Preseed kullananlar

hepinizin gecmiş bayramı ve mübarek olsun canlar. ben terelelliyim de biraz, iyiden iyiye hödük oldum, bi bayramınızı dahi kutlamadım, kusuruma bakmayın:)

günaydınlar...

canim ya bir sey icin kotu dusunursen gercekten kotu olur.
gelmeyecek diyorsun ya, gelmez. gelir de, hamile kalacam de, basaracam de. bilmiyorum benim hikayemi okudun mu ama ben dis gebelik gecirip tek tupum alindiginda bile umutsuz olmamistim. hatta daha umutluydum.

canim sen inaniyorum demissin ama hazel inanmiyorum demis.

pekı canım mail atarakmı ıletısım kuruyorsun.ben msj attım ama cvp gelmedı

canim satici kim? eger fertility plan'a attiysan mail kesin gelir cunku ben yillardir hep ondan alirim. ABD deyken de alirdim, TR deyken de sadece ondan aliyorum. sen ne zaman sip ettin tam olarak?

canim 165 fazla degil mi? satici kodundan ziyade yanda satici ismi yazar. muhtemel de o satici fertility plan'dir. onun da %99.9 cunku.

biz dun bir arkadas icin sip verdik. bugun postalanir. haftaya bende olur insallah. biz 9 preseed ve 25 ovulasyon + gebelik testi icin kargo dahil $29.99 odedik. yani 45 lira gibi bir sey. bizimkinin kargo bedava gonderiyor. 3 kutu alsaydik 135 odeyecektik. bakalim kac gunde gelecek merak ediyorum. onceden sip verdiklerim genelde 1 hafta iocinde istanbula ulasti.ama anadolu icin 10 gun gerekebilir. biz ankara dayiz su an.

kibele tatlım nasılsın? Görüşemiyoruz, baksana mailine canım yaaaa...

tayf napıyı bakiim?Taşınma hazılrıkları tamam mı?

canims elam. valla gorusemiyoruz. maillerimde senden bir sey yok canim. acaba gelmedi mi?

canim tr'ye tanitan benim. insanlara abd den ucuza alip posta ile gonderip kaziklanmamasi icin ugrasan benim. baskasi bu sitede gordu ve preseedleri tr ye getirmeye basladi., ustelik de bizim u sitede yazdiklarimizi alip kopyalamis oraya. once ses cikarmiyrodum ama simdi gicigim cunku milleti can evinden vurup kazikliyorlar.

senin gibi internasyonal alisverise kapali insanlari - umut dunyasi bir de bunu deneyelim dediginiz icin- tr de 3-4 katina pahali pahali satiyorlar. fiyatlara baktim dun dudagim ucukladi. bence bu kadar kapali olma. sonucta alisveris yapan bir suru insan var. ben her seyimi herseyimi okudugum kitaplar da dahil internetten sip ederim. yerli sitelerden ya da yabnanci sitelerden. tencere takimindan elektrik supurgesine kadar herseyimi. magazalara gore coook da ucuza alirim. ayagima kadar da gelir. simdiye kadar Allah'a sukur hic problem yasamadim.

bence biraz cesaretli ol. bir kez olsun dene. 45 lira neresi 150-200 lira neresi.

gelir insallah canim. zaten urunler sigortali dedigim gibi. tek nokta adam normal posta iloe godneriyor ptt postasi.

ben bir kere londra'dan kardesime normal posta ile cep telefonu gonderdim:) ustelik de gumruk formuna yazdim cep telefonu diye. calsalar calarlardi. 3 hafta bekledik. kayboldu caldilar sandik. 3 hafta sonra gumrukten ihbar geldi. telefonunuzu gelin alin diye:)

gelir insallah.

bu arada fundacim neden taaa ice siktigini biliyorsun degil mi?

o sivi spermlerle ayni viskozite ve ph derecesinde.

spermler bu sayede olmeden yumurtaya ulasiyorlar bu yuzden tam spermlerin birakildigi noktaya sikmak onemli. hatta birkac dfakika beklenip vucut isisina ulasmasi beklenir sonra ilski yasanirsa daha da iyi olur.

kıbelecım sagol canım benım ınsallah gelırde bu ay ıse yaramıycak anlasılan.gelsınde aslında problem degıl ama gelmezse 1 ay ıcınde ozaman ne yapmam gerek onu arastrıyorum .fertilityplan den aldım bende .bana bı maıl atmıstı 8 eylulde your item has been shipped diye.bugun 17 eylul .9 gun onceydı yanı.ve ben urunu 7 eylulde sıparıs ettım.1 gun sonrası boyle maıl geldı.hala urun elıme gecmeyınce bende bana gelen o maılden cvp yazdım soru sordum ama cvp gelmedı.beklıycez artık

ayşem iyiyim canım bende sagol bi yaramazlık şimdilik dün buraya yeni doktor geldi ona gittim,hani gecen yıl burda aşılama yaptırmıştım o kayıtlara geçtimi geçmedi mi diye hep merak ediyodum,kayıtlara geçmemiş canım ama doktor onu gösteririz problem degil dedi içim rahatladı,normal bi kontrol oldum dün 9. günümdü yarında bakabilrise bakacak olmazsa gataya sevk edecek istedigimde buydu zaten iyi oldu benim için,tüp bebegide orda yaptırmayı düşünüyorum zaten en azında detaylı bi araştırma yaparlar dedi iyi oldu yani
eşinde ameleyat olmuş canım geçmiş olsun
sen de arada gel ya valla merak ediyoz seni

kibele canım çok haklısın??benim ingilizcede yeterli değil.eşimin abd de bir arkadaşı var.geçici süre ile orda.acaba ona desem bana kargoyla yollasa.orda eczanelerdemi satılıyo canım??çocuk nerden alcak,nasıl yollıcak??canım içime sıktıktan 10 dk sonra ilişkiye giriyoruz.yardımların için çok sağolll

Dünya işlerinin sonu gelmiyor canım, Antalyaya yerleşince haber ver, tatile gelelim size...

kızlar heber vereyim dedim. doğumum oldu. sezeryanla. biraz erken geldi.. çok minik. süütümde yok. üzgünüm ağlamaklıyım(

selmaaaam ayyy çok sevindim, gözün aydın canım, Allah analı babalı büyütsün, sıkma canını, bütün bebekler doğduğunda minicik oluyor ne bekliyordun ki? Zamanla alışacaksın, süt için vita malt iç tatlım.

ayşeeeem bak beni unutmuşsun, kulaklarını çekicem senin :) Eşine çok geçmiş olsun tatlım, bizi ihmal etme gel arada.

Özlemcim dualarımız seninle, inşallah bebişin yoldadır canım:):ecrin_bebek:

tayf ürünü nasıl gerı ıade ettın pekı canım.benım yarın 10 gun olcak ve hala tık yok.gelmıycek galıba .barı bende gerı ıade ederım bı sure sonra.bırdahada ebaydan bısı almam

canım kredi kartına iade yaptırıyorsun...ama bence sen biraz daha bekle ben tam 30 gün bekledim...bir hafta daha bekle bakalım..

canim soyle de bir duurm var bence. 8 eylulde yuklense bile burada bayram oldugu icin geldiginde gumruk vs calismamistir. gumrukten gecmiyor ama oradaki gorevliler de calismiyor. genelde oyle zmanalarda onlarin ya da bizim zmanlarimizda aksama olabiliyor. bence tr deki is gunu hesabindan gidelim.
is gunu olarak 8-9-10 (11-12 cmt pazar) 13- 14- 15- 16-17 (18 -19) 20 -21

10 is gunu bence 21 inde tamamlaniyor. ama tr de de tatil vardi.

8 eylul tam arefe gunu idi. 9-10-11-12 sinde gelse bile isleme alinmamistir. 1-2 gun de oradan sarksa bence 24-25 inde gelmeli.

ama bana kalirsa o paket ptz veya sali eline gecer. (20-21)

Canım benim Allah razı olsun dualarınız için rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah bebeklerini Allahım sana bağışlasın.

cetrefillim taşınıyorum şu istanbuldan..yetti gari...sıkıldım bu şehirden artık,kısmetse 15 ekim gibi antalya da olucam ve işyerlerime de daha yakın olacağım için yüküm hafifleyecek bıktım şu uzun iş gezilerinden..

benim 1 kutu bitmek üzere kızlar.yumurtlama dönemi boyunca kullandım.hatta içime sıktıktan sonra birazda girişe sürdüm.elimden geleni yaptım valla,şimdi beklemedeyim.gerçi umudum yok,hiçbir belirti yok,ağrım sızım yok.8-9 gün sonra adet olmam lazım.

fundacım ben pre seed ile iki kez hamile kaldım,her ikiside kimyasal gebelik olarak ne yazık ki son buldu..düzenli ve en az 6 ay kullanmanı öneririm ,sadece yumurtlama günü diil önceki 3 gün ve bir sonraki günde dahil olmak üzere kullanırsan işe yarayacaktır diye umuyorum..en azından ben öyle yaptım...ben de tam pre seed e olan inancımı kaybettiğim ve artık aşılama arkasından tüp bebek sürecine girdiğim bir anda hamile kaldım..biraz sabırlı olmak gerekiyor sadece..

tayf canım çok haklısın ama inanki bıktım artık yaa..hastaneye gidince hamile kadınları görünce sinir oluyorum.çünki karınca sürüsü gibiler.üstelik hamile olanların elide maşallah çocuk dolu.çoğu 2.ciye,üçüncüye.bia daha ilkini yapamadık.psikolojim bozuldu onları görmekten.her ay deneyip beklemekten yoruldum.bu ay o kadar uğraştımki..preseed,klomen,arı sütü-bal falan..bilmiyorum yaa bunaldım işte.

sen kaçıncı pressed kullanımında hamile kaldın canım??valla yumurtlama öncesi,yumurtlama dönemi ve sonrası hergün ilişkiye girdim.bu ay olmazsa yuhh dicem artık.yoruldum yaa

rabbim sanada tez zamanda nasip etsin inşallah canım.en azından kimyasalda olsa gebe kalamıyosun üzülme..mutlaka olucaktır bebeğin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…