Preseed kullananlar

arkadaşlar bugün topicimiz öksük kalmış; herkez tatilin tadını çıkarıyor sanırım.
herkeze iyi akşamlar

malesef kızlar tatillerde kimse ugramıyor buraya

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
emrina............................................................09 Mayıs
gncam............................................................12 Mayıs
azra2206.........................................................14 Mayıs
edut................................................................16 Mayıs
tayf.................................................................17 Mayıs
cetrefilli...........................................................21 Mayıs
deniko............................................................28 Mayıs
sinemaltan......................................................30 Mayıs
catdog............................................................31 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................01 Haziran
love27.............................................................03 Haziran
deryaberil
hilalbebik
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ben adet olmadım 16 sında bugün olacağım büytük ihtimalle

günaydın kıslaar

ayşecim kocana kavuştun mu?

kavustum kavustum:) ama hafta sonu bir sürü camasır yıkamakla gecti valla, temizligi de tek basıma yaptım, cok yorgundu cünkü emre, iki gün aksamları 2-3 saat ütü yaptım:) yazlıkları falan cıkarmıstım da...

sen nasılsın özgecim? napıyosun?

iyiyim canım bende, bizde arkadaşlarla vana gezi yaptık cumartesi güzel geçti eglendik ,akdamar adasına falan gittik çok güzel mutlaka görmek lazım ya hiç bişey yetişmedi gün bitti nasıl geçti anlamadık ama öyle yorulmuşuz ki acıdan uyuyamadım gece

sen nasılsın?buarada yeni evin nasıl? yerleştin tam olrak demi,alıştın mı

yaaa ne güzel kafa dagıtmıssınızdır:) ben var ya muşa kadar gittim hatta sivasa dönerken vandan otobüse bindik, ama gezemedik yaaa:) az cok bilirsin doguyu gezmeyi seviyorum ben, oralarda aklımda, ama önce hasankeyf:) mardine kadar gidip orayı da gezmeden döndüm:)

yeni ev cok güzel özgecim yaa, sivasta ısınma büyük problemdir, eski evde biz yazın dahi üşürdük, bu ev 3 cepheden güneş alıyo, gerci yaz biraz bunaltıcı gececek ama zaten sivasta yaz 2 ay gerisi kıs:))

alısmak dersen de önceden ben bekarlık gardrobumu kullanıyom, yatak odasının gardrobunda emrenin kıyafetleriyle yorganlar vardı, şimdi baza aldım, yorganlar bazaya girdi, ben de büyük gardrobu kullanıyorum, buna alısamadım işte:) habire diger odaya gidiyorum, eski gardrop da yok zaten verdik birine de ... alıskanlık işte...:)

ayşecim doguda görülmesi gereken çok yer var ben van,diyarbakır,urfa,gaziantebi çok begendim urfada ancak balıklı gölü gezebildim orasıda çok güzel,mardini görmedim ,muş,bitlis pek güzel degil ama buram buram tarih var buralarda
ayşecim biz eşimin mesleginden dolayı geziciyiz hep bakalım daha nereleri görcez daha önce 2 sene aydında kaldım eşimin 7.görev yeri burası gezmek görmek güzelde tam biyere alışıyosun hop tayin valla eşyam kalmadı taşınmaktan böyle işte bişekilde alışıyosun umarım diger tayin yerimiz güzel olur

Merhaba kızlar bızde preseed kullanıcaz ılk defa. ınŞŞ rabbım bızede nasıp eder. BebĞımızı kucaĞımıza almayı

evet muş güzel deildi, ama mardin hele ki midyad... 10 kez gitsem bıkmam valla, antepi ben de cok begendim, ama hatay iskenderun hiç umdugum gibi deildi, sanırım önce mardini gezdiğim için yavan geldi bana hatay:)

canım allah yardımcınız olsun valla, 7 kez tasındın mı yani sen? ayyy düşündükçe bile ağlayasım geliyo valla taşınma aklıma geldikçe...ne zamana kadar böyle olacak? kacıncı hizmet yılında sabit kalıyo ki? yani var mı öyle bişey?? inşallah iyi bi yer olur bundan sonraki görev yeri, ne zaman tayincisiniz?

canım biz evlendikten sonra 3. yerimiz eşim evlenmeden önce çok gezmiş bizde hiç bir zaman tayin sabitlenmiyo canım bi dogu bi batı şeklinde tayin oluyoruz,evleneli temmuzda 5 yıl olucak bu benim 4. evim bulundugum yerdede ev taşıdık ve hep tek başınaydım zor valla
ayşe sen şimdi adet olunca gitceksin ankaraya demi önce polip aldırcan sonra tüp bebek nezaman düşünüyosun

valla işin zor özgecim, bir de çalışsan hiç altından kalkamazsın, ama inşallah hem işin hem bebegin gelir, o zaman zaten bu işler bile vızz gelir bize:)

canım benim ankaraya gitmeme 11 gün falan var, ondan sonra haziranı boş geçicez, temmuz adetimle başlamayı düşünüyoruz. çünkü sanırım ben bütünlemeye kaldım ve onlar da haziran sonunda...

ayrıca dün çarşıda sivastaki doktorumu gördüm, eşiyle geziyodu, eşi hamileydi...bi tuhaf oldum yine üzüldüm aslında...

özgecim canım ben ögleden sonra izin aldım, canım calısmak istemiyo...cıkıyorum su anda, görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…