Preseed kullananlar

meraba kızlar bende preseed aldım kullanmaya başladım akşam ya tam olarak nasıl kullanıyosunuz kullananlar yardımcı olabilir mi ilk defa kullanıyorumda.

emineu canım preseed kullandığım aylarda hamile kaldım. inşallah sende burada güzel haberler verirsin:))

selmacım annelik yolu badireli, sen benden 1 merhale öndesin, önce hamile kalmaya çalış, sonra hamilelik süresince endişelen, doğu endişelen, büyüt endişelen....sonu bitmiyor anlaşılan, Rabbim yarımcımız olsun:) Bebişin erken olduğu için dediğin gibi işitme testinde sorun çıkmış olabilir, biraz beklemekte fayda var, inşallah herşey yoluna girecek, takmamaya çalış insanları, hatta sen konuşma, yanında olan insanlar telefona cevap versin, sen sadece kendin ve bebeğinle ilgilen canım, doğum sonrası zor geçiyormuş ama geçiyor, sık dişini canım.

35. ay canım evet bebeişim geldi:))) nerelerdesin bakım kayboldun gitrttin. inşallah bir problem yoktur. bende seni çok öpüyorum habersiz bırakma bizi..

anjelic nasıl gidiyor bakayım hamillik.? geçengün aklıma sen geldin. iki bebişe nasıl bakıcan ben biri ile uykusuzluktan ölüyorum:))

kızlar bu arada geçen hafta hep hastanedeydim. bizim bebiş sarılık oldu. anne sütü veremediğim için sanırım yeterince besleyemedim kuzumu.. hastaneye yatacaktı ki geçe gündüz saat başı besleyerek atlattık. seviye yavaş yavaş düşüyor...ama sütümün olmayışı çok sinirimi bozuyor. birde tüm sülale hergün arayıp sütün geldimi diye sorunca iyice sinirlenip geriliyorum

birde bebeişim işitme testinden geçemedi. başka bir test yaptırmak için zeynep kamile sevk edildim ama üç ay oluncaya kadar gitmeyeceğim. erken doğum nedeni ile bebeğin duymamasının normal olduğunu öğrendim birkaç işnilir kişiden..
yani kızlar anlayacağınız hergün ayrı bir korku ve telaş..

ayşe özge tayf sizler ne yapıyorsunuz? karşılaşamıyorum sizlerle hiç...
ebrudan haber var mı hiç..hepinizi çok öpüyorum. dualarım sizinle..

selmacım bebişine geçmişler olsun,çoğu bebek sarılık olabilir diye işitmiştim...canım yaaa daha ne kadar minik kimbilir,işitmedende geçer hiç merak etme..kendini sakinleştirmenin bi yolunu bul selmacım sütün iyice kesilir mazallah...sıkma canını etrafındakilerin dediklerine,onlarda iyi niyetle soruyolardır eminim ama tabii ki sana gerginlik vermesi çok normal...

ayşe pek uğramaz oldu,arada bi özge ile karşılaşıyoruz,o da bende kürlere başladık bakalım nolucak...teşekkür ediyorum iyi dilek ve duaların için canım sende inşallah sıhhatle büyüt bebişini...bol sütler arkadaşıma..sempatiksalakcinni

kızlarrr merhaba bizde sorun eşimde sperm sayısı 12.milyon bu preseed banada ıyı gelırmı alsammı acaba bıde ılk sayfalarda 30 lira fılan demişler ben sahıbınden 119 lıraya buldum ordan almayı pılanlıyorum hepımızın hakkında ne hayırlısıysa o olsun ıyı gecelerrrrrrrr

kızlarrr merhaba bizde sorun eşimde sperm sayısı 12.milyon bu preseed banada ıyı gelırmı alsammı acaba bıde ılk sayfalarda 30 lira fılan demişler ben sahıbınden 119 lıraya buldum ordan almayı pılanlıyorum hepımızın hakkında ne hayırlısıysa o olsun ıyı gecelerrrrrrrr

canım ebaydan al gittigidiyorda çok pahalı ne gerek var aynısı geliyo ben ordan aldım:1closedeyes:

kızlar.................selam nasılsınız bakalım???ben bu ay preseed ilk kez deniyorum ovulasyon testimde bugün çift çizgiyi gördüm ve bugünden itibaren preseed ile çalışıyoruzkaydirigubbakcemile5 inş.olur bakalım görcez.15.denememiz olcak inş.bu kez tuttururuz dua edin Allahın izniyle olur inş.öptümmmmmmm:eek:

merhaba kızlar.yardımcı olursanız sevinirim.preseed ebaydan nasıl satın alınıyor acaba?internetten pek alışveriş yapmıyorum.yabancı sitelerden hiç yapmadım.önce üye olmak gerekiyor anladığım kadarıyla.üye olurken dikkat etmem gereken bişey var mı?ödemesini nasıl yapıyoruz.Türkiyedeki kredi kartıyla dolar ödemesi yapılıyor mu?cahilliğimi bağışlayın ama gerçekten bilmiyorum.

merhaba kızlar.yardımcı olursanız sevinirim.preseed ebaydan nasıl satın alınıyor acaba?internetten pek alışveriş yapmıyorum.yabancı sitelerden hiç yapmadım.önce üye olmak gerekiyor anladığım kadarıyla.üye olurken dikkat etmem gereken bişey var mı?ödemesini nasıl yapıyoruz.Türkiyedeki kredi kartıyla dolar ödemesi yapılıyor mu?cahilliğimi bağışlayın ama gerçekten bilmiyorum.

önce üye olman gerekiyor,ingilizce bilmiyor isen google translate kullanabilirsin ...ödemeyi kredi kartınla yapıyorsun,alışveriş güvenli, korkmana hiç gerek yok..kredi kartından tl olarak çekiliyor para..inşallah işe yarar şekercim..kolay gelsin..

önce üye olman gerekiyor,ingilizce bilmiyor isen google translate kullanabilirsin ...ödemeyi kredi kartınla yapıyorsun,alışveriş güvenli, korkmana hiç gerek yok..kredi kartından tl olarak çekiliyor para..inşallah işe yarar şekercim..kolay gelsin..

teşekkür ederim tayf.umarım işe yarar.bir de bunu deneyelim bakalım.

tayf acaba bir tüp preseed kaç defa kullanılabiliyor.bir adet alırsam bir ovulasyon dönemi yeterli olur mu?

tayf acaba bir tüp preseed kaç defa kullanılabiliyor.bir adet alırsam bir ovulasyon dönemi yeterli olur mu?

bir tüp 40 mg ve 9 adet enjektörü var buna göre hesap yapınca 40/9 4 mg dan fazla yapıyor ama ben önce 3 mg kullandım çok geldi aktı,daha sonra 2 mg a indirdim bana iyi geldiğine inandım bu dozun ve hep 2 mg kullandım,işe de yaradı..bence 3 mg la başla akarsa 2 ye indir .. enjektörü spermlerin çıkış noktasına sıkarsan süper olur..eğer bir enjektörü iki kez kullanman gerekirse iyice içini dışını yıka ve kurula tekrar kullanabilmek için..ben bol ılık su ile yıkayarak kullandım deterjan kullanmadım...

önceleri sadece yumurtlama gününün öncesi,yumurtlama günü ve bi sonraki gün toplam üç kez kullanıyodum ama 4 ay sonra adet bitiminden başlayarak bi sonraki günde dahil toplam 7-8 kere kullandım ve o ay hamile kaldım ancak düşük oldu ve ara vermeden hemen düşük sonrası yine 7-8 kez kullandım yine hamile kaldım..ikinciside düşükle sonuçlandı ve iki aydır aynen kullanmaya devam ediyorum..yani insan ne diyeceğini şaşırıyor ama bence sadece yumurtlama günlerinde kullanmak yeterli olmayabilir çünkü yumurtanın ömrü çok az olduğu için ve döllenmek için beklediği her saat kalitesi düştüğü için kısaca yumurtanın çatlar çatlamaz spermle karşılaşması şansını arttıracağı için yumurtlama gününü beklemeyi çokta doğru bulmuyorum..eğer 2 mg yeterli olur diyosan ve adet biterbitmez başlayacağım diyosan bi tüp 2-3 ay gidebilir ama yok sadece yumurtlamaya yakın ve yumurtlama günlerinde kullanıcam diyosan çok daha uzun da kullanabilirsin..yalnız her kullanımdan hemen sonra tüpün ağzındaki havayı tamamen çıkarıp öyle kapat kapağını çünkü bilebildiğim kadarı ile hava ile uzun süre temas etmesi iyi diil...

murebducum ben iki kez sipariş ettim ilkinde 2 kutu ikincisinde 3 kutu..çünkü bir siparişim yollarda kayboldu ama paramı geri ödediler..ben ne olur ne olmaz sipariş zamanında her ay elime ulaşmaz diye bu yüzden üç adet aldım..yani bazı satıcılar bir haftada ulaştırıyor ama benim aldığım adam 30 gün bekletti ve sonra da iade aldı ürününü de kaybetti..bence iki kutu al elinin altınada dursun..beklemek sıkıntı verebiliyor sonra...bide sipariş için ürüne tıkladığında BUY İT NOW yazan bi pencere çıkar karşına hemen bu kutunun yanında göndericinin postaları ulaştırmadaki başarısı yüzdesel olarak yazar ''100% Positive feedback '' yazan birisi şu anda var ondan sipariş edersen ürün eline sorunsuz ulaşır

ben de bu ay ilk kez preseed alıcam 2.bebeğimiz için bu ay korunmayı bırakıcaz ovulasyon testi de aldım ben de tam olarak bu jeli nereye uyguluyorsunuz diye sormak için gelmiştim topiğew ama yanıtımı aldım sanırım en iyisi spermlerin çıkış noktası

murebducum ben iki kez sipariş ettim ilkinde 2 kutu ikincisinde 3 kutu..çünkü bir siparişim yollarda kayboldu ama paramı geri ödediler..ben ne olur ne olmaz sipariş zamanında her ay elime ulaşmaz diye bu yüzden üç adet aldım..yani bazı satıcılar bir haftada ulaştırıyor ama benim aldığım adam 30 gün bekletti ve sonra da iade aldı ürününü de kaybetti..bence iki kutu al elinin altınada dursun..beklemek sıkıntı verebiliyor sonra...bide sipariş için ürüne tıkladığında BUY İT NOW yazan bi pencere çıkar karşına hemen bu kutunun yanında göndericinin postaları ulaştırmadaki başarısı yüzdesel olarak yazar ''100% Positive feedback '' yazan birisi şu anda var ondan sipariş edersen ürün eline sorunsuz ulaşır

teşekkür ederim.gayet ayrıntılı ve net anlatmışsın.çok sağol canım.a.s.

bende kullanmaya başladım bakalım hayırlısı Rabbim hepimizin yardımcısı olsun biz elimizden geleni yapıyoruz verecek olan Rabbim inşallah vesile olur preseed bebişlerimizin gelmesine.

ya kızlar ben anlamdım....spermin çıkışınada mı sürüyorsunuz ben içime enjekte ediyorum....tam anlamadım naptınızı yardımcı okursanız memnun olurum

X