Preseed kullananlar

haklısın canım.o bekleyiş çok kötü.hayırlısı olsun desem de yine de acaba var mı yok mu diye kafayı yiyorum.

hayır kıbele ben adamın msjlarını yanlıs yorumlamadım.tamam senın ptt yazına dıkkat etmemıs olabılırım.ama ptt olayını duysam burda bas bas hangı kargoyla gelıyor dıye sormazdım.ha yazılmıs fakat okumamıs olabılırım cunku preseed topıgıne hergun ugramadım ve kacırmıs olabılırım.evet bu da benım sucum bunu kabul edebılırım.ama dedıgım gıbı ptt den geldıgını okumus olsam nıye gıdıp salak gıbı ozel kargolara ugrayım hemde defalarca!!!!

bu arada bugun ıtıbarıyle 29 gun oldu.neden bahsedıyorsun sen .nereyı yanlıs anlıy ım.sız 5 gunde bılemedın 1 haftada geldı dıyorsunuz.bana 29 gundur gelmıyor neyı yanlıs yorumluycam.iş gunlerını hesaplasak yıne en az 20 iş gunu olmustur.gelen msjı anlayabılcek kapasıtedeyım demenın neresını elestırıyorsun onuda anlamadım.

buarada nıye postanede bekletılsın urun.burası kucuk bır yer kaybolacak gıbı degılkı.dun postaneyede sordum bugunde sıstemde oyle bır kayıt yok.hıc postaneye gelmemıs bellı.zaten fertilityplan dun msj gonderdı.orda postanın kaybolmus olabılecegını cunku turkıyede posta hızmetının guvenılmez oldugunu da kendısı yazmıs.hayret bunu yanlıs yorumlamamısım!!!!!!!!!!!

Arkadaslar ben bugun hamile oldugumu ogrendim ve bu ay ki butun iliskilerimde preseed kullanmistim
esimin ileri hizlisi sifir morfolojiside 1 .
siddetle tavsiye ederim

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile:emir_bebek:
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile):emir_bebek:
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:):emir_bebek:
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-:nazar:DaddysFirstEye
19-:nazar:shyqueen
20-:nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz:emir_bebek:
22-:nazar:lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu:emir_bebek:
28-:nazar:johnnybravo................................ .............. 5 Ekim 2010 da geliyo kızımız az kaldı
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-:nazar:maviumutolsun
37-:nazar:anjelic
38-:nazar:REZERVASYON:mona rosa'mıza rezervedir!!:Saruboceq:
39-:nazar:krishazel

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27zemuszemus ................................... .............5 ekim
sevilaycan:KK3:............................................9 ekim
selmatemopuyorumnanaktan.......................... .................15 ekim
emineu:eek:................ ............................18 ekim
murebdu:sm_cool:.................................. ........19 ekim
tayf sempatiksalakcinni............................ .. ........................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2....................... .....................25 ekim
mavisimmm......................................... .......
cetrefilli........................................ ...............
littleangel....................................... .............
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
deryaberil........................................ ............
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............
omman(nam-ı diğer hilalbebik).....................
hazel82........................................... .............
gamzelikız........................................ ..........

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!:lepi:!!..

Son düzenleme:
krishazel tebrikler hayatım..darısı başımıza olsun inşallah...

masal naz denemekte fayda var yan etkisi yok çok şükür,inşallah sende de işe yarar arkadaşım..

sevilaycan listeye ekledim hadi inşallah 9 ekimde üst listeye transfer olursun..

hayır kıbele ben adamın msjlarını yanlıs yorumlamadım.tamam senın ptt yazına dıkkat etmemıs olabılırım.ama ptt olayını duysam burda bas bas hangı kargoyla gelıyor dıye sormazdım.ha yazılmıs fakat okumamıs olabılırım cunku preseed topıgıne hergun ugramadım ve kacırmıs olabılırım.evet bu da benım sucum bunu kabul edebılırım.ama dedıgım gıbı ptt den geldıgını okumus olsam nıye gıdıp salak gıbı ozel kargolara ugrayım hemde defalarca!!!!

bu arada bugun ıtıbarıyle 29 gun oldu.neden bahsedıyorsun sen .nereyı yanlıs anlıy ım.sız 5 gunde bılemedın 1 haftada geldı dıyorsunuz.bana 29 gundur gelmıyor neyı yanlıs yorumluycam.iş gunlerını hesaplasak yıne en az 20 iş gunu olmustur.gelen msjı anlayabılcek kapasıtedeyım demenın neresını elestırıyorsun onuda anlamadım.

buarada nıye postanede bekletılsın urun.burası kucuk bır yer kaybolacak gıbı degılkı.dun postaneyede sordum bugunde sıstemde oyle bır kayıt yok.hıc postaneye gelmemıs bellı.zaten fertilityplan dun msj gonderdı.orda postanın kaybolmus olabılecegını cunku turkıyede posta hızmetının guvenılmez oldugunu da kendısı yazmıs.hayret bunu yanlıs yorumlamamısım!!!!!!!!!!!

hazelcim neden bu kadar öfke yaptın be şekercim yaaa.. kibele sana kötü bişey dememiş ki aksine yardımcı olmaya çalışmış..ürün çoğu kez sorunsuz geliyor evet ama sorun çıktığı da oluyor..bana da bir keresinde 30 gün boyunca beklememe rağmen gelmedi çünkü postada kayboldu iptal ettim yenisini sipariş ettim bir haftada geldi..olabilir böyle şeyler..bende posta ile geldiğini sana yazdım ama okuyamamışsın,olabilir ama sana yardımcı olmaya çalışan insanlara öfke ile yaklaşman yanlış,bütün bunları bir iletişim kazası olarak varsayıp daha sakin olabiliriz bence..kibele bu topicte pekçok insana kimsenin yapmayacağı kadar yardımcı oldu geçmişi okursan görebilirsin,aynı yardımı sana da yapmak istemiş ama bence sen kibelenin son mesajını tamamen yanlış yorumlamışsın..ayrıca biz ürün bir haftada geliyor deyince ürünün geç gelmesi kibele ya da bir başkasının suçu olmuyor birtanem,sonuçta çözümü olmayan durumlar diil bunlar..nolur birbirimizi daha kolay anlamanın yollarını önce araştırıp sonra mesajlarımızı yazalım..bu topicte şu ana dek okuduğum en gergin mesaj senden geldi ama böyle şeylere gerek yok kanımca ..daha sakin olalım yavrucum yaa,gereksiz yere kırmayalım birbirimizi,lütfen..

Arkadaslar ben bugun hamile oldugumu ogrendim ve bu ay ki butun iliskilerimde preseed kullanmistim
esimin ileri hizlisi sifir morfolojiside 1 .
siddetle tavsiye ederim

ayy nasıl mutlu oluyorum böyle haberler alınca Allah tamamına erdirsin canım inan çok sevindim :lepi:Rabbim bizede yaşatsın bu duyguyu darısıda bizlerin başına inş. :Saruboceq:

günaydın kızlar.
bu posta işleriyle ilgili bişey sormak istiyorum.kibelecim özellikle sen bilirsin diye tahimn ediyorum.ben de fertility 'den sipariş verdim.iş adresimi yazdım.evde kimse olmuyor.ama iş yerinde pazar hariç alabilirim.zaten iş saatleri içinde gelir diye tahmin ediyorum.ama olur da gelmezse ya da gelir geri giderse bana en yakın postaneye mi sormalıyım.yoksa merkezi bir postaneye filan mı?bir de pusula bırakıyorlar mı? hani geldik bulamadık gelin alın şekilnde.?

canim postacilar da pazar calismiyor zaten. bence sorun olmaz. yok sorun olursa bence postaneye sor. not birakmazlar saniyorum.

Arkadasim sen cok gerginsin belli. Kimseyle polemige girmedim ama o kadar unlem kullanarak yazmissin ki cevap vereyim dedim.

is gunu mesajindan bahsederken onceki mesajlarinda yazdiklarini kastetmistim. yok 10 gun oldu yok 12 gun oldu diye yazmistin. ben de o zaman sana anlatmistim aslinda 10 gun olmadigini adamin ISGUNU kelimesini kullandigini ve isgunu olarak da 7 gun oldugunu vs.

Evet simdi 20 isgunu olmus olabilir ama konustugumuz mesaj 2-3 hafta oncesine ait. Ki sen bunu bile tersten anlamissin.

Bir Allah'in kulu bile bana demedi diyorsun, her gun okumadim mesajlari diyorsun. Soru soruyorsun cevabini okumazsan biz birsey yapamayiz. sonucta bir sorum burasi. bilgiler ortak paylasiliyor. kimsenin bilgileri onunde tepsi ile sana hizmet etmesini beklememelisin.

neyse.. sen biraz baska seylerle ilgilen bence fena gerilmissin ya da karakterin ters.

mailime daha da cevap yazma lutfen cunku hem suclusun hem guclu. cunku hem soruyorsun, hem cevabini okumuyorsun, hem de insanlara catiyorsun cevap vermediniz diye.

hazelcim neden bu kadar öfke yaptın be şekercim yaaa.. kibele sana kötü bişey dememiş ki aksine yardımcı olmaya çalışmış..ürün çoğu kez sorunsuz geliyor evet ama sorun çıktığı da oluyor..bana da bir keresinde 30 gün boyunca beklememe rağmen gelmedi çünkü postada kayboldu iptal ettim yenisini sipariş ettim bir haftada geldi..olabilir böyle şeyler..bende posta ile geldiğini sana yazdım ama okuyamamışsın,olabilir ama sana yardımcı olmaya çalışan insanlara öfke ile yaklaşman yanlış,bütün bunları bir iletişim kazası olarak varsayıp daha sakin olabiliriz bence..kibele bu topicte pekçok insana kimsenin yapmayacağı kadar yardımcı oldu geçmişi okursan görebilirsin,aynı yardımı sana da yapmak istemiş ama bence sen kibelenin son mesajını tamamen yanlış yorumlamışsın..ayrıca biz ürün bir haftada geliyor deyince ürünün geç gelmesi kibele ya da bir başkasının suçu olmuyor birtanem,sonuçta çözümü olmayan durumlar diil bunlar..nolur birbirimizi daha kolay anlamanın yollarını önce araştırıp sonra mesajlarımızı yazalım..bu topicte şu ana dek okuduğum en gergin mesaj senden geldi ama böyle şeylere gerek yok kanımca ..daha sakin olalım yavrucum yaa,gereksiz yere kırmayalım birbirimizi,lütfen..

tayfcim sagol. yani gercekten su topigi ben acmadim ama benimmis kabul ediyorum bu konuyu konusmaktan da hoslanmam ama gercekten boyle gergin insanlardan boyle gergin mesajlar gordugumde ben de gerioliyorum.

neyse cok tesekkurler yorumlarin icin.

bu topikte kimse birbirini kirmadi kac bininci sayfaya ulastik, kac kisi nasipl,endi. herkes birbirine yardimci olmaya calisiyor sonucta.

neyse hepinizi opuyorum.

canim postacilar da pazar calismiyor zaten. bence sorun olmaz. yok sorun olursa bence postaneye sor. not birakmazlar saniyorum.

canım sağol cevabın için.geldi zaten posta .sabah yazmıştım o mesajı, posta öğlen ulaştı .hatta bu kadar çabuk gelmesine çok şaşırdım.

dün 14.günümdü ilk kez kullandım bile.:kedi:hayırlısı artık.

dönem dönem hepimizin buhranları yaşadığı zamanlar oluyor.özellikle neden niçin sorularını devamlı kendimize sorup cevabının olmadığını anladığımız anlarda.
herşey güzel olacak deyip buna da inanmamız gerek.içimizdeki sıkıntıyı etrafımıza yansıtıyoruz.forumda duygularımızı doğru ifade etmemiz imkansız.o yüzden yanlış anlaşmalar olabilir.birbirimizi kırmaya hiç gerek yok.aynı sıkıntıları yaşayan farklı bireyleriz.birbirimizi en iyi yine biz anlarız.hepinize güzel bir gün diliyorum.a.s. a.s.

kızlar ben ovulasyon testi kullanmadım tahmini kullandım preseedi boşa gitmez değil mi bu şekildebilmiyorumkismile

hazel arkadaş ürünün eline ulaşmamasından dolayı sıkıntı yaşamış gerilmiş belli bu yazdıklarını sonradan okuyunca pişman olacaktır eminim.kibelecim sen çok iyi bir insansın hiçbir mecburiyetin olmadığı halde herkese yardımcı oluyosun sağol arkadaşımopuyorumnanaktan bizi bizden başkası anlamaz zaten bizler birbirimize destek olursak daha güçlü oluruzguclubacismile

selam kızlar
tayf canım geldi benim kırmızılar bugün malesef,buarada ben bi teyzeye gittim burada ısrar üzerine,teyzenin 7 yıl çocugu olmamış götürdükleri birileri sayesinde hamile kalmış şuan 11 çocugu var,hamile kalmasına neden olan şeyleri burada çocugu olmayan biçok kadına yapmıış ve çok olumlu sonuçlar var 13 yıl çocugu olmayan birinin dahi olmuş,bende onların sayesinde gittim,1 yıldır başka bi arkadaşda söylüyodu gitmemiştim ama bu 13 yıl olmayanların oldugunu duyunca gittim bakalım bide bu teyzeye uyalım,zararı olucak bişeyler degil,denemekte zarar olmadıgını düşünüyorum,tüp bebek öncesi son çırpınışlarımı yapıyorum aslında pek inanmazdım böyle şeylere ama çaresiz kalınca ve olumlu örnekleri görünce deneyeyim dedim bakalım hayırlısı benden böyle hala acaba olurmu diye bekliyorum işte

selam kızlar
tayf canım geldi benim kırmızılar bugün malesef,buarada ben bi teyzeye gittim burada ısrar üzerine,teyzenin 7 yıl çocugu olmamış götürdükleri birileri sayesinde hamile kalmış şuan 11 çocugu var,hamile kalmasına neden olan şeyleri burada çocugu olmayan biçok kadına yapmıış ve çok olumlu sonuçlar var 13 yıl çocugu olmayan birinin dahi olmuş,bende onların sayesinde gittim,1 yıldır başka bi arkadaşda söylüyodu gitmemiştim ama bu 13 yıl olmayanların oldugunu duyunca gittim bakalım bide bu teyzeye uyalım,zararı olucak bişeyler degil,denemekte zarar olmadıgını düşünüyorum,tüp bebek öncesi son çırpınışlarımı yapıyorum aslında pek inanmazdım böyle şeylere ama çaresiz kalınca ve olumlu örnekleri görünce deneyeyim dedim bakalım hayırlısı benden böyle hala acaba olurmu diye bekliyorum işte

ne yaptırıyo merak ettim.?

X