Preseed kullananlar

kızlar merhaba
ben de bu ay preseed i deneyecem ilk defa, çok olumlu yazılar okudum, hayırlısı olur inşallah.

özge canım iyiyim ben..arada küslükler iyi olur evlilikte:)) dolabın üzerine veya herhangi bir yere bugün ovulasyon günü yaz. gelirse kendi bilir hesabı. hep biz mi naz çekeceğiz yahuu:) erkeklerin nazıda hiç çekilnmez..

hoşbulduk ayşeciğim. idare ediyorum buralarda:) istanbulda havalar çok dengesiz ve bugün inanılmaz basık.. oturduğu yerde terliyorum..

japonica hayırlısı olsun. inşallah Allah gönlüne göre verir de hamiş haberini buradan verirsin..

canım inşallah aşılamandan olumlu sonuç alırsın bende temmuz ayından yaptırcam 2. aşılamamı
senin ilk aşılaman mı?
evet ilk defa yaptırıcam.3 ,4 güne kadar aşılamamı yaparlar herhalde.aşılama sonrası preseed kullansam olur mu?bi sorun daha olacak.aşılamadan sonra progesteron desteği verdiler mi sana?
inş 2. aşılamandan olumlu sonuş alırsın.benim hiç umudum yok prosedür gereği yaptırıorum.%15 yada %20 şans veriolar :KK43:

evet ilk defa yaptırıcam.3 ,4 güne kadar aşılamamı yaparlar herhalde.aşılama sonrası preseed kullansam olur mu?bi sorun daha olacak.aşılamadan sonra progesteron desteği verdiler mi sana?
inş 2. aşılamandan olumlu sonuş alırsın.benim hiç umudum yok prosedür gereği yaptırıorum.%15 yada %20 şans veriolar :KK43:
canımbenim ilk aşılamam çok güvenilir bi işlem olmadı klomen kullandım yumurta kontrolsüz çatladı saat hesabı yapılamadı,yıkanmış sperm enjektörü deniyo bilmiyorum ama o yere falan düştü bi sürü aksilik oldu anlıyacagın

ikinci kez yaptırayım dedim bu kez gonal f menegon kullandım doktora son yumurta kontrolune gittigimde ertesin gün akşam çatlatma ignemi yapmamı söyledi tabi ben o sabah şiddetli kasık agrısıyla uyandım doktoruma güvenmeyip hemen bi başka doktora koştum yumurta akşamı beklemeden gene kendiliginden çatlamıştı doktorumu aradım bikezde kendi baktı işlem iptal oldu
yani ben ogün kendi hislerime inanmayıp doktoru dinleseydim boşuna çatlamış yumurtaya çatlatma ignesi vurulup boşuna aşılama yaptırcaktım
sana bunları anlatmamın sebebi çatlatma ignesi anına kadar yumurta kontrolünü mutlaka yaptır
bana progesteron verilmedi ama verilse daha iyi olur sanırım tutunmayı saglıyomuş
preseede gelince bence zaten aşılama yaptıcaksın bence kullanma derim ama sen bilirsin
sizin sorun ne canım?

özge canım iyiyim ben..arada küslükler iyi olur evlilikte:)) dolabın üzerine veya herhangi bir yere bugün ovulasyon günü yaz. gelirse kendi bilir hesabı. hep biz mi naz çekeceğiz yahuu:) erkeklerin nazıda hiç çekilnmez..

hoşbulduk ayşeciğim. idare ediyorum buralarda:) istanbulda havalar çok dengesiz ve bugün inanılmaz basık.. oturduğu yerde terliyorum..

japonica hayırlısı olsun. inşallah Allah gönlüne göre verir de hamiş haberini buradan verirsin..
selmacım valla dogru diyosun erkeklerin nazı hiiç çekilmiyo delirtiyolar adamı

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
tayf..............................................................10 Haziran
gncam.............................................................10 Haziran
guzel83...........................................................12 Haziran
edut..............................................................14 Haziran
busecan...........................................................14 Haziran
cetrefilli..........................................................17 Haziran
ronya.............................................................20 Haziran
deniko.............................................................22 Haziran
yasekase..........................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya...................................................28 Haziran
love27.............................................................30 Haziran
hatice_48.........................................................02 Temmuz
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
littleangel......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

merhaba kızlar,
geçmiş cumanız mubarek olsun...

geç oldu ama günün çok aydınlık olsun özgeceiğim..

canımbenim ilk aşılamam çok güvenilir bi işlem olmadı klomen kullandım yumurta kontrolsüz çatladı saat hesabı yapılamadı,yıkanmış sperm enjektörü deniyo bilmiyorum ama o yere falan düştü bi sürü aksilik oldu anlıyacagın

ikinci kez yaptırayım dedim bu kez gonal f menegon kullandım doktora son yumurta kontrolune gittigimde ertesin gün akşam çatlatma ignemi yapmamı söyledi tabi ben o sabah şiddetli kasık agrısıyla uyandım doktoruma güvenmeyip hemen bi başka doktora koştum yumurta akşamı beklemeden gene kendiliginden çatlamıştı doktorumu aradım bikezde kendi baktı işlem iptal oldu
yani ben ogün kendi hislerime inanmayıp doktoru dinleseydim boşuna çatlamış yumurtaya çatlatma ignesi vurulup boşuna aşılama yaptırcaktım
sana bunları anlatmamın sebebi çatlatma ignesi anına kadar yumurta kontrolünü mutlaka yaptır
bana progesteron verilmedi ama verilse daha iyi olur sanırım tutunmayı saglıyomuş
preseede gelince bence zaten aşılama yaptıcaksın bence kullanma derim ama sen bilirsin
sizin sorun ne canım?
bugün 16mm olmuş yumurtam.yarın yine gidicem ve büyük ihtimal pazarda .benim yaptırdığım yerde bi bayanın ki kontrole gittiğinde çatlamış o yüzden artık belli olgunluğa ulaşınca hergün çağırıyorlar.canım bizdeki tek sorun benim tek tüpümün kapalı olması.bende tereddütte kaldım preseedi kullanıp kullanmamakta.ama bende pek taraftar değilim ama progesteron desteği için kendim bi ilaç alıcam.çünkü duydum özelde yaptıran bi arkadaştan ve kkdan aşılama olsun tüp olsun progesteron desteği mutlaka alınmalıymış...

[ı]bismillahirrahmanirrahim[/ı]

preseed hamişlerimiz.............................muhtemel doğum tarihleri
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:daddysfirsteyepain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 ekim 2010
29-:nazar:lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

preseed güzellerimiz.......................beklenmeyen tarihlerimiz
sinemaltan......................................................30 mayıs
tayf.................................................................10 haziran
guzel83..........................................................12 haziran
edut...............................................................14 haziran
cetrefilli...........................................................17 haziran
ronya..............................................................20 haziran
deniko............................................................22 haziran
yasekase.......................................................26 haziran
ozlemyalcinkaya............................................28 haziran
love27.............................................................30 haziran
hatice_48........................................................02 temmuz
catdog............................................................
Deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
Gncam............................................................
Azra2206.........................................................
Dirtyblue..........................................................20 Haziran

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/quote]

ben onu hiç arastırmadım canım yaaa, sen bilirsin tabi, ama inşallah o günlere kalmadan hamile kalırsın özgecim yaa mesela ben su an hamileyim:roflol: her adet öncesi oldugum gibi:roflol:

Çook tatlısın canım:1hug: Hepimizi ifade ediyorsun:)) Çok güldürdün beni, ben de her adet öncesi kendimi hamile hissediyorumkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar, güzel haftalar

littleangel inşallah aşılamanla tutar bebegin canım:)

iyiyim canım yaa sadece uykum var:KK43:((

sen nasılsın??
iyiyim ayşecim son 3 gündür hiiç ders bakmadım canım sıkkın bugünde eşim evde öyle çalışmam artık

mona rosa hamileymiş bira önce topiklerin birinde okudum çok sevindim

aaaa ciddi misin? tüp yaptırdı de mi o? ayyyyy ne kadar sevindim anlatamam, inşallah sağlıklı bi gebelik gecirir doguma kadar oyyy sabah sabah cok iyi geldi valla:)

aaaa ciddi misin? tüp yaptırdı de mi o? ayyyyy ne kadar sevindim anlatamam, inşallah sağlıklı bi gebelik gecirir doguma kadar oyyy sabah sabah cok iyi geldi valla:)
bende çok sevindim sanırım 2. tüp denemesiydi, allahım bizede nasip etsin

X