Preseed kullananlar

sen kaçıncı pressed kullanımında hamile kaldın canım??valla yumurtlama öncesi,yumurtlama dönemi ve sonrası hergün ilişkiye girdim.bu ay olmazsa yuhh dicem artık.yoruldum yaa

bu ayda olmaz ise yuh diyeceğin başka aylar da olacaktır,bunları kafana takmadan en az 6 ay düzenli kullan canım...ama inşallah bu ay 'yuh' yerine 'eyoooooo!!!..' dersin:CüvCüv:

ben toplamda 5 yada 6 ay kullanmıştım ki hamiş kaldım ancak hamiş kaldığım ay pre seed i adetimin bittiği günden başlayarak ovülasyonumun bir sonra ki gününe dek kullanmaya başlamıştım,ondan önce sadece ovülasyon günü kullanıyordum..böylece iki ay üstüste gebelik yaşadım..gerçi düşüklerden sonra ki iki aydır da böyle kullanmaya devam ediyorum ancak bişey yok...birazda kader kısmet diyoruz böyle şeylere fundacımsempatiksalakcinni

tayf canım çok haklısın ama inanki bıktım artık yaa..hastaneye gidince hamile kadınları görünce sinir oluyorum.çünki karınca sürüsü gibiler.üstelik hamile olanların elide maşallah çocuk dolu.çoğu 2.ciye,üçüncüye.bia daha ilkini yapamadık.psikolojim bozuldu onları görmekten.her ay deneyip beklemekten yoruldum.bu ay o kadar uğraştımki..preseed,klomen,arı sütü-bal falan..bilmiyorum yaa bunaldım işte.

canım şu site de her ay olumsuzu yaşamaktan artık öyk diyen o kadar çok arkadaş var ki inan,bazen oturup hüngür hüngür ağlamak istiyor insan..mesela ben bütün iş planlarımı ovülasyon günlerime göre ayarlıyorum,işim nedeniyle çok fazla seyahat etmem gerekiyor ve her seyahatimi adet günüme göre düzenliyorum bu nedenle bütün uzun yolculuklarım çok yorucu geçiyor çünkü aynı zamanda adet oluyorum ve ben yollardayım..adet biter bitmez hadi koştur istanbula ovülasyonumu kaçırmayayım aman diye, istanbulda hummalı uzun çalışmalar ve hemen akabinde hadi tekrar yollara...bu arada eşime kürler bana vitaminler filan derken üstüne iki kimyasal gebelik ve bu sırada tavana vuran allerjiler..inan ki hal kalmadı ama hiç şikayet etmiyorum çünkü kanımca bu hayattan payıma düşeni yaşıyorum..hani demişsin ya sinir oluyorum karnında eteğinde çocukları var diye evet haklısın var e senin benim niye yok? yok işte..kısaca yok işte!! olacak mı?? bilinmez ki..olması için çaba sarfediyoruz,oldurmaya çalışıyoruz, artık ne dersen de..

yani demem o ki bütün bunlara takılarak enerji harcamak bana anlamsız geliyor,bu tür kıyaslara girmek sadece işimizi birazcık daha zorlaştırıyor..CETREFİLLİM demişti etrafımda ki çocukları olan kadınlar bunu bi üstünlük gibi görüyolar ve soruyolar niye olmuyo diye ..kızıyorum bunlara demişti çokta haklı sanki eksik yada sakatmışız gibi..hayır diiliz tabii ki ama her ne kadar eşit doğsakta hayat aynı eşitlikte sürüp gitmiyor, bazılarımız bazı şeylere daha kolay erişirken bazılarımız daha uzun yollardan geçmek zorunda kalabiliyor..işte tam da bu nokta da payıma düşenin bu olduğuna inanıyorum ve bu bana çokta güç veriyor..insanlarla daha doğuştan yakaladığım bu eşitlik duygusu sayesinde hergün daha bi azimle uyanıyorum sanki,deli miyim ne sempatiksalakcinnilaelaelaelaelae hayat bazı durumlarda şikayet ve isyan etmeyi kaldıramayacak kadar basit bence,gerçekle barışıp umudumuzu hep koruyalım derim ben..bu topicte pek çoğumuzun ortak gerçeği hamile kalamamak,iyi ya işte yola yılmadan devam o zaman taa ki oluncaya dek..:eek:

kız tayf ne güzel yazmışsın.valla şimdi bile okurken ağlayasım geldi.adetime 1 hafta var.sinirliyim.moralim bozuk.herşey batıyor sanki.yoruldum yaa,valla çok yoruldum canım.bu ayda olmazsa yine ağlıcam biliyorummm

preseedim geldi çok şükür yurtdışından inşallah hepimize hayırlı gelir fundaaksu sen kaç aydr deniyon da olmuyor vede ilk kullanışınmı bu ay?inş adet olmazsın canım

eeeeee kızlar napıyosunuzzzzzzzzzz?????
ben preseed alcam amma velakin korkuyorum
hamile kalmaya çok korkuyorum
off offffffffffff
bu seferde bebeğimi kaybetmeye dayanamam

merhaba kizlar bu ay ilk defa preseed kullandim ve o ilk defa kullanip da hamile kalnlar kervanina malesef katilamadim ekim ayinda preseed li calismlara devam diyorum

preseedim geldi çok şükür yurtdışından inşallah hepimize hayırlı gelir fundaaksu sen kaç aydr deniyon da olmuyor vede ilk kullanışınmı bu ay?inş adet olmazsın canım

selmacım bu 6.ayımdı.preseedi ilk kez kullandım.bende kuruluk sıkıntısı var malesef.kuruluğa çok iyi geldi,ilk kez bu ay tahriş olmadı.ayrıca bu ay klomende kullandım.yumurtlarım çok kaliteli değilmiş.

selmacım bu 6.ayımdı.preseedi ilk kez kullandım.bende kuruluk sıkıntısı var malesef.kuruluğa çok iyi geldi,ilk kez bu ay tahriş olmadı.ayrıca bu ay klomende kullandım.yumurtlarım çok kaliteli değilmiş.

canım hadi hayırlısı olursa yaz buraya merak ettm olur inşyumurtalarnın ii olmaadığı nerden anlaşıldı ultrasyonda felanmı

yazarım tabi selmacım.kızlar bugün 21.günümdü.progestoron 60 çıktı nedemek???çatlıcammmmmmm

merhaba arkadaşlar sizlere bişi danışmak istiyorum duyan gören yada yaşayan arkadaşlar varsa bir umutta olsa sizlerden o umutlu sözcükleri okumak istiyorum . ben 3 yıllık evliyim neyse hızlı yazayım çok şey yaşadım çünkü eşimde sperm azlığı hatta 2.000.000 dan az ve hareksizlik vardı bunlara en sonuncu olarakta morfooloji de eklendimi :KK43::KK43::KK43:geçen ay tüp bebek yaptırdık 1. deneme ve negatif sonuç aldık buarada bende maşallah diiyiim hiç bir sorun yok .neyse tutmadı ve bu ay adetim 6 gün gecikti gününü sayarsak 7 gün ama bi çok yerde okudum hormon ilaçlarından kaynaklanabiliyormuş ama diğer bir kısmıda tüp bebek tedavisinden sonra doğal yolla gebelik yaşayan bir çok kişi varmış bizde sperm hareketliliği bir tek yerinde vardı şuan ne oldu bilmiyorum:KK43::KK43::KK43: cuma eşim test yaptıracak inş. düzelme olmuştur neyse bunlarla birlikte adetimde gecikince insan hep bir mucize arar ya ALLAH OL dediği zaman neden olmasın... bugün test yaptım idrarda negatif çıktı demekki olmamış bende adetimi bekliyorum neyse kısa yazayım dedim maşallah yine dayanamadım yazdım :):):) adet olduktan sonra preesed plus kullansam acaba şansım ne olur morfolojiye iyi gelirmi yada sperm hızına durumu böle olupta acaba gebelik yaşayan varmı :KK43::KK43: allahım bu duruma kimseyi düşürmesin ayrıca halime şükürler olsun ama işte insan merak ediyor üzülüyor kırılıyorrr:KK43::KK43:: BİDE BENİMLE AYNI YIL AMA BİR SONRAKİ AY EVLENEN KUZENİM HER AY BENİ YOKLAYIP VARMI BİŞİ VARMI BİŞİ DİYE ARAYAYIP BENİ ÇILDIRTIYODU dün gece aradı ve yine o o sorusunu sordu varmı bişi dedi bende hayır dedim ee bende kısasa kısas yapayım bari dedim ve bende sordum bana var evet 6 HAFTALIK diyince tamda istediği soruyu sormuşum meğer ne diyeyim allah gönlüne göre versin artık beni arayıp durmaz İNŞALLAH:KK43::KK43::KK43::KK43:

canim bence sen bebek istegini cok belli etmissin kuzenine. boyle durumlarda calismalara basladigini bile soylemeyeceksin gercekten. sonra millet sorup duruyor.

Ayrica seni kiskandirmak icin soylememistir, soylemisse de daha 6 haftalikmis. neyin ne olacagi asla belli olmaz. sen gene de icini ferah tut.

Eger sende bir sikinti yoksa canim bence preseed ise yarayabilir. ovulasyon testi ile beraber kullan. en az 6 ay kullan. insallah guzel haberlerle donersin.

Fundacim sonucun cok guzel cikmis. super hatta.

bak sagidaki linki oku. 21. gun testi 60 cikmis baskasinin ve o ay hamile. insallah sen de hamile kalmissindir. simdi gunler gecmez. kendini cok kaptirma sen gene de ama insallah guzel haberlerini aliriz.

merhaba arkadaşlar sizlere bişi danışmak istiyorum duyan gören yada yaşayan arkadaşlar varsa bir umutta olsa sizlerden o umutlu sözcükleri okumak istiyorum . ben 3 yıllık evliyim neyse hızlı yazayım çok şey yaşadım çünkü eşimde sperm azlığı hatta 2.000.000 dan az ve hareksizlik vardı bunlara en sonuncu olarakta morfooloji de eklendimi :KK43::KK43::KK43:geçen ay tüp bebek yaptırdık 1. deneme ve negatif sonuç aldık buarada bende maşallah diiyiim hiç bir sorun yok .neyse tutmadı ve bu ay adetim 6 gün gecikti gününü sayarsak 7 gün ama bi çok yerde okudum hormon ilaçlarından kaynaklanabiliyormuş ama diğer bir kısmıda tüp bebek tedavisinden sonra doğal yolla gebelik yaşayan bir çok kişi varmış bizde sperm hareketliliği bir tek yerinde vardı şuan ne oldu bilmiyorum:KK43::KK43::KK43: cuma eşim test yaptıracak inş. düzelme olmuştur neyse bunlarla birlikte adetimde gecikince insan hep bir mucize arar ya ALLAH OL dediği zaman neden olmasın... bugün test yaptım idrarda negatif çıktı demekki olmamış bende adetimi bekliyorum neyse kısa yazayım dedim maşallah yine dayanamadım yazdım :):):) adet olduktan sonra preesed plus kullansam acaba şansım ne olur morfolojiye iyi gelirmi yada sperm hızına durumu böle olupta acaba gebelik yaşayan varmı :KK43::KK43: allahım bu duruma kimseyi düşürmesin ayrıca halime şükürler olsun ama işte insan merak ediyor üzülüyor kırılıyorrr:KK43::KK43:: BİDE BENİMLE AYNI YIL AMA BİR SONRAKİ AY EVLENEN KUZENİM HER AY BENİ YOKLAYIP VARMI BİŞİ VARMI BİŞİ DİYE ARAYAYIP BENİ ÇILDIRTIYODU dün gece aradı ve yine o o sorusunu sordu varmı bişi dedi bende hayır dedim ee bende kısasa kısas yapayım bari dedim ve bende sordum bana var evet 6 HAFTALIK diyince tamda istediği soruyu sormuşum meğer ne diyeyim allah gönlüne göre versin artık beni arayıp durmaz İNŞALLAH:KK43::KK43::KK43::KK43:

benim tanıdığım bi arkadaşın eşinin sperm sayısı 11,5 milyondu..keçiboynuzu kürü çakşır-arı sütü-polen karışımı kürlerinin yanı sıra çinko tablet kullandılar ve sayı 2 ay gibi bi zamanda 100 milyona çıktı,testleri yapan laborant ve doktoru çok şaşırdılar,doktoru bu derece bi yükselişi hiç bir şey sağlayamaz diyerek diğer hastalarına bu kürleri ve çinko tableti önereceğini söyledi..bilemiyorum belki sende denemişsindir kür filan ama denemediysen bi dene derim..belki de sizde de işe yarar..özellikle çinko tablet ben eşime de veriyodum ve hem arkadaşımın eşi hem benim eşim çinkodan sonra kendilerinde bi fark hissettiklerini söylediler ..bi dene istersen...

inşallah kibelecim.pressedi ilk kullanışımdı.itinayla kullandım yani,aksatmadan.bakalım günler,geceler bitmez banaaaaaaa

birininki her defasında 60 olduğu halde hamile kalamamış kibelecim yaaa...ama kimiside 12-20 ile bile hamile kalmış.kimin hamile kalcağı hiç belli olmuyo.offffffffffffffffffffffffffff

benimde tedavi olduğum ay progesteronum hep 60 çıkıyordu ve hamilelik olmadı yani o sadece yumurta oluşmuşmu diye bakılıyor
KIZ AYNEN BÖYLE YAZMIŞ KİBELECİM.OKUYUNCA MORALİM BOZULDU.

slm kızlar nasılsınız
bende preseed sipariş ediyorum yine
hasta olunca zaten doktorada gitcem ama doktor napcak ne etcek bilmiyorum
3.kezde preseedle hamiş kalırsam
mucizem gelirse inşallah bu sefer hayırlısıyla doğurmak nasip etsin allah

canim bence sen bebek istegini cok belli etmissin kuzenine. boyle durumlarda calismalara basladigini bile soylemeyeceksin gercekten. sonra millet sorup duruyor.

Ayrica seni kiskandirmak icin soylememistir, soylemisse de daha 6 haftalikmis. neyin ne olacagi asla belli olmaz. sen gene de icini ferah tut.

Eger sende bir sikinti yoksa canim bence preseed ise yarayabilir. ovulasyon testi ile beraber kullan. en az 6 ay kullan. insallah guzel haberlerle donersin.

Fundacim sonucun cok guzel cikmis. super hatta.

bak sagidaki linki oku. 21. gun testi 60 cikmis baskasinin ve o ay hamile. insallah sen de hamile kalmissindir. simdi gunler gecmez. kendini cok kaptirma sen gene de ama insallah guzel haberlerini aliriz.

aslında ben onunla çocuk konusunu hiç konuşmadım konuşmuyodumda durumuzdan dolayı malum niye insanlara çocuktan bahsetmek isteyeyimki belkide kıskandırmak için değil ama sanki hep benim olacakta onun olmayacak korkusunu seziyodum onda halbuki durumumuzu annelerimiz hariç kimse bilmiyor ev aldık araba aldık borç var işte benim üni var diye geçiştiriyoduk ama rabbim zamanını bilir biz nekadar da çırpınsak saati bellidir doğumla ölümün önüne geçilmiyoki BUARADA bugün regli oldum hemde çok fena bide üzerinize afiyet baya bir grip oldum sormayın kucak dolusu sevgiler diliyorum saolasın cevabın için herşey gönlünce olsun...
a.s.opuyorumnanaktan

benim tanıdığım bi arkadaşın eşinin sperm sayısı 11,5 milyondu..keçiboynuzu kürü çakşır-arı sütü-polen karışımı kürlerinin yanı sıra çinko tablet kullandılar ve sayı 2 ay gibi bi zamanda 100 milyona çıktı,testleri yapan laborant ve doktoru çok şaşırdılar,doktoru bu derece bi yükselişi hiç bir şey sağlayamaz diyerek diğer hastalarına bu kürleri ve çinko tableti önereceğini söyledi..bilemiyorum belki sende denemişsindir kür filan ama denemediysen bi dene derim..belki de sizde de işe yarar..özellikle çinko tablet ben eşime de veriyodum ve hem arkadaşımın eşi hem benim eşim çinkodan sonra kendilerinde bi fark hissettiklerini söylediler ..bi dene istersen...
ilk önce cevabın ve ilgin için tşk ederim ahhh ahhh tayf bi bilsen biz neler neler kulandık ve halende kullanıyoruz yılmak yok bu durum çok ciddi en son mısır çarşısından bir bal yaptırdık neredeyse aşılama fiyatında ama kısmet herkezin gönlündeki gerçekleşir inş. ilk önce sağlık sıhat ama kalbimizin bi köşesi devamlı küs kalıyor aile özlemine hakkımızda hayırlısı evladında hayırlısı tabiki temennimiz bu yönden dün çok çocuk isterken bu gün allahım hayırsızsa verme olmasın rabbim diyebilecek bir dünyada yaşıyoruz kucak dolusu sevgiler :)a.s.opuyorumnanaktan

X