Preseed kullananlar

günaydın kızlar sanırım benim nurtopu gibi sağ yumurtalığımda kist oldu ve bunun sorumlusu incir kürü ağrılardan anlıyorum ve ilişki sırasında çok sancı yaptı daha önce başıma geldiği için ağrıyı ayırdedebiliyorum uuf yaa inşallah diğer yumurtalıktan bi yumoş olmuşturda döllenmiştirrrr aman ya ilk preseed kullnaımıda boşa mı gitti şimdi (( daha 9 gün var sonucaaaa

merhaba arkadaşlar,

ben iki ay önce preseed kullandım ve hamile kaldım. (ilk kullanımda, 6 yıllık evliyim) Ancak bebeğimin kalbi 6+5 te durdu ve kürtaj oldum.

şimdi bu ay yine preseed kullanacağım. benide listeye eklermisiniz???????

arkadaşlar merhaba bende presed kullananlar arasındayım ilk ay denedim olmadı ama inşallah bu ikinci ayım ve adetimden tam 5 gün geçti ben bu ay hiç üstüne düşmedim çünkü ev aldım taşındım yerleştirme felan derken birde baktım adet günüm geçmiş ama hala test yapmadım biraz korkuyorum neğatif sonuç görmekten bakalım hayırlısı hayırlıysa rabbim nasip etsin

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipisi
bengusu
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su

üzüldüm canım ama yenisine sağlık. hayırlısı olur inş.....

ayredereya teşekkürler. inşallah kullananların hepsi hayırlı, güzel haberler verirler..

Pre-seed kullananlar çoğalmış :hooray:
inşallah herkes tek tek bebeğine kavuşacak kızlar öyle yada böyle
turkbayragi

inş.hamilesindir...

Son düzenleme:
canım bende de öyle olmuştu preseed kullanırken ben de kist zannetmiştim ama hamileymişim meğer.inş.seninde öyledir

aayyyyyyy yaaa hadi inşallahhhhhhh aay ağzından bal damlıyor kaduscum canım inşallah 9 gün varkendemi senin öyle olmuştu peki ve ilişkide de kistinin olduğunu zannettiğin yumurtalığın ağrımışmıydı?

bende kullanıyorum kızlar preseed bakalım hayırlısı eklersiniz listeye

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipisi
bengusu
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83

çiçekçik merhaba.. bende de aynı sorun oldu.kısaca anlatayım.. ben incir kürünü bir güzel uyguladım ve o ay içeriseinde de pressed kullandım ve hamile kaldım. 6 haftalıkkken doktora gittim ve ilk kötü haberi duydum. 7 cm kistin var bu halinle nasıl hamile kaldın çok ilginç açıklaması yaptı doktorum. kist belirtileri olan hiç bir belirti yoktu bende. ağrılarım o ay başlamıştı bende bebişe yoruyordum. neyse 8 haftalıkken kalp atışı için gittim 6+5 günlükken kalp atışı durmuştu... bencede incir kürü kist yapıyor. kullandığım ay kist oluştuğuna inanıyorum ben. neyse bu ay presed ile deneme yapacağım yine.. ha son bir şey daha kürtajdan sonra kist 47mm düşmüştü. ilk adetimi bekliyorum ben. eminim ki kaybolmuş olacak...

Canım ne kadar serin kanlısın yaa 5 gün geçmiş hemen yap testini bence hem taşınma yerleştirme falan Allah korusun zarar verebilirsin hamileysen aman hayasakkelime Biz burda çatlarız valla İnşallah İnşallah pozitif sonuç alırsın hayırlısıyla hadi bekliyoz 4 gözle:1shok:

Canım hayırlısı böyleymiş demek ki İnşallah tekrar hamile kalırsın ve sağlıkla kucağına alırsın bebişini aslında seni listenin her iki yanına da yazmak lazım sonuçta preseed'le hamilelik elde etmişsin.Bu arada bişey sorucam 6 yıl boyunca başka tedaviler denemişmiydin canım?

hayır canım benim. 6 sene boyunca kalkınma planımızda bebek yoktu. bir iki defa deneyip sonuç alamayınce ve haddinden fazla kuruluk problemi yaşamamadan dolayı ürünü kullandım. normalde krem kullanıyordum ama kremin hamileliği de engellediğini biliyordum... bu ay yine deneyeceğim inşalllah. birde hamilelik piskolojisine giren insanın durumu daha vahim beklemek daha zor geliyor...

canım çok üzüldüm ama her işte bir hayır vardır canım inşallah allah gönlüne göre verir.
benimde kasığımda ki batma gibi devam ediyor kistmi artık bilemiyorum ama daha öncede başıma geldiği için endişeliyim bu seferki daha batma ve kasılma şeklinde ama dün akşam ilişki sırasında dayanılmaz ağrı yaptı eyvah dedim o zaman
ayın 14ünde çok ağrı yaptı oturup kalkarken hareket ederken yani sonra hafifledi ama geçmedi geçseydi şüphelenmezdim hatta ilk ağrı olunca sevindim yumurtam çatlıyor diye ama devam edince uuufff

kistler zaten bende de öyle maksimum iki regli duruyor atıyorum sonra belki yine oluşuyor. iki ay öncesine kadar bir sağda vardı dr kontrolünde bi sonraki ay gitmiş ama solda oluşmuş falan filan 6-7 aydır ara ara var yani her zaman çok sancı yapmıyorda büyük olunca yapıyuor 6-7 cm olunca ordan anlıyom zaten ahanda ahan ağrı çok kist büyüdü diye
son dr kontrolunde 2 ay önce gitmişti ulturasonda görmüştük şimdi sanırsam yinelendi inşallah kist değilde gebelik belirtisidir ne diyim dr gidemem bıktım gitmekten regli olursam atıp atmadığımı anlarım hayırlısı canım ya hakkımızda ama preseedi bir daha ki ay yine kullanıcam eğer hamiş değilsem

Merhaba selma öncelikle geçmiş olsun allah aynı kederi tekrar yaşatmasın ,yorumun dikkatimi çekti yazmak istedim ..7 cm lik bir kistin geçmişi uzun olmalı çünkü büyük bir kist kısa zamanda oluşması mümkün değil gibi görünüyor ...iKistin oluşumunu ncir kürüne bağladığını sanıyorum ,ancak bendede tam tersi oldu 34 mm lik bir kistim vardı kürü yapmaya başladığım ilk 21 gün sonunda dr.a gittim kistimin tamamen kaybolduğunu söyledi hatta dr. bile şaşırdı ilaçsız nasıl yokettin bunu diye ,deneyen bir çok arkadaşım memnun incir küründen ama demekki bünyeden bünyeye değişiyor ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…