzenleme:
özlemcim çok üzüldüm canım ya ama herşeyi allah bilir güçlü ol bigün mutlaka olacaktır,inşallah daha fazla beklemezsin canım,eskiden tüp bebek kesin çözümmüş gibi gelirdi ama öyle degilmiş bende sürekli erteliyorum bunun için ama nereye kadar 2 seneyi geçti benimde başlamam gerek artık
sen nerde yaptırdın?tek embriyomuydu? genede umutsuz olma canım dondurulmuşlarıyla hamile kalanlarda çok,inşallah orda yüzün güler valla onca emek onca stres eminim çok zordur allah daha fazla aratmasın canım

2 sene koca bir zaman gibi geliyor insana ama değil canım okadar beklemişsin biraz daha bekle derim ben
Ben beylikdüzü medicana da yaptırdım tek embriyoydu yasa gereği dr um senin tek kaybında bu oldu zaten dedi umutsuz değilim fakat korku var şuan sadece rabbim evlat hasretiyle yanan herkesin gönlüne göre versin tez vakitte inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…