Preseed kullananlar

cetrefillim doğum günün kutlu olsun şekercim inşallah nice yıllara bebişlerinlea.s.

ayşem yeni yaşın hayırlı olsun, sana gönlündekileri getirsin inşallah...

Kıslar nasılsınız bu arada, şehir dışında olduğum için giremedim, bir fırsat bulup ancak size bakabildim, öpüyorum hepinizi.

cetrefillim doğum günün kutlu olsun şekercim inşallah nice yıllara bebişlerinlea.s.
amiiiin canım benim, allah daha cok bekletmeden göndersin bebeklerimizi hayırlısıyla:)
ayşem yeni yaşın hayırlı olsun, sana gönlündekileri getirsin inşallah...

Kıslar nasılsınız bu arada, şehir dışında olduğum için giremedim, bir fırsat bulup ancak size bakabildim, öpüyorum hepinizi.

hoşgeldin anjelcim, saol canım benim, özledim seni, bu kadar uzun kaybolma bida heeee:KK66: ayrıca bana histeroskopiyi anlatcan daha sen:)

ah be güzelim daha çok gençsin ben seni hep 30 dan büyük zannettim bu güne dek..hay allah,kız senin bebişin illaki olur,daha çoook yolun varmış yürüyecek..ama ne güzel yaşlar valla tadını çıkar eşinle ,bidaha gelmez bu günler..senin yaşlarındayken maceradan maceraya koşuyodum valla:eek:...nice mutlu senelerin olsun inşallah ayşecim..:lepi:

cetrifilli doğum günün kutlu olsun arkadaşım inşallah bebiş bu ay sana en büyük hediye olarak gelir Rabbim bağışlasın hayırlısıyla inşallah arkadaşım:))))
hem yaşın gerçekten çok gençmiş; hiç üzülme hayırlısıyla olur inşallah ben senin yaşındayken evlilik hazırlıklarıyla aklım bi karış havada dolaşıyodum, bebek falan hiç aklımda değildi.İnşallah tez zamanda kavuşursun canım:)):CüvCüv:

ah be güzelim daha çok gençsin ben seni hep 30 dan büyük zannettim bu güne dek..hay allah,kız senin bebişin illaki olur,daha çoook yolun varmış yürüyecek..ama ne güzel yaşlar valla tadını çıkar eşinle ,bidaha gelmez bu günler..senin yaşlarındayken maceradan maceraya koşuyodum valla:eek:...nice mutlu senelerin olsun inşallah ayşecim..:lepi:

cetrifilli doğum günün kutlu olsun arkadaşım inşallah bebiş bu ay sana en büyük hediye olarak gelir Rabbim bağışlasın hayırlısıyla inşallah arkadaşım:))))
hem yaşın gerçekten çok gençmiş; hiç üzülme hayırlısıyla olur inşallah ben senin yaşındayken evlilik hazırlıklarıyla aklım bi karış havada dolaşıyodum, bebek falan hiç aklımda değildi.İnşallah tez zamanda kavuşursun canım:)):CüvCüv:

yaaa saolun kızlar da anacım şaka yaptım ne gezer bende 23-24 lü yaslar:)

81 dogumluyum ben:) zorla söylettiniz yaaaaa:KK43: neyse gelecek yıla kadar unutulur, ben yine 24 olurum:roflol: 30a bir kaldı dostlaaaar:)

herkese günaydınlar olsun ve hayırlı cumalar dileriim:)

Günaydın burada ki tüm güzel arkadaşlara,

hayırlı bereketli bir cuma olmasını diliyorum bugünün:)

edutcum love doğru söylüyor keçiboynuzu kürü bir harika,ben eşime yapıyorum..ayrıca senin yaşında henüz bi sorun yok için rahat olsun,ben 38 yaşında hamile kalmıştım...
canım keçi boynuzu kürünü uygula eşine hiç ara vermeden,evicap kullansın bunlarla çok kişinin düzelmiş sayı hareket bellimi olur belki düzelir sana pco için glukofen verdimi doktor bence 3-4 bunları dene sonra tüpe geç tabi senin kararın 3 aydır deniyoruz dedigin için diyorum

eşim içmedi bencede keçiboynuzu süper...birde tv de duymuş adek vitaminleri kanser yapıyor diye, e vitamini almıyor...sadece gnc arginmax oda kullanması gereken 6 olmasına rağmen 4 içiyor....tüketti beni bu adam...çocuk gibi aynı........

günaydın kıslaar

edut demek ki eşin çok farkında degil herşeyin belki yeni düşündügünüz için olabilir valla benim eşimin sayıda sıkıntı yok morfoloji %4 buna ragmen hergün keçi boynuzu suyunu içiyo benim yapmadıgım gün hemen kalkıp kendisi yapıyo bence içsin yada pekmezini yesin

ayşecim sen bana söylemezsin yaşı işte böyle söyletirler şekerim

selmacım nasılsın?

nerdesin ayşe valla benimki gelmek üzere kapcek bilgisayarı

özge canım ben iyiyim Allaha şüktüler olsun.. sadece sıcaklardan dolayı şimdiden daralmaya başladım..
bu hafta çok güzel birşey oldu. biliyorsunuz işten ayrılıcaktım ama tazminatımı alamam diye bir endişe var dı.. hamilelikten dolayı tazminat hakkı doğmuyordu:KK43:(
13 senelik emeği kenara bırakmak çok kötü olacaktı. patronum ile konuştum:))
sen nasıl istiyorsan herşey öyle olacak, istersen doğum olana kadar sigortanı bile devam ettirebilirim sen bizim kardeşimizsin dedi.. canım benim ya:))
vallahi üzerimden kocaman bir yük kalktı:))
inşallah son dakikada karar değiştirmez. birde ayrılana kadar burada gez, otur misafir gibi
ol dedi:))

ya dile kolay 13 sene çalıştığım yerden ayrılacağım.. zor olacak benim için ama haklarımı alıp ayrılabilmek beni çok mutlu etti:))

benden bu kadar kızlar.. bu haftayıda böyle geçirdim.

özge canım sen neler yapıyorsun. cetrefilli ayşem harekete başladı...

Günaydın cetrefilli hayırlı CUMA lar
saol canım, cümlemize:)
Günaydın burada ki tüm güzel arkadaşlara,

hayırlı bereketli bir cuma olmasını diliyorum bugünün:)
a.s.
günaydın kıslaar

edut demek ki eşin çok farkında degil herşeyin belki yeni düşündügünüz için olabilir valla benim eşimin sayıda sıkıntı yok morfoloji %4 buna ragmen hergün keçi boynuzu suyunu içiyo benim yapmadıgım gün hemen kalkıp kendisi yapıyo bence içsin yada pekmezini yesin

ayşecim sen bana söylemezsin yaşı işte böyle söyletirler şekerim

selmacım nasılsın?
yaaa de mi nasıl söyledim ama:KK43:(( olsun canım, nasıl olsa göstermiyorum yasımı:)

sen nasılsın? kaptı mı eşin pcyi? 1de dersim vardı, öğleden önce de çene çalıyordum, ders de iptal oldu, ben geldim siz gitmişsiniz ama:gitme:
özge canım ben iyiyim Allaha şüktüler olsun.. sadece sıcaklardan dolayı şimdiden daralmaya başladım..
bu hafta çok güzel birşey oldu. biliyorsunuz işten ayrılıcaktım ama tazminatımı alamam diye bir endişe var dı.. hamilelikten dolayı tazminat hakkı doğmuyordu:KK43:(
13 senelik emeği kenara bırakmak çok kötü olacaktı. patronum ile konuştum:))
sen nasıl istiyorsan herşey öyle olacak, istersen doğum olana kadar sigortanı bile devam ettirebilirim sen bizim kardeşimizsin dedi.. canım benim ya:))
vallahi üzerimden kocaman bir yük kalktı:))
inşallah son dakikada karar değiştirmez. birde ayrılana kadar burada gez, otur misafir gibi
ol dedi:))

ya dile kolay 13 sene çalıştığım yerden ayrılacağım.. zor olacak benim için ama haklarımı alıp ayrılabilmek beni çok mutlu etti:))

benden bu kadar kızlar.. bu haftayıda böyle geçirdim.

özge canım sen neler yapıyorsun. cetrefilli ayşem harekete başladı...
ne hareketine başladım yahu anlamadım:eek:

canım cok sevindim emeginin karsılıgını alacak olmana... iş hayatına veda ediyorsun ha, hakkınızda hayırlısı canım:)

bi de bakem erkek ne kadarlık oldu:nazar:

dün aksam ki plan iptal oldu, iş arkadaslarımın lojmana gittim, orda bana pasta kestiler, bi de yemek söylemişlerdi.. ama kayınvalidem haricinde daha kimseden hediye almadım valla sevmem etmem en vefalı o cıktı:roflol:

eşim dün çiçek gönderdi iş yerime, ama ben hediye istiyorum yahu:KK66:

Ayşeciğim erkek bebemiz 19 haftalık. yani 5 aylık oldu nerdeyse. sende ki hareket kliniğe gidip yaptırdığın testler. ve aldığın tedavi kararları. diğer hareketi hep yapıyon zaten:))

canım benim sorma bende çok mutlu oldum patronumun iyi dilek ve gösterdiği babalıktan:)) evde otururken harcayacağım para kaynağını buldum. paralar suyunu çekerde kocada problem çıkarsa tekrar iş hayatına dönüveririm:)) dur bakalım yaşım 30 daha evde 1 ay kalmışlığım yok. ev hanımlığını becerebilicem mi?

bak ne varsa kaynanalarda ver yine. e anacığım çiçekten güzel hediye olurmu. unutmamış yollamış çiçeğini adamcığaz:))

Ayşeciğim erkek bebemiz 19 haftalık. yani 5 aylık oldu nerdeyse. sende ki hareket kliniğe gidip yaptırdığın testler. ve aldığın tedavi kararları. diğer hareketi hep yapıyon zaten:))

canım benim sorma bende çok mutlu oldum patronumun iyi dilek ve gösterdiği babalıktan:)) evde otururken harcayacağım para kaynağını buldum. paralar suyunu çekerde kocada problem çıkarsa tekrar iş hayatına dönüveririm:)) dur bakalım yaşım 30 daha evde 1 ay kalmışlığım yok. ev hanımlığını becerebilicem mi?

bak ne varsa kaynanalarda ver yine. e anacığım çiçekten güzel hediye olurmu. unutmamış yollamış çiçeğini adamcığaz:))

he canım hareket evet:roflol:

ev hanımlıgını neden beceremeyecekmişsin yahu, bebeginle yen bir hayata baslıycan işte, süper:)

yaaa çiçek solar ki:KK70: benim bir sürü isteğim vardı, gelince yolucam valla emreyi, maddi manevi:roflol:

:)))) Güldürdün beni ayşe yahu maddi manevi ha..aldır bacım aldır. erkek milletinin ne zaman çark edecği belli olmaz.. Güzel Allahım ağzınızın tadını bozmasın..

şimdiden iyi hafta sonları, iyi tatiller hepinize.. herkezi öpüyorum.

X