Preseed kullananlar

open case den sonra cvp yazdı urunu satan kısı.postada kaybolmustur dıye yazmıs.urunu tekrarmı gonderelım yoksa parayımı verelım demıs.urunu tekrar ıstedım.ama ınsallah bu sefer cabucak gelır elıme.adresımı de bırdaha ıstemısler.yazdım tekrar.ya ben burda kac defa hangı kargo sırketı dıye sordum bır allahın kulu da postane demedı.bılsem orayada sorardım.ben merkezde degılım her zaman gıdemıyorum tabı.ama her gıttıgımdede sordum.bılsem postaneyede sorardım.belkıde postanede beklıyor. bılemıyorum.ama ıstedıgım bu ay yetismesı.bugun adetın 3. gunu.ınsallah hemen gelır

open case den sonra cvp yazdı urunu satan kısı.postada kaybolmustur dıye yazmıs.urunu tekrarmı gonderelım yoksa parayımı verelım demıs.urunu tekrar ıstedım.ama ınsallah bu sefer cabucak gelır elıme.adresımı de bırdaha ıstemısler.yazdım tekrar.ya ben burda kac defa hangı kargo sırketı dıye sordum bır allahın kulu da postane demedı.bılsem orayada sorardım.ben merkezde degılım her zaman gıdemıyorum tabı.ama her gıttıgımdede sordum.bılsem postaneyede sorardım.belkıde postanede beklıyor. bılemıyorum.ama ıstedıgım bu ay yetismesı.bugun adetın 3. gunu.ınsallah hemen gelır

canım bi sürü kişi postane diye yazdı dikkat etmemişsin heralde bende ilkim yeni aldım adetin5 günü istettim yumurtlama dönemindende önceye yetişti

selam hanımlar nasılsınız,uzun bir ara oldu ama hiç fırsatım olmuyor,bebeğim 20 temmuzda dünyaya geldi,kilolu olduğundan mecburi sezeryanla doğum yaptım,4 kilo 230 gram doğdu şu an 2,5 aylık oldu,allah çok şükür sorunsuz büyümeye devam ediyoruz.
selmacımda doğum yapmış allah analı babalı büyütsün çok öpüyorum canım
herkeze kocaman sevgiler rabbim hepinize nasip etsin inşallah

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile:emir_bebek:
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-:nazar:DaddysFirstEyePain
19-:nazar:shyqueen
20-:nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz:emir_bebek:
22-:nazar:lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu:emir_bebek:
28-:nazar:johnnybravo................................ .............. 5 Ekim 2010 da geliyo kızımız az kaldı
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-:nazar:maviumutolsun
37-:nazar:anjelic
38-:nazar:REZERVASYON:mona rosa'mıza rezervedir:Saruboceq:

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 zemuszemus.................................. ...............5 ekim
selmatemopuyorumnanaktan...........................................15 ekim
emineu:eek:................ ............................18 ekim
murebdu:sm_cool:.................................. ........19 ekim
tayfsempatiksalakcinni.............................. .........................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2....................... .....................25 ekim
mavisimmm......................................... .......
cetrefilli........................................ ...............
littleangel....................................... .............
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
deryaberil........................................ ............
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............
omman(nam-ı diğer hilalbebik).....................
hazel82........................................... .............
gamzelikız........................................ ..........

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!:lepi:!!..

Son düzenleme:
hazel82 umarım yetişir ovülasyonuna..yetişmese de artık kısmet öbür aya..

deniz82 allah analı babalı büyütsün inşallah,darısı başımıza..kilosu bayaa iyiymiş maşallah:nazar::nazar: sağlık ve sıhhatle büyür umarım hep..

hayır sematem sımdıye kadar yazılmamıstı.oncekı yazılanları oku ıstersen.neyse onemlı degıl onemlı olan bu ay gelse barı

canim sana attigi mail uzerinden mi dondun ebaydaki adresten mi? normalde hemen doner, sasirdim kaldim. fertilityplandan mi almistin? UK den mi geliyor?

ben cok aldim TR ye yonlendirdim. 1 hafta 10 gunde geldi en gec. sadece 1 defasinda 3 haftayi buldu.

birkac arkadasin gelmedigi oldu ama onda da soyle olmus. TR deki postaci adresi bulamamis? posta geri donmus UK'e.

adam tekrar gondermisti.

yani eger ayni kisi ise ben guvenilirliginden hic suphe etmem. bizim ptt den suphe ederim.
canim bir sorsana ptt ye gidip. belki gelmis birakamamislardir.

canim bak ben burada bahsetmisim. hem de ptt'ye gitmeni bile onermisim. geri dondugunden bahsetmisim.

ki bence sen evde olmadigin icin postaci birakmamistir.

canim sen inaniyorum demissin ama hazel inanmiyorum demis.

canim satici kim? eger fertility plan'a attiysan mail kesin gelir cunku ben yillardir hep ondan alirim. ABD deyken de alirdim, TR deyken de sadece ondan aliyorum. sen ne zaman sip ettin tam olarak?

gelir insallah canim. zaten urunler sigortali dedigim gibi. tek nokta adam normal posta iloe godneriyor ptt postasi.

ben bir kere londra'dan kardesime normal posta ile cep telefonu gonderdim:) ustelik de gumruk formuna yazdim cep telefonu diye. calsalar calarlardi. 3 hafta bekledik. kayboldu caldilar sandik. 3 hafta sonra gumrukten ihbar geldi. telefonunuzu gelin alin diye:)

gelir insallah.

canim burada gene yazmisim. normal posta diye de alenen belirtmisim.

hatta bu mesajlarin ikisini de oyle ortaya degil senin mesajlarina cevaben senden alinti yaparak cevaplamisim.

1 haftaya gelir normalde. bende 5 gun ancak surdu.

hayır sematem sımdıye kadar yazılmamıstı.oncekı yazılanları oku ıstersen.neyse onemlı degıl onemlı olan bu ay gelse barı

canim ben de baskalarinin da postahane konusunu yazdiklarini biliyorum. bence baskalarini suclamadan once kendine bakmalisin.

daha once de soyledim. olumsuzlugu bir kenara birak. yapamam edemem dersen yapamazsin. Adamin ingilzice yazdigi mail konusunda sana yardimci olmak istedigimde de kocaman kocaman BEN INGILIZCE OGRETMENIYIMYAZDIGINI ANLIYORUM yazdin. yazdin da adamin mailini yanlis yorumlamissin. adam is gunu demis sen tum gunleri de hesaplamistin. ben de sana gene parmak hesabi ile gelmesi gereken gunleri yazmistim.

Neyse. bu sefer insallah sorunsuz bir sekilde paketini alirsin. senin paket de muhtemelen postahanede 1 hafta bekletilip geri gonderilmistir aliciya. ya da gonderilmek uzeredir.

kızlar bneide ekleyin listeye ya üzülürüm soraaa.....bu ay ilk kez preseed ile deniyorum inşallah hayırlı ise olur.9ekim beklenmeyen adet tarihim

günaydın kızlar.
bu posta işleriyle ilgili bişey sormak istiyorum.kibelecim özellikle sen bilirsin diye tahimn ediyorum.ben de fertility 'den sipariş verdim.iş adresimi yazdım.evde kimse olmuyor.ama iş yerinde pazar hariç alabilirim.zaten iş saatleri içinde gelir diye tahmin ediyorum.ama olur da gelmezse ya da gelir geri giderse bana en yakın postaneye mi sormalıyım.yoksa merkezi bir postaneye filan mı?bir de pusula bırakıyorlar mı? hani geldik bulamadık gelin alın şekilnde.?

doktora sormadım.sorsam da yorum yapmazdı diye tahmin ediyorum.
Sonuçta tedavi edici bişey değil.önemli bir yan etkisi de yok.işe yaramasa bile kullanmanın bir zararını da göreceğimi sanmıyorum.herşeyi deniyoruz bu uğurda.daha kullanmadım ama nedense çok ümitliyim.Allah utandırmasın.

ozaman ben önümüzdei ay takip yaptırıcam şuan kistim var eğer olmazsa diğer ay bende alıtrım bundan bide deneyelim yan etkisi yok sonuçta aslında nekadarda olsa ilaç hiç kullanmamak daha iyi ama uzuuunn uzun bekleyince artık her yolu deniyor insan hakkımızda hayırlısı olsun biz kafayı yemeden yollasın meleklerimizi amin

amin canım.madem takip yaptırıcaksın takip yaptırdığın ay kullanırsan şansın daha yüksek olabilir.hayırlısı olsun.

sağol canım da ilk ay bırakayım kendi haline olmadı 2.ci takipte yaparım bide bişey sorucam bu jelle çok vıcık vıcık olmazmı:kedi:

ay inanamıyorum.perşembe akşama yakın verdim siparişi şimdi geldi.4. gün yani.

sağol canım da ilk ay bırakayım kendi haline olmadı 2.ci takipte yaparım bide bişey sorucam bu jelle çok vıcık vıcık olmazmı:kedi:

henüz denemedim ama öyle oluyordur sanırım.40 mglık bir tüp.9 tane enjektör var.bir kullanımda 4 mg filan düşüyor.ama 2-3 arası yeterli oluyormuş.aslında çok da abartılı bir miktar değil yani.ama yeterli oluyormuş.ovulasyon testi gebelik testi de var içinde.aslında benim hafta sonuydu sanırım ovulasyonum.ama olsun olmazsa önümüzdeki aya saklarım.bu arada son kul.tarihi 05/2012.

henüz denemedim ama öyle oluyordur sanırım.40 mglık bir tüp.9 tane enjektör var.bir kullanımda 4 mg filan düşüyor.ama 2-3 arası yeterli oluyormuş.aslında çok da abartılı bir miktar değil yani.ama yeterli oluyormuş.ovulasyon testi gebelik testi de var içinde.aslında benim hafta sonuydu sanırım ovulasyonum.ama olsun olmazsa önümüzdeki aya saklarım.bu arada son kul.tarihi 05/2012.

aa testte var içinde ne güzell fiyatı nekadar peki ovülasyon testine ihtiyacım yok takip yaptırıcam da diğer test olabilir

45 tl tuttu.15 ovulasyon 10 tane gebelik hediyesi.daha uygun fiyata da var.ama onların da posta ücretiyle aynı fiyata geliyor.türkiyeden alırsan pahallı .sitelerine bakabilirsin.kibele sağolsun yardımcı oldu ebaydan aldım.yoksa çok pahallıya mal olacaktı.

ay kızlar bende heyecanla ve umutla bekliyorum bu ay bende çok umutluyum Rabbim yardım etsin hepimize adet günü yaklaştıkça beklemek daha zor oluyoeyvahedigeldismile

X