Preseed kullananlar

pekı canım mail atarakmı ıletısım kuruyorsun.ben msj attım ama cvp gelmedı

arkadaşlar ebyden sipariş ettiğim pre seed ler tam bir haftda geldi..daha önceki ay yine sipariş etmiştim ve tam bir ay boyunca gelmedi,sonunda iade ettim ve geçen hafta tekrar sipariş ettim..veee geldi,şimdi sipariş edecek arkadaşlara bi öneride bulunmak istiyorum..pre seed sayfasını açıp şu anda 19.90 dolar olan pre seed e tıklayınca BUY IT NOW butonun hemen sağında da bir kutucuk yer alır bu kutuda gönderecinin ebay dan aldığı satıcı numarası var parantez içinde yazmışlar benim aldığım ürün satıcısının kodu (21072) %99.9 positive feedback yani gönderdiği ürünleri adreslere ulaştırmada neredeyse %100 başarı elde etmiş.. tam bir haftada da geldi valla...üç kutu sipariş etmiştim ve kargo dahil yaklaşık 165 tl ödemiştim,türkiyedeki distrübütörü hakikaten çoooook pahalı satıyor..neredeyse burdaki bir kutu fiyatına 3 kutu almış oldum ki süpperrrr........

kibele tatlım nasılsın? Görüşemiyoruz, baksana mailine canım yaaaa...:KK43:

tayf napıyı bakiim?Taşınma hazılrıkları tamam mı?

kibele tatlım nasılsın? Görüşemiyoruz, baksana mailine canım yaaaa...:KK43:

tayf napıyı bakiim?Taşınma hazılrıkları tamam mı?

taşınma hazırlıkları tabii ki henüz tamam diil sempatiksalakcinni offffffffff ne sıkıcı bu işler be anjelcim ya..hele de bi şehirden diğerine taşınmak yaniii....hani diyorum bi gece yatsam da ertesi gün uyandığımda taşınmış olsam ne güzel olurdu..laelaelaelaelae

kızlar heber vereyim dedim. doğumum oldu. sezeryanla. biraz erken geldi.. çok minik. süütümde yok. üzgünüm ağlamaklıyım:KK43:(

selmacım tebrik ederim, allah analı babalı büytsün. üzülme, üzüldükçe iyice sütün cekilir, hem ufak bebekler daha cabuk gelişiyo, üzme kendini...

ayrıyetten ne var ne yok kızlar, ben uzun zamandır gelmiyorum aranıza.

eşim kıl dönmesi ameliyatı oldukafamçokkarıştı, arada ablamla annem geldi gittibayanssulusmile. emremin kardesinin hataya tayini cıktısırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

derkeeeeeen ortalık karısık her zaman ki gibi:) özgecim tayfım nasılsınız ne alemdesiniz? bizim bi liste vardı o noldu:roflol:

selmacım gözünüz aydın ..allah analı babalı büyütsün şekercim..cetrefillim doğru demiş üzülürsen sütün iyice kesilebilir...anaaaaammmm...ne güzel kız aayyyy darısı başımıza inşallah...:nazar::nazar::nazar:

cetrefillim özledik seni beaaaaaa..nerdesin kız sıpa..bizde özge ile arasak mı aramasak mı diye yedik kendimizi..anlat bakalım ne var ne yok,keyfin yerindedir inşallah..

liste ile bi tek sen ilgileniyorsun sen olmayınca o da öksüz kaldı ..bilmiyorumkismile

valla hazel benim ebaydan almaya cesaretim yok açıkcası.off bu jellerde ne çabuk bitiyoya!!!! 1 tanesi 1 ayda bitiyo.

Kızlarr yumoşlar toplandı Çok rahat geçirdim bugünü şükürler olsun Allahıma hiç korkulacak birşey yok kan yok sancı yok :nazar:
Sevgili teyzeleri şimdi daha çok dualarınıza ihtiyacımız var KUZUM a kavuşmam için sadece bir adım kaldı hayırlısıyla

ayyy ozlemcım heyecanlandım valla hadı hayrlısı olsun bebısın senınle olsun

tayf ürünü nasıl gerı ıade ettın pekı canım.benım yarın 10 gun olcak ve hala tık yok.gelmıycek galıba .barı bende gerı ıade ederım bı sure sonra.bırdahada ebaydan bısı almam

bak benım aldıgım 2. sıradakı 9 kullanımlık 25 hamılelık yada ovulasyon testı olan 29,99 dolar kargoda ucretsız.bır hafta oldu benımkı daha gelmedı.hangı kargo sırketı olduguda bellı degıl.msj attım cvp gelmedı.hangı cargo sırketı oldugunu da sordum.henuz ulasmadı dedım.ne sabırsız demıstr kesın :umursamaz:

tayf ürünü nasıl gerı ıade ettın pekı canım.benım yarın 10 gun olcak ve hala tık yok.gelmıycek galıba .barı bende gerı ıade ederım bı sure sonra.bırdahada ebaydan bısı almam

canim adam size gelen inguilizce mailde der ki genellikle 7 is gunu, olmadi 10 is gunu icerisinde gelir. is gunu.

zaten tum urunler sigortali gelmezse tekrar gonderir. yok ben ille iade edecem tr den kaziklanacam dersen o ayri:)

kızlar ben evhamlı panik bir insanım.ebaydan almaya kalksam ürün gelmicek yada ürün gelene kadar ben stresten ölürüm.aklımı ona takarım.off ya niye tr de pahalı yaa!!!bebek olana kadar kazıklancam desenize.içimize boşaltıyoruzya çabuk bitiyo,normal zamanda azıcık girişe sürerim,1 ayda bitceğine 2 ayda biter.ama şu an taa derinlere sıkıyoruz.enjektörde 3 e kadar boşaltıyo eşim,sonrada bana uyguluyo.çok akışkanya kendim yapamıyorum.

selmacım bebiş gelmiş gözün aydın canım nasılsın?bebiş nasıl,kaç kilo?bak ekim diye hesaplarken eylüle geldi sabırsız

ayşecim nerdesin şekercim valla özlettin kendini,gel arada detleşek

Kızlarr yumoşlar toplandı Çok rahat geçirdim bugünü şükürler olsun Allahıma hiç korkulacak birşey yok kan yok sancı yok :nazar:
Sevgili teyzeleri şimdi daha çok dualarınıza ihtiyacımız var KUZUM a kavuşmam için sadece bir adım kaldı hayırlısıyla
özlemcim inşallah olur dualarım seninle canım

canim adam size gelen inguilizce mailde der ki genellikle 7 is gunu, olmadi 10 is gunu icerisinde gelir. is gunu.

zaten tum urunler sigortali gelmezse tekrar gonderir. yok ben ille iade edecem tr den kaziklanacam dersen o ayri:)

CANIM BILIYORUM INGILIZCE OGRETMENIYIM ANLIYORUM VE MAIL DE ATTIM AMA CVP GELMEDI HALA NEDENSE.YARIN 10. GUN DOLUYOR.benım yumurtlama zamanım geldı ama urun yok.gıcık oldum acıkcası.urunu sıparıs ettım kullanmakta ısterım ama sanırım benım sansıma urun hıc gelmıycek heralde.ondan dıyorum 1 ay ıcınde gelmezse hergun onumu beklıycem gerı ıade ederım

cetrefillim özledik seni beaaaaaa..nerdesin kız sıpa..bizde özge ile arasak mı aramasak mı diye yedik kendimizi..anlat bakalım ne var ne yok,keyfin yerindedir inşallah..
canım o kadar yogun gecti ki, aslında anlatacak cok sey var.ama anlatmaya mecalim yok...adetim 2 gün gecikti, evde bi tane test vardı onu yaptım, tabi ki tek cizgi...dün de negatif sonucu alalı 1 ay oldugunu hatırladım, kendi kendime dertlendim...
sen nasılsın ceydaam, nereye ev tasıyosun, bi özet gecin bakem...

ben liste falan tutmak istemiyorum artık yaaa, içimden gelmiyo, benim elim ugursuz hem de...bi hamiş ya da anne devralsın belki işe yarar o zaman...
selmacım bebiş gelmiş gözün aydın canım nasılsın?bebiş nasıl,kaç kilo?bak ekim diye hesaplarken eylüle geldi sabırsız

ayşecim nerdesin şekercim valla özlettin kendini,gel arada detleşek

hakket dertleşelim, beni bu etraftaki insanlar anlamıyo, delirtecekler birgün beni... sen nasılsın özgecim?

X