Preseed kullananlar

KİBELEEEEE sana sorum olacak arkadaşımmmm
ben 1 yıldır hamile kalabilmek için uğraşıyorum ama olmuyor preseed kullanmak istiyorum a.b.d de yaşıyorum yeni geldim buraya.buralardan nasıl temin ettin sen doktora mı gittin yoksa marketlerde satılıyormu nasıl alabilirim arkadaşım yardım et bana

KİBELEEEEE sana sorum olacak arkadaşımmmm
ben 1 yıldır hamile kalabilmek için uğraşıyorum ama olmuyor preseed kullanmak istiyorum a.b.d de yaşıyorum yeni geldim buraya.buralardan nasıl temin ettin sen doktora mı gittin yoksa marketlerde satılıyormu nasıl alabilirim arkadaşım yardım et bana

sevilaycim sana ozelden mesaj attim

merhaba kıslar ben 1 aşılama 2 tüp bebek denedim olmadı
preseed kullanmaya karar verdim
eşimde hareketsizlik az denecek kadar var ve morfoloji %6
bende rahim tersliği,sol tüp tıkalı.prolaktin üst sınırda ve pko var
sizce kullansam yararı olurmu banada
3 buçuk sene oldu

zeynepcim kullanmakta yarar var bence.hiç bir zararı yokmuş ürünün.ayrıca sperm hareketliliğini sağlıyor.jel spermlerin yumurtaya kolayca ulaşmasını da sağlıyor.bende 1 senedir bekliyorum kullananların yorumlarına baktım daha ilk kullananlarda bile çok etki ediyor denemeye değer diyorum

zeynepcim kullanmakta yarar var bence.hiç bir zararı yokmuş ürünün.ayrıca sperm hareketliliğini sağlıyor.jel spermlerin yumurtaya kolayca ulaşmasını da sağlıyor.bende 1 senedir bekliyorum kullananların yorumlarına baktım daha ilk kullananlarda bile çok etki ediyor denemeye değer diyorum

kullanalımda nerde satılıyor ve nasıl yumurta takibi yaptırıcam doktor kontrolündemi
sağ yumurtalığım çalışması lazım o ay yoksa boşa gider
ve kaç lira acaba

canım ben amerikada yaşıyorum internetten alıcam o yüzden.internette satılıyo sende alabilirsin.doktor kontrolünde olmasına gerek yok ovulasyon takip kitleri var alabilirsin bazen bu jelle beraberde satılıyomuş.eczanelerde daha pahalı diye biliyorum

kızlarrrrrr bende 27 yaşındayım.1 yıllık evliyim.5 aydır korunmuyoruz.bu pressedi okudum,aklıma yattı.bende kurulukta var.almayı düşünüyorum internetten.fakat 2 ayrı kutu var.biri çiçekli diğeri normal.bu ne demek??çiçek resimli olan kutu farklımı yani.kullanan arkadaşlar lütfen yardım edermisinizzzzzzz

kızlar gerçekten sıktıktan 15 dk.sonra vajina sulanıyormu,kaygan mı oluyor??bende kuruluk var.çokta sık enfeksiyon ve tahriş oluyorum.sanırım bunlar yüzünden gebe kalamıyorum.lütfen sorularıma yanıt verin kızlar,çok moralim bozuk.

fundaa kesinlikle kuruluga iyi geliyo canım,ben uzun zamandır spariş vermedim preseedi bence 2 kutuda aynıdır
5 ay çok erken bi süre boşyere kendini üzme,inşallah en yakın zamanda olur...

sağol canım inşalla cümlemize..bende çok enfeksiyon oluyor canım,tahriş,yanma.bunlar hep gebeliğe engel tabi.bir de üstüne kuruluk.gerçekten kayganlaştırıyormu,penis rahat mı giriyor??1 yıldır çok sıkıntı çekiyorum.ilk günlerimde ağlayarak ilişkiye girerdim acı ve tahrişten.

bir üstüne enfeksiyonlar.hatta şu an bile ilişki sırasında ve sobrasında müthiş yanma var.her zamanki gibi idrar yollarım iltihaplanmış.valla bunlar bende kalıcı hasarlar,arada tekrarlıyo işte.pressedi okuyorum günlerdir,kadınlar kulübündeki yorumları okuyorum.

pressed inşallah mantar,enfeksiyon,yanma yapmaz.biraz tedirginim ama yinede sipariş edip denicem.öylede enfeksiyonla uğraşıyorum böylede.en azından deneyim bari.adetim 6-7 eylül.eylülün ortalarında anca denerim artık.tabi yine bir sorun olmaz ve eşimle ilişkiye girebilirsem tabi.

fundaa enfeksiyon problemini evlendigim ilk günden beri çekiyorum halada kurtuldum mu bilmiyorum
sana tavsiyem eşinle birlikte ilaç tedavisine başla aynı anda o sürede ilişkiye girmeyin sende varsa eşindede mutlaka vardır onun için aynı anda kullanmak gerekiyo yoksa sürekli birbirinize geçer kurtulamazsınız..bide sabunla yıkanma oda üretiyo
canım preseed kesinlikle kayganlık saglıyo için rahat olsun aynı zamanda spermleere zarar vermiyo

eşimin tahlilleri hep temiz çıkıyo canım.bakteri yada başka bişeye rastlanmadı.sorun bende sanırım.bu yüzdende kendimi ezik hissediyorum.benim yüzümden olmuyo diye.kendimi suçluyorum.benim vajen buluttan nem kapıyo.hemen arızalanıyo işte.3 gün ilişkide rahatsam 4.ün mutlaka ya tahriş olur ya yanma olur.darlık var,kuruluk var.ne ararsan bende.her ay aynı sıkıntılar.bende preseedi okudum,azıcık umut doğdu içime ne bileyim.ilişkiye hep tedirgin,korkuyla giriyorum,acaba yine yancakmı,tahriş olcakmı diye.zevk alamaz hale geldim canım.

eşimin tahlilleri hep temiz çıkıyo canım.bakteri yada başka bişeye rastlanmadı.sorun bende sanırım.bu yüzdende kendimi ezik hissediyorum.benim yüzümden olmuyo diye.kendimi suçluyorum.benim vajen buluttan nem kapıyo.hemen arızalanıyo işte.3 gün ilişkide rahatsam 4.ün mutlaka ya tahriş olur ya yanma olur.darlık var,kuruluk var.ne ararsan bende.her ay aynı sıkıntılar.bende preseedi okudum,azıcık umut doğdu içime ne bileyim.ilişkiye hep tedirgin,korkuyla giriyorum,acaba yine yancakmı,tahriş olcakmı diye.zevk alamaz hale geldim canım.
ben de başlasa bi enfeksiyon eşimdede başlar,onda olsa bende
yani illaki birbirine geçiyo bu enfeksiyon genede beraber ilaç kullanın
kuruluk var diyosun bunun için kullandıgın kayganlaştırıcı varsa eger oda yapabilir enfeksiyon
bence hiç daha strese girme 5 ay çok çok erken,bende senin gibi panik yapıp ilk 4. ay doktora gittim 2 seneyi geçti hala yok o yüzden hiç strese girme

X