Preseed kullananlar

Canım erken doğum yaptı şimdi bebişiyle çok şükür maşallah herşey yolunda.Sen nasılsın canım???

Kızlar biz tedaviyi ve herşeyi bırakmıştık ya. Eşimle konuştum günlerce ve canını sıkan konuları tartıştık. Bazı konulara KK'de yanıtlar bulduk. Dün doktora gittim ve eşimin üşüncelerini anlattım O da bana hepsini tek tek açıkladı, bazı olumsuzluklarda kolaylıklar sağladı. Şimdi Haziranda inşallah 2. aşılamam olacak ne olur dua edin. Belki preseed de alırız şuanda maaş durumuna bakıcaz. Bu ay epey borca girdik çünkü. Yaradan hepimizin yardımcısı olsun. Sağlıkla hayırlısıyla bebişlerimize kavuşalım inşallah..

Canım erken doğum yaptı şimdi bebişiyle çok şükür maşallah herşey yolunda.Sen nasılsın canım???

iyi olduguna sevindim. Rabbim anali babali buyutsun insallah.

canim bende iyiyim. cok sukur hersey yolunda. Rabbim sonuna kadar boyle nasip eder insallah.

bu sefer asilaman tutar hayirli haberlerini aliriz insallah canim.:1hug:

bence de kimse kızmaz hatta yukarıya hamişler kısmına taşındıkça daha bile hoş olurkaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaşlar .. ovülosyon testimte dün ve bugün kopkoyu iki çizgi oluştu.. daha önceki günlerdede iki defa koyuya yakın olmuştu.. ve ben akıntı artı ateş düşmesi olduğu için yumurtlrmr günü olduğunu düşünmüştüm. ama 18, ve 19, günüümde kopkoyu çizgi gördüm..ya inicir küründen dolayı bir kaç yumurta oluştu yada daha önce oluşan çizgiler yumurtlama değildi..18 günü değerlendiremedim.. eşimin beli kilitlendi çünkü.. ama 17. günü değerlendirmiştim gece üç gibi yani 18, gün sayılır..bu günüde bakalım duruma göre değerlendirmeyi düşünüyorum.. 19, gün bu gün .. ama eşimin belinde hala ağrı var.. ..bakalım aduruma göre artık... ovülosyon testlerini yapmayı sakın bırakmayın.. ya bu yumurtlama günleri değişebiliyor..yani ben bitti dedim yumurtlama günüm geçti derken daha önce görmediğim kadar koyuluk gördüm

Haklısın canım değişebiliyomuş günler ben de test ettim onayladım CADIARZU Hakkında hayırlısı olsun canım..Ben bu ay taşınıyorum bi de yüksek ateşle falan uğraştım günler de karıştı zaten ama gelecek ay bu incir kürünü de deniyim bari yumurta sayısını mı artırıyor,kalitesini mi,kist için falan mı?:uhm:

Dua etmez miyiz hiç canım benim Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin her zaman dualarımdasın ama normal olmazsa da hayırlısı olsun epidural falan sağlıkla kavuş da bebeğine en önemlisi o tabii:ecrin_bebek:

Evet irem banada öyle oldu dün çizgi solukaştı demiştimya bugün 17.günüm çizgi tekrar belirmeye başaladı sanırım incir küründen dolayı birden fazla yumurta oluştu.. en güzeli adete kadar iki günde bir ilişki :lepi:

canım incir kürü hem yumurta kalitesini arttırıyor hemde oluşmasını sağlıyor.. benim yumurtlama problemim yoktu.. ama kalitesi açısından kullanıyım dedim.. sanırım sayısındada artış yaptı..zaten normaldede oluşuyordu kürlede birleşince iki üç tane oluştu sanırım..

sabırsız ben bu ayın çalışmasını tamamladım artık..bu gün 20. günüm.. artık beklemedeyim.. ateşim yükselişe geçti.. tabi ovülosyon testi yapmaya devam edeceğim..inşallah bu ay bizim için güzel sonuçlar verir..opuyorumnanaktan

bugün 20, günüm ve test yine koyu çıktı...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canim testi nereden aldin?

bence bunda bir sacmalik var. bende asla iki kere koyu cikmadi.

neyse sen gene calis bu aksam ve yarin aksam ama bence testler probleml;i.

canim testi nereden aldin?

bence bunda bir sacmalik var. bende asla iki kere koyu cikmadi.

neyse sen gene calis bu aksam ve yarin aksam ama bence testler probleml;i.

gg de aldım 3 gündür hep koyu... bilemiyorum artık incir kürü uygulamıştım birden fazla yumurta oluşmuş olabilir.. presedi bititdim.dün sonuncuyu kullandım..reglime zaten 10 gün kaldı..... çalışmayı dün bile zor yaptık canım önceki yazılarımı okuduysan belirtmiştim eşimin beli kiltlendi..artık olduysa olmuştur.. hayırlısı artık... gün kaçırdığımı düşünmüyorum... açıkcası testin bugünde koyu çıkacağını düşünmüyordum...bilemiyorum artık problemlimi...

off ya bende iki gündür yapamıyorum.. eşimin akrabalrına gittik. gitmeden önce yaptım biri hafif silikti geççti artık günler deidim pazar es geçtik bu akşam tekrar yapsammi ki acaba....:uhm:

son kullanma tarihlerine baktınmı?

kızlar günaydın,
bizde dün preseed te sonuncuyu kullandık artık inşallah tutar bu ayda şu listede nazar boncuklu yerimi alırım diğer isteyen tüm arkadaşlarımda inşallah.
yalnız benim akıntım var mı yokmu anlamıyorum ıslak ıslak hala ama preseed de kullandığım için çok anlamıyorum sağ yumurtalığımda dün özellikle oturur kalkarken şiddetli ağrılar oluyordu sanki orda top varmış gibi hissettim incir kürüde yaptığım için fazla mı gelişti ne inşallah kiste yapmaz benim bünyem arada yaptığı için , bugün ağrı yokta azıcık hissediyorum bişeylerin olduğunu ama ağrı değil belkide dün çatladı bilmiyorum artık. preseedsiz devam edecez artık.

inş. işe yaramıştır canım hamile haberleri almak istiyoruz. hayırlısıyla gelir inş. meleğin.

slm kızlar
ben tüp bebek denedim sonucumu 8 haziranda öğrendim kimyasal gebelikti :1no2:
ama 5 hazirandan beri lekelenmem var sadece bi kaç gündür kanama oldu yani adet oldum şimdi ben adetimin ilk gününü 5 haziran olarak mı kabul edicem :uhm: o şekilde olursa bugün 11 gündür adet olmuş oluyorum ve hala devam ediyor çok kafam karıştı yumurtlama günümü nasıl hesaplarım ben bu ay preseed i kullanıcamda :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…