Preseed kullananlar

ayyy ne tatlı bir kızmış bu ya maşallah böyle Allah nazardan saklasın :) darısı bizim başımıza inşallah

canım cvbın için tşk ederim bende zaten ilişki esnasın da kayganlaştırıcı kullanıyorum sanırım bu ilaç da faydalı gelecektir bana nerden bulabliriz acaba ?

kızlar ebay dan preseed siparişi verdim ödeme kredi kartıyla oldu daha önce sipariş verenler nasıl verdi yazabilirmi ve ne zaman elime geçer

ben perşembe öğleden sonra sipariş vermiştim.pazartesi öğlen ulaştı.
ben de kredi kartıyla aldım.

ya bununla ilgili yorumları okudum çok kafam karıştı yaa almak istiyorum çok kişide işe yaramış ama ben onu nasıl sıkarım içeri korkarım ya

kızlar kapıda ödeme olmuyormu yaa benim kredi kartım yok bankamatik kartıyla oluyormu

çok soru sordum ama bide bunu yumurta takibi yaptırırken kullanan varmı

sipariş sadece kredi kartıyla oluyor sanırım canım başka yok bide benim sipariş verdiğim preseed yanında ovulasyon testi ücretsiz diyo onuda aldım tavsiye ederim canım

kızlar ebay dan preseed siparişi verdim ödeme kredi kartıyla oldu daha önce sipariş verenler nasıl verdi yazabilirmi ve ne zaman elime geçer
canım ben sanal kart edindim sanal kart numarasıyla paypal hesabı aldım ve onunla aldım burda bir arkadaş paypal hesabının daha güvenli olduğunu söylemişti..
ama kredi kartıyla alan arkadaşlarda bir sorun yaşamamış..
benim siparişten 15 gün sonra elimdeydi postacı kapıya kadar getiriyo 2,5 tl para verdik..

ya bununla ilgili yorumları okudum çok kafam karıştı yaa almak istiyorum çok kişide işe yaramış ama ben onu nasıl sıkarım içeri korkarım ya
valla canım cok kişide yaramamış olabilir ama bircokk kişidede yaradığı görünüyo eğe r ciiddi bir sorunun yoksa yarayacağını düşünüyorum..içeri sıkma konusunda eşinden yardım alacaksın veya yattığın yerde kendin uygulayacaksın..
kızlar kapıda ödeme olmuyormu yaa benim kredi kartım yok bankamatik kartıyla oluyormu
canım ne yazıkki kapıda ödeme gibi bişiy yok ya kredi kartı yada sanal kart numarsı alacaksın internet hasabın varsa..
çok soru sordum ama bide bunu yumurta takibi yaptırırken kullanan varmı

ben bu ay ilk kullanacağım ovulasyon testiyle birlikte..

gamzeli tşk ederim arkadaşım aldıktan sonra faydası oldumu sana ne zaman almıştın sen

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1- kibele..................................... .................büyüdü bile
2- rockwell
3- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-DaddysFirstEye
19-shyqueen
20-gulayyusuf
21-dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22-lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28-johnnybravo................................ ...........5 ekimde doğmuş olması lazım,değil mi annesiiiii:ecrin_bebek:
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-maviumutolsun
37-anjelic
38-REZERVASYON:mona rosa'mıza rezervedir!!:Saruboceq:
39-krishazel

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 zemuszemus........................... ........ ...........? kasım
sevilaycan..................................... .......9 ekim
selmatemopuyorumnanaktan.......................... .................15 ekim
emineu................ ............................18 ekim
murebdu:sm_cool:.................................. ........19 ekim
tayfsempatiksalakcinni ............................ .. ........................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2....................... .....................25 ekim
cetrefilli...........................özledik beaa!!..gel gariiii...:çok üzgünüm:
gamzelikız........................................ .........
pamuk58....................................................
hazel82........................................... ..........
mavisimmm......................................... .......
littleangel....................................... .............
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
deryaberil........................................ ............
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............
omman(nam-ı diğer hilalbebik).....................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!:lepi:!!..

Son düzenleme:
liste güncellenmiş yine tayf ellerine sağlık datluşŞeniz

üst listeye geçmek istiyoruuuummm Allahım yardım et:Saruboceq:

canım ellerine sağlık üst listeye yazarsın inşallah hepimizin adını :)

gamzeli tşk ederim arkadaşım aldıktan sonra faydası oldumu sana ne zaman almıştın sen

canım aşılama ve tüp bebekten önce bence mutlaka denenmesi lazım..tabii ki herkeste işe yaramadı ama çok insan var ki bu jel sayesinde hamiş kaldı..umarım sana da iyi gelir,hayırlı haberlerini bekliyoruz...

ne demek emineu,uğur getirsin hepimize inşallah...üst listeye çabucak geçelim hep beraber...

bencil bir insan olsaydım burda olmazdım emin ol. her zaman hepimiz için istiyorum bir kere şahsi söylemişim hemen tepki gösteriyosun.tabiki hepimizin üst listeye geçmesini diliyorum dua ederkende sadece kendim için istemem hiçbir zaman bütün isteyenleredi duamda bulundururum.sevgiler.

tayf cim canım benim yeni tarihimi yazıyorum inşallah gelmezler(
4kasım(
inşallah hamiş kalırım
bu ay başlıyorum preseedli çalışmalarıma:))

aa-aaaa noldu be,hay allah...ne tepkisi..ellerine sağlık demişsin ben de ne demek (lafı mı olur anlamında) demişim..ne bencilliği şeker yaa..niye alındın böyle,bak şimdi üzdün beni..tepki filan göstermedim eminecim yaa,olur mu bitanem tabii ki herkes önce kendi adına sonra da hepimiz için dileklerde bulunacak..tepki mepki yok kız,aşkolsun sen yanlış anladın yavrucum yaaa..ama böyle yanlış anlayınca üzülüyorum ben ,o zaman kimseye bişey yazmamalıyım belki de..hay allah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…