Preseed kullananlar

merhaba duru. doktorun söylediğine göre adet düzensizliği, ağrı, adet sürecinin kısa veya uzun olması gibi belirtileri varmış kistin. ama ben bunların hiç birini yaşamıyordum. saat gibi adet düzenim vardı. 30 gün.. ne bir eksik ne bir fazla:))) bakalım kürtajdan sonra ne olacak.. bundan dolayı kistin çok kısa bir zamanda olacağını düşündüm birde tabi ki doktorun sen bu halinle nasıl hamile kaldın demesi..:))) doktora preseed kullandığımı söylemedim. belkide kistle hamile kalmama zoru başarmama yardım etmiştir:)))

çiçekcik inşallah hamilesindir. sen ne kadar süreden beri bebiş beklemektesin? bu siteye bayılıyorum.. keşke erkeklerde okusada hayatımızın ne kadar zor olduğunu anlasa. Adet, yumurtlama, kist ve daha bir sürü zorluklarla uğraşıyoruz. ağrıların bebiş ağrısıysa bayağı seni zorlayacak bir yaramazın olduğunu anlayacağım.. hayırlı haberlerini bekliyorum.. ben sanırım 30 haziranda adet olacağım. 12 temmuzda çalışmalara başlarım ve .. güzel haberler veririm. düşününce bile mutlu oluyorum.

kadriş beni listenin bir tarafına yaz...mafoldumben bebişi kaybettim. ah keşke hamileliğim devam etseydi de ilk listede olsaydım. ama ne yapalım. benimde kış bebeğim olmayacakta bahar bebeğim olacak değil mi yani :))) yukarı ile anlaşma yaptım da :)))

selam kızlar nasılsınız bende bu pree-seed i kullanmak istiyorum ama bir yan etkisi olurmu acaba bide nasıl kullanılıyor nerden nasıl temin edebilirim bilgi verirseniz çok sevirnirim şimdiden çok teşekkür ederim

selam berfin. sorduğun soruların cevabi 127 sayfanın içinde saklı :))) nereden alındığını söyleyemiyoruz (reklam olmasın) ama kullanımını anlatabilirim.. anlatılacak ta birseş yok aslında çok basit. aldığın ürün tüp şeklinde. başında ki kapağı kırıyor ve vajinanın içine itebildiğin kadar iterek tüpün içini boşaltıyorsun. tüpler tek kullanımlık haberin olsun..

bu arada aratırsan ürün ismini nerelerden alabileceğini görürsün canım. hadi bakalım bol şanşlar...

merhaba duru. doktorun söylediğine göre adet düzensizliği, ağrı, adet sürecinin kısa veya uzun olması gibi belirtileri varmış kistin. ama ben bunların hiç birini yaşamıyordum. saat gibi adet düzenim vardı. 30 gün.. ne bir eksik ne bir fazla:))) bakalım kürtajdan sonra ne olacak.. bundan dolayı kistin çok kısa bir zamanda olacağını düşündüm birde tabi ki doktorun sen bu halinle nasıl hamile kaldın demesi..:))) doktora preseed kullandığımı söylemedim. belkide kistle hamile kalmama zoru başarmama yardım etmiştir:)))

Ne diyelim canım hakkında hayırlısı olsun inşallah a.s

günaydın kızlar sanırım benim nurtopu gibi sağ yumurtalığımda kist oldu ve bunun sorumlusu incir kürü ağrılardan anlıyorum ve ilişki sırasında çok sancı yaptı daha önce başıma geldiği için ağrıyı ayırdedebiliyorum uuf yaa inşallah diğer yumurtalıktan bi yumoş olmuşturda döllenmiştirrrr aman ya ilk preseed kullnaımıda boşa mı gitti şimdi :KK43:(( daha 9 gün var sonucaaaa

benimde ağrım var çiçekçik... bende senin gibi kürden şüpheleniyorum.... regl 6 gün var ... 10 gün önceden beri alt karında şişkinlik kasıklarda ağrı.. ara ara giren sancılar...kasıklarım dokunuyorum ve okadar sert ki...yani bebek yoksa kesin kist bir şey oluştu...

aayyyyyyy yaaa hadi inşallahhhhhhh aay ağzından bal damlıyor kaduscum canım inşallah 9 gün varkendemi senin öyle olmuştu peki ve ilişkide de kistinin olduğunu zannettiğin yumurtalığın ağrımışmıydı?
hem de nasıl biliyomusun ?hiç olmadığı kadar ağrımıştı.biran önce bitsin diye dua etmiştim

Eğer bu ay hamişşsem bütün topiği hatta bütün izmir hastanelerini ayağa kaldırcam pre-seed kullanın diye
:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:​

selam kızlar nasılsınız bende bu pree-seed i kullanmak istiyorum ama bir yan etkisi olurmu acaba bide nasıl kullanılıyor nerden nasıl temin edebilirim bilgi verirseniz çok sevirnirim şimdiden çok teşekkür ederim

Canım Türkiye'den yada yurt dışından temin edebilirsin ayrıca şu da çok önemli ovulasyon testi de al ki ürünü kullanacağın zamanı tam bilebilesin boşa da gitmemiş olur hem de kibeleciğimin dediği gibi tam nokta atışı yapmış olursun:1rolleyes:

Eğer bu ay hamişşsem bütün topiği hatta bütün izmir hastanelerini ayağa kaldırcam pre-seed kullanın diye
:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:​

bende aynen öyle düşünüyorumm .... haykırırım artık doktora gitmeyin preseed kullanın diye... inşallah olur canım...

Arkadaslar gec yumurtlama, hic yumurtlayamama, yumurtalarin gelismemesi yani yumurtanin buyumesi veya kaliteli ile ilgili bir probleminiz yoksa bence incir kuru yapmayin. her ay duzenli adet oluyorsaniz, 28 gunde bir regl oluyorsaniz ( ki en ideali- ben 33 gunde falan oluyordum) bence hic duzeninizle oynamaya gerek yok zaten spermler onu dolleyecektir. simdiye kadar yapmamissa da bu yumurtadan degildir.

yani diyecegim zaten saat gibi isleyen bir seye mudahale etmenin anlami yok bence. kendimden biliyorum pismanim.

adacayi mi icmedim, hayit mi kullanmadim? hepsi bana kucuk kistcikler ve muthis adet duzensizligi seklinde geri dondu ki hayatimda hic yasamadigim bir seydi. ne zaman biraktim hamile kaldim.

ayaklarinizi yaz da olsa sicak tutun. corapsiz gezmeyin. belinizi de sicak tutun.

benim yumurtlamam gec oldugu icin arada incir, bal corekotu karisimi yedim ama o da boyle hergun kasik kasik degil. aklima geldiginde 1-2 gunde bir 1 tatli kasigi falan aldim.

Insallah hepinizin iyi haberlerini alacagiz. cok opuyorum.

not: hep soyledim yine soyliuyorum, ovulasyon testi kullanin. zaten preseed dunya para. neden tahminen kullanip paranizi cope atiyorsunuz. sitelerde 50 tanesi 15 dolar. 50 tane cikiyor. alin kullanin. 6-7 ay yeter size o testler.

çiçekcik inşallah hamilesindir. sen ne kadar süreden beri bebiş beklemektesin? bu siteye bayılıyorum.. keşke erkeklerde okusada hayatımızın ne kadar zor olduğunu anlasa. Adet, yumurtlama, kist ve daha bir sürü zorluklarla uğraşıyoruz. ağrıların bebiş ağrısıysa bayağı seni zorlayacak bir yaramazın olduğunu anlayacağım.. hayırlı haberlerini bekliyorum.. ben sanırım 30 haziranda adet olacağım. 12 temmuzda çalışmalara başlarım ve .. güzel haberler veririm. düşününce bile mutlu oluyorum.

canım inşallah aah aaah benimde regli tarihim 27 haziran bekle babam bekle yani:)))
inşallah allahta senin gönlüne göre verir burdan seninde hamiş haberlerini alırız. biz 10 ay olcak ama rahimağzından operasyon geçirince 2 ay yasaktı ilişki hayırlısı tabi yaşım 31 32 ye doğruda gidiyor ondan biraz endişem

birde duru arkadaşım 7cmlik kist bir anda oluşamaz dedi malesef oluşur ben çok yaşadığım için biliyorum kaç kez 5 6 7 cmlik kistlerim oldu son 6 aydır habire dr lardayım rahimazğında cin2 tespit edilip LEEP işlemi yaptırdım o yüzden ay be ay kist ne kadardı yok oldu yoktan var oldu bir miyomum vardı 2,5 cm lik iki ay sonra 3 cmlik bir başka miyom oldu dr bir sakıncası yok şimdilikl demişti, daha da net şahit oldum ki benim kist geçmişim 8 sene benim o zaman işte bir kürtajım oldu mecburen ondan sonra biraz tepki oldu galiba bünyemde
cümlemiz için hayırlısı arkadaşlar:))

Arkadaslar gec yumurtlama, hic yumurtlayamama, yumurtalarin gelismemesi yani yumurtanin buyumesi veya kaliteli ile ilgili bir probleminiz yoksa bence incir kuru yapmayin. her ay duzenli adet oluyorsaniz, 28 gunde bir regl oluyorsaniz ( ki en ideali- ben 33 gunde falan oluyordum) bence hic duzeninizle oynamaya gerek yok zaten spermler onu dolleyecektir. simdiye kadar yapmamissa da bu yumurtadan degildir.

yani diyecegim zaten saat gibi isleyen bir seye mudahale etmenin anlami yok bence. kendimden biliyorum pismanim.

adacayi mi icmedim, hayit mi kullanmadim? hepsi bana kucuk kistcikler ve muthis adet duzensizligi seklinde geri dondu ki hayatimda hic yasamadigim bir seydi. ne zaman biraktim hamile kaldim.

ayaklarinizi yaz da olsa sicak tutun. corapsiz gezmeyin. belinizi de sicak tutun.

benim yumurtlamam gec oldugu icin arada incir, bal corekotu karisimi yedim ama o da boyle hergun kasik kasik degil. aklima geldiginde 1-2 gunde bir 1 tatli kasigi falan aldim.

Insallah hepinizin iyi haberlerini alacagiz. cok opuyorum.

not: hep soyledim yine soyliuyorum, ovulasyon testi kullanin. zaten preseed dunya para. neden tahminen kullanip paranizi cope atiyorsunuz. sitelerde 50 tanesi 15 dolar. 50 tane cikiyor. alin kullanin. 6-7 ay yeter size o testler.

çok doğru söylüyorsun arkadaşım ben bundan sonra kullanmıycam bende 27 günde bir olurum arada 28 güne çıkar 26 güne iner ama genelde hep düzenlidir. yanlış yaptım bundan sonra artık aynen senin dediğin gibi doğaçlamadan yiycem aklıma estikçe kür mantığında değil bu ayda regli olursam ilk işim preseed siparişi vermek olucak hakkımızda hayırlısı canım

kadus cum inşallah senin belirtilerin gibidirde bu ara ara olan sancılar bende de bebik sinyalidir. 16 sında iki yumurtalık arasında 15 saniye süren bir elektrik akımı gibi bişey oldu bir anda sanki ip gibi bişeyle geriliyormuş gibi ama bir daha olmadı allahtan ama kıvrandım kuzenim vardı yanımda korktu abla noldu diye ne bende anlamadım hayırlısı artık

irem74 inşallah sende hamişsindir de ondan ağrıyordur kasıkların yakın regli tarihlerimiz inşallah allahım aynı zamanda veririz güzel haberi canım. isteyen bütün arkadaşlarımıda allahım tez zamanda bebiş sahibi yapsınn

nesemese dualarımız seninle.. inşallah hayırlı haberler verip hepimizi mutlu edersin..
kıbele doğru söylüyorsun. keşke incir kürünü denemeseydim. belkide hamileliğimi olumsuz olarak kist etkilede. neyse HAYIRLISI..

Çiçekçik bende 30 yaş bunalımından dolayı bu kadar aceleye getiriyorum hamileliği :))) biraz geç kaldığımı düşünüyorum.27 hazirana hiç bir şey kalmadı sık dişini. bende seninle beraber sayacağım. inşallah sende bizi mutlu edecek haberler verirsin..

bu mubarek günde hepimiz inşallah bebişlerimize sağlıklı bir şekilde kavuşur, anne olmanın zevkini çıkarırız..

X