Preseed kullananlar

selmacım normal dogum en güzeli aslında bebegin dogasında olan bişey bu ,bunu yaşaması gerekiyomuş tabi bi terslik yoksa,ya günler neçabuk geçti bu topige ilk geldigimde senin geç çatladı diye problem ediyodun ve o ay hamile kaldın maşallah canım şimdi dogumunuda duycaz

anjeli canım valla ikizlere normal dogum zor gibi aslında düşününce ama doktor bi problem görmezse olur tabi
benim kuzenin bebişi poposundan geldi yani iki büklüm düşünün erken dogum bebek ters olunca sezaryandı ama dogum başlayınca normal dogum yapmış bebekte 1,5 kilo olunca popodan çıkmasına ragmen dogumu zor olmamış

ayşecim nerlerdesin?sesin çıkmıyo
tayf da yok...

fundacim preseed gercekten kuruluga birebir normalde vajinanin icine uyguluyorsun ama elinde bir miktar vajina girisinede uygulayabilirsin enfeksiyon meselesine gelince ayni sorun bendede vardi daha once ve doktora gittim su an adini hatirlamadigim bir ilac verdi ve birdaha hic olmadim mutlaka doktora gitmelisin hem gebe kalmana engel hem sagligin ve psikolojin icin gerekli sonra Allahin izni ile kolayca gelir bebisin

Benimde çikolata kistim var ve bahsettiğiniz ilacı bende öğrenmek isterim.

günaydın kızlar

özgecim napıyosun nasılsın? ben 3 gün tatilde arkadaslarımı misafir ettim, negatif sonucu aldım alalı kimseyle görüşmüyodum, artık yeter dedim bu kadar şımarıklık:)))

iyiyim hoşum 4 gün sonra ablamlar gelecek. dün de derslerimin transkriptini alayım dedim, gectigim 3 ders sisteme geçmemiş, kaldı görünüyorum... bu yıl tez yılım kısmet olursa subatta tezi verip bitircem yükseklisansı. benden kaynaklı olmayan sorunların da peşinden ben kosuyorum anlıycanız:)) durum böyleyken böyle, siz anlatın bakem nasılsınsız ne alemdesiniz?

canım teşekkür ederim.benim idrar yollarımda iltihaplı.arada bir tekrarlıyor.o ilacın adını hatırlarsan yazarmısın canım???pressedi dediğin gibi kullanıcam canım sağol.peki gerçekten kayganlığı hissediyomuyuz sürünce,tahriş olmuyor dimi??ben kuruluktan çok çekiyorumda,çok dertliyim bu konuda.

stres ister istemez oluyo canım,engel olamıyoruz malesef.pressedle hamile kalmadın mı canım??benimde şu an tek umudum o.hiç kullanmadım ama denicem bakalım.daha sipariş etmedim.acaba nerden sipariş edebilirim,türkiyede çok pahalı yaaaa

iyiyim ayşecim neolsun ramazan olunca çok geç kalkmaya başladım,ya inanırmısın bende pek kimseyle görüşmek istemiyorum,gerçi burdaki bütün arkadaşlarım gitti ,görüştügüm kimsede kalmadı ama telde dahi kimseye bişey anlatmak istemiyorum
ah ayşecim geçecek bugünlerde inşallah,gelcek sıpalar
hadi inşallah yükseklisansında biter riçin rahat eder canım,bizde batıda eşimle düşünüyoruz tabi gidecegimiz yere baglı

yok canım ben hamile kalamadım malesef,sende boşyere üzme kendini daha çok erken
yurtdışı sitesinden eby spariş edebilirsin

arkadaşlar benım preseedle ilk denememdi olmadı darısı önümüzdeki aya inşaallah

KIZLAR eby güvenilirmi bilmiyorumki.acaba fertl shoptanmı istesem.elime 3 gün içinde ulaşır en azından.havalıkız nasıl kayganlık yapıyomu bari,bende ilk denicemde.nasıl kullandın,anlatırmısın canım

Kızlar günaydın nasılsınız? Ayşem, özge, selma kızlar özledim sizi, gelin de konuşalım azcık...

kızlar nerelerdesiniz huuuuuuuuu..
ancelij canım benim ağrılar başladı vallahiii. bugün pike takımı diktirmeye gitmiştim iki büklüm geldim..
bu arada kızlar 15 seneden beri her ay maaş alan ben maaşın çok az bir kısmını kapsayan ilk işsizlik maaşımı aldım:)))neyse bunada şükür. hiçbirşeyde alamayabilirdim.. gittim kendime bişeyler ısmarladım ve tabi ki kocamada. eksik kalır mı ooo. onun ki paket servis iftara benim ki mide servis:))
yarın iftara annemler ve kardeşim gelinimiz gelecekmiş.. anacığım ben bu sene kimseyi davet etmiyorum ama inadına millet geliyor. gelenler kendileri hazırlıyor ama ister istemez benimde telaşım oluyor...
sizler ne yapıyorsunuz?

canim oncelikle eby gayet guvenilir bi site ve preseed bende gayet kaygan yapti ozellikle hafiften disinada surunce ilk giriste zorlanirdim azicik onceden onu engelledi insallah sende de ise yarar ki saniyorum yarayacaktir

canim oncelikle eby gayet guvenilir bi site ve preseed bende gayet kaygan yapti ozellikle hafiften disinada surunce ilk giriste zorlanirdim azicik onceden onu engelledi insallah sende de ise yarar ki saniyorum yarayacaktir

canım cevapladığın için çok sağolasın.bugün sipariş verdim.umarım işe yarar.benim eğer yağ sürmezsem hiç girmiyo.dediğin gibi dışınada sürcem.yoksa hayatta girmez.yarında adetimin 3.günü,dr.a gitcem.progestan 8.72 çıkmış.doktor klomene başlıcakmış.ayrıca idrar yollarımda iltihaplı,antibi.kullanıyorum.dertliyim yani.

gecmis olsun canim ben sitedeki yeniler ve hamileyi kalmayi bekleyenler topigindede yaziyorum seni goruyorum orada oradanda yorumlasabiliriz ben o topige yeni yazmaya basladim ama baya eglenceli orasi

gecmis olsun canim ben sitedeki yeniler ve hamileyi kalmayi bekleyenler topigindede yaziyorum seni goruyorum orada oradanda yorumlasabiliriz ben o topige yeni yazmaya basladim ama baya eglenceli orasi

aaa evet hatırladım.canım orda devam edelim yazışmaya,gerçekten orası daha eğlenceli ve yazdıların cevapsız kalmıyor.ben genelde ordayımm

nerdesiniz kızlar??? valla hiç kimse ugramaz oldu

fundaaa genelde sorularuına cvp verildigini düşünüyorum ama son soruna gelince ben ne eby ne fertlden almadım dogal olarak sana bişey diyemeyecegim

selmacım canım dikkat et kendine, olabildiğince dinlen canım, gerçi riskli dönemi geçtin, bebiş gelse de korkacak bir şey yok artık

Özgecim sen neler yapıyorsun, nasıl gidiyor hayat, ayşem de pek uğramıyor buralara, küstü mü topiğe acep?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…