Preseed kullananlar

hayirli olsun sevilay umarim ilk seferde tutar seninkide :Saruboceq:

inşallah yubacım inşallah hepimizinki tutar.sen kullanmışmıydın preseed?bakalım ovulasyon testiyle beraber aldım ilk kez kullancam beceriririm inşzemuszemuszemuszemus

:KK43:(( kızlar bıraktınızmı sayfayı...

kadir gecenizi kutluyayım dedim.. hepinizi öpüyorum.. Allah dualarınızı kabul etsin..

arkadaşlar ben yeni keşfettim preseed i.sayfalarca yazının tamamın okuyamadım.yalnız türkiyeden alanların memnun kalmadığı sonucunu çıkardım.yurtdışından sipariş etmem gerekiyor sanırım.türkiyeden firmanın ürünlerini satan bir site görmüştüm ama yorumlardan dolayı oradan sipariş etmemeye karar verdim.ürün sayesinde hamile kalan arkadaşlar doğru mu yorumluyorum bir akıl verin bana?

arkadaşlar ben yeni keşfettim preseed i.sayfalarca yazının tamamın okuyamadım.yalnız türkiyeden alanların memnun kalmadığı sonucunu çıkardım.yurtdışından sipariş etmem gerekiyor sanırım.türkiyeden firmanın ürünlerini satan bir site görmüştüm ama yorumlardan dolayı oradan sipariş etmemeye karar verdim.ürün sayesinde hamile kalan arkadaşlar doğru mu yorumluyorum bir akıl verin bana?

merhaba arkadaşım bande bu sitede yeniyim ben dün verdim siparişi,preseed bu hafta içi elimde olur ben ürünün burdan aldım kargoyla yollayacaklar bende teslim alınca ödemeyi yapacam gerçi artık bütün illerde var ben internet sitelerinden mail attım onlarda telefonla aradılar çok ilgilendiler ve ürün hakkında detaylı bilgi verdiler ürün zaten onlara yurtdışından geliyor

merhaba arkadaşım bande bu sitede yeniyim ben dün verdim siparişi,preseed bu hafta içi elimde olur ben ürünün burdan aldım kargoyla yollayacaklar bende teslim alınca ödemeyi yapacam gerçi artık bütün illerde var ben internet sitelerinden mail attım onlarda telefonla aradılar çok ilgilendiler ve ürün hakkında detaylı bilgi verdiler ürün zaten onlara yurtdışından geliyor

cnm hangi siteden ne kadara aldın kargo parası nekadardı vede kaç günde geldi

yurt dışından sipariş edenlerin kargo parası ne kadar ve ne kadar sürede geliyor arkadaslar?

cnm hangi siteden ne kadara aldın kargo parası nekadardı vede kaç günde geldi

canım istersen ben sana telefonlaeını vereyim ara görüş +902122103337 adresleride preseed.com.tr ben130tl ye aldım bugün yola çıkacak iki güne kadar elimde olur sadece ürünü satmıyorlar sana detaylı bilgi veriyorlar,kullanacağın günleri belirliyorlar tabi en sağlamı ovulasyon testi ile kullanmak

canım istersen ben sana telefonlaeını vereyim ara görüş +902122103337 adresleride preseed.com.tr ben130tl ye aldım bugün yola çıkacak iki güne kadar elimde olur sadece ürünü satmıyorlar sana detaylı bilgi veriyorlar,kullanacağın günleri belirliyorlar tabi en sağlamı ovulasyon testi ile kullanmak

ama pahalıymış canm 40alan olmuş onu uluslararası şirketlerden.nesse hayırlı olur inş snaa

Merhaba kizlar,
uzun suredir bu forumu takip ediyorum ve sonunda benim siparisim bugun elime gecti kaydirigubbakcemile2 , hem de tam gununde. gerci ovulasyon takibini yaptim az once, ikinci cizgiden eser yok ama 5 gunum daha var, teste devam :))

yurt dışından sipariş edenlerin kargo parası ne kadar ve ne kadar sürede geliyor arkadaslar?

canım ben ebaydan aldım
9 kullanımlık preseed jel+10 adet gebelik testi
toplam 43 lira tuttu
kargo parası herşey dahil
boşuna biz burdaki sitelerden alıp çok para verme
ayrıca kargo 5 gün içinde geliyor

teşekkür ederim yanıtın için.ben de bayramdan sonra sipari edeceğim inşallah bize de faydası olur ve çok geçmeden hamiş oluruz.:CüvCüv:

slm kızlar artık çok giremiyorum ama
arada da olsa okuyorum
bende kan pıhtılaşması çıktı
bidahaki ay tedaviye bailıcam inşallah hayırlara vesile olur

selam kızlar
preseedi yeni kullanacak olan arkadaşlar umarım şu mübarek gün hepinizde işe yarar hepimizin yüzü güler bigün
omman canım seninde tedavin hayırlı olur inşallah
selmacım canım sen neler yapıyosun,nasıl göbüş büyüdümü?uykular da kaçmaya başlamıştır artık
ayşe,anjeli,tayf şekerler nerdesiniz?
buarada hepinizin şimdiden bayramı kutlu olsun
benimde kırmızılar geldi bugün,çakşır otu ve bazı otlar kullanıyorum bakalım tüp bebek öncesi son çırpınışlarımı yapıyorum

selam kızlar
preseedi yeni kullanacak olan arkadaşlar umarım şu mübarek gün hepinizde işe yarar hepimizin yüzü güler bigün
selmacım canım sen neler yapıyosun,nasıl göbüş büyüdümü?uykular da kaçmaya başlamıştır artık
benimde kırmızılar geldi bugün,çakşır otu ve bazı otlar kullanıyorum bakalım tüp bebek öncesi son çırpınışlarımı yapıyorum

özgecim bende iş gezisinden yeni geldim..istanbuldayım şimdi..kısmetse ekim ortası antalyaya taşınıyoruz..istanbuldan öyk geldi artık bana da eşime de ...eşim bastı istifasını yeni bi hayata doğru yelken açıcaz kısmet olursa...

canım umarım çakşır otu işe yarar..kullandığın diğer otlarıda yazsana bana ...bende yumurta kalitesini arttırmak için incir kürüne bu ay yumurtlamadan sonra başlayacağım,çakşır otunu da yanında kullanmak istiyorum..yumurta kalitesini arttırabilmem için başka ne yapabilirim bilmiyorum bildiğin bişeyler varsa paylaş nolur..

seninde bayramın kutlu olsun canım arkadaşım..ayşe neler yapıyor acaba ,başladımı ki çinko tablete filan eşi için...canım yaaaa biz bebek sahibi olucaz inancım tam..tüp bebeğe inşallah gerek kalmayacak..artık bunu söylemekten bıktım ama söylemeden de edemiyorum..

bu arada iyiki varsınız özgecim,ayşecim ve diğer arkadaşlar ..sizlerden aldığım enerji benim için çok değerli..içimizden birileri pes edince yada üzülünce bende üzülüyorum çok..ama allahtan kendimi hızla toparlayıp devam edebiliyorum..teşekkür ederim ikinize de ..

hepinize simdiden iyi bayramlar arkadaslar a.s.

ben bu ay ara ara inciri kaynatip suyunu ictim, tam kur seklinde yapmadim, bir sorun olmaz umarim. onun disinda yumurta kalitesi icin yesil ceviz receli aldim, 2-3 gun icerisinde yumurtlamam lazim, 1 haftadir her sabah ceviz receli yiyorum. Bir de yine her gun bir tatli kasigi esime, bir tatli kasigi kendime olacak sekilde bal+corekotu+tarcin yiyoruz.

preseed ve teslerim geldi ama ovulasyon testi biraz moralimi bozdu, bugun 3. gundur yapiyorum sadece 2. gun coook hafif bir ikinci cizgi gordum, bugun hicbirsey yokbenneyaptımki neden boyle oldu anlamadim, cizginin gittikce koyulasmasi gerekmiyor mu? Bu arada 17 veya 18. gun yumurtlamam lazim bugun 15. gunum. testle ilgili bilgilendirebilirseniz sevinirim.

gerci her durumda yarin preseedi ilk defa kullanacagim sanirim. umarim hepimiz bayram sonrasi guzel haberlerle geliriz :smiley-cool:

densin o testleri hiç kullanmadın ama ovulasyon gününe yakın ikinci çizgi silik çıkıyomuş canım inşallah hayırlı olur senin için

tayfcım burda biri var adam bitki uzmanı gibi bişey,önce bize bi ot verdi kaynatılmış iltihap için onu içtik o bitti 2 şişe daha göndermiş buda yumurta gelişimi için diye şimdi onu içiyorum ,yanında bide otlar göndermiş buharına oturacakmışım bunlar bittikten sonrada macun yapacak inan hiçbirisin ne oldugunu bilmiyorum ama adam çok bilgili biri aslında birazda korkuyorum ne içtigimi bilmiyorum ya aman bide bunu denemiş oluyum dedim öyle işte şekercim valla allah kimseyi çaresiz bırakmasın,herşeye inanır olduk hakkımızda hayırlısı artık
antalyaya taşınıyomuşsun canım nezaman? inşallah orası daha iyi olur sizin için,bizde yaza tayinciyiz inşallah güzel biryere gideriz,

selam kızlar

canım çok teşekkür ederim alkalırsın diliylah razı olsun
sende inşallah tüpe gerek kalmadan hamiş kalırsın

kızlar bu arada herkese iyi bayramlar
bidahaki ramazan bayramına bebişlerimizle girmek umuduyla....

canım çok pahalı almıssın ya ben 10 tane ovulasyon testleriyle beraber 23 dolara aldım

X