Preseed kullananlar

Herkese selam

Ben de yeni katildim kulube. :))

Yaklasik 14 aydir korunmuyoruz fakat henuz bir gelisme yok. Preseed ile ilgili web sayfalarini inceledim, yurtdisinda da oldukca ragbet goruyor. Ben de kullanmaya karar verdim. Siparisim bugun geldi. Kullananlar listesine beni de eklerseniz cok sevinirim.

canım bendeki adet şöyle başladı tranferin 10.gününde kahverengi lekelenmeyle başladı 2 sonra kırmızı oldu sonra bidaha durdu kahverengi oldu ve ben tam olarak transferden yaklaşık 18 gün sonra adet oldum (kimyasal gebelik olmuştu çünkü) ama bu bana göre normalde doktorlar sanırım lekelenmenin başladığı ilk günü adetin 1.günü sayıyor eğer öyleyse bugün adetimin 11.günü ama hala adet oluyorum :1no2:
kafanızı allak bullak ettim demi kaydirigubbakcemile3 neyse canım ben en iyisi adetim bittikten bi kaç gün sonra test yapmaya başliim yerimseniben

Merhaba viana siparişi tr.denmi verdin arkadaşım ?
Pardon sen ingilteredesin sanırım forumu okurken trdeki firmanın son kullanma tarihi problemleri kafama takıldı acaba hala bu sorun varmı diye merak ediyorum:uhm:

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipisi
bengusu
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana

arkadaşlar bu ürün eczanelerde satılıyormu acaba bileniniz varmı?

canım henüz burdaki eczanelerde satılmıyor. yurt dışında satılıyormuş.. henüz burda yeni bir ürün ben nt. üzerinden aldım. son kull.tarihi yeniydi merak etme. sana özelden yazarım firma adını.. hayırlısı olur inş.

canım ekledim senide umarım uğurlu gelir sana bu liste.. hadi hayırlısı

İlgilendiğin için çok teşekkür ederim canım ...benim antisperm antikorum var aşılama ve tüp bebekten başka birşey önermiyorlar belki bu ürün işe yarar kısmet bellimi olur çok sağol canım a.s.

Merhaba viana siparişi tr.denmi verdin arkadaşım ?
Pardon sen ingilteredesin sanırım forumu okurken trdeki firmanın son kullanma tarihi problemleri kafama takıldı acaba hala bu sorun varmı diye merak ediyorum:uhm:

Duru'cum

Ben Ingilteredeyim evet. Siparisi .......... dan verdim. 6 lik paket geldi. 7.50 pounddu sanirim ucreti.

Son düzenleme:
asilamaya yakin bir sey yapiyor bu preseed. ovulasyonla kullaniyorsun yumurtladigin günü biliyorsun, spermler yerine ulassin diye bunu kullaniyorsun. evde yapilan asilama diyebilirz bence :)

bu ay 3. defa deniyorum ve eger olamazsa denemeyecegim tekrar. ins olur cünkü bitti elimdekiler.

viana isim verme istersen, bazi isimleri vermek yasak, yani firma gibi seylerin isimleri verilmiyor, yasak canim.

inşallah olur canım muradına erersin bende forumu okuyorum benimde aşılama yaptırmam lazım ama sıkıldım artık tesadüfen farkettim bu konuyu umut oldu ne hikmetsea.s

Çok ümitlendim ama tr-yurtdışı konusunda çelişkilerim var hala ...fransada akrabalarım var acaba oradanmı getirtsem:bbo:

teşekkürler inşallah benimde incir kürüne gerek kalmaz ama nedense bu ay hiç umudum yok allah hepimizin muradını versin

yurticinden alan bir arkadas hamile kaldi. bence farki yok. sadece son kullanim tarihine dikkat edilirse yeterli diye düsünüyorum

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele az kaldiii
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipisi
bengusu
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana

hadi bakalim yukari cikan ilk kim olacak?

ben de turkiyeden almıstım kızlar izne geldigimde gg internet alısveris sitesinden almıstım sorun da yoktu son kullanma tarihinde dert etmeyin o yuzden turkiyeden alabilriisniz ins. bu ay hepinizin guzel haberlerinizi alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…