Preseed kullananlar

canım benimmm o kadar iyi anlıyorum ki seni...gerçekten insan kendini çaresiz hissediyo, böyle zamanlarda ben ağladıgımda eşim de ya bişey olmaz, boşver falan diyince iyiden iyiye çıldırıyorum...onlar bu duyguları yaşamıyor...

ama işte biliyosun ki o kadar dirayetliyiz ki adet öncesi böyle bir ağlayıp zırlayıp akabininde hemen tekrar gün saymaya, ovulasyon hesaplamalara başlıyoruz...kısmet özgecim yaaa, üzme kendini, olacak inan buna...
inşallah olur canım,ya ben bayadır düşünmüyodum aslında dün bel agrısı ve ateş düşünce çok üzüldüm geçti şimdi nasılolsa gelecek bigün

ayşe eşine keçi boynuzu kürü uygulasan çok iyi olur biz neredeyse 2 ayı geçti kullanıyo eşim düzenli olarak inan baya farrklılıklar oldu yani eşim öyle hissediyomuş bence yap eşine canım doktorlar bile öneriyo

özgecim pekmezini içiyo ama kür nasıl uygulanacak? sabah sabah kaynatamam ki ben onu...

özgecim pekmezini içiyo ama kür nasıl uygulanacak? sabah sabah kaynatamam ki ben onu...
ayşecim ben biraz fazla yapıyorum dolaba koyuyorum eşim sabah akşam iki gün içiyo,dolapta bekleyebilirmiş bizde ciddi farklılık var 2 haftadır yeni evliler gibiyiz anlıycan:)) kür 2 ayın sonunda bu etkiyi verdi kesinlikle etkili bişey mutlaka sperme ciddi etkisi var denemekte fayda var ama buaralar bira zararlı çıktım yosun tutacam nerdeyse

jnasıl yosun tutcan:)anlamadım ki::KK70:
hem nasıl yapılıyo o kür? ya ben böcekten cücekten cok korkuyorum da keci boynuzunda da sanki kurt falan vardır diye eve almıyorum:))

canım sabah akşam banyo yapmaktan yosun tutcam demek istemiştim
ayşecim keci boynuzu genelde kurtlu oluyo küçük küçük krırıp suda 3-4 dakka kaynatıyosun kurtlu olanları kullanmazsın birkere kırarken kurtlar yüzüme sıçradı ölüyodum resmen,sen eşine parçalatır kaynatırsın 2 bardak suya 5 tane falan kırıyorum ben ama ölçüyü 2 katı yapıyorum mutlaka dene

buarada geldi benim kırmızılar şimdi

ya ben neyapsam bu ay klomen kullansammı şimdiye kadar 5 kez kullandım ama hep günde 1 tane alarak kullandım eşim kullanma diyo temmuzda aşılama yaptırcaz tekrar hormon alma diyo ama ben kararsızım

canım sabah akşam banyo yapmaktan yosun tutcam demek istemiştim
ayşecim keci boynuzu genelde kurtlu oluyo küçük küçük krırıp suda 3-4 dakka kaynatıyosun kurtlu olanları kullanmazsın birkere kırarken kurtlar yüzüme sıçradı ölüyodum resmen,sen eşine parçalatır kaynatırsın 2 bardak suya 5 tane falan kırıyorum ben ama ölçüyü 2 katı yapıyorum mutlaka dene

buarada geldi benim kırmızılar şimdi

ya ben neyapsam bu ay klomen kullansammı şimdiye kadar 5 kez kullandım ama hep günde 1 tane alarak kullandım eşim kullanma diyo temmuzda aşılama yaptırcaz tekrar hormon alma diyo ama ben kararsızım

saol özgecim, sen bunları anlattıktan sonra beni boğsalar alamam keçi boynuzu falan:) allah muhafaza poşetten çıksalar diger yiyeceklere sıcrasalar...ufff ölürüm ben... anacım benim korkum öyle böyle deil, hastalık vallaabilmiyorumkismile

klomen de bence kullanma özgecim, aşılama yaptırcan zaten, canım kaç oldu bu doz, oluruna bırak aşılamaya kadar lütfen. valla cok rahatlıycaksın, bak ben kac aydır nasıl rahatım, tüpe kadar da baska birsey denemiycem valla...kendin diyosun kilo aldım diye, bir daha hormon yükleme kendine, lütfen...

Son düzenleme:
kırmızıların da hadi hayırlı olsun canım, ne diyim, inşallah son olsun bu inşallah

saol özgecim, sen bunları anlattıktan sonra beni boğsalar alamam keçi boynuzu falan:) allah muhafaza poşetten çıksalar diger yiyeceklere sıcrasalar...ufff ölürüm ben... anacım benim korkum öyle böyle deil, hastalık vallaabilmiyorumkismile

klomen de bence kullanma özgecim, aşılama yaptırcan zaten, canım kaç oldu bu doz, oluruna bırak aşılamaya kadar lütfen. valla cok rahatlıycaksın, bak ben kac aydır nasıl rahatım, tüpe kadar da baska birsey denemiycem valla...kendin diyosun kilo aldım diye, bir daha hormon yükleme kendine, lütfen...
ayşecim keçi boynuzundaki kurtlar öyle koca koca kurtlar degil lavraları minik minik bişey olmaz eşin yapar poşetide sıkı sıkı baglarsın valla şimdiye kadar 7 kilo falan kullandık bence dene bebiş için deger diger topikte kullanan arkadaşlar çok faydasını görmüş sperm sayıları 3 katlamış denemeye deger eşimede gittigi ürolog demiş hiç aksatmadık evde olmadıgı zaman bile gelir kapıdan içer gider

demek sen benim yerimde olsan kafayı yiycen önceki evimde kaç kez akrep çıktı bi bilsen yok kertenkele valla uykularım kaçıyodu

kırmızıların da hadi hayırlı olsun canım, ne diyim, inşallah son olsun bu inşallah
sagol canım inşallah bu ay hayırlı olur nediyelim,eşime tel açtım bana bal,coraspirin falan getir diye spariş verdim ben tekrar deniycem bal çörekotunu geçen ay yumurtlamayı bile hissttirdi bana neyapalım bebek gelene kadar mücadeleye devam

ayşecim keçi boynuzundaki kurtlar öyle koca koca kurtlar degil lavraları minik minik bişey olmaz eşin yapar poşetide sıkı sıkı baglarsın valla şimdiye kadar 7 kilo falan kullandık bence dene bebiş için deger diger topikte kullanan arkadaşlar çok faydasını görmüş sperm sayıları 3 katlamış denemeye deger eşimede gittigi ürolog demiş hiç aksatmadık evde olmadıgı zaman bile gelir kapıdan içer gider

demek sen benim yerimde olsan kafayı yiycen önceki evimde kaç kez akrep çıktı bi bilsen yok kertenkele valla uykularım kaçıyodu

ya deli misinnn kafayı yerim ben, gecen misafir vardı, sacımla oynarken bir iki tel sac geldi elime, camı actım onu atcam asagı, camı acmamla içeri ucak küçük bi böcewk düştü
ben bir cıglıkla kactım, misafir de sasırdı ne oldu diye. bagırtıma korktu, ayaklandı o da :roflol: hele su hatayda izmirde antalyada falan oluyo ya koca koca hamam böcekleri, kabuklu böyle, onlardan görünce önce acayip bi cıglık atıyorum sonra küt bayılıyorum... millet bana titiz diyo, titizligimin tek nedeni evde böcek olmasın diye:KK70:

böyle valla:) bu arada arada saflıgım geliyo, yosun tutmayı anlamamısım, bişey olmaz canım işleyen demir yosun tutmaz:roflol:

kürü boşverdim valla pekmeze devam etsin, hiç cesaretim yok, marul bile korka korka ayıklıyorum ki ona elimi süremem...

sagol canım inşallah bu ay hayırlı olur nediyelim,eşime tel açtım bana bal,coraspirin falan getir diye spariş verdim ben tekrar deniycem bal çörekotunu geçen ay yumurtlamayı bile hissttirdi bana neyapalım bebek gelene kadar mücadeleye devam

heh işte bal tarcını ben de yapcam evet, coraspirinin neden kullanacaksın ki?

ya deli misinnn kafayı yerim ben, gecen misafir vardı, sacımla oynarken bir iki tel sac geldi elime, camı actım onu atcam asagı, camı acmamla içeri ucak küçük bi böcewk düştü
ben bir cıglıkla kactım, misafir de sasırdı ne oldu diye. bagırtıma korktu, ayaklandı o da :roflol: hele su hatayda izmirde antalyada falan oluyo ya koca koca hamam böcekleri, kabuklu böyle, onlardan görünce önce acayip bi cıglık atıyorum sonra küt bayılıyorum... millet bana titiz diyo, titizligimin tek nedeni evde böcek olmasın diye:KK70:

böyle valla:) bu arada arada saflıgım geliyo, yosun tutmayı anlamamısım, bişey olmaz canım işleyen demir yosun tutmaz:roflol:

kürü boşverdim valla pekmeze devam etsin, hiç cesaretim yok, marul bile korka korka ayıklıyorum ki ona elimi süremem...
ayşecim bende korkarım çok ama başa gelince bazı şeyler alışıyo insan ben önce aydın da oturuyodum bilirsin sıcak memleket ve oturdugum yerde çok akrep vardı elde degil giriyolardı eve çıldırıyodum resmen ya sokarsa diye bi çocugu sokup ölmüştü ozaman orda valla akreptense herşeye razıyım

heh işte bal tarcını ben de yapcam evet, coraspirinin neden kullanacaksın ki?
coraspirin kanı sulandırıyomuş genelde doktorlar veriyo bide onu deniyim diyorum nasılsa deneme tahtası oldum
bal-tarçın-çörek otunuda dene ayşecim oada etkili bişey ama yemesi çok zor çörekotu zehir resmen

Kızlar günaydın, nasılsınız? Ayşem, özgecim napıyorsunuz, beni hiç anmamışsınız, alındım heeee :KK43:

ayşecim bende korkarım çok ama başa gelince bazı şeyler alışıyo insan ben önce aydın da oturuyodum bilirsin sıcak memleket ve oturdugum yerde çok akrep vardı elde degil giriyolardı eve çıldırıyodum resmen ya sokarsa diye bi çocugu sokup ölmüştü ozaman orda valla akreptense herşeye razıyım
dogru diyosun insan mecbur kalınca alısıyor ama inşallah mecbur kalmam, annem bile sen hamile kalsan seni nasıl koruycaz allah korusun korkudan bebegi düşürürsün diye...
coraspirin kanı sulandırıyomuş genelde doktorlar veriyo bide onu deniyim diyorum nasılsa deneme tahtası oldum
bal-tarçın-çörek otunuda dene ayşecim oada etkili bişey ama yemesi çok zor çörekotu zehir resmen
bir ay denemiştim ben onu, çörek otunu ezmedim sen ezmiş miydin? aman sogan küründen sonra hiç birşey yenilmez içilmezmiş gibi gelmiyor zaten bana:)

Kızlar günaydın, nasılsınız? Ayşem, özgecim napıyorsunuz, beni hiç anmamışsınız, alındım heeee :KK43:
iyiyiz anjelcim, sen nasılsın? ben aslında cok anıyorum da seni, burdan söylemiyorum:)bayanssulusmile

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
sinemaltan......................................................30 Mayıs
maviumutolsun................................................30 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
love27.............................................................03 Haziran
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
deniko............................................................22 Haziran
yasekase.......................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................28 Haziran
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................
edut...............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

dogru diyosun insan mecbur kalınca alısıyor ama inşallah mecbur kalmam, annem bile sen hamile kalsan seni nasıl koruycaz allah korusun korkudan bebegi düşürürsün diye...
bir ay denemiştim ben onu, çörek otunu ezmedim sen ezmiş miydin? aman sogan küründen sonra hiç birşey yenilmez içilmezmiş gibi gelmiyor zaten bana:)

iyiyiz anjelcim, sen nasılsın? ben aslında cok anıyorum da seni, burdan söylemiyorum:)bayanssulusmile
canım ben çörek otunu ezmeden olmazmış bagırsakları çiziyomuş ama ezilmişte almıycakmışsın kendin ezip hemen bala karıştırcakmışsın

buarada annemin çalıştıgı yerde bi bayan doktor var biraz önce onunla konuştum onunda 7 sene olmadı bu konulada oldukça tecrübeli klomeni sordum kullansam mı kullanmasam mı diye 3-4 ay aralıkla kullanmanın bi sakıncası yok dedi ama kontrolsüz kullanma dedi,onunda nedensizmiş 7 sene sonunda kendiliginden gelmiş umudunu sakın kaybetme dedi

X