Preseed kullananlar

hanimlar ben persembe sip vermistim. cuma mail geldi kargoya verildi paketiniz diye. bu sabah da elime ulasti. ben ankara dayim bu arada.
cok cabuk geldi.
hazelcim seninki geldi mi?

yok canim ya:)

komsum icin. ben ise girmis olsam ufaktan baslardim ama nerdeeee.

disisleri bakanlaiginin sinavi var. ona basvurdum. bakalim. ama o da olsa 2 sene sonra yurtdisi. yani esim gelemeyecegi icicn oylesine giriyorum. elimde bulunsun baska sey olmazsa en kotusu esim de biraz zorlaqr mali atese falan olarak yabanci ulkelerde gezer dururuz:)

Kibelem öyle olumsuz olma, gün doğmadan neler doğar, önemli olan iyi bir işe girmen, hem eda da büyümüş olur bu arada fena mı? Ankaraya alışabildin mi, nasıl gidiyor anlat biraz.

selam arkadaşlar ben de bu ay preseed kullanmayı düşünüyorum inşallah
burda birkaç eczaneye baktım bulamadım internetten sipariş vericem kendi sitesinde 150 lira olan ürün şu çok meşhur alışveriş sitesinde 110 lira + ovulasyon testi veriyolar. daha cazip yani.
ama ben tereddütte kaldım acaba orjinal mi sahte falan olmasın diye
ne dersiniz sipariş vereyim mi o siteden?

hurrem o ne 110 lira, yazık o paraya, alan arkadaşlar 45 liraya aldılar ebayden, bence iyice araştır, sahte olma durumu da yok ayrıca.

hurrem o ne 110 lira, yazık o paraya, alan arkadaşlar 45 liraya aldılar ebayden, bence iyice araştır, sahte olma durumu da yok ayrıca.

ciddi misin yaa şoktayım şu anda
ben de saf saf alacaktım haa iyi ki sormuşum sağol anjelic
:1shok:

selam kızlar ugramaz oldu kimse bende arada bakıyom kimseyi göremiyorum

Selmacım merak ettim,nasılsın canım ,bebiş nasıl?sütün geliyo mu artık canım ya yazın valla arada

ayşecim de ugramaz oldu,kız ayşeee nerdesin?

tayf şekercim ev taşıyo,bilirim ne zordur,yaza inşallah bende taşıycam burdan evimi

anjelicim sen nasılsın canım?kızlar nasıl?hamilelik nasıl gidiyo?

hurrem konyalısın galiba bende konyalıyım
canım preseedi satan en uygun yer eby,buradaki fiyatları çok fazla

hurrem konyalısın galiba bende konyalıyım
canım preseedi satan en uygun yer eby,buradaki fiyatları çok fazla

evet canım konyalıyım ama kahramanmaraşta oturuyorum eş durumundan
ebay'de yurt dışından geliyo de mi ürün? şimdi sipariş versem ne zaman gelir? bir de bana ulaştırma ücreti ne kadar olur?

valla ben 16 gun once sıparıs verdım hala gelmedı.gelmeyede nıyetı yok galıba.1 ay dolunca gerı ıstycem paramı sıkıldım ve cok sınır oldum.bence ebaydan almayın gelmıyor

hazelcim salaklare zile basıp eve kadar falan getirmiyo
benimkini posta kututusuna koymuşlar düşün yani
sinir olmuştum
ben bugün yine sipariş etcem
ebay uygun oluyo yine ordan alcam
inşallah bi sorun olmaz

kibele canım bildiğim kadarıyla senin bebşin vadı dim

ikinci kezmi kullancaksın

kızlar merhaba:))
love özge canım sütüm hala gelmedi. hastanede sağmaya çalıştım, sıcak tamponlar falan kar etmedi. şimdide bugün eczaneden manuel bir el pompası aldım evde uğraşıyorum ama maalesef uçlar yara:KK43:(( bebiş sarılık atlattı. iki gün biraz kötüydü. hastaneye yatmak durumunda kalabilirdik. kök neden benim süt verememem. kendimi eğer bu bebeğin süt rızkı yok ise yapabileceğim birşey yok demek..
kompostular, süt yapıcı çaylar, çorbalar, sular inan şiştim:)) sizde bana süt duası yapın:))
çok öpüyor um hepinizi

tayf canım seninde güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum.. çok sık girmediğim için biraz ogeç oldu. kusuruma bakma:)))

X