Preseed kullananlar

ben 3 yıl 2 aylık evlıyım ama bız 6 ay once basladık calısmalara .ondan once hep korunduk.bırakıncada hemen olur sandık.ama cok ugrastrdı.2. ayımızda tetkıkler yaptrmak ıstedım.esımde varıkosel cıktı solda.4. denemden sonra amelıyat oldu.bu ay 7. denememız olcak.amelıyattan sonrakı 3. deneme tabı.ama umutlarım tukendı bukadar zamanda.ınsallah daha fazla bekletmez bebgım.dua etmekten baska carem yok.degerler ınsallah duzelır.gercı duzelse bıle dollenmesı de onemlı.hersey guzelkende hamıle kalamayan var.ben sanssızımdr cok.ınsallah bebek konusunda sanssızlıgım tutmaz.tupbebekte bıle ılk denemede tutmaz dıye dusunuyorum.ama sadece allaha dua edıyorum.belkı sansım kırılır.rabbım bır mucıze gonderır
allah cok büyük canım inş. seni daha fazla bekletmeden tübbebeğe gerek kalmadan gelir bebeğin...
bende bu ayın sonunda tübebek için ön görüşmeye gidicem bakalım nasıl oluyo maliyeti ney ne kadar sürede başlanıyo falan filan...ama ekim ayında preseedle denicem o zaman olmadı kesin gidicem...

gamzelı esın 1 keremı test yaptrdı sonra yaptrmadımı hıc

hayatım eşim hiç yaptırmadı test daha önce 3 kez hamile kalınca dr. gerek duymadı..
heralde bir sorun olsaydı hamile kalamazdım..
eşimle bana genetik araştırmada yapıldı ama ne eşimde nede bendebir sorun cıkmadı...

genetık arastrma nasıl bılmıyorumda sperm morfolojısı dusuk olursada kalıtesız sperm yumurtayı dolledıgı ıcın cocuk saglıksız olup dusuyormus.oyuzden sordum.ben hıc hamıle kalamadım bızım morfolojı % 2 .tabı bu sonucla hamıle kalıp saglıklı bır sekılde bebegını doguranda var.hamıle kalamayanada var.yada kalıpta dusuk yapanda

ben prseede ınanmıyorum hıc ama hamıle kalanda varmıs oyuzden onuda denıyım dedım.9 kullanımlık aldım olmazsa bırdahada almam.spermın morfolojısınımı etkılıycek sanki ama umut dunyası ıste

genetık arastrma nasıl bılmıyorumda sperm morfolojısı dusuk olursada kalıtesız sperm yumurtayı dolledıgı ıcın cocuk saglıksız olup dusuyormus.oyuzden sordum.ben hıc hamıle kalamadım bızım morfolojı % 2 .tabı bu sonucla hamıle kalıp saglıklı bır sekılde bebegını doguranda var.hamıle kalamayanada var.yada kalıpta dusuk yapanda

canım valla dr,um bu konu hakkında bir şey söylemedi ama sorun benden kaynaklı ilk üç ayda ne oluyosa oluyo bebek anne karnında gelişmiyo ve ölüyo..:gitme:
genetik araştırmada genlerimiz araştırıyo kromozon bozukluğu vesayire varmı diye ama hiçbirşey cıkmadı.zemuszemus.
heralde bu zamana kadar gittiğimiz onca dr. söylerdi eşinin spermleri baktıralım diye...:sinifsinif:
amann ne bilim yaa artık inan düşünmekten cok yoruldum..boshayallersmile
zaten hiç olmadı tübbebek olucak..kaydirigubbakcemile5.

bısı sorucam pekı kormozom bozuklugu cıkarsa ne olacak.tupbebektemı olmaz.yada olursa bebek anomalılı mı dogar acaba.yani bır cozumu varmı

ben prseede ınanmıyorum hıc ama hamıle kalanda varmıs oyuzden onuda denıyım dedım.9 kullanımlık aldım olmazsa bırdahada almam.spermın morfolojısınımı etkılıycek sanki ama umut dunyası ıste

evet bende inanıyorum nedense yada inanmak istiyorum..boshayallersmile
benim ağ tüp tıkalı kibele arkadaşımda sol alınıkmış o kullanıpta hamile kalınca:CüvCüv: umut oldu acıkcası bana..kaydirigubbakcemile3

bısı sorucam pekı kormozom bozuklugu cıkarsa ne olacak.tupbebektemı olmaz.yada olursa bebek anomalılı mı dogar acaba.yani bır cozumu varmı

valla canım bunu hiç araştırmadım cözümü varmı yokmu..:umursamaz:.ama mutlaka vardır diye düşünüyorum.yerimseniben. dur biraz bir araştırayım barii..CADIARZU

KROMOZOM ANALİZİ NORMAL OLAN ÇİFTLERİN EMBRİYOLARINDA DA GENETİK HASTALIKLAR GÖRÜLEBİLİR Mİ?
Evet. Çiftlerden alınan kan hücrelerinden yapılan genetik testlerde kromozom yapısı normal bulunabilir. Ancak embriyo genetik yapısının yarısını anneye ait yumurta hücresinden alırken diğer yarısını da babaya ait sperm hücresinden alır. Bu nedenle vücut hücrelerinin genetik yapısı normal olmasına rağmen bazı çiftlerde sadece üreme (yumurta veya sperm) hücrelerinde görülebilen kromozom bozuklukları bulunabilir ve bu bozukluk embriyolara aktarılabilir. Gebelik öncesi genetik tanı ile embriyolarda oluşan bu tür genetik bozukluklar saptanabilmektedir.
BÖYLE BİŞİY BULDUM AMA ACIKLAYICI DEĞİL..

neyse sagol canım yaaa ınsallah bızde cok yakında hamıleyımmm dıyenlerden oluruz

neyse sagol canım yaaa ınsallah bızde cok yakında hamıleyımmm dıyenlerden oluruz

inşallah canımm yaaaaa:sinifsinif::sinifsinif:
zaten sen tübbebek düşününce senden ve eşindende istiyecekler gentik ve kromozon araştırması..
biz telefonla sormuştukta bize öyle söylemişlerdi..

selam kızlar

özlemcim inşallah olur canım,hangi merkezde başladın tedaviye?

anjeli şekercim arada bakıyorum sayfaya ama kimse yazmayınca bişey bende çıkıyorum,eskisi gibi biaraya gelemiyoruz,sen nasılsın buarada?hamilelik nasıl gidiyo?

Çok saol canımcım beylikdüzü medicana da yaptırıyorum canım

ah ahh keşke..hamileyim diyenlere o kadar özeniyorumki.hamile birini görünce içim sızlıyo.inşallah şu ebaydan alışveriş yapmayı becerebilirim.kızlar yardımlarınız için çok sağolunnn..eğer beceremezsem yine türkiyede kazıklanmaya devam edicem.bir de ben çok sabırsız ve evhamlıyım.ebayada güvenemiyorumki.ürün kaç günde gelir,gelirmii,gelmezse muhatabımız kim.ingilizcede yok zaten.dün hattan düştüm kızlar,kusurabakmayın.

FUNDACIM 8 GUN OLDU SIPARIS VERELlı hala gelmedı bakalım ne zaman gelecek.gelmezse tel falan var yada maılıne msj atarız satan adamın

akadaslar fertilityplandan sayisiz urun aldim. o adam cok guzenilir. belli bir sure veriyor size attigi mailde. eger gelmezse de yeniden gonderiyor. merak etmeyin.

genelde 1 haftada geliyor. ama bir keresinde 3 haftayi bulmustu.

X