Preseed kullananlar

johnnybravo sahip oldupumuz tek şey umut zaten şekercim,onu da kaybedersek yandık ki ne yandık..sağol duaların için,bizde sana duacıyız hayırlısıyla kızını al bi kucağına :ecrin_bebek:daha çooook dua istiycez senden..

mona rosa aslında rezervasyon sana ait,hemen düzeltiyorum..a.s.

emineu bende olmuyo ertesi gün akıntı ama olması normal,problem yok rahat ol..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele........................................................büyüdü bile:emir_bebek:
2- :nazar:rockwell
3- :nazar: menzilgülü............................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya.....................................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu.....................................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06........................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove.................................................... 2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.....................................................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana..........................................................2 kez kullandı.
18-:nazar:DaddysFirstEyePain
19-:nazar:shyqueen
20-:nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82........................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa...........................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik.....................................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas...................................................... 01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88.................................................. bebişimiz doğdu:emir_bebek:
28-:nazar:johnnybravo.............................................. 5 Ekim 2010 da geliyo kızımız az kaldı:ecrin_bebek:
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:catdog......................................................tüp bebekle hamiş
36-:nazar:maviumutolsun
37-:nazar:anjelic
38-:nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir:Saruboceq:

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27zemuszemus.................................................5 ekim
emineu:eek:................ ..................18 ekim
murebdu:sm_cool:..................................................19 ekim
tayfsempatiksalakcinni ...........................................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2..................................25 ekim
mavisimmm......................................... ...............
cetrefilli........................................ .................
littleangel....................................... ...................
miray15........................................... ...............
Ozlemyalcinkaya................................... ................
denizxx........................................... ........................
ronya............................................. ................
gncam............................................. ................
guzel83........................................... ................
edut.............................................. ................
busecan........................................... ................
deryaberil........................................ ........
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ........
emrina............................................ ................
azra2206.......................................... ...............
deniko............................................ .................
omman(nam-ı diğer hilalbebik)....................................... .............

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah

Son düzenleme:
kalbi durdu işte.nasip değilmiş kucağıma almak.sen neler yaptın?aşılama ya da tüp düşündün sanırım bu yaz.GATAya gidecektin ?gittin mi?

canım inşallah en yakın zamanda tekrar olur,en azından tüp bebekle hamile kalabildin umarım fazla beklemezsin
ben aşılama yaptırdım olmadı,şuana kadar 2 aşılama 5 klomenle takibim var heralde artık rapordan faydalanabilecem,burdaki doktorum fazla beklememe gerek olmadıgını söyledi sanırım gelecek ay beni gataya sevk edecek bakalım hayırlısı

iyi akşamlar kızlar,

tayf listeyi düzenlemişsin eline sağlık:)) inşallah güzel Allahım hepinizin isminin sonuna bebek geldi ibaresi koydurur. bu mübarek akşamda dualarım sizinle..

ben sık giremiyorum eskisi kadar. gelen giden çok oluyor. vakit buldukçada uyumaya çalışıyorum. gördüğüm kadarı ile yeni kullanan arkadaşlar oluyor. inşallah sizlerinde yüzleri güler..

özge canım sen nasılsın? tüp bebek düşünmeye başlamışsın. hadi hayırlısı canım. inşallah herşey çok iyi olur.

öpüyorum hepinizi
selmacım canım benim çok şükür iyiyim annemle vakit geçiriyoruz,tüp bebege nakadar istekli olmasamda mecbur başlıycam artık canım,bekle bekle nereye kadar
sen neyaptın geldi mi sütün?nasıl gidiyo annelik?şimdi ne tatlıdır ya öp benim için onuda,allah tüm isteyenlere nasip eder inşallah

tayf canım valla liste sayende hareketlendi
bugün rüyamda ayşeyi gördüm allah hayırlara getirsin dün konuştuk heralde ordan rüyama girdi,sayfayı bi açıyorum ayşe,kızlar hamileyim diye yazmış ne sevindim ama inşallah en yakın zamanda gerçek olur

tayf canım valla liste sayende hareketlendi
bugün rüyamda ayşeyi gördüm allah hayırlara getirsin dün konuştuk heralde ordan rüyama girdi,sayfayı bi açıyorum ayşe,kızlar hamileyim diye yazmış ne sevindim ama inşallah en yakın zamanda gerçek olur

ayyy inşallah ayşemden ve senden bu hayırlı haberi çabucak alırız be özgem..dur bakiim bi de ben arayayım cadıyı önümüzdeki günlerde...

iyi akşamlar kızlar,

tayf listeyi düzenlemişsin eline sağlık:)) inşallah güzel Allahım hepinizin isminin sonuna bebek geldi ibaresi koydurur. bu mübarek akşamda dualarım sizinle..

ben sık giremiyorum eskisi kadar. gelen giden çok oluyor. vakit buldukçada uyumaya çalışıyorum. gördüğüm kadarı ile yeni kullanan arkadaşlar oluyor. inşallah sizlerinde yüzleri güler..

özge canım sen nasılsın? tüp bebek düşünmeye başlamışsın. hadi hayırlısı canım. inşallah herşey çok iyi olur.

öpüyorum hepinizi

inşallah selmacım yaaa..dua et taze anne bizim için..süt durumun ne boyutta gelmeye başladı mı?

johnnybravo sahip oldupumuz tek şey umut zaten şekercim,onu da kaybedersek yandık ki ne yandık..sağol duaların için,bizde sana duacıyız hayırlısıyla kızını al bi kucağına :ecrin_bebek:daha çooook dua istiycez senden..

sağo canım bende baya bi akıntı geliyo acaba derine mi sıkamıyorum ondanmı akıyodurbilmiyorumkismile

Allah ne güzel söyletti.ALLAH hepimizin yüzünü güldürsün canım.ağzına eline sağlıkkaydirigubbakcemile3delikafadulden

mona rosacım, sevgili arkadaşım ne kadar üzücü olursa olsun yaşadığımız herşeyde bi hayır vardır..ben tekrar o yeri dolduracağına hemde yakın zamanda inanıyorum çoooook....a.s.

zannetmememinecim yaa..çok rahatsız edici bi akıntı mı,yani renk koku bakımından kötü mü?

özgecim,klomen kullanmışsın daha önce..geçen gün klomen topicini keşfettim ve çok merak ettim hakikaten çok sayıda yumurta oluşuyor mu ve hamile kalma oranı ne..yan etkisi var mı..

kızlar benım ebaydakı preseed hala gelmedı.bugun tam 25. gun sıparıs verelı.paramı nasıl gerı alabılırım.hangı kargoyla gelıyor onu bılsem arycam.ama ne yapıcam.kıbele yardım lutfen:KK43:(((

kızlar benım ebaydakı preseed hala gelmedı.bugun tam 25. gun sıparıs verelı.paramı nasıl gerı alabılırım.hangı kargoyla gelıyor onu bılsem arycam.ama ne yapıcam.kıbele yardım lutfen:KK43:(((
canım kargo ile diil posta ile geliyor o yüzden arayabileceğin kimse yok..ürünü satın aldığın kişinin bilgileri hala duruyodur ürünü satana yazarak gelmediğini belirtiyorsun ve iade işlemini yapıyosun..

özgecim,klomen kullanmışsın daha önce..geçen gün klomen topicini keşfettim ve çok merak ettim hakikaten çok sayıda yumurta oluşuyor mu ve hamile kalma oranı ne..yan etkisi var mı..
canım klomenle gerçekten hamile kalan çok,benim 3-4 yumurta oluşuyodu her seferinde ama ben hamile kalamadım,bence senin olur çünkü sen kalabiliyosun aşılamadan önce düşün derim ama mutlaka bi doktor kontrolünde kullan 1-2 ay deneyebilirsin, sen hiç bir tedavi şeklini denemedin sanırım belki olur ya tayf ,senin tüpü veya aşılamayı gerektirecek bi durumunda yok,klomen tedavi için ilk basamak dene istersen doktorunla görüştükten sonra

hayatım ben sana demiştim biz seninle aynı ürünü almışız diye 9 kullanımlık preseed 25 ovulasyon testi benimkisiler 15. gün elimde oldu..kapıma kadar postacı getirdi..
ama iade konusunda herhangi bir bilgim yok acaba ödeme gercekleşmedimiki..
hem sana mail adresine sevk yapıldı diye mesal geldimi..
benim ayın 14 sevk yapıldı diye mail yazdı 28 elimdeydi..

özgecim benim her ay sadece sağ tarafımdan tek yumurtam oluşuyor..sorunumun kalitesiz yumurta olduğunu düşünmeye başladım ve bu nedenle incir ve çakşır deniyorum bu ay..eğer yumurta sayısını arttırabilirsem şansım yükselebilirmiş gibi geliyor..antalyaya gidince orda bi doktor buldum ona bi konuyu açacağım bakalım ne diyecek..inşallah işe yarayan bir şeydir..teşekkür ettim bilgi verdiğin için bi tanem..

telefonuma kredı kartımdan kesıldıgıne dair msj geldı.hatta gecen hafta preseedın parasını bıle odedım bankaya.ama urun hala gelmedı.maıl attım 3 defa gerızekalı fertilityplan e cvp yazmadı.az once open case dıye bısı vardı ebayda.oraya durumu bıldırdım.yanı bır durum actım.bakalım 1 hafta ıcınde yanıt gelecek bız urunu satatn kısıye ıletecgız dendı .yaa urunum gelsın parasında degılım ama urun gelmıycekse tabıkıde versınler parayı.ama ılk once urunu ıstıyorum bunuda opencase de belırttım.gg. da 115 olmus preseed.bırtek bana gelmedı.benım bulundugum yer ıstanbulun bır köyü.acab ondanmı gelmedı.ama adresı dogru bır sekılde yazdım.arada butun kargoları dolasıp soruyorum.hıcbırının ebay dıye bır sıteden haberı yok.

telefonuma kredı kartımdan kesıldıgıne dair msj geldı.hatta gecen hafta preseedın parasını bıle odedım bankaya.ama urun hala gelmedı.maıl attım 3 defa gerızekalı fertilityplan e cvp yazmadı.az once open case dıye bısı vardı ebayda.oraya durumu bıldırdım.yanı bır durum actım.bakalım 1 hafta ıcınde yanıt gelecek bız urunu satatn kısıye ıletecgız dendı .yaa urunum gelsın parasında degılım ama urun gelmıycekse tabıkıde versınler parayı.ama ılk once urunu ıstıyorum bunuda opencase de belırttım.gg. da 115 olmus preseed.bırtek bana gelmedı.benım bulundugum yer ıstanbulun bır köyü.acab ondanmı gelmedı.ama adresı dogru bır sekılde yazdım.arada butun kargoları dolasıp soruyorum.hıcbırının ebay dıye bır sıteden haberı yok.

hayatım ebay kargo şirketleri ile çalışmıyor,posta yolu ile gönderiyorlar..boşuna kargocuları arama..ürü eline ulaşmadıysa iptal et siparişi paranı iade ediyorlar,30 gün ü tamamlayınca ebaye yazıyosun ürün gelmedi diye aynı zamanda gönderen firmayada yazıyosun iade işemi yapıyolar ve paranı kredi kartına iade ediyolar..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1- :nazar:kibele..................................... ..................büyüdü bile:emir_bebek:
3- :nazar:menzilgülü........................................ .......(anne oldu bile)
9- :nazar:durualya................................... ................oğluşu geldi:)
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
21-:nazar:dnz82...................................... .................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu:emir_bebek:
28-:nazar:johnnybravo................................ .............. 5 Ekim 2010 da geliyo kızımız az kaldı
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
38-:nazar:REZERVASYON:mona rosa'mıza rezervedir:Saruboceq:

love27zemuszemus.................................. ...............5 ekim
murebdu:sm_cool:.................................. ................19 ekim
tayf sempatiksalakcinni...........................................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2....................... ...........25 ekim
omman(nam-ı diğer hilalbebik)............................
hazel82..........................................................
gamzelikız....................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah

Son düzenleme:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1- :nazar:kibele..................................... ..................büyüdü bile:emir_bebek:
3- :nazar:menzilgülü........................................ .......(anne oldu bile)
9- :nazar:durualya................................... ................oğluşu geldi:)
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
21-:nazar:dnz82...................................... .................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu:emir_bebek:
28-:nazar:johnnybravo................................ .............. 5 Ekim 2010 da geliyo kızımız az kaldı
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
38-:nazar:REZERVASYON:mona rosa'mıza rezervedir:Saruboceq:

love27zemuszemus.................................. ...............5 ekim
murebdu:sm_cool:.................................. ................19 ekim
tayf sempatiksalakcinni...........................................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2....................... ...........25 ekim
omman(nam-ı diğer hilalbebik)............................
hazel82..........................................................
gamzelikız....................................................

benide ekleyebilirsiniz listeye çünkü bende aldım presseedd bu ay ilk kullandım regl tarihim 15ekim beklenmeyen tarih gerçekten:)

X