Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
tayf..............................................................10 Haziran
gncam.............................................................10 Haziran
guzel83...........................................................12 Haziran
edut..............................................................14 Haziran
busecan...........................................................14 Haziran
cetrefilli..........................................................17 Haziran
ronya.............................................................20 Haziran
deniko.............................................................22 Haziran
yasekase..........................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya...................................................28 Haziran
love27.............................................................30 Haziran
hatice_48.........................................................02 Temmuz
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
littleangel......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

yok barıştık ogün,ders çalışamadım 3 gündür ona sıkıldım
sen neyaptın adetine az kaldı gidiyosun kesin degilmi ankaraya

evet canım az kaldı, bu hafta sonu da ankaradayız sanırım...cumartesi annem geldi gitti, amcasının kızı vefat etti, onun cenazesine geldi ama kalmadı nasılsa siz gelecek hafta geleceksiniz diye... inşallah gitmeyiz adet yerine hamilelik haberi veririm size:)

sen de canını sıkma be güzelim, biz nasıl arada tatil yapıyoruz sen de kendine 3 gün kafa izni vermişsin telafi edersin:)

evet canım az kaldı, bu hafta sonu da ankaradayız sanırım...cumartesi annem geldi gitti, amcasının kızı vefat etti, onun cenazesine geldi ama kalmadı nasılsa siz gelecek hafta geleceksiniz diye... inşallah gitmeyiz adet yerine hamilelik haberi veririm size:)

sen de canını sıkma be güzelim, biz nasıl arada tatil yapıyoruz sen de kendine 3 gün kafa izni vermişsin telafi edersin:)
allah rahmet eylesin canım nediyelim tek bişeye çare yok oda ölüme işte

inşallah ayşecim hiç belli olmaz bi bakarsın bu ay tutuverir bebişin süpriz yapar

canım sınav yaklaştıkça stres oluyorum üzerimde çok büyük bi yük var bu sınavdan iyi bişey alırsam tayinimiz ona göre olcak herşey degişecek eger kötü alırsam 2 sene bekliycem o beni korkutuyo hayırlısı artık

merhaba kızlar.bende aranıza yeni katıdım preseed alıp almamak ta kararsızım.gitti gidiyorda çok ucuz..neyse bakalım..kullanırsam yazarım mucuk

bn aşılamamı yaptırdım kıslar.çok kolay geçti allahıma şükür.allahım sonunuda hayırlı etsin inş.beklenmeyen tarihim 26 haziran.o gün test yaptırıcam kısmetse

Kızlar selam ya sizlere bi şi sormak istiorum.Preseed kullanmaya bu ay başladım ilkinde ben de belli belirsiz yanma oldu.Geçti hemen.Eşimin penisi özellikle uç kısmında yanma hissi oluyor.Sonra geçior ama 2. cisinde baya hissetti yanmayı.Dha iki kez kullandık zate..

Kızlar selam ya sizlere bi şi sormak istiorum.Preseed kullanmaya bu ay başladım ilkinde ben de belli belirsiz yanma oldu.Geçti hemen.Eşimin penisi özellikle uç kısmında yanma hissi oluyor.Sonra geçior ama 2. cisinde baya hissetti yanmayı.Dha iki kez kullandık zate..

bende kullanmayı düşünüyorum.nasıl ve nereden alıcamı bilmiyorum. sen nereden aldın

merhaba kızlar.bende aranıza yeni katıdım preseed alıp almamak ta kararsızım.gitti gidiyorda çok ucuz..neyse bakalım..kullanırsam yazarım mucuk

elifcim gitti gidiyordaki güvenlimi. bazı arkadaşlar son kullanım tarihi geçmiş ürünlerle karşılaşmışlar . bu nedenle almakta biraz çekiniyorum . oradan alan arkadaşlar bilgi verin lütfenCADIARZU

ayy bayadır uğramamışım halbuki sayenizde tanıdım preseed ı ve sanırım onun sayesinde kavuştum bebeğime
rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin kızlar
ne var ne yok

selmas sen burdamı takılıyon kız ekim annesi

Acaba ne ile ilgili ki o zaman?Krem değdise ya da yeni jilet yapıldısa erkekte o bölgeye olabilir mi?
canım çok nadir bizdede olur yanma bence normal kuruluk varsa ondanda olabilir ama preseed yaptı diyosan kullanma istersen

X