Preseed kullananlar

kizlar bende bu ay kullanmayi dusunuyorum biliyorum bi etkisi olmiycak

ama yinede bi deniycem bari aklimda kalmasin

2 senedir hic hamile bile kalmadim

insallah bu vesile olurda saglikli bi bebegimolur

kizlar bende bu ay kullanmayi dusunuyorum biliyorum bi etkisi olmiycak

ama yinede bi deniycem bari aklimda kalmasin

2 senedir hic hamile bile kalmadim

insallah bu vesile olurda saglikli bi bebegimolur

canım öncelikle hayırlı olsun inşallah preseed bebiş getirir size hayırlısıyla, hem bak öyle düşünme ben de 2,5 yıldır hiç hamile kalamadım ama umudum devam ediyor.hem burada bi arkadaşımız vardı 3 yıldan sonra ilk preseed denemesinde hamile kaldı.Rabbim hayırlısını versin canım:))))

kızlar bişey sorucam pressed yanma problemi yapar mı??
yani aranızda bunu yaşayan var mı??
ben bu ay ilk defa kullandım idrar yaptıktan sonra yanma hissediyorum acaba iltahap falan mı oldu
yoksa preseed alerji falan mı yaptı ne biliym bana bi yan etkisi falan mı oldu????????????

mavim canım benim huylandırdım seni bende araştırmak için burada buldum kendimi buranın ilk sayfasında kibele hassas ciltlerde mantar yapabiliyor demiş

selam kızlar nasılsınız?ya varya oakadar bilinçaltıma yerleşmişki bu bebek mevzu her 15. günü geçtimi başlardı adet belirtileri gögüs sancısı,kasık sancısı,sivilceler...daha neler neler bu ay hiç şüphe yok ya adetime bir hafta var hala tık yok kaydirigubbakcemile3 inş.eşim gelene kadar iyice rahatlarımda gelince oluverir hemen :)

slmmmm bacılarrrrrrrr
uzuzn zamandır giremiyoum 2 ay falan oldu heralde
bi iki ay vücudumu dinlendirmek istedim
temmuzda aşılama yaptırcam
bu ay hasta oluncada aktara gitcem kızlar
ayrıca preseed kullancam

geçen gün bi aktara gittim
dediki git bana idrar testi yaptır getir dedi
ona göre sana hazırlıcam dedi
bazen
yumurtalklarda kireçleme oluyomuş kızlar oyzüzden olmaya biliyomuş
hayırlısı bakalım
bindik bi alemete
nere gitcez allah bilir

ee sizde ne var yok çıtırlar varmı bi değişiklik?anlatın bakalımmmmmmm

hilal,selma günaydın

kızlar ben bu ay çörekotu-bal-tarçın kürü yaptım bu sabah sancıyla uyandım kasıklarıma resmen bıçaklar saplanıyodu aynı klomen kullandıgımda yumurta çatlama günü olan sancıdan beter yani kızlar bu kür işe yarıyo sanırım, bugünlerde yumurtlama olcaktı bu sabah ciddi hissettirdi ve hala devam ediyo t

bence denemek lazım bu kürü

günaydın kızlaaaaar:)

dün bayagı ugrayan olmus, hilalcim canım sen dogal yolla hamile kalabiliyosun ,aşılama için biraz daha beklesen ya canım benim:)

35. ay umarım herşey yolundadır ve bebeğin iyidir canım:)

selmaaaa sen de kaçaksın farkında deilim sanma:)

kadser sen nasılsın canım?

özgeciimmmmm zaten senle benden başka kimse pek ugramaz oldu buralara:KK43:( sen nasılsın?

günaydın kızlaaaaar:)

dün bayagı ugrayan olmus, hilalcim canım sen dogal yolla hamile kalabiliyosun ,aşılama için biraz daha beklesen ya canım benim:)

35. ay umarım herşey yolundadır ve bebeğin iyidir canım:)

selmaaaa sen de kaçaksın farkında deilim sanma:)

kadser sen nasılsın canım?

özgeciimmmmm zaten senle benden başka kimse pek ugramaz oldu buralara:KK43:( sen nasılsın?
iyiyim canım bende,sen nasılsın?
bu kızlar hiç ugramaz oldu valla bende kızıyom onlara

iyi sayılırım ben de, iş yerimdeki arkadasın babası vefat etmişti ya, 40ı için memlekete gitti, onun işler yine bana kaldı...

iyiym cnm işte sürekli kontrollerim var onlarla ugraşıyorum billiyosun babamı kaybettim ve kendimi toparlamaya çalışıyorum bebek iyi bi sorun yok

Kızlar nasılsınız, neler yapıyorsunuz:? Selma maşallah bebişi büyüttün kıss, hadi bakalım...

Ayşem, özge siz nasılsınız canlar?

iyiym cnm işte sürekli kontrollerim var onlarla ugraşıyorum billiyosun babamı kaybettim ve kendimi toparlamaya çalışıyorum bebek iyi bi sorun yok
canım benim herşey allahtan, bak bebegin gelince daha kolya toparlayacaksın kendini, yeter ki sağlık olsun
Kızlar nasılsınız, neler yapıyorsunuz:? Selma maşallah bebişi büyüttün kıss, hadi bakalım...

Ayşem, özge siz nasılsınız canlar?

iyiyiz canım sen yogunsun sanırım hala:)

arkadaşlar bi soru sormuştum ben:KK43:(((
preseed yan etki yaptımı kimseye
ben de idrar yapatıktan sonra azcık yanma oluyo
acaba enfeksiyon mu yoksa preseed mi yaptı
bi fikri olan yok mu????

arkadaşlar bi soru sormuştum ben:KK43:(((
preseed yan etki yaptımı kimseye
ben de idrar yapatıktan sonra azcık yanma oluyo
acaba enfeksiyon mu yoksa preseed mi yaptı
bi fikri olan yok mu????
selam canım, preseed bana bişey yapmadı 3 ay kullandım; ki benim cildim öften püften nem kapar, mantar olur hemen.ama bana bişey yapmadı.anacak bu ay 4.ayım çok hafif kaşıntı yaptı evde mantar kremim vardı birkaç defa sürdüm geçti çok şükür .bence sen de yanmayı çok aklına takma, kullanmayınca geçmezse maydanoz suyu falan iç istersen ama çok ta abartma içmeyi çünkü hamilelik varsa tehlikeli olabiyomuş.birkaç defa iç istersen belki keser. yada bana doktorum vermişti bi toz ilaç suya karıştırıp içiyosun, iltahabı kesiyor ama tabi ilaç olduğu için bişey diyemem sana canım.
geçmiş olsun....

selam canım, preseed bana bişey yapmadı 3 ay kullandım; ki benim cildim öften püften nem kapar, mantar olur hemen.ama bana bişey yapmadı.anacak bu ay 4.ayım çok hafif kaşıntı yaptı evde mantar kremim vardı birkaç defa sürdüm geçti çok şükür .bence sen de yanmayı çok aklına takma, kullanmayınca geçmezse maydanoz suyu falan iç istersen ama çok ta abartma içmeyi çünkü hamilelik varsa tehlikeli olabiyomuş.birkaç defa iç istersen belki keser. yada bana doktorum vermişti bi toz ilaç suya karıştırıp içiyosun, iltahabı kesiyor ama tabi ilaç olduğu için bişey diyemem sana canım.
geçmiş olsun....

sağol canım geçti gibi yanmam ben de kiraz sapı kaynatıp içiyorum 2 gündür ben preseed i 1 kere denedim sonra yanma olunca denemedim zaten yumurtlama günüm de geçti
ondan mı oldu bilemedim üşütmüş te olabilirim diye düşündüm emin olamadım
geçti sayılır sorun bi daha ki ay da preseed kullanınca olursa ondandır diyebilirim
kimseye yan etki yapmazken beni bulduysa çok şanslıyım:))))sağol cevabın için
son kullanman olur inşallah bu ay gelir bebeğin

X