Preseed kullananlar

oh yaaa fiyet olsun sana.. sınavlarım başlıyor evet, pazartesi salı var, sonra cuma ve pazartesi.... valla saol canım allah hepimizin yardımcısı olsun, ben 3-7 mayıs arası izin alıcam, zaten kısmet olursa 7 mayısta mayada olucam...

oh yaaa fiyet olsun sana.. sınavlarım başlıyor evet, pazartesi salı var, sonra cuma ve pazartesi.... valla saol canım allah hepimizin yardımcısı olsun, ben 3-7 mayıs arası izin alıcam, zaten kısmet olursa 7 mayısta mayada olucam...
canım sen mayısta başlıycakmısın tüp bebege yoksa ön görüşme falan mı

kızlar bu konuda kesin rahatım artık tereddütte olanlarla da paylaşmak istedim çetrefilli nin bana attığı yazıda burcu arslan diye bir doktordan bahsediliyordu bu jelle ilgili kendisine mail attım ve şu cevabı verdi : "Merhabalar...Didem hanım preseed i devamlı kullanabilirsiniz, bu özel bir jeldir ve bitkisel kaynaklıdır . . .Başkasının spermini içermez, kayganlık sağlar ve spermlere olumlu etkisi bulunmaktadır . . " benim gibiler varsa rahat etsinlerrr. ayrıca pco lu hanımlarda da işe yarıyormuş haberniz olsunnn

canım sen mayısta başlıycakmısın tüp bebege yoksa ön görüşme falan mı
ön görüşme için gidicem canım, bu yogunlukta bi de tüp yaptırırsam ya işi ya okulu ya da evi bırakmak zorunda kalırım:roflol:
kızlar bu konuda kesin rahatım artık tereddütte olanlarla da paylaşmak istedim çetrefilli nin bana attığı yazıda burcu arslan diye bir doktordan bahsediliyordu bu jelle ilgili kendisine mail attım ve şu cevabı verdi : "Merhabalar...Didem hanım preseed i devamlı kullanabilirsiniz, bu özel bir jeldir ve bitkisel kaynaklıdır . . .Başkasının spermini içermez, kayganlık sağlar ve spermlere olumlu etkisi bulunmaktadır . . " benim gibiler varsa rahat etsinlerrr. ayrıca pco lu hanımlarda da işe yarıyormuş haberniz olsunnn

hadi hayırlısı olsun canım, valla eşine de okut o maili:)

ben burdayım ayşeciğim:))))
ya bilgisayarımda problm var. başkasının bilgisyarını kullanıyorum. o da haşat:)) ohhhh 3 gnlük tatile çıkıyouz. Allahıma bin şükür.. c. tesi dr gidicem kızlar..

kendinize çookk iyi bakın hepinizi öpüyorum.
bu arada evet ebru sen nerelerdesin bakım??

Kızlar naber? Selmacım burdasın galiba, napıyorsun tatlım?

Ayşem preseedle hamile kalanların hepsi buraya gelip bildirmiyor canım, ben sana birkaç kişi daha söylemiştim ama listeye eklemedin güzelim, papatyaa diye bir arkadaşımız da yeni hamile olduğunu öğrendi, preseed kullanmış, ekle istersen onu listeye, öptüüüüm.

kuşlar ben 13 ünde hastalandım ilk preseed kullanımı boş geçti yani bugün çalışmalara başlıyorum duaları göriiimmmm:)))))
beklenmeyen adetim ise 12 mayıstır bilginize
hepinize bol şans öptüm herkezi......

kızlar preseed bugün aldım da dokuz tane aplikatör var yanında nereye kadar dolduruyoruz bunları acaba 5 e kadar mı birde beni de listeye yazın beklenmeyen tarih 4 mayıs öptümm hepinizi

azracım 3 e kadar diye biliyorum ben ilk iki ay öyle yaptım sonrasında nemledirici gibi kullandım

kızlar merhaba..
anjelik arkadaşımız demese haberim bile olmayacaktı bu topikten.
hemen yazıyım dedim.kısaca anlatayım.
6 yıllık evliyiz.eşimde sperm sayı ve hareket düşük.ileri hareket % 5 lerdeydi.bende de pco durumu var.aynı zamanda tek tüpüm ve yarım rahimim(doğuştan rahmimin yarısı yok).
aynı zamanda yüksek seviyede kan pıhtılaşması sorunum var.
eşimin dğerleri çok düşük old.için hiç aşılama yaptırmadık.geçtiğimiz sene 3 kez tüp denedik .1 kez bile tutmadı.yani hayatımda hiç hamile kalamamıştım.
bu arada bebek yüzünden bir süredir gördüğüm psikolojik desteğin yararını da inkar edemem.
geçetiğimiz ay ilk kez,hiç inanmadığım kadar inandım hamile kalabileceğime.eşimdeki ve bendeki sorunları hiç düşünmeden sadece hamile kalabileceğime inandım.
yumurtlama döneminde kan sulandırıcı kullanmak ,gebeliği ve bebeğin tutnmasını daha iyi sağlıyor.bir ara günden 1 tane coraspin aldım.bir ara da günde 2 kez estrofem tablet(östrojen) aldım.bu da rahimin kalınlaşmasını sağlıyor.bir ara çinko tablet ve folkiasit aldım.ama hiçbirini düzenli kullanmadım.çünkü tükürük testleriyle yumurtlama günümü hiç yakalayamadım.ama denk gelmiş demekki..nasıl oldu anlamadımm..
bu ya soğan kürü denedim ilk ekz.bu kür rahmi temizliyor ve rahmi kalınlaştırıyor yine.o süre zarfında garip garip akıntılar gelmişti benden.bu rahmin tezmizlendiğinin göstergesi.
ve preseed kullandığımın 2 .ayıydı.ben iç tarafa çok fazla sıkamdım.genelde nemlendirici olarak kullandım ama yinede faydası olmuşş..
böyle işte arkadaşlar..farkında olmadan şu anad hamileyimm..tam bir sürpriz oldu bizim için..
sadece inanın arkadaşlar..iş beyinde bitiyor bence..
Allah size de nasip etsin inaşllahh..
ne zordur bilirim..bizi bizden başkası anlamaz..Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın..:Saruboceq:

paptyacım soğan kürünü nasıl yaptın ve adetten ne kadar sonra başladın acaba bir de soğan kürü yaptıktan ne kadar sonra hamile kaldın ben de yapmak istiyorum da preseedle beraber

kızlar merhaba..
6 yıllık evliyiz.eşimde sperm sayı ve hareket düşük.ileri hareket % 5 lerdeydi.bende de pco durumu var.aynı zamanda tek tüpüm ve yarım rahimim(doğuştan rahmimin yarısı yok).
eşimin dğerleri çok düşük old.için hiç aşılama yaptırmadık.geçtiğimiz sene 3 kez tüp denedik .1 kez bile tutmadı.yani hayatımda hiç hamile kalamamıştım.
bu arada bebek yüzünden bir süredir gördüğüm psikolojik desteğin yararını da inkar edemem.
geçetiğimiz ay ilk kez,hiç inanmadığım kadar inandım hamile kalabileceğime.eşimdeki ve bendeki sorunları hiç düşünmeden sadece hamile kalabileceğime inandım.
yumurtlama döneminde kan sulandırıcı kullanmak ,gebeliği ve bebeğin tutnmasını daha iyi sağlıyor.bir ara günden 1 tane coraspin aldım.bir ara da günde 2 kez estrofem tablet(östrojen) aldım.bu da rahimin kalınlaşmasını sağlıyor.bir ara çinko tablet ve folkiasit aldım.ama hiçbirini düzenli kullanmadım.çünkü tükürük testleriyle yumurtlama günümü hiç yakalayamadım.ama denk gelmiş demekki..nasıl oldu anlamadımm..
bu ya soğan kürü denedim ilk ekz.bu kür rahmi temizliyor ve rahmi kalınlaştırıyor yine.o süre zarfında garip garip akıntılar gelmişti benden.bu rahmin tezmizlendiğinin göstergesi.
ve preseed kullandığımın 2 .ayıydı.ben iç tarafa çok fazla sıkamdım.genelde nemlendirici olarak kullandım ama yinede faydası olmuşş..
böyle işte arkadaşlar..farkında olmadan şu anad hamileyimm..tam bir sürpriz oldu bizim için..
ne zordur bilirim..bizi bizden başkası anlamaz..Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın..:Saruboceq:

Hoşgeldin canım, inan çok sevindim hamileliğine..Yaşadığın tüm olumsuzluklardan sonra hakketmişsin bunu:)) Allah tamamına erdirsin inşallah..Benim de eşimin ileri hareketlisi düşük, 1 kez aşılama yaptırdım Haziran'da da tüp bebeğe başlıyorum..Dosyam hazır, tüm testlerim yapıldı, HSG çekildi..Soğan kürü yaptım 2 ay, ama senin söylediğin gibi coraspin ve çinko desteğini denemeyi düşünüyorum 2 ay..Sağol bizimle paylaştığın için canım..Tekrar tebrik ederim..

paptyacım soğan kürünü nasıl yaptın ve adetten ne kadar sonra başladın acaba bir de soğan kürü yaptıktan ne kadar sonra hamile kaldın ben de yapmak istiyorum da preseedle beraber

canım adetimin 14.günü başaldım ben.tam 15 gün yaptım.tadı iğrenç deseler de bebğim için tadını bile çok sevdim..kaydirigubbakcemile3
taze hazırladım.çalıştığım için okuldan gelince bir hazırladım.bir de yatarken içtim.kaynamış suyun içine soğanı 4e bölerek atıyorsun.5 dk da o şekilde kaynat.sonra ılıt.sonra süzeceksin ve içeceksin..faydasını gördüm ben,inşallah sende görürsün canım..
bende pco old.için yumurtlama günlerim ve adet zamanalrım değişiyor.ama bu kürü inanarak yapp..martın 7sinde falan başladım yapmaya.21inde bıraktım.2 gün önce öğrendim hamile olduğumu.dmeekki geç yumurtlama olmuş bende.

Hoşgeldin canım, inan çok sevindim hamileliğine..Yaşadığın tüm olumsuzluklardan sonra hakketmişsin bunu:)) Allah tamamına erdirsin inşallah..Benim de eşimin ileri hareketlisi düşük, 1 kez aşılama yaptırdım Haziran'da da tüp bebeğe başlıyorum..Dosyam hazır, tüm testlerim yapıldı, HSG çekildi..Soğan kürü yaptım 2 ay, ama senin söylediğin gibi coraspin ve çinko desteğini denemeyi düşünüyorum 2 ay..Sağol bizimle paylaştığın için canım..Tekrar tebrik ederim..

sağol canımm..anne olmayı herkes hakediyor bence:)
amin inşallahh..darısı senin başına olsun..coraspin ve ösrtojen tablet mutlaka dene.coraspin sulandırıyor,ösrtojen rahmi kalınlaştırıyor.bazen mesela öyle oluyorki,döllenme gerçekleşse bile,rahim yeterince kalın olmadığından veya kan yeterince sulu olmadığından bebk kendine tutunacak yer bulamıyor.bana da önceki ay bu şekilde hamile kalan bir arkadaşım anlatmıştı.coraspin ve östrojen kullanmamı.kullandım ve ahmile kaldım..tabii veren Allah ama bunların hepsi birer vesile..
en hayırlı zamanda Rabbim senin de yüzünü güldürür,sei de hamişşler kervanına katar inaşşallahh..inan ve dua ett..:Saruboceq:

günaydın kızlar..tatil olunca kimse ugramıyor buralara..

papatya hayırlı olsun canım ne güzel darısı bizlerin başına inşallah

Kızlar naber? Selmacım burdasın galiba, napıyorsun tatlım?

Ayşem preseedle hamile kalanların hepsi buraya gelip bildirmiyor canım, ben sana birkaç kişi daha söylemiştim ama listeye eklemedin güzelim, papatyaa diye bir arkadaşımız da yeni hamile olduğunu öğrendi, preseed kullanmış, ekle istersen onu listeye, öptüüüüm.
anjel görmedim canım sanırım, yoksa eklerdim tabi ki... papatyayı ekliyorum hemen:)

kuşlar ben 13 ünde hastalandım ilk preseed kullanımı boş geçti yani bugün çalışmalara başlıyorum duaları göriiimmmm:)))))
beklenmeyen adetim ise 12 mayıstır bilginize
hepinize bol şans öptüm herkezi......
goncacım hadi hayırlısı canım,dualarım hepimiz için, allah kabul eder inşallah...
16 mayısss çok pardooonnn
ekliyorum canım, bu arada preseedı ben 3e kadar çekip kullandım:KK66:

kızlar merhaba..
gözün aydın canım, saol paylaştıgın için, allah kucagına almayı da nasip etsin, tebrik ederim:)

günaydın özgeeeee:)

ben eşya koliledim iki gündür kızlar, ne çok eşya cıkıyo ya kolileyince:KK43:( yarını ders calısmaya ayırıcam, kabı kacagı herseyi topladım valla, bir hafta kayınvalide bakacak bize:KK70:

herkese iyi tatiller:)

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27.............................................................09 Mayıs
gncam............................................................12 Mayıs
azra2206.........................................................14 Mayıs
cetrefilli...........................................................21 Mayıs
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:

anjel görmedim canım sanırım, yoksa eklerdim tabi ki... papatyayı ekliyorum hemen:)

goncacım hadi hayırlısı canım,dualarım hepimiz için, allah kabul eder inşallah...
ekliyorum canım, bu arada preseedı ben 3e kadar çekip kullandım:KK66:

gözün aydın canım, saol paylaştıgın için, allah kucagına almayı da nasip etsin, tebrik ederim:)

günaydın özgeeeee:)

ben eşya koliledim iki gündür kızlar, ne çok eşya cıkıyo ya kolileyince:KK43:( yarını ders calısmaya ayırıcam, kabı kacagı herseyi topladım valla, bir hafta kayınvalide bakacak bize:KK70:

herkese iyi tatiller:)

çok sağolun kızlar..
darısı başınıza..
bu arada kaç gündür preseedden beni arıyorlardı.görüşemedik bir türlü.bugün ben döndüm onlara.atv de haber programına çıkacakmış preseed.ve kullanıp hamile kalanları orda konuşturcaklarmış.yüzleri görünmeyecemiş ama..bana düşünürmüsünüz diye sordular.hayır dedim bende..CADIARZU

kızlar merhaba..

papatya bebeyin hayırlı olsun canım ALLAH analı babalı büyütsün
bende preset kullandım bu ay olmadı İNŞALLAH bu ay olur acaba bende koraspirin ve diyer ilactan kullansam olurmu sana dr mu verdi yan etkisi olurmu dr sormadn kullansam bide eşin ilaç veya kür kullandımı belki eşinde de düzelme olmuştur benim eşimde de düşüklük var cünkü
uzun oldu canım kusura bakma

X